Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell, mis tunnetab negatiivset energiat
Autor Sõnum
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 00:19
Postitus: #1
Kell, mis tunnetab negatiivset energiat
Lugesin kohati nalja tekitavat artiklit: http://www.elu24.ee/?id=98049 ja tahaks teada mis need negatiivsed energiad ja astraalsed tumedad jõud siis ikagi on?
Ei tea kas siis positiivset energjat ja heledaid jõudusid kah olemas on? Laugh Igatahes minu arusaamist mööda on energia elektromagnet kiirgus millel on siis erinev lainepikkus ja sagedus ja inimesed tajuvad neid siis kas soojuse valguse või ei taju neid üldse.


----------
Pealkiri. Pealkiri võiks olla ikka selline, mis annab aimu sisust!

[Muudetud: 25-3-2009 Tom]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-03-2009 08:49
Postitus: #2
 
Uudise naeruväärsust või tõsiseltvõetavust ma hea meelega ei kommenteeriks. Küll aga kommenteeriks sinu jutu teistpoolt.

Millest sa üldse võtad, et energia on elektromagnetkiirgus? Energia on lihtsalt energia, pole vahet, kas positiivne või negatiivne.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 09:46
Postitus: #3
 
Nuh tegelt küll jah, on olemas veel kineetiline ja potensiaalne energia. Aga ikkagi, see kella asi, ei tea kuidas see kindlaks tehtud on kas ta just "negatiivsele" energiale reageerib?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-03-2009 10:31
Postitus: #4
 
No teeme selle negatiivse ja positiivse uhuundude paari lausega endale selgeks.
Negatiivne on see olend, kes korjab ümberkaudsete inimeste elujõu kokku ja kasutab seda oma huvides.
Positiivne on see inimene, kes toidab oma elujõuga negatiivseid olendeid, olgu nad siis füüsilistes kehades või ilma.
Näiteid: enamik naisi toidab oma elujõuga mehi ja juhib neid läbi selle pere ja laste huvides tegutsema, kui naine jätab mehe ilma energiata ja mees ei leia teist naist, on mees jõuetu ja võimetu midagi tegema. Lapsest peale toidab meest ema ja hiljem läheb naise kätte, tütred toidavad isa nii kaua kui mehele lähevad, siis võtab mees enamiku endale.
Erineval liigub elujõud seksuaalvähemustes, passivsetel pededel on kõik naise omadused peale sünnitamise.
Aktiivsed lesbid on negatiivsed naiste suhtes, ei toida vaid tarbivad.
Mitteorgaanilised deemonid, olgu nad siis kristlikud või ükskõik millise usulahu oma d on negatiivsed, tarbivad inimese elujõudu.
Näit kristlased kingivad inimesi ristimisega veevaimudele toiduks, kes siis omakorda on kingitud vereohvri Jeesuse kaudu õhuvaimude inglite ja nende juhi Jahve seltskonnale mis on judaismi aluseks.
Õhuvaimud on levadosed, kes annavad oma mõistuse inimese kätte ja võtavad selle inimese surres tagasi, seetõttu ei saa surnutega rääkides neilt erilist tarkust vaid nad tunduvad vägagi rumalatena.
Lühidalt kõike tsivilisatsioone on juhtinud negatiivsed, kes on selle piirkonna jõu kokku kogunud ja sellega siis omatahtsi käitunud.
Iga impeeriumi sõdalased on vallutades uue territooriumi kohalikud naised enda alla võtnud vägistades vallutuse ajal kõik keda kätte saadakse. See on vägistamiste tegelik mõte.
Vallutuste mälestusmärgid on ohvriplatsid, kus sõdalased käivad igal aastal kinnitamas oma õigust kohalike orjade energiat vabalt oma tarbeks kasutada.
Seetõttu oli hädavajalik hävitada näiteks Tõnismäe ohvriplats, et venelased ei saaks oma rituaali läbi viia, kisa on ju selles, et kohalike elujõud pole enam impeeriumi teenritele kättesaadav.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 12:39
Postitus: #5
 
Ei no mida?? Kuidas saab keegi minu energia ära võtta?? Imeb tolmuimejaga välja v? Ma saan aru kui keegi mu maha koksab siis minu kehas talletanud energia väljub sealt tasapisi soojuse näol ja hiljem kui keha laguneb siis ka keemelistes elementides oleva energia näol, ja seda tarvibad pärast kõik teised organismid (näit taimed kasvavad ju mulla sees mis sisaldab surnud organismide lagunenud kehasid).

Üks asi veel, kehata olendeid ei saa ju olemas olla, energial pole kombeks koonduda vaid hajub maailmaruumi laiali.

---------------------
Edit: Liitsin kaks järjestikust postitust. Teinekord kasutage "Muuda"-nuppu oma postitusele millegi lisamiseks või muutmiseks.

[Muudetud: 25-3-2009 elis]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-03-2009 15:20
Postitus: #6
 
THOR, ega sa kogemata skeptik ole, siis pole sulle võimalik midagi selgeks teha, skeptikud on nimelt veevaimude käes vangis.
Veevaimud on need kes hoolitsevad inimese vormi eest, st inimese füüsilise keha eest ja ka selle eest et inimese tajud piirduksid ainult maailma vormide nägemisega ehk sinu meeled tajuvad ainult tavamaailma.
Tänu sellele ei näe tavainimene maailma teisi kihte, vaid ainult orgaanilise maailma toidupüramiidi nähtavat osa.
Toidupüramiid aga jätkub teistes kihtides kõrgemale inimese nägemisulatusest ja seal on varjul uued kiskjad kes toituvad inimese elujõust täpselt samuti kui meie toitume taimedest, loomadest ja putukatest.
Ainult nemad pole meile mitte ainult nähtamatud, vaid ka nende tegevus ja neid liigutavad loodusseadused on meile arusaamatud.
Vanal ajal tegelesid nende teiste kihtidega šamaanid, preestrid ja nõiad, moodsamal ajal pangad, papid ja vaimsed vennaskonnad nagu näiteks vabamüürlased, aga ka arstid ja psühhiaatrid.
Tartus võiksid vaadata sümbolit hullumaja sissekäigu kohal.
Neptuni kolmharki nimelt, veevaimude jumala märki, mis tähendab sedasama tavamaailma ilma nägemusteta, luuludeta ja ainult õigeid tavamaailma tajusid tagavat ravi.
Psühhiaatria nimelt peab kõike üleloomulikku haiguseks, millest tavainimesi tuleb vabastada, kui nad maailma vaimsete juhtide kombel saaks suhelda mitteorgaaniliste kiskjatega ja neile ohverdades tavainimesi ise valitseda maailma, siis oleks ju valitsejatel vähemalt kibedaid konkurente kogu ilm täis, seepärast tavainimesi püütaksegi usundite, raha ja psühhiaatria kaudu maailma suhtes pimedaks teha, ka sinu puhul on see üpris edukas olnud.
Vähemalyt lihtne loogika peaks sind aitama , orgaanilise maailma toidupüramiid ei lõpe nähtavate kiskjatega vaid kestab ülespoole edasi, osa selle maailma vägevaid on elu algusest peale olnud nähtamatute söögimaade inimkatjasteks ja selle tasuks valitsevad nad tavamaailma, inimesel on tajudel ainult praktiline pool näha õigel ajal kui keegi tahab nahka pista , olla edukas oma saakloomade püüdmisel toiduks ja leida õigel ajal paljunemisesks vastassugupool.
Aga edasi algab juba müstika, veel tahetakse alati teada tulevikku, alalist toidu kättesaadavust, õnne ja edukust oma hõimule, see ongi juhtide ülesanne, kes suheldes mitteorgaanilistega kauplevad ohvriandide eest oma hõimule paremat saatust.
Primitiivne aga toimis kuni tulid pangad ja multikulti.
Siit oleks jutt juba teistel teemadel, kes valitsevat tänapäevamaailma ja millised on nende huvid ja mida see toob materialistidele usklikele ja skeptikutele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 15:45
Postitus: #7
 
Laugh veevaimud Laugh , no ma ei tea, ei tahaks küll seal lõksus olla aga noh loogika nagu ütleb seda mida ma enne väitsin. Kui keegi mulle selle ära tõestab siis palun Smile. Ses suhtes, et kui neid teisi elukaid näha ei ole siis kuidas teatakse et need olemas on?? Ma saan aru, et me ei näe ka elektromagnet laineid aga teame et need on olemas tänu vastavatele vahenditele näit. raadio mille abil saab kindlaks teha raadiolainete olemasolu, siis veel ampertangid, ja igast radioaktiivsust mõõtvad seaded jne (muidugi valgust ja soojust tajub tavaliselt inimene ise kah ilma lisa vahenditeta), et kas neid teise tegelasi saab siis kuidagi tajuda või miskite seadete abil kindlaks teha?? :o Kui sa selle kuidagi ära tõestad või mulle näitad neid teisi olendeid siis pääsen ehk lõksust välja? Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 1,876
Liitunud: Jul 2005
25-03-2009 15:58
Postitus: #8
 
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Kui sa selle kuidagi ära tõestad või mulle näitad neid teisi olendeid siis pääsen ehk lõksust välja? Smile

Kui lehmale hamburgerit näidata, huvitav kas ta saaks midagi aru?
Samamoodi ei saa meie mõndadest asjadest siin maailmas aru.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 16:08
Postitus: #9
 
Laugh no kui ta maitseks seda ja telle meeldiks siis saab aru et söödav asi, nämm wink
Aga ikkagi, kuidas teatakse, et need olendid olemas on? Kas keegi on näinud, haistnud, kuulnud või maitsnud neid??
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
25-03-2009 16:29
Postitus: #10
 
Mnjah...spiritualistid süüdistavad skeptikuid liikses skeptitsismis, olles samal ajal skeptlised skeptitsimis...

Kunagi näiteks ütles kirik, et Maa on universumi keskpunkt ja kõik peab ümber selle tiirlema.., et seda teooriat loodusele peale suruda, mõeldi välja epitsüklid - ehk siis planeet tiirles ümber suvalise punkti, mis tiirles ümber suvalise punkti, mis tiirles ümber Maa...ja kõik töötas, sest Maalt vaadatuna ei saa üheselt kindlaks teha planeetide tiirlemist ümber Päikese.

Nagu Albert Einstein ütles: "Kui reaalsus ja teaduslik teooria ei vasta teineteisele, siis teadlane hülgab teooria. Kui reaalsus ja usudogma ei vasta teineteisele, siis usklik hülgab reaalsuse!"

Skeptikud ei süüdista spiritualiste, pseudoteadlasi ja para-tüüpe niivõrd nende uskumuste naeruväärsuses, või ühildamatuses looduseadustega, kuivõrd nende uskumusteni jõudmise põhjustes.

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-03-2009 16:52
Postitus: #11
 
Nielander mis sa arvad, miks kõik riigiisad koogutavad hoolega kirikuid pidi, vabanüürlaste looshides, miks enamik rahamaailma võimsaid on juudid, miks enamik skeptikute teooriatest on haritud juutide teooriad ja miks juudid ise maailma targim rahvas käib hoolega sünagoogis, ravides samal ajal läbi oma psühhiaatritest usuvendade teisi rahvaid luuludest, skisofreeniast jne.
Äkki on skeptikud siiski lollid, üritades materialistlike papist silmaklappide kaudu maailma uurides tegelikkusest aru saada.
Pane endale papist prillid ette ja vaata kas näed mis toimub, piltlikult ongi inimestel selised silmaklapid ees mis lubavad vaadata ainult üht maailmakihti aga neid on palju, teisi lihtsalt ei näe.
Keegi targem teeb lihtrahvale läbi skeptikute parajat tünga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
25-03-2009 17:51
Postitus: #12
 
Ah, et siis juutide vandenõu kohe...kumba sa silmas pead - usujuute või päritolu juute, sest kui esimesi seob pühakiri, mis suht üheselt käseb teisi rahvaid riisuda ja kasu nimel valetada, varastada ja tappa, siis teisi ei seo omavahel miski peale päritolu...

Ma ei välista küll nende papist prillide olemasolu, kuid päris kõik skeptikute maailmavaates ei ole läbi teiste kujundatud - on ka lihtne loogika ja objektiivsus, mida võib harrastada ka metsas sündinu ja kasvanu...

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-03-2009 18:07
Postitus: #13
 
Kust sa välja loed juutide vandenõud, kui inimesed mingil oma seaduste läbi korrastatud viisil käituvad, ons see kohe vandenõu, egas juudid üksi teisi loominimesteks pea, sama teevad ju ka aarialased Indias.
Kuid nüüd jäta endale meelde üks tõsine asi, loominimene juudi jaoks on se , kes näeb ainult ühte maailmakihti, nii nagu kristlased kel igasugused nägemused ja hääled on kuradist, ainult prohvetite nägemisi võib usaldada mis piiblis kirjas.
Inimene on see, kes on juudi naisest sündinud, õigeusklik ja kes kõigepealt kabalat ja seejärel toorat õppinuna näeb korraga mitut maailmakihti ning teab, et meie maailm on kõige alumine, jumalast kõige kaugem ja kõige rohkem kannatusi pakkuv maailmakiht, nii et ka need juudid, kes ei ole kabalat ega toorat õppinud, ei näe mitut maailmakihti, võivad olla goid ja akumid kui nad kristust usuvad või skeptikuteks hakanud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 18:27
Postitus: #14
 
Mis need juudid siia puutuvad?? Ja usuhullud on üldse imelikud,tahavad et kõik neid kuulaksid ise ajavad miskit segast mõistujuttu millest igaüks isemoodi aru saab, mõttetu minumeelest. Angry
Aga noh eks nad ise teavad...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
thetimo
Uustulnukas

Postitusi: 48
Liitunud: Dec 2008
25-03-2009 18:59
Postitus: #15
 
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Mis need juudid siia puutuvad?? Ja usuhullud on üldse imelikud,tahavad et kõik neid kuulaksid ise ajavad miskit segast mõistujuttu millest igaüks isemoodi aru saab, mõttetu minumeelest. Angry
Aga noh eks nad ise teavad...
Sama siin...usk ei ole mingi tähtis komponent siin
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
25-03-2009 19:51
Postitus: #16
 
No mis te nüüd sellid arvate, kas pole suutelised teksti nägema või keelab see, kes teid juhib sellest tekstist arusaamise, mõlemal juhul pole rumalad need kes inimeste rumalust ära kasutades neid valitsevad.
Ega te ometi mõtle, et olete suured isemõtlejad, selleks et vabaneda saatusest(teid juhtivast mitteorgaanilisest sitikast) näevad inimesed vaeva pool elu, alles siis hakkavad midagi nägema ja teise poole elust üritavad kasvõi inimesena uuesti sündida, skeptikutel see reeglina ei taha õnnestuda, liiga palju tükke endast jäetakse surres siia maailma teiste kätte laiali.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
25-03-2009 20:09
Postitus: #17
 
Tsitaat:Ega te ometi mõtle, et olete suured isemõtlejad, selleks et vabaneda saatusest(teid juhtivast mitteorgaanilisest sitikast) näevad inimesed vaeva pool elu, alles siis hakkavad midagi nägema ja teise poole elust üritavad kasvõi inimesena uuesti sündida, skeptikutel see reeglina ei taha õnnestuda, liiga palju tükke endast jäetakse surres siia maailma teiste kätte laiali.

Eks see millegi nägemine ole suhteline mõiste...näiteks Richard Dawkins on võrrelnud näiteks hea kujutlusvõimega(hoomamisvõimega) astronoomi tundeid, mõistes näiteks galaktika mõõtmeid ja olemust, religioossete kogemustega...- iseenesest puhas materjalism ja teadus, aga olenevalt inimesest võib see siiski olla poeetiline ja imeline...

John Keats süüdistas näiteks Newtonit vikerkaare imepärasuse lõhkumises valguse spektri avastamisega...kuid kindlasti leidub teadlasi, kes vaadates vikerkaart ja teades selle tekkimispõhjusi "näeb" midagi enamatki, kui koopainimene, kes võis pidada seda jumalate maagiaks..

Kes teab, äkki "näevad" skeptikudki maailmas rohkemat, kui keegi teine...

[Muudetud: 3-25-2009 Nielander]

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 20:39
Postitus: #18
 
Tsitaat:Algselt postitas Nielander
...
John Keats süüdistas näiteks Newtonit vikerkaare imepärasuse lõhkumises valguse spektri avastamisega...kuid kindlasti leidub teadlasi, kes vaadates vikerkaart ja teades selle tekkimispõhjusi "näeb" midagi enamatki, kui koopainimene, kes võis pidada seda jumalate maagiaks..

Kes teab, äkki "näevad" skeptikudki maailmas rohkemat, kui keegi teine...
[Muudetud: 3-25-2009 Nielander]
No seda minagi, skeptikud vähemalt üritavad asjas selgusele jõuda aga usuhullud ütlevad et see lihtsalt on nii ja kõik, või veel hullem ajavad selle miski jumala või muu huinamuina kaela Bleh

[Muudetud: 25-3-2009 THOR-00]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-03-2009 22:21
Postitus: #19
 
Vaata siin on sassi läinud mingid osad. Usuhullud on ju äärmuslus, täpselt nagu skeptikud on äärmuslus.
Skeptikud ei ürita milleski selgusele jõuda, neid huvitab vaid see maailmapilt, mis on selge, lihtne ja piiratud oskustega kontrollitav. Muu valmistab neile hirmu, seega kuulub eitamisele.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
THOR-00
Vana kala

Postitusi: 311
Liitunud: Mar 2009
25-03-2009 22:49
Postitus: #20
 
Skeptikud ei eita midagi, nad lihtsalt kahtlevad ja kui keegi neile asja ära tõestab on asi korras, on nendeks tõestajateks siis teadlased või usutegelased. Tihti on aga nii, et usutegelased ei suuda asju faktidega ja näidetega tõestada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-03-2009 22:53
Postitus: #21
 
Skeptikute osa mine ürita selgitada nendele tüüpidele: http://www.skeptik.ee
Keda sa pead otseselt usutegelaseks? Mina end näiteks usutegelaseks ei pea, samas skeptik teab ju paremini kes on kes Bleh

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
25-03-2009 23:39
Postitus: #22
 
Tsitaat:Vaata siin on sassi läinud mingid osad. Usuhullud on ju äärmuslus, täpselt nagu skeptikud on äärmuslus. Skeptikud ei ürita milleski selgusele jõuda, neid huvitab vaid see maailmapilt, mis on selge, lihtne ja piiratud oskustega kontrollitav. Muu valmistab neile hirmu, seega kuulub eitamisele.

Taoline skeptitsismi äärmuseks nimetamine ja räige üldistamine ei näita midagi muud, kui võhiklust...
Kuidas saaks keegi, kes skeptikute püüdlustes ja vaadetest maailmale aru ei saa, seda üldse kritiseerida...?
Iga arukakas ja intelligentne inimene peab olema mingil määral ümbritseva suhtes skeptiline, muidu valitseks maailmas kaos...

Selgus ja lihtsus on omadused, mille poole igaüks peaks püüdlema...hirmu tundev skeptik on aga tõesti äärmus, äärmuslased on õnneks igas valdkonnas reeglina vähemus...


[Muudetud: 3-25-2009 Nielander]

[Muudetud: 3-25-2009 Nielander]

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
25-03-2009 23:54
Postitus: #23
 
Sinu teise lause kohta tahaks öelda - proovi seda küsimust küsida enda käest skeptiku vaatenurgast. Ehk siis kuidas saab keegi, kes "usuhullude" püüdlustes ja vaadetes maailmale aru ei saa, seda üldse kritiseerida.

Ma ei soovi vaielda või vedada seda teemat kuhugi vaidlusesse, ent kui sa argumenteerid oma juttu, siis ole valmis ka seda kaitsma või vähemalt tegema seda loogiliste mõtete ja lauseehituste kaudu.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,746
Liitunud: Oct 2007
26-03-2009 00:06
Postitus: #24
 
Miks te küsimuste vastustest eemale hiilite lubage endale kõigepealt uuestiesitatud küsimustele vastata ja siis mõelda kas tõesti riigijuhid ja juudid on lollpead nagu te väidate, miks nad käituvad nii nagu nad käituvad.
Nielander mis sa arvad, miks kõik riigiisad koogutavad hoolega kirikuid pidi, vabamüürlaste looshides, miks enamik rahamaailma võimsaid on juudid, miks enamik skeptikute teooriatest on haritud juutide teooriad ja miks juudid ise maailma targim rahvas käib hoolega sünagoogis, ravides samal ajal läbi oma psühhiaatritest usuvendade teisi rahvaid luuludest, skisofreeniast jne.
Äkki on skeptikud siiski lollid, üritades materialistlike papist silmaklappide kaudu maailma uurides tegelikkusest aru saada.
Pane endale papist prillid ette ja vaata kas näed mis toimub, piltlikult ongi inimestel selised silmaklapid ees mis lubavad vaadata ainult üht maailmakihti aga neid on palju, teisi lihtsalt ei näe.
Keegi targem teeb lihtrahvale läbi skeptikute parajat tünga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
26-03-2009 06:47
Postitus: #25
 
Kuidas on vaidlus skeptikute ja uskujate "uskumuste" vahel seotud selle teemaga?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tunneb keegi selle pildi energiat? Pirx 41 13,959 16-06-2014 13:36
Viimane postitus: Müstik
  Kas on võimalik toota piiramatult tasuta energiat? HadziOgloe 135 48,710 15-06-2014 21:42
Viimane postitus: Profaan
  Ma tunnen energiat? Supilusikas123 3 2,132 26-06-2013 11:21
Viimane postitus: Peisko
  Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke? Uwe 6 3,048 08-05-2013 17:58
Viimane postitus: Celtic
  Mis toimub inimestega? Päikeseinsener 74 23,693 26-10-2012 09:43
Viimane postitus: kosmosekutt
  "Vaba energiat" Iirimaalt Hallucigenia 13 5,676 26-06-2012 21:16
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Mis see on ?? tristeza 9 3,553 05-10-2011 09:39
Viimane postitus: Raksha
  Mis see on? Zeera 25 7,096 17-05-2009 14:58
Viimane postitus: Zeera

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog