Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas kutsuda välja head vaimu?
#1
Kuidas kutsuda välja head vaimu, kellega saaks rääkida ja et ta ei teeks midagi kurja. Ei oleks kõhe magada, et koguaeg käivad mingid hääled?

[Muudetud: 22-4-2009 InDemand]
Vasta
#2
Jäta vaimud rahule! Pole üldse vaja neid välja kutsuda, otsi parem mingi hea inimene, kellega võiksid rääkida! Näiteks su ema ?
Vasta
#3
Võimatu ju. Kui sa kutsud vaimu välja, siis sa ei tea iialgi, kas see on hea, kuri või mingi tüüp, kes jääbki igavesti su külge rippuma ja ajab su hulluks. Soovitan mitte tegeleda sellise asjaga, kuigi mõned nädalad tagasi tahtsin ise ka seda teha. Lisaks sellele on vaimude teema olemas. Bleh
Vasta
#4
Üks ohutumaid on nõela ja juuksekarvaga- tead seda?
Üldiselt miski pole ohutu meie ümber, lahuta oma meeli millegi harivamaga.
Vasta
#5
Vaimude Väljakutsumine
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
Las loll otsib ise, pole vaja talle kätte näidata, et ta saaks veel mõne idiootsusega hakkama. Kui nii väga tahab seda teha, siis tehku aga vaadaku, et pärast ei kahetse!
Seal on mitmeid mitmeid ja veel mitmeid hoiatusmärke püsti. Samuti on seda igal pool mujal netist saadaval infol. Seega kui ta on nii "loll", et mõne idiootsusega hakkama saab, siis saab ta seda igalt poolt mujalt saadava info põhjal kah.
Teiseks, olen mina selline abivalmis inimene, et kui inimene is ei oska "Otsi" lingile vajutada ja "Otsi:" lahtrisse kirjutada "vaimude väljakutsumine", siis teen ma seda tema eest, et ei tekiks sama teemaga mitmeid mitmeid teemasi.

Seda ei olnud halva pärast mõeldud TriinuMeoww wink ...
Vasta
#7
Seda küll. Aga ei ole vist mõtet nagu mingeid vaime tülitada, sellepärast et rääkida temaga. Pärast on vaim kogu elu sabas.
Vasta
#8
Arvate, et on ikka nii? Mina olen kuulnud pigem, et vaimu kutsutakse aga vaim ise ei taha kuidagi välja tulla. ( Enda ja tuttavate kogemusedLaugh) Väga harva on ta siiski välja ilmunud (minul kahjuks mitte). Suhtun skeptiliselt sellesse, et vaim ilmub välja ning pärast ei taha enam kuidagi ära minna ja jääb niiöelda "kummitama". Aga mine sa tea, väike risk käib iga asjaga alati kaasas.
Vasta
#9
No siis olete lihtsalt valesti kutsund, või midagi sellist.. Aga vaiud ei lähe ise minema, nad peab ära saatma.
Vasta
#10
Mida rohkem neid tüütad, seda kurjemaks nad saavad.Mina tean ühte trikki küll, aga mina proovisin.Tulid head vaimud.Sõbra sõber proovis tulid halvad.Niiet kõigil tulevad erinevad.
Vasta
#11
Kunagi klassiõed kehalise ruumis kutsusid välja. ehk oli ta hea ehk halb. Pole meeles kas neil üldse tuli välja, seljuhul, kui tuli, siis nad küll ei kaeba, et nende toas keegi öösiti kopsiks midagi. wink
Usun isegi, et igal ühel tulevad erinevalt need kustumised. Kuid samas, Ela oma elu, muidu vaimud elavad Sinu elu. Nii sinul, kui ka vaimudel on oma elu, pole mõtet neid välja kutsuda. Aga see pole minu öelda, siiski otsustad sina ise. Ära pärast lihtsalt protesteeri, kui midagi julma Sinuga öösiti toimub. wink
Vasta
#12
otsi endale muud tegevust mina küll seda ei soovitaks.Jäta hinged rahuleSmile
Vasta
#13
Olen endiselt arvamusel, et vaime pole olemas - senikaua kuni minu silm neid näinud pole. (Ja ma ei mõtle mingit youtube´i spooky`sid vaimu videosid).
Vasta
#14
Loogiliselt võttes on vaimud surnud inimeste hinged. Matustel öeldakse: ''puhka rahus''. Niiet las nad siis puhkavad.

Samas ma arvan, et ei saagi välja kutsuda head vaimu, või vähemalt kui sa kedagi välja kutsud, ei ole see absoluutselt kindel, kas tegu on hea või halva vaimuga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Grupid, kes kutsuksid vaime ja deemoneid välja kristo22g 26 19,930 12-01-2014, 13:05
Viimane postitus: kage
  Kuidas vampiiriks saada (sõbranna küsimus)? :D kollazedketzid 13 8,947 15-05-2011, 22:21
Viimane postitus: Kazluk
  Kuidas vaime fotole saada? Supernatural 14 6,160 15-06-2009, 20:28
Viimane postitus: hansoi
  Tahad end välja elada? Estkitty 5 3,805 19-01-2008, 14:43
Viimane postitus: Estkitty
  Ela ennast välja Tutanhamon 9 6,432 14-11-2007, 23:25
Viimane postitus: Andromeda

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat