Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helikopter teadmata kadunud
#1
http://www.epl.ee/artikkel_264986.html&Com=1
http://www.epl.ee/artikkel_265257.html

Nimelt siis kadus juba mitu mitu päeva tagasi ära üks helikopter lennul Tallinnast Antslasse. Selle piloot oli ärimees Peedu Ventsel, kes siis ärikohtumiselt kodu poole tüüris. Viimati nähti kopterit Võrtsjärve piirkonnas ja peale seda ning pea nädalast otsimist pole helikopterist mitte midagi kuulda ega näha. Tõenäoline leidmise ala on mitmeid korda läbi käidud nii kõrgtehnoloogiliste seadmetega varustatud kopteritega kui ka jalgsi. Kuhu sai see paganama kopter ära kaduda?

Mida arvate teie, oli see vandanõu(a la maffia sõitis rekkaga maandumisplatsile ja monteerisid helikopteri lahti, virutasid konteinerisse jne), ufod viisid ära, kadus mingisse teise dimensiooni või siis tõesti uppus mingisse ekstrapehmesse soomülkasse....?
Müstiline värk...
#2
Tõenäoliselt võrtsjärve ta kukkus. Äkki olid ufod?Laugh
#3
Mina miskipärast arvan, et see on otsapidi Venemaale jõudnud ja seal kas alla tulistatud või muud taolist ning nüüd seda hoitakse salajas, et mitte lasta puhkeda poliitlisel skandaalil. Teine võimalus on, et see on kuhugi järve sadanud ja lebab praegugi veel kuskil järve põhjas. Kahtlane värk igatahes.
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Mina miskipärast arvan, et see on otsapidi Venemaale jõudnud ja seal kas alla tulistatud või muud taolist ning nüüd seda hoitakse salajas, et mitte lasta puhkeda poliitlisel skandaalil. Teine võimalus on, et see on kuhugi järve sadanud ja lebab praegugi veel kuskil järve põhjas. Kahtlane värk igatahes.
Täpselt. Sellistel juhtudel on üli tõenäoline, et mitte midagi ei leita.
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Mina miskipärast arvan, et see on otsapidi Venemaale jõudnud ja seal kas alla tulistatud või muud taolist ning nüüd seda hoitakse salajas, et mitte lasta puhkeda poliitlisel skandaalil. Teine võimalus on, et see on kuhugi järve sadanud ja lebab praegugi veel kuskil järve põhjas. Kahtlane värk igatahes.
Täpselt. Sellistel juhtudel on üli tõenäoline, et mitte midagi ei leita.
või paari aasta pärast kui asi unustatud midagi leitakse
#6
Võrtsjärve ta ei kukkunud sellpärast, et seda oleks näha esiteks selle soome kopteriga ja teiseks oleks näha õlilaike järve pinnal(sama kehtib ka väikeste järvede kohta).

Aga ma arvan ka, et see vandenõu poole kaldub... Kas siis venelased kogematta või maffia meelega - oli ta ju kõva ärimees...
#7
Võrtsijärve, mis siis, et õlilaike pole. Kolme nädala pärast ilmub niikuinii ei tea kust välja. Siis räägib, et eksis metsa ära ja otsis teed koju. Nii see ju tavaliselt on
#8
No kuule, Võrtsjärv on nii madal, et sa näed seda faking oma silmaga ka kui ta seal on. Kui ta kuskile järve kukkus siis vbl tõesti kuskille ilgesse võsa järve, kus kedagi ei la ja järv on mingi 20-30 meetrit sügav...
Kuidas saab kesed teedevõrku ära eksida? Laugh
#9
Ma kaldun kah arvama et tegu on ikka venelaste või maffiaga. Kui ta oleks kukkunud võrtsjärve siis oleks juba üles kah leitud.
#10
Mina arvan, et onukesel oli raha vaja ning ju ta redutab selle kopteriga kuskil metsas nüüd, et mõne aja pärast vanarauaks müüa Bleh

[Teadet on muutnud 16-5-2004 postitaja etc]
#11
kopter on siiski leitud
http://news.hot.ee/vaata_uudis.php?id=134516
#12
Kopter leitu jah. Aga ei selgu kas peep ise oli kopteris. Esialgsest jutust selgus et arvatakse olevat õige kopter. Kas neid on siis veel alla kukunud. Ja aru ma ei saa kuidas ühte suurt asja on võimalik otsida terve nädal kindlalt teritooriumilt. Nats kaua tehnika ajastu kohta või mis.

[Teadet on muutnud 17-5-2004 postitaja alri]
#13
VÄGA KAHJU

kahjuks ei pidanud meie vandenõu teooriad paika, samuti ka muud sellised.....
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
kahjuks ei pidanud meie vandenõu teooriad paika, samuti ka muud sellised.....


hmm... oled sa selles nii kindel?
discovery pealt peaks vist mingi neljapäev või mingi sihuke aeg olema saade the hero factor, kus seletatakse mis paneb inimesi kriisiolukordades tegutsema.
nüüd kujuta ise ette olukorda kus su kopter kaotab juhitavuse või muu jama juhtub... kas sa ei üritaks sealt välja hüpata või tont teab kuidas end päästa?

teine võimalus oli muidugi et juht jäi magama... aga kuda krt sa jääd kopterit juhtides magama? nii sügav uni ometi ei saanud olla et oleks suutnud alla sellega kukkuda. inimese uinudes lõdveneb tema lihaste tugevus ning see oleks pidanud kopteri juhitavuses kohe tunda andma...

miskit on mäda siin ma ütlen... unerohi?
mürgitus? mina omaste asemel nõuaks lahkamist ent tundes eesti olusi siis tegelane lihtsalt tuhastatakse.
#15
aga miks ka mitte ei ole see lavastatud surm, igalpool lavastatakse oma surma jne...., et me ei tea palju on surnukehast alles, et äkki kindlustas ennast veel ja kopteri eriti suure summa peale ära kah? ning nüüd kolivad terve perega siit ära???

Muidu üldiselt on see samas kahtlane küll natukene, aga tõepoolest, kes seda teab? Siin Eestis hakkab neid lennumasinaid juba üpris tihti alla sadama, ainult muudkui kukuvad, et ei tea mis siin tegelikult toimub......

-----

OFF:
muidu tahaksin ise saada samuti kopteri piloodiks, aga kahjuks pidi olema tartu lennukolledzi tase üpris nõrk, et kui tööd tahad, siis pead uuesti täiendõppele minemaSad

[Teadet on muutnud 17-5-2004 postitaja hiidlane]
#16
no vakk... seda ma silmas peangi ju et on raskem... kuidas sa saad üldse seal magama jääda?

teiseks... huvitav kui kõrgel ta lendas? sellest saab lihtsalt sotti uurides rusude asetust ning lennunurka.

kolmandaks - piisavalt madalale kõrgusele jõudes hüppad ka sina suva kuskohast välja... olgugi et võiimalus ellu jääda on väike... vähemalt SUL ON mingi võimalus...
#17
Uudisest rääkis, et lendas vastupidiselt enne määratut suunale, ehk siis mitte Antslasse vaid Antslast minema. Kisub jah kahtlaseks.
#18
nii... viimaste andmete põhjal sõitis kopter puulatvadesse ning sinna takerdudes plahvatas põlema.

asi kipub tõesti naljakaks... äkki ta sai mingi infarkti või miskit sarnast?
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat