Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film: "The Obama Deception"
#1
Tulekul on uus film AJ poolt, mis kannab nime The Obama Deception.

http://www.youtube.com/watch?v=5J2W7gFzChM&eurl
http://www.youtube.com/watch?v=R227Mho8Ymc

Film räägib sellest, kuidas Panganduse Eliit/Wall Street on "kaaperdanud" Usa valitsuse ning rahastanud Obama kampaaniat alates esimesest päevast, et Obama võidaks valimised ning lõpuks kasutavad Obamat, kui vahendina, et luua Põhja-Ameerika Liit, algatada tuumasõda ning jätkata okupatsiooni Iraagis ning Afganistaanis.

Ootate filmi? Mina igastahes ootan väga. Trailer tõotab, et film on palju lubav.

[Muudetud: 3-10-2009 Pyramid]

[Muudetud: 12-3-2009 InDemand]
Vasta
#2
Tundub, et pea kõik mida AJ lubab on olemas kirjalikult juba olemas seal - http://leitud-lood.blogspot.com Smile
Vasta
#3
Ma vahel eelistan vaadata ning kuulata, kui lugeda Bleh.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas Pyramid
Film räägib sellest, kuidas Panganduse Eliit/Wall Street on "kaaperdanud" Usa valitsuse ning rahastanud Obama kampaaniat alates esimesest päevast, et Obama võidaks valimised ning lõpuks kasutavad Obamat, kui vahendina, et luua Põhja-Ameerika Liit, algatada tuumasõda ning jätkata okupatsiooni Iraagis ning Afganistaanis.

Päris jube ju. Miks peaks keegi tuumasõda tahtma? Lasta pool maailma õhku, et siis valitseda alles jäänud varemeid, hävinenud loodust ja mutanteerunud elanikke? Ei kõla üldse loogiliselt. Loodan saada filmist vastuse oma küsimusele.

Jaa, ootan küll. Tahaksin näha seda.
Vasta
#5
Aztecca - teatud loogika on siin olemas, kuid sellisel juhul tuleb asju natuke laiemalt vaadata kui paljud meist armastavad...
Vasta
#6
Ma ei mõista. Laiemalt?
Vasta
#7
Maakera on labor kus käivad katsed rottidega. Need kes katseid teevad elavad kordades kauem (meie arusaamise järgi) ning neil on võimalus jälgida ja analüüsida erinevate ühiskondade ja tsivilisatsioonide teket. Meenuta kõiki neid mõistautslikke ehitisi maailmas mis räägivad vastu tervele mõistusele ning millede päritolu on "kahtlane". Keegi pidi nad ju kunagi ehitama. Samuti kõik need legendid (ka Piiblis) Maailma ja Inimese lomisest. Midagi sellist EI TEKI TÜHJALT kohalt - seega on need lood kuidagi olnud seotud reaalsusega. Teades seda mida me teame tänapäeval (näiteks geenitehnoloogia seiskohalt võtab lugu Noa laevast hoopis teise "pildi" - kaasa EI võtud igast ligist 2 vaid iga liigi seemet 2 eksemplaris - emas ja isas alge) omandavad nii mõnedki vanad lood uue varjundi.
Vasta
#8
Eks ta ole, jah. Täitsa võimalik on sedapidi tänapäevane maailm lahti selgitada ent see on ikkagi hüpotees ja seda tõena levitada on pisut ennatlik.

Tsitaat:Keegi pidi nad ju kunagi ehitama. Samuti kõik need legendid (ka Piiblis) Maailma ja Inimese loomisest. Midagi sellist EI TEKI TÜHJALT kohalt - seega on need lood kuidagi olnud seotud reaalsusega.

Ma ei arva, et maailmaloomise müüdid peavad igal juhul tuginema tegelikule sündmusele. Ma olen aru saanud, et need tulenevad primitiivsete inimeste soovist selgitada maailma, milles nad elavad. Nad lõid jumalad enda näo järgi - tegelased, kes vihastavad, kui inimesed ei käitu õigesti ning tekitavad üleujutusi. Sellised olid nende arengutaseme juures sobivad selgitused looduslikele nähtustele, mida nad ei mõistnud.

Oh, yeah, from The Obama Deception to ancient myths in just eight posts!

Heh, ega kaua enam oodata polegi, õigepea õpib maailm tundma Obama tegelikke plaane!
Vasta
#9
Juba teab - märksõnad . Pakistan, Quantanamo, Bushis Direktiivid, kaadrivalik jne - pilt on kurb Sad
Vasta
#10
Olen viienda osa juures. Isegi Eestit mainiti korra seal Bleh.
Vasta
#11
"The outcome of this policy is if you're constantly meddling near the Russian borders with these fascist creeps IMF, NATO agents like Yushchenko of Ukraine or Saakashvili of Georgia with these Kaczynski brothers in Poland or various collections of people in Latvia, Lithuania, Estonia - you're tied to these gangsters and if they decide to start a war, that rapidly escalates into thermonuclear World war III." Webster Tarpley

Mida me valesti tegime?
Vasta
#12
Eestlased ei teinud midagi. Pigem Meri/Rüütel(Rüütel oli kusjuures vabamüürlane ja väga kõrge kraadiga lausa)/Kallas/Ilves on Eesti sisse ostnud sinna NWO gängi või on nad siis IMF'i/NATO/EU poolt pandud "Agendid". Mis sa arvad, kuhu need 10 miljonit dollarit ning Eesti kullavarud, mida Siim Kallas kontrollis, läksid/kadusid? Smile

[Muudetud: 3-12-2009 Pyramid]
Vasta
#13
Mulle ei meenu ühtki tegu, mille põhjal võiks Meri, Rüütlit, Kallast või Ilvest gängsteriks pidada, kelle käitumise tulemusena võiks termotuumasõda alata.

Nende vendade seotus vabamüürlaste või Uue Maailmakorraga on kõigest hüpoteetiline. Või on tõendeid, millest ma teadlik pole? Ausalt, ma ei tea, mis sellest rahast ja kullast Kallase presidentuuri ajal Eesti Pangas sai.

Ülepakutud ja ehk isegi mõtlematu lause Tarpley poolt.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Aztecca
"The outcome of this policy is if you're constantly meddling near the Russian borders with these fascist creeps IMF, NATO agents like Yushchenko of Ukraine or Saakashvili of Georgia with these Kaczynski brothers in Poland or various collections of people in Latvia, Lithuania, Estonia - you're tied to these gangsters and if they decide to start a war, that rapidly escalates into thermonuclear World war III." Webster Tarpley

Mida me valesti tegime?


Lasime bolševikud pukki 1991 aastal - meil oli võimalus luua TÕELINE VABARIIK, kuid lasime selle käest sest uskusime mõningate punaste agentide ja demagoogide mesijuttu - vabadusest ja kartulikoortest.

Tsitaat:Algselt postitas Aztecca Või on tõendeid, millest ma teadlik pole?


Loe Eesti Ekspressi regulaarselt - seal on aegajalt päris täpselt
(kuigi läbi lillede) kirjas millega nad on tegelenud ja millega Tarpley märkuse ära teeninud.
Vasta
#15
Suht kiire tegutsemine. Film ise tuleb välja ametlikult 15. märts. Huvitavad muutused on viimasel ajal toimunud. Näiteks Postimehe kommentaariumis sarnastel teemadel kommentaarid pooltel juhtudel üsna mõistlikud ning nö ametlikust jurast läbi nägevad. Aasta tagasi veel valdav osa inimesi karjus rõõmsalt ajalehtedega samas taktis ning Alex Jonesi jt selliseid ei teadnud keegi. Nüüd on kasvõi AJ nii kuulsaks saanud, et nood inimesed, kes ei usu, et maailmas midagi valesti on, siunavad inimesi Alex Jonesi jüngriteks ja teda selle lollikarja suureks õpetajaks, kes raha pärast inimesi lollitab.

Tsitaat:Nende vendade seotus vabamüürlaste või Uue Maailmakorraga on kõigest hüpoteetiline.
Vabamüürlusse kuulumine või mittekuulumine nii salajane info ka nüüd ei ole. Pigem oleks imelik kui nad nendega seotud ei oleks.



[Muudetud: 12-3-09 Thorondor]
Vasta
#16
Thor, sul võib täiesti õigus olla, aga ma pisut ikka kahtlen, kas Rüütel nende tegelaste sekka kuulub. Tegemist on tänuväärse ent pisut hajameelse vanaätiga. Vabariigi aastapäeval soovis ta inimestele head võidupüha ja tänaõhtusel heategevuskontsertil Peetri kirikus avakõnet pidades ütles ta esimeses lauses neli korda sõna "rahvas". Kahtlane tundus. Kui tema kuulub kõrgete vabamüürlaste hulka, siis hakkan ma sügavalt kahtlema selle organisatsiooni intelligentsuses ja mõjuvõimus ühiskonna üle. Aga sellest, et Arno Köörna on vabamüürlane saan ma perfectly well aru.

Minu arvamus Obamast on tunduvalt positiivsem, kui AJ oma filmis näitab. Liialt paranoiline maailmakäsitlus minu jaoks. Et mingi rühm Eesti gängstereid on piisavalt võimas lükkamaks maailma termotuumasõja äärele, n*gga please.
Vasta
#17
Ka Vabamüürlased vananevad. Nooremana oli ta kõvem tegija. Kuna President on niigi rohkem selline illusoorne ametikoht siis teatud "vendadele" antakse siis vanas eas see koht kätte - justkui preemiaks "hea" töö eest. Tegelikud juhid kes HETKEL asju ajavad eelsitavad jääda rambivalgusest välja...

Ja ka natuke teemasse - Obama näitab oma tõelist palet - relvi korjatakse kokku ameeriklastelt ja juudiriigi armeed toetatakse endiselt suures mahus:

1- http://www.rense.com/general85/obs.htm
2- http://www.haaretz.com/hasen/spages/1070318.html

[Muudetud: 3-13-2009 excubitoris]
Vasta
#18
Parandused ja täiendused:

1- Torrent - The Obama Deception
2- Google Video - The Obama Deception
3- Ja mida film välja jättis - "Obamast" - Leitud Lood
Vasta
#19
Mitmed uued lood ja arengud: http://leitud-lood.blogspot.com
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Aztecca
Thor, sul võib täiesti õigus olla, aga ma pisut ikka kahtlen, kas Rüütel nende tegelaste sekka kuulub. Tegemist on tänuväärse ent pisut hajameelse vanaätiga. Kui tema kuulub kõrgete vabamüürlaste hulka, siis hakkan ma sügavalt kahtlema selle organisatsiooni intelligentsuses ja mõjuvõimus ühiskonna üle. Aga sellest, et Arno Köörna on vabamüürlane saan ma perfectly well aru.

Ma arvan, et eespool peeti silmas hoopis seda tuntud isikut:
http://www.ektv.ee/est.uudised.php?uudis_id=5694

Või ma eksin?
Vasta
#21
Ei eksi! Mõeldakse ikka Raido Rüütlit
Vasta
#22
No Aztecca ja Ex räägivad küll Arnold Rüütlist. Ma ei ütleks, et Raido vanaätt on ja Ex räägib lausa presidendist.

[Muudetud: 30-9-2009 Müstik]
Vasta
#23
Sinna kuulutakse perekondade kaupa ja põlvkondade viisi - olen ise veendunud paaril korral, et mõni "vanaätt" kes avalikkuse ees mängib "pooletoobist" on eravestlustes tunduvalt teravam pliiats. Aga see selleks - siin on jutt vist isikust nimega Obama/Soetoro/Dunham ja tema kohta tehutd filmist "Obama Deception" !?
Vasta
#24
Asi hakkab minema huvitavaks - lisaks sõjaväelastele on asju hakanud "nägema" ka mõned suurema levikuga meediaväljaanded ning räägivad juba avalikult nn "Obama probleemist" ehk siis sellest, et Obamal puudub legaalne alus olla USA President ning sisse on visatud ka tema ebaõnnestunud meditsiini kindlustuse initsiatiiv ning muudki eba-Põhiseaduslikku millega see isik on hakkma saanud.
Ning peaegu avalikult on hakatud vaatama Armee poole (Tšiili - Pinochet ja Allende - dejavu) sest hetkel tundub, et relvajõud on AINUKESED kellel on legaalne alus Valgest Majast kõrvaldada selle ebaseaduslikult okupeerinud isiku(d). Lisan lingi kus on see idee õhku visatud:

1- Esmane lugu - mis siis muudeti ehk kustutati - http://www.newsmax.com/john_perry/
2- Koopia esmasest loost: http://mediamatters.org/blog/200909300012
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Obama nagu antikristus robotboyy 11 4,161 10-07-2022, 10:03
Viimane postitus: xcad
  Parreesia (2015, film Einar Laignast) togli 122 54,878 07-05-2022, 12:27
Viimane postitus: Kunglas
  Film: The UFO Conclusion - UFO Lõppsõna Tyto Alba 2 1,734 11-02-2019, 08:51
Viimane postitus: zzz34
  FILM: "Zeitgeist. The Movie" Demoriel 88 44,492 21-05-2017, 16:38
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film: Shadow People (II) (2013) missykissy 2 2,772 03-08-2013, 12:06
Viimane postitus: missykissy
  Film: Forces Occultes e. Hidden Forces e. Varjatud jõud (1943) excubitoris 6 3,838 06-03-2013, 18:55
Viimane postitus: Vesilik
  FILM: "Jalutuskäik Tallinnas" lord_of_mangos 0 2,209 19-04-2011, 19:28
Viimane postitus: lord_of_mangos
  "The Fluoride Deception" (animeeritud dok) metsavaht 2 2,709 03-04-2011, 22:25
Viimane postitus: excubitoris
  1934 aasta film 'The House Of Rothschild' excubitoris 8 5,234 05-10-2010, 16:10
Viimane postitus: excubitoris
  Dok.film Radikaal Elderm 1 3,127 17-07-2010, 21:03
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat