Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Painaja. Palun aidake!:(
Autor Sõnum
K.Laev
Uustulnukas

04-10-2009 21:08
Postitus: #1
Painaja. Palun aidake!:(
Mu emal on selline probleem, et on kolm korda elus kuulnud samme ja keegi tuleb tema juurde ja hoiab temast kinni.
Esimene juhtum oli emal Soomes, Kokkolas tööl. Magas ja siis kuulis samme, keegi võttis ümbert kinni, nii et ema ei saanud ennast üldse liigutada ega midagi rääkidagi.Tundis, et oli väga kylm olek.
Teine kord oli Eestis (Tartus). Ema nägi nagu und, et olime enda vanas majas ja magas köögi ees väikeses toas selle diivani peal. Sama moodi kuulis esmalt samme ja siis kellegi külma lähenemist. Siis võeti ümbert kinni, nii et ei saanud üldse liigutada.
Ja kolmas kord oli eile (4. okt öösel, Soomes taas) kuulis samme ja siis ka sellist külma tuulekest või lähenemist - ta ei oskagi seda täpselt ütelda. Ja siis öeldi kõrva ääres: "Nino, nino" vms, selline kähisev mehehääl ütles seda.
Aga eile ei hoitud nii kinni nagu varem, aga selline külm õhk nagu oli.
Ema magas kõhuli, näoga vastu patja ja kuuliski siis samme ja keegi nagu tuli ja kummardas peaaegu selja peale ning siis sosistas kõrva.
Ta kargas kohe püsti, kui sai ja pani tule põlema.

Kas kees oskab aidata, millest see olla võib ja kas painaja vms tahab talle halba või just hoiatada millegi eest?
Loodan, et oskate aidata.

Ette tänades Kelli.
____

Parandasin veidi teksti.

[Muudetud: 23-10-2009 InDemand]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Animus
Tavaliige

05-10-2009 09:45
Postitus: #2

Minu emal oli ka selline olukord aga ainult korra,see oli ca 20a tagasi.keegi tuli tema voodi jalutsisse ning võttis käest kinni,ning liigutada ei saanud.Pärast seda juhtumit mingi pool aastat ta läx sydamearsti juurde ning kirjutati rohud mingiks ajax,sest see ikka ehmatas teda sygavalt.Ju siis pole sinu ema ainus,kes seda kogenud on.Ja mingisugust loogilist seletust ma pakkuda küll ei oska.
Mr.Creepy
Tavaliige

05-10-2009 11:47
Postitus: #3

Loe enne foorumist sellistest asjadest ise-siin on kõik kirjas.
Siin on igaüks eraldi teema teinud oma painaja kohta juba.

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
K.Laev
Uustulnukas

06-10-2009 18:49
Postitus: #4

aitähh sulle animus, !
Mr.Creepy: esitesk siin on vägapalju lk ja teseks nii palju kui ma olen vaadanud ei ole ma oma murele vastust leidnud, !, ma arvan et need inimesed kes tahavad aidata need ju võivad kirjutada siia, või siis saata lingi kus sellest midagi krijutatud on .Smile
krjssu
Uustulnukas

06-10-2009 18:55
Postitus: #5

majtea, mul ema rääkis et need painajad on midagi siukest et sa oled nagu haige vms, et ei saa liigutada jne, et sa kujutad endale seda ette. Vnoh, see ettekujutlus on tänu haigusele vms. Ma ei oska täpselt seletada aga midagi siukest jah.
K.Laev
Uustulnukas

07-10-2009 16:56
Postitus: #6

aa, okei, tänks sulle Smile
Wilholmensis
Veteran

07-10-2009 20:13
Postitus: #7

kui see ei ole ravimitest tingitud nähtus, siis hoidku kodus pihlakaoksa.
VLAD
Vana kala

07-10-2009 21:09
Postitus: #8

Kui siin juba emadest juttu on...

Ema elas oma perega alevi kõige vanemas majas. Kui ta laps oli, siis ühel ööl tuli must kogu ta voodi ette ja hakkas tekki pealt ära tõmbama. Muidugi ta hakkas kisama. Siis ta kõrval maganud õde ja samas toas maganud ema-isa ärkasid ka üles. Ema tegi talle suhkruvett rahustuseks jne. ja ta rahunes.

Poleks nagu midagi erilist. Poolunes võib ju ka igasugu aju näha... Kuid! Hiljem, kui ta juba täisealine oli ja tuli hilisel ajal koju, pani siis sama (suure) toa tule põlema ja nägi, kuidas must kogu läks ahju taha (ahi oli ukse kõrval paremal). Vaatama minnes polnud seal kedagi.

Rohkem pole seda musta meest näinud. See majagi ei kuulu enam meile.

Selline lugu siis. Ehk aeg ise lahendab selle asja...

We now live in a nation where doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the press destroys information, religion destroys morals, and our banks destroy the economy. - Chris Hedges
RoosakasT2pp-
Uustulnukas

23-10-2009 15:18
Postitus: #9

Me elame nagu oma perega Raplas . Isa töötab ehitajana , ta läks Hiiumaale mingi päris kauaks , ja ta hakkas seal luupainajat nägema igaöö , et samamoodi peaaegu ,et ärkas ja mingi lõust oli ta kõhupeal , liigutada ei saanud , aga kui ta koju tuli siis ta nägi kaa , aga ta hakkas talle nagu vastu ,et nagu mõttes ütles ,et mine ära või mine .... ja pärast seda enam ta ei tulnud . Loodan ,et aitab
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 2,601 04-07-2018 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 3,583 13-10-2014 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 2,162 28-10-2013 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 2,338 07-10-2013 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun aidake! xXLuciferXx 4 2,454 21-01-2012 14:50
Viimane postitus: lillu da boss olenn xd
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 6,005 08-01-2011 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Palun aidake. porguingel 2 1,674 30-10-2010 16:49
Viimane postitus: Savipats
  Palun aidake: paranormaalne nähtus hakkab aina rohkem piinam zimmy 46 15,208 22-02-2010 15:50
Viimane postitus: kakuke
  PALUN AIDAKE!!! Keegi puhub tuult näkku. GreenDay 23 7,091 27-05-2008 16:18
Viimane postitus: Metafor
  Palun aidake.. minu vanaema kummitab... WhatEver 25 9,167 12-12-2007 14:25
Viimane postitus: Andromeda

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog