Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida mina nendest asjadest tean...
Autor Sõnum
Cthepy
Vana kala

28-02-2008 15:54
Postitus: #51

Tsitaat:Algselt postitas: calitry
Tsitaat:Esialgne postitaja walker112
Kuidas siiis praegu kõigile inimestele hingi jagub??

Kust tead, et jagub?
Kõigil polegi seda vb...

Vb on nii, et nt mõni teine planeet hukkus ja paljud hingega olendid said surma ja neid oli väga palju seal. Nüüd on siis nad meie planeedil. Et siis umbes nii: ühelpool surevad, teiselpool tekivad vms. Ainult, et hingedega on nii, et rändavad üheltpoolt teisele.
See on minu arvamus.
Hea, kui keegi sellest õigesti aru saaks, sest seda arvamust oli päris raske seletada. Laugh

Kirjavead olemas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
messa
Tavaliige

29-02-2008 01:25
Postitus: #52

Dr. Michael Newton - rahvusvaheliselt tunnustatud regressionist, on kirjutanud päris mitmeid raamatuid toetudes oma isiklikele kogemustele. Ühes tema raamatus "Hinge rännak" on ta päris huvitavalt kirjutanud järgmistest teemadest: mis tunne on surra, mis ootab ees pärast surma, kuidas hing valib endale maise keha ning milline on elu eesmärk. Ta suudab seda kõike teadusele toetudes ka põhjendada (nii palju kui see on võimalik). Vähemalt enda jaoks on ta asja selgeks teinud. Ei suru ta oma avastusi kellelegi peale, sõnab isegi sissejuhatuse lõpus: "Olgu teie veendumused millised iganes, ma loodan, et te mõtisklete selle üle, mida see inimkonnale tähendaks, kui minu hüpnoosialuste väited surmajärgse elu kohta paika peaksid."
Ja tegelikult ongi ju väga põnev mõelda, mida need avastused meie jaoks tähendakisd. Vähemalt minu uni on nüüd palju magusamaks ja tähendusrikkamaks muutunud, seda eelkõige sisemise rahu tõttu, mida endas pärast selle raamatu läbilugemist tunnen. Smile

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
ONE
Tavaliige

08-03-2008 19:51
Postitus: #53

kogu selle hinge ja vaimu teema üle arutledes tekkib vaid üks küsimus...miks on vaimule ja hingele üldse keha vaja?Mis kasu saab vaim/hing kehast?Saab ennast füüsiliselt väljendada,aga mis selle point on.Kas vaim/hing ilma ennast füüsiliselt väljendamata on nagu füüsiline keha ilma nägemise ja kuulmiseta...või midagi taolist.Igatahes on mulle kusagilt kõrva jäänud, et kehad pigem on nagu vanglad hingedele/vaimudele ja kui hing siit maailmast pääseb, siis on ta vaba ja talle avanevad hoopis kõrgemad hüved, kui füüsilises maailmas...Kui see on nii, siis miks ikkagi ronivad need hinged/vaimud füüsilise keha sisse?Siit edasi mõtiskledes ma julgen hakata kahtlema nende olemasolus.Arvan, et päeval ,millal inimene suudab arvutile luua tehisintellekti,usun ma ilmselt täielikult, et hinge/vaimu polegi ja kõik meie teadvus piirneb meie ajuga...senikaua ,aga ma lihtsalt olen kahevahel.
messa
Tavaliige

22-03-2008 21:48
Postitus: #54

Tõepoolest tunneb hing pärast kehast lahkumist suurt vabadust ja kõrgemaid hüvesid. Miks hing siis inimkehas kehastub? Ikka selleks, et areneda. Ükski hing pole kohe alguses täiuslik ja nad ei tea sugugi kõike, ning nende ülim ülesanne ja ka soov on täiustuda, jõuda selle kõiketeadva olekuni - saada üheks selle millegagi, mis on kogu selle süsteemi looja - juht. Ja nad tahavad seda, kuna see on nii hea tunne. Ning selleks, et sellele tasemele kiiremini jõuda peab kogema ning kogetust õppima.
Kas oled endalt kunagi küsinud, miks sa seda foorumit külastad? Smile

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
Thug
Uustulnukas

23-03-2008 22:31
Postitus: #55

Tsitaat:Algselt postitas: ONE
Kas vaim/hing ilma ennast füüsiliselt väljendamata on nagu füüsiline keha ilma nägemise ja kuulmiseta...või midagi taolist.
Miks just ilma nägemise ja kuulmiseta ? Inimesel on teisi meeli ka peale nende.

A dream doesn't become a reality through magic; it takes sweat, determination and hard work.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Etapid teel. Mida läbida? Ton 3 2,392 16-09-2006 21:29
Viimane postitus: Wolfgirl

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog