• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEW WORLD ORDER ei ole enam vandenõuteooria? Obama ja Brown
#1
Ma ei mõista nüüd. Kas erectuse tõi esile vaid "NEW WORLD ORDER" tekst ekraanil? See, mida pööbel siinmail peab NWO'ks ei pruugi olla sama mis mikihiiremehe peas genereeritud.
Vasta
#2
mhh. Järsku on see siiski ülepaisutatud. Paar kuud tagasi räägiti, et USA-s pidid olema juba vanglad valmis ehitatud ja kohe-kohe hakatakse inimesi vahistama. Midagi sellist pole olnud ega ka tule. Mingis mõttes võib selle kohta öelda "paanika" ?

Heal juhul nad vaatavad nad seal G(n) kohtumisel mõned kvoodid üle, teevad hüpoteese majanduskliima parendamiseks ja siis teevad paar rõõmsat grupipilti. Samal ajal globaliseerumisvastased märatsevad ja loobivad paar kivi. Halligi ei muutu.
Vasta
#3
http://www.youtube.com/watch?v=f0sfseHsqT4
Vasta
#4
Haahaa... NWO on selgelt sokutatud sinna oma võimu näitamiseks. Muidugi midagi ei tehta sest neil puudub hetkel veel vajalik pinnas selleks, ent sümboleid söödetakse inimestele ette jõudsalt.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Haahaa... NWO on selgelt sokutatud sinna oma võimu näitamiseks. Muidugi midagi ei tehta sest neil puudub hetkel veel vajalik pinnas selleks, ent sümboleid söödetakse inimestele ette jõudsalt.

Võimu näitamiseks kellele ja miks?

[Muudetud: 3-4-2009 Albion]
Vasta
#6
Sinule ja minule ja kõigile teistele.
Miks? Miks mitte... miks üldse näha vaeva erinevate sümbolite meie ajju programmeerimisega? Miks toppida püramiidiga silmi igalepoole, miks ja miks ja miks...
Vasta
#7
Mulle tundub, et terve Alex Jonesi genereeritud Uue Maailmakorra propaganda on müütiline ja olematu väärtusega. Suur vandenõulaine algas 9/11 ja demoniseeris Bushi ning tema tegevust. Nüüd, kui tema läinud on, siis läks ärilistel põhjustel uut patuoinast tarvis ning obviously seostati müütilise NWO-ga uus president.

Uus Maailmakord on lihtsalt fraas, mida on kasutatud terve möödund sajandi ja mille AJ üle võttis ning negatiivse tähenduse andis. Henry Kissingeri teose "Diplomaatia" esimene peatükk kannab ka nime Uus Maailmakord ning see räägib Euroopa ja Ameerika võimusuhetest ajaloolises perspektiivis. Ma arvan, et mitmed vandenõuteooriad lähevad liialt pranoiliseks, ilmselt teadlikult, sest tundub, et nende genereerijaid motiveerib/pimestab finantstulu.

Üks asi, mis mulle aga ei meeldi on ülepingutatud ja naeruväärne patriotism, eriti Ühendriikide ülistamine. Selles videos, mis levis näitas oli diktori seljataga ekraanil lehvimas USA lipp. Riigilipp uudistesaate taustal ei veena mind kuidagi, et sealt võib objektiivseid uudiseid tulla. Aga samas, see on ammu teada, et Ühendriikide meedia, eriti poliitilisel areenil, täidab võimude jaoks PR funktsiooni.

Ma ootan ka 2. aprilli G-20 kohtumist, tõotab uuenduslik ja põnev tulla.
Vasta
#8
Ma ei ole Huxley teost lugenud. Millisena ta tulevikuühiskonda ette kujutab?

Edu Londonis. wink
Vasta
#9
Drix sa ilmselt mõtled, mitte et ei ole enam vandenõu, vaid et ei ole enam teooria. Minu teada on see juba ammu avalik asi ja kindlasti ka edaspidi paljud poliitikud eitavad millegi sellise olemasolu. Eks see ole iseasi, mida keegi selle konseptsiooni alla paigutab. Abstraktne termin teatud maailmas toimuvaid asju kokku võtta.


Tsitaat:Aztecca:
Mulle tundub, et terve Alex Jonesi genereeritud Uue Maailmakorra propaganda on müütiline ja olematu väärtusega. Suur vandenõulaine algas 9/11 ja demoniseeris Bushi ning tema tegevust. Nüüd, kui tema läinud on, siis läks ärilistel põhjustel uut patuoinast tarvis ning obviously seostati müütilise NWO-ga uus president.
Peab mainima, et sul NWOst ja Alex Jonesist huvitav arusaam. Kas see "propaganda" tähendab, et ta muudkui ajab valejuttu? Mina kuulan teda hea meelega. Ta räägib paljudki huvitavat. Muidugi tasub ise järgi uurida ja kontrollida. Tema mõtles selle mõiste välja ?!

Kui sa ei tea, siis Alex Jones ei ole uut patuoinast valinud. Ta pole kunagi rääkinud, et Bush või Obama on kogu kurja juur. On üsna elementaarne, et tegelik võim toimetab nende selja taga ning ei muutu presidendivalimistega ja normaalsed inimesed presidendiks seal ei saa. Seega pole midagi valesti selles, et Alex Jones Obamat maha teeb. On ka põhjust.

Alex Jones räägib ju suht sama juttu, mis Drix. Tema jutt on ka siis propaganda?


Tsitaat:Tom:
Midagi sellist pole olnud ega ka tule.
Inimesed ei ole kunagi kohtunud tulnukatega, ega kohtu kunagi edaspidi, kuna Blossom Gooshildi jutt ei läinud täide.

Misasjad need FEMA campid Ameerikas on? Tegelikult neid ei eksisteeri?
Vasta
#10
Eksisteerivad küll.

http://www.youtube.com/watch?v=0P-hvPJPTi4
http://neverknwo.gnn.tv/blogs/11462/From...rogram?r=1
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/con__1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=v_gD25lwj...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=cP0TgOaAq...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Jesn5Qw2620

jne. Internet on materjaale täis, uurige.


Mind huvitab miks küll nii palju kaste vaja on? Mida nad nendega teevad? Tulevad suured karjaloomade tapatalgud? Vaevalt...
http://www.youtube.com/watch?v=wYp85QMJd...re=related

Aeg lihtsalt jookseb nende kasuks, neil pole vaja kohe massiliselt hakata küüditama ning tapma inimesi.

Edit:

Veel Usast ning NAU(North-American Union)

http://www.youtube.com/watch?v=_HfsKO22Y...annel_page
http://www.youtube.com/watch?v=XC7cnm8-Z...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=XC7cnm8-Z...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=XC7cnm8-Z...re=related

Imho inimesed, kes ütlevad et NWO on loll propaganda ning lihtsalt sõna inimeste hirmutamiseks ning lollitamiseks, siis te olete ise lollid, mitte halvasti öelduna. NWO tuleb, ainult aja küsimus. Rahva küüditamine tuleb, ainult aja küsimus. Samuti ka WW III. Reinhard, see samune vend kes ennustas ette 3 kuud täpselt päeva pealt, millal majanduses hakkab suur allakäik toimuma ning lisaks sellele on ta ennustanud 5-6 asja ette 3-4-5 nädalaste vahedega täpselt õigetes valdkondades, on samuti ennustanud ette, et kogu praegune finants ning majanduslik jama lõppeb ühe suure sõjaga.

Teises dimensioonis/Paraleel universumis näeme wink

[Muudetud: 3-5-2009 Pyramid]
Vasta
#11
Ma olen lausa õnnelik, et ma olen sattunud elama sellisel ajal, kui info liigub. Just sellesmõttes, et nii palju infot on kätte saadav ning avalik, mis TEGELIKULT toimub kulisside taga. Ma ei usu, et 50ndatel või 60ndatel teatsid eriti paljud midagi NWO või globaliseerumisest ja kogust sellest jamast ning et neil mingit erilist võimalust sellest midagi uurida oli.

Hirmutaval ajal elame jah aga samas ma olen õnnelik, et mul on võimalus näha ning näha olnud, mis siin maailmas tegelikult toimub ning kuidas "valitsetakse". Ma juba natukene ootan isegi NWO jõustumisest, sest ma olen sellest nii palju rääkinud ning minu üle on sellepärast nii palju naerdud ning öeldud, et ma olen sulaselge idioot jne. Niiet ma juba ootan südamega, millal NWO saab avalikuks ning tõeks, siis on minu kord naerda (samas ka nutta) nende üle, kes mind lolliks pidasid Bleh.
Vasta
#12
NWO on tegelikult kuradi huvitav teema! Hoiame tõesti seda threadi elus. Kõik selline uuem info on teretulnud.

Kuidas see D.Rockefeller ütleski:
"All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order." (Me vajame üht õiget suurt kriisi ja riigid aktsepteerivad Maailma Uue Korra.)

Nagu näeme, maailmakriis on käes ...

[Muudetud: 3-5-2009 skip128]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas skip128
NWO on tegelikult kuradi huvitav teema! Hoiame tõesti seda threadi elus. Kõik selline uuem info on teretulnud.

Kuidas see D.Rockefeller ütleski:
"All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order." (Me vajame üht õiget suurt kriisi ja riigid aktsepteerivad Maailma Uue Korra.)

Nagu näeme, maailmakriis on käes ...


Natuke ka Rotchildidelt - "Mind ei huvita kes teeb seadusi - seni kuni mina trükin raha"
Vasta
#14
Ka USA televisoooni kanal FOX on viimaks "jänese kotist välja" lasknud - FEMA kontsentratsiooni laagrid on reaalsus:

http://www.brasschecktv.com/page/577.html
Vasta
#15
Usas käib massiline relvade kokku ost. Peaks ka midagi hankima endale igaks juhuks Bleh. Sellesmõttes, et kui ongi üks päev aeg käes ning hakkatakse inimesi FEMA'desse küüditama, ning nii palju, kui ma olen FEMAst ning seal toimuma hakkavast kuulnud, siis ma eelistaks ennem ennast maha lasta või laseks kõik "politseid" või kes iganes saadetakse inimesi kokku korjama, maha, kes mu ukse peale tulevad.
Samas FEMA olevat US citizens jaoks nagu öeldud aga ma arvan, et rohelise kaardi omanikud/alalise elamisloaga elanikud loetakse ka vist sinna alla...
Vasta
#16
Esimesena lähevad valged - ära seda unusta ...
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Pyramid
Usas käib massiline relvade kokku ost. Peaks ka midagi hankima endale igaks juhuks Bleh. Sellesmõttes, et kui ongi üks päev aeg käes ning hakkatakse inimesi FEMA'desse küüditama, ning nii palju, kui ma olen FEMAst ning seal toimuma hakkavast kuulnud, siis ma eelistaks ennem ennast maha lasta või laseks kõik "politseid" või kes iganes saadetakse inimesi kokku korjama, maha, kes mu ukse peale tulevad.
Samas FEMA olevat US citizens jaoks nagu öeldud aga ma arvan, et rohelise kaardi omanikud/alalise elamisloaga elanikud loetakse ka vist sinna alla...

Kas see ei olegi mitte see hirm, mida NWO mehed tahavad, et rahvas tunneb? Neil pidi ju mingi eesmärk inimesi hirumuall hoida olema.

Aga miks uus MAAILMAkord ainult Ameerikas muudatusi kaasa toob? Tahaks siiamaale ka natuke põnevust. Ets jah, Loomsete Jäätmete Käitlemistehas sai meil siin valmis ja terve eesti on täis karjääre, kuhu kümneidtuhandeid sisse mahuksid Smile
Vasta
#18
Tom - tegelikult sa EI taha sellist põnevust.
Samas on Eestiga lihtsam - siit lastakse Moskva hordid üle ja asi ants.
Otsi siis eestlaste jääke mööda suurt Venemaad taga - nendest kes ellu jäid...
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Esimesena lähevad valged - ära seda unusta ...
Mismüttes valged? Valge rass?
Vasta
#20
just
Vasta
#21
Miks just valged Bleh?
Mis neis nii erilist on vms? Miks mitte näiteks aasialased või neegrid?
Vasta
#22
Niiet Uus Maailmakord, III maailmasõda ja inimeste küüditamine on õigepea reaalsus. Kas me liigume paratamatult hävingu poole või on veel mõni lahendus? Selline lahendus, mis oleks pisut vähem muinasjutulisem kui 2012 David Wilcock, realistlikum kui David Icke'i We are all one consciousness ja vähem Ameerikale keskendunud kui AJ?

Kas on olemas ka lahenduse antud olukorrale või käib ainult inimeste hirmutamine?

Thorondor, nojah, eks sul on õigus muidugi. AJ ei valeta ühti ja tänu temale on palju kõneainet tekkinud. Kõige suurem tänu läheb talle aktiivse tegevuse eest 9/11 n*ihhuijaa avalikustamise eest. Mis mulle ei meeldi on tema hardcore patriotism ja kristlus. Minu arust pimestavad need kaks piirangut tema mõtlemisvõimet üsna tõsiselt, tema jaoks on A ja O, absoluutselt kõik seotud USA-aga, sest tema on Loyal american citizen. See lääge ameerikalik patriotism kõlab nagu kommunismiehitamise propaganda Nõukogude aegadest.

Samas on see põnev ja oluline teema, mille üle mulle arutada meeldib, kuid ma ei usu, et olukord nii radikaalne on, kui välja hõisatakse.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas Aztecca
Mulle tundub, et terve Alex Jonesi genereeritud Uue Maailmakorra propaganda on müütiline ja olematu väärtusega. Suur vandenõulaine algas 9/11 ja demoniseeris Bushi ning tema tegevust. Nüüd, kui tema läinud on, siis läks ärilistel põhjustel uut patuoinast tarvis ning obviously seostati müütilise NWO-ga uus president.

Uus Maailmakord on lihtsalt fraas, mida on kasutatud terve möödund sajandi ja mille AJ üle võttis ning negatiivse tähenduse andis. Henry Kissingeri teose "Diplomaatia" esimene peatükk kannab ka nime Uus Maailmakord ning see räägib Euroopa ja Ameerika võimusuhetest ajaloolises perspektiivis. Ma arvan, et mitmed vandenõuteooriad lähevad liialt pranoiliseks, ilmselt teadlikult, sest tundub, et nende genereerijaid motiveerib/pimestab finantstulu.

Üks asi, mis mulle aga ei meeldi on ülepingutatud ja naeruväärne patriotism, eriti Ühendriikide ülistamine. Selles videos, mis levis näitas oli diktori seljataga ekraanil lehvimas USA lipp. Riigilipp uudistesaate taustal ei veena mind kuidagi, et sealt võib objektiivseid uudiseid tulla. Aga samas, see on ammu teada, et Ühendriikide meedia, eriti poliitilisel areenil, täidab võimude jaoks PR funktsiooni.

Ma ootan ka 2. aprilli G-20 kohtumist, tõotab uuenduslik ja põnev tulla.

Selle võimu näitamisega tõestatakse uutele liikmetele jõudu või siis väljapressimist nendele kes ette jäävad.
Vasta
#24
Mulle meenus, et pärast pronksimadinat Tallinnas rääkis Ken-Marti Vaher teleekraanil seadustest, mida ta nimetas aprillipaketiks ja mis vastu võeti. Minu arust sisaldasid need kodanikuõiguste piiranguid näiteks, et suuri avalikke koosviibimisi ei tohi korraldada. Teab keegi sellest midagi täpsemalt?
Vasta
#25
Laagrid on valmis:

http://www.mindfully.org/Reform/2004/FEM...3sep04.htm
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,685 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  G.BUSH ja salaühing Skull and bones.World conspiracy. kivikas666 28 12,336 12-04-2022, 20:39
Viimane postitus: Kunglas
  Barack Obama Elderm 185 100,383 28-04-2021, 06:07
Viimane postitus: Tyto Alba
  World Liberation Day garber 11 5,775 30-04-2012, 22:03
Viimane postitus: kage
  Obama hääli võitmas. Reikz 0 2,050 30-10-2010, 00:58
Viimane postitus: Reikz
  Obama is a lightworker skip128 68 25,977 12-03-2010, 12:37
Viimane postitus: skip128
  Wake Up Call - New World Orderi teemaline dokumentaalfilm [K isolarium 44 15,307 03-03-2010, 21:15
Viimane postitus: zepac
  Ei ole idee veel maha maetud... hulkuv hing 9 5,669 14-08-2009, 21:53
Viimane postitus: Oeselian
  NWO ei ole oma ideaakujul võimalik... Punahabe 4 2,664 21-06-2009, 11:50
Viimane postitus: HUGOTH
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat