Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnuka lahkamine
#1
Kas alljärgnev lugu on true või fake.

http://www.youtube.com/watch?v=QzmmlaZ9b9I
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: feardot
Kas alljärgnev lugu on true või fake.

http://www.youtube.com/watch?v=QzmmlaZ9b9I

Sinu antud lahkamine on tunnistatud pettuseks, kuid mine sa tea.

Kes tunnistas kunas tunnistas? Mingeid täpsemaid fakte...
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Kes sul fakte bookmarkis ikka hoiab, aga kui kasutada Googlet siis leiab selle lingi.

Wikipeedia info võib olla vägagi eksitav. Millegipärast mulle tundub video tõepärane.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Feardot, miks sa küsid meie arvamust, kui sa ei oota teisi pakkumisi peale enda oma ?!

Miks kohe nii dramaatiliselt. Sa encore ise ütlesid ju ka, et "mine sa tea". Muidugi, kui mulle ära tõestatakse, et fake, mis siis ikka... ma võin seda isegi uskuma hakata.
Vasta
#5
See tulnukas tundus olevat kuidagi jäik.
Muidugi on surnukehad ikka jäigad aga tundus see video tõesti fake.
Vasta
#6
Räägitakse et seal kasutati raseda naise moonutatud laipa, ja sellist telefoni nagu on seina peal näha, siis veel ei olnud..
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
Räägitakse et seal kasutati raseda naise moonutatud laipa, ja sellist telefoni nagu on seina peal näha, siis veel ei olnud..

On se mingi raseda naise laiba moodi vä ?
Ja kas to laip lõigati lõhki ja pandi igasuguseid asju sisse ?
(näitex se tume tulnuka ajuollus)
Ma arvan et se on päriselt juhtunud.
Mõned räägivad et se on mingi lennuväe langevarju katsetus mannekeen aga seda ma tean et te ei jää seda uskuma.

Kusagil ma nägin veel yhte yli hlva kvaliteediga videot , kus se ufo lebas leiupaigaläheduses , ja ta oli 100% sama sugune ja isegi jalg oli samast kohast sama moodi katki.

Ma ei tea kas t6si aga se juhtus 1948 a.
Ja sa räägid et selliseid telefone polnud olemas. Kust sa tead ? vaevalt sa nii vana oled et elasid sellel ajal. Minuteada kasutati juba 2 maailmas6jas telefone ja raadiosaatjaid. Kui lähemalt seda telefoni vaadata siis tal nuppe ega ketats ei paista olevat , seega ma arvan et se on mingi raadiosaatia sarnane asi mille abil saab rääkida klaasi taga olevate inimestega.Laugh
Vasta
#8
Ei oska öelda aga selle video uurijad,prod oma alal on öelnud, et see video kus tulnukat lahati on fake.
Minu isiklik arvamus kaldub ka selle poole, et see video on fake.
Vasta
#9
Esiteks: Roswelli katastroof oli 47-dal aastal
Teiseks:Markkoka, oled näinud kunagi dok. filmi sellest videost? Selles filmis ütles professionaal kindlalt ära et seda telefoni mudelit polnud 47-dal aastal...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: markkoka
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
Räägitakse et seal kasutati raseda naise moonutatud laipa, ja sellist telefoni nagu on seina peal näha, siis veel ei olnud..

On se mingi raseda naise laiba moodi vä ?
Ja kas to laip lõigati lõhki ja pandi igasuguseid asju sisse ?
(näitex se tume tulnuka ajuollus)
Ma arvan et se on päriselt juhtunud.
Mõned räägivad et se on mingi lennuväe langevarju katsetus mannekeen aga seda ma tean et te ei jää seda uskuma.

Vastan siis , .
Tõesti , se näeb raseda naise laiba moodi välja (ega kui naine rase on ei tähenda se seda,et tal paugu pealt on kõht suur ja lai ees Bleh).
Kuna keegi meist ei tea millised on tulnukate elundid siis on lihtne midagi sellist teha wink. Vabalt võidi selja ossa tehtud auk olla ja sealt kõik "organid" sisse , kinni õmmelda ja näebgi välja nagu päris.
Video tunnistati ametlikult võltsinguks. Kasuta googlet!
Miks oleks vaja lennuväel teha mingi eri kujuga mannekeen kui võiks võtta inimese kujuga mannekeen. Lennuväes töötavad rasedad naised Laugh?

Muudetud: 12-11-06 kell 18:49:11 Horos
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: markkoka
Kusagil ma nägin veel yhte yli hlva kvaliteediga videot , kus se ufo lebas leiupaigaläheduses , ja ta oli 100% sama sugune ja isegi jalg oli samast kohast sama moodi katki.

http://www.youtube.com/watch?v=SAZsN5DW1...ted&search=
Vasta
#12
need vennad on seal kuidagi liiga julged ykski inimene ei lõikakaks UFOt lõhki nii et ta ei teaks mis seal sees.

see on kindlalt FAKE
Vasta
#13
aga kui seda videot lähedalt uurides avastasin et see asi pilgutas.
Vasta
#14
fake -ma juhtusin isegi seda tüüp meediasi nägema kes hiljem tunnistas selle üles et tegi pulli ,kuid kui see materjal alguses ilmus ,siis tekitas see palju furoori ja mõnedes riikides näidati isegi uudistes,kõik ei ole kuld mis hiilgab ka parema tahtmise juures mitte...
Vasta
#15
mingi aeg tagasi oli kanal2-st(pole 100% kindel) dok saade sellest videost.
telefon oli ÕIGE(ehk sellel ajal kui video pidi aset leidma oli see olemas) samuti seinakell jne. film millele oli lindistatud oli samuti sellest ajast pärit ning ka kaamera. hollywoodi koletiste tegijatelt(ei tule õige sõna meelde Bleh) küsiti, kas oleks võimalik luua selline topis ja nad arvasid, et võibolla isegi oleks, aga kahtlesid. üldiselt oli video suht tõepärane enamuse ekspertide meelest.
seal videos oli topis(kas see on nyyd just parim sõna, pigem makett? mis oli looma jäänustest tehtud) mitte inimese keha, mis oli tehtud ühe inglase poolt, kes valmistas ka filmidele kujusid.
pettus olevat välja tulnud peale filmi Alien Autopsy, sama isik olevat teinud sinna selle "tulnuka"(ise vaatasin seda filmi poole silmaga ja mulle tundus seal filmis olev tulnukas ikka kõvasti haledam, kahjuks vaatasin filmi enne saadet ja kustutasin ära, oleks hiljem hoolikamalt vaadanud).
nb! see jutt on selle saate järgi ja ei pruugi tõsi olla.
The Truth is Out There wink
ps! tippige googlesse alien autopsy exposed ja saate infot.

Muudetud: 22-11-06 kell 00:29:06 hallkoer
Vasta
#16
See 'tulnukas' nägi väga inimese moodi välja.Täna(22.detsember)tuli kanal2st saade kus oli räägitud tulnukatest.Need inimesed keda tulnukad röövinud olid kirjeldasid enam-vähem sama moodi tulnukaid kui siin filmil oli.(suured mustad silmad,mitte väga pikk jne).See haav mis tal jala peal oli oli sarnane nende moonutustega mis selles saates olid(seal oli siis koduloomi moonutatud nii et keel oli pikalt ära lõigatud,luudeni välja oli liha pealt ära võetud mõnedest kohtadest,siseorganid ära võetud jne)
Kui täpsemalt vaadata siis sellel 'tulnukal' oli rohkem kui viis varvast.
Vasta
#17
See video on fake, sest kanal2 pealt näitas ka et see on topis keda seal lahatakse.
Vasta
#18
Ja , ja seal isegi videos lahatakse se toppis Laugh. Pole vaja enam muretseda , video on juba ametlikult võlstinguks kuulutatud.
Vasta
#19
tegu on lateksi kummiga kihtidega tehtud nukk mida lahati ja tehti video see inimene tahtis selle video pealt raha teenida
Vasta
#20
See video on täiega fake, milline loll usuks et see video on ehtnd :o
See inimene peab olema IDIOOT et seda usuks!
Vasta
#21
Ise arvan, et see ei ole tõsi.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: rraidorr
need vennad on seal kuidagi liiga julged ykski inimene ei lõikakaks UFOt lõhki nii et ta ei teaks mis seal sees.
lahti lõikamine ongi klõige lihtsam moodus teada saada mis seal sees onLaugh

Aga olen kunagi näinud selle kohta vdieot/doki kus otsiti üles inimene kes seal "lahkas". Tema väitsi siis küll et see on feik. Aga kui see ka real oli, siis on igati loogiline et väide oli selline, kuna lahkaja ei tohiks seda kunagi tunnistada. Nii et ringiga alguses tagasiLaugh
Vasta
#23
Ma mäletan, et selle kellga või kellaajaga oli ka mingi värk, miks see pidi fake olema!
Vasta
#24
Kui see pole ufo siis see võib olla mõni kiiritada saanud inimene vms.. Või siis on see kõik fake nagu väidate. Who knows?
Vasta
#25
ma arvan, et video on lihtsalt hästi tehtud fake Smile mingi normaalne UFO ei laseks end kinni võtta.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat