Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usundid ja nende eesmärgid...
Autor Sõnum
Xanto
Tavaliige

17-05-2004 23:12
Postitus: #1
Usundid ja nende eesmärgid...
Mida teevad usundid inimestega...

1. Usklikult hakatakse energiat varastaam
2. Inimeselt hakatakse tema "koostisosi" varastama
3. Inimesed hakkavad taandarenema, kuna kui nad on egregoris kõrgema tasemega, siis nad kummardavad madalamat ja see lööb hierarhia paigast ära
4. inimene kodeeritakse ära, kuna näiteks kirikutes olev energia (mis on tegelikult inimestelt varastatud) on täis kodeeringuid

Igasugu pühitsused võivad inimesele laastavalt mõjuda
Isegi Reiki pühitsus on mõne inimese elu ikka totaalselt tuksi keeranud

Ristimisega kodeeritakse inimene ära (antakse talle mingi ülesanne, mida ta siis alateadlikult lihtsalt peab täitma)
Pannakse igasugu tegelased inimese sisemaailma ja lüüakse veel valge võrgustik inimesele sisse
Pühitsusi ja ristimist saab ka muide maha võtta...

...Iga ristitud inimene ühendatakse kristliku egregoriga ja arvan, et seda tehakse ka nendele, kes ei ole just ristitud.
Mina näiteks kunagi ei olnud ristitud, aga igast p**** oli minuga tehtud.
Kristlik egregor on kuskil 1. ja 2. taseme vahel, varsti on ta kohe kindlasti primka.

Kui inimene hakkab järgima mingit usundit ja tema tase on kõrgem selle usundi egregori omast, siis ta hakkab taandarenema. Usundite egregorid kõik taandarenevad ja kui inimene ühendatakse nendega (luuakse nagu mingi kanal parema side loomiseks), siis hakkab ka see inimene taandarenema.

Samuti läheb siis hierarhia paigast ära, kuna kui kõrgem järgib (mõni orjab ja kummardab) madalamat, siis ta saad energiat madalamat, aga see madalam energia on tema jaoks sogane ja ebasobilik.
Nüüd hakkabki inimesel energiast nappima, ta jääb lõpuks haigeks ja ei jõua enam tööd teha.
Mina tean väga paljusid inimesi, kelle elu on just usklikuks olemise pärast totaalselt tuksi läinud, kaasa arvatud ka mina.
Minu puhul kasutati siis seda tehnikat, et keerati mu tervis tuksi ja elu läks aina alla mäge, kui kõik on p*****, siis ju inimene otsib tavaliselt abi usunditelt.
Kuna kristlikul egregoril oli vaja mind hädasti oma käpa alla saada, siis hakkas ta mind kohe aitama, isegi ravis mind ja saatid energiat.
Üks asi veel, kristlik energia (mis tegelikult inimestelt varastatud) on natukene ümber muundatud, see on kodeeritud, sisaldab koode, mis panevad inimese oma pilli järgi tantsima.

[Teadet on muutnud 24-5-2004 postitaja Xanto]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
fyb
Vana kala

18-05-2004 14:30
Postitus: #2

A mille põhjal sa räägid? Smile. Paar allikat..
Või siis vähemalt seleta Miks peaks usklikult energiat varastatama? .. Kas mõtled, et ta kulutab oma energia kirikus käimise peale? Smile Kes seda varastamist siin teeb?

[Teadet on muutnud 18-5-2004 postitaja fyb]

fyb
rha
Vana kala

18-05-2004 14:48
Postitus: #3

Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto

Ristimisega kodeeritakse inimene ära (antakse talle mingi ülesanne, mida ta siis alateadlikult lihtsalt peab täitma)
Pannakse igasugu tegelased inimese sisemaailma ja lüüakse veel valge võrgustik inimesele sisse

Pühitsusi ja ristimist saab ka muide maha võtta
heh, see nagu siis mingi needus. Vaevalt... aga noh igaüks usub seda mida tahab, minu meelest on terve see värk mingi lihtne tava.
Xanto
Tavaliige

18-05-2004 17:21
Postitus: #4

Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
A mille põhjal sa räägid? Smile. Paar allikat..
Või siis vähemalt seleta Miks peaks usklikult energiat varastatama? .. Kas mõtled, et ta kulutab oma energia kirikus käimise peale? Smile Kes seda varastamist siin teeb?

[Teadet on muutnud 18-5-2004 postitaja fyb]

Meie planeedil on mõned egregorid, kes on loojatega pajuksis, neil "keerati kraanid kinni", kuna nad keerasid s**** kokku.
Kuna nad oleksid hävinud ilma loojate saadetud energiata, siis loodi usundid ja igasugu süsteemid, et saada kuskilt egregoridele toitu.
Egregorid hävivad kunagi nagunii, seda teavad nad isegi, proovivad lihtsalt oma eluiga natukene pikendada
Usklike energia läheb suures osas usunditega seotud egregoide toiduks
fyb
Vana kala

18-05-2004 17:29
Postitus: #5

Inimkonna ajaloo algusest on uskumused olemas olnud.. need egregorid on ennast ikka päris kaua elus hoidnud siis? Smile

fyb
loom
Vana kala

18-05-2004 22:26
Postitus: #6

Põhimõtselt, sa hakkad jahuma laksust mingitest egregoritest ilma et keegi nendest midagi teaks. Kes nad on, mis nad on, millal, kui kaua...misasjad. Mis krdi kraan neil kinni keerati ja mis krdi (tsenseeritud) nad kokku keerasid?
Män - explein

edit: tsenseerisin su postitust

[Teadet on muutnud 18-5-2004 postitaja Tutanhamon]
Xanto
Tavaliige

19-05-2004 01:07
Postitus: #7

Räägin jah natuke liiga lühidalt nendest asjadest...

Egregorid on siis nagu suured ühisväljad.
Aga näiteks kristlik egregori "tuum" on ikkagi mingi inimene või inimeste rühm...

Selle all, et keerati kraanid kinni, mõtlesin seda, et lõpetati nende energiaga varustamine...

Kokku keeramise all pidasin seda silmas, et hakkasid vales suunas tegutsema, tegid mingi rämeda vea või "kuriteo"
fyb
Vana kala

19-05-2004 08:41
Postitus: #8

Tead sa mõnda kristliku egregori inimkehastust?
Paavst?
Miks sa arvad, et egregorid olemas on? Oled näinud või usaldatavast allikast kuulnud?

fyb
Celtic
ja sina pead kandma maailma

19-05-2004 09:04
Postitus: #9

kristlik egregor ei pruugi olla see kõige hullem... kuid kuna siinses postituses kõlanud mõtete levitajaiks on paganatest eestlased siis nende suurim oht varitseb kristlaste näol. enda sõnul on nad neist üle...

nad vaesekesed ei teagi et kristlased on vaid pisikesed etturid suurte jõudude mänguväljal... isegi juudid, kes on tegelikult salaja senimaani maailma juhtinud on neist kõrgemal võimupjedestaalil.

nii mõneski punktis lonkab see teadmine xantol siin...
Norwain
Tavaliige

19-05-2004 10:02
Postitus: #10

Mis asja? Ristimisega kodeeritakse inimene ära täitma mingit misiooni? Mees kust kohast sa selliseid asju võtad? Kelle poolt sina oled kodeeritud kirikut maha tegema (mitte et ma pooldaks ristiusku või usuks jumalasse).
Selleks et võtta teise inimese energiat ei ole vaja olla usklik.
Ja wtf egregorid?
Suurim oht on inimese enda näol mitte mingite egregorite näol kelle olemasolust ma alles kuulen esimest korda sinu käest.
Celtic

19-05-2004 10:04
Postitus: #11

ah see egregor on lihtsalt mingi väljamõeldud väljend osade ringkondade poolt kasutusel, tähistamaks energiaröövleid.
Xanto
Tavaliige

19-05-2004 18:23
Postitus: #12

Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
kristlik egregor ei pruugi olla see kõige hullem... kuid kuna siinses postituses kõlanud mõtete levitajaiks on paganatest eestlased siis nende suurim oht varitseb kristlaste näol. enda sõnul on nad neist üle...

nad vaesekesed ei teagi et kristlased on vaid pisikesed etturid suurte jõudude mänguväljal... isegi juudid, kes on tegelikult salaja senimaani maailma juhtinud on neist kõrgemal võimupjedestaalil.

nii mõneski punktis lonkab see teadmine xantol siin...

Kõige Suurem mees on ju kahjutuks tehtud: Jehoova on eksiilis ja temal puudub absoluutselt ühendus planeediga maa ja tegelikult keeras ta ka teistel planeetidel s**** kokku.

Jehoova = valge võrgustiku elulootus

Ega jehoova ainult kristlusega seotud polnud, neid "asjaosalisi" on veel ja veel...

Ja kristlikku egregori olen ka ise näinud
Xanto
Tavaliige

24-05-2004 15:10
Postitus: #13

Iga ristitud inimene ühendatakse kristliku egregoriga ja arvan, et seda tehakse ka nendele, kes ei ole just ristitud.
Mina näiteks kunagi ei olnud ristitud, aga igast p**** oli minuga tehtud.
Kristlik egregor on kuskil 1. ja 2. taseme vahel, varsti on ta kohe kindlasti primka.

Kui inimene hakkab järgima mingit usundit ja tema tase on kõrgem selle usundi egregori omast, siis ta hakkab taandarenema. Usundite egregorid kõik taandarenevad ja kui inimene ühendatakse nendega (luuakse nagu mingi kanal parema side loomiseks), siis hakkab ka see inimene taandarenema.

Samuti läheb siis hierarhia paigast ära, kuna kui kõrgem järgib (mõni orjab ja kummardab) madalamat, siis ta saad energiat madalamat, aga see madalam energia on tema jaoks sogane ja ebasobilik.
Nüüd hakkabki inimesel energiast nappima, ta jääb lõpuks haigeks ja ei jõua enam tööd teha.
Mina tean väga paljusid inimesi, kelle elu on just usklikuks olemise pärast totaalselt tuksi läinud, kaasa arvatud ka mina.
Minu puhul kasutati siis seda tehnikat, et keerati mu tervis tuksi ja elu läks aina alla mäge, kui kõik on p*****, siis ju inimene otsib tavaliselt abi usunditelt.
Kuna kristlikul egregoril oli vaja mind hädasti oma käpa alla saada, siis hakkas ta mind kohe aitama, isegi ravis mind ja saatid energiat.
Üks asi veel, kristlik energia (mis tegelikult inimestelt varastatud) on natukene ümber muundatud, see on kodeeritud, sisaldab koode, mis panevad inimese oma pilli järgi tantsima.
nefertiti
Tavaliige

28-05-2004 22:32
Postitus: #14

Sa räägid, et kristlus on halb usund ja teised ka(sest kõik usundid eeldavad pühendumust teatud jumalale ja selleks tuleb kuhugi kuuluda). Sa tundud piisavalt tark olevat, et selgitada lihtsatele inimestele, mida nad peaksid uskuma ja tegema. Kokkuvõtlikult, palunLaugh

Või ei peakski midagi või kedagi uskuma?

[Teadet on muutnud 28-5-2004 postitaja nefertiti]
Xanto
Tavaliige

28-05-2004 23:56
Postitus: #15

Ei tohiks inimesed ennast mingile tegelasele nö. pühendada...
Ma räägin kristlusest, kuna selle järgijaid on Eestis kõige rohkem.
Olen kindel, et see Islam on sarnane p***, oma olemuse poolest.

No halb on see, et osad inimesed toetuvad oma tegemistes ja mõtlemistes täielikult piiblile ja jumalasõnale.
Kogu uskliku elu ja tegemised hakkavad rangelt seda solki järgima, inimesest saab selle raamatu vang, kuna see piirab tema mõtlemist ja elu.
Usklik on kogu aeg kartuses, et ta ikka ei satuks põrgusse jne.
Usklik elab ju terve elu hirmus, hirmus põrgu ees.
Inimestele näidatakse ainult usundite nö. head külge, mina kirjutan varjatud pooltest...
Mina kinnitan teile ühte asja, sellist kohta nagu põrgu ei ole olemas, kohta kus patused igavesti piinlevad !
Ei ole ka sellist kohta nagu taevas

Ärge laske sellel jural ennast ära hirmutada, laske see alatu hirmutamine ja hoiatamine endast mööda minna. Ma tean, et palju inimesi hakkab usklikuks just hirmust põrgu ees.
napoleon
Vana kala

29-05-2004 00:13
Postitus: #16

Kokkuvõtlikult väide "kristlus on paha" pole ju vastus nefertiti küsimusele(ei, ma ei arva, et siin absoluutset tõde ekisteeriks aga ka sul oleks aeg seda tunnistada)
Wolfgirl
Metsaelanik

29-05-2004 09:18
Postitus: #17

Karm werk, ma ple kunagi usklik olnud ja ei hakka ka.
Xanto, sa peaksid seda sama juttu kirikusse rääkima minema, äkki siis enam keegi oma nina sinna ei topi. Muidugi kaasneb väike trahvike kui kirikupapi politsei kutsub.

edit: sõna oli lausest puudu

[Teadet on muutnud 29-5-2004 postitaja Wolfgirl]
nefertiti
Tavaliige

29-05-2004 11:26
Postitus: #18

To Xanto:
Kas siis sinu ütluste järgi on Jeesus järelikult paha? Väitsid, et inimesed ei tohiks end mingile tegelasele pühendada.
Xanto
Tavaliige

29-05-2004 15:22
Postitus: #19

Kristlus on jah paha asi, ei ole ta kaugeltki mitte see, millisena teda inimestele näidatakse ja tutvustatakse.
nefertiti
Tavaliige

29-05-2004 23:35
Postitus: #20

Kahjuks ei vastanud sa järjekordselt mu küsimusele Bleh Laugh

Tähendab Jeesus on siis ise hea, kuid kristlus kui usund on ajastute vältel hakanud teenima valet eesmärki. Kas võib sinu tekstist sedasi aru saada?

[Teadet on muutnud 29-5-2004 postitaja nefertiti]
Xanto
Tavaliige

29-05-2004 23:51
Postitus: #21

Kõik need tegelased, kes on selle usundiga seotud, on tegelikult ühed tõsised p***kotid ja neid huvitab ainult see, et saaks aga inimestelt rohkem asju pihta panna, rohkem energiat minema pumbata ja aina rohkem inimesi orjastada.

Jeesus võis olla mingi tegelase "teisik". Tasemel nõiad suudavad endast teisiku "välja saata".
Näiteks poltergeist on samuti inimese teisik, poltergeist suudab ju asju lõhkuda, häält teha jne.
nefertiti
Tavaliige

30-05-2004 00:08
Postitus: #22

Nojah aga Jeesus oli ju hea! Või tahad sa vastupidist väita?

Sa suudad ikka tõsiselt masendada. Jääb mulje nagu maailmas polekski midagi mille peale kindel olla.
Xanto
Tavaliige

30-05-2004 00:42
Postitus: #23

Tsitaat:Esialgne postitaja nefertiti

Sa suudad ikka tõsiselt masendada. Jääb mulje nagu maailmas polekski midagi mille peale kindel olla.

Jeesus võis ju ennast heast küljest näidata, seda tal vaja oligi. Pealegi, kes seda teab, kas tema tegemised ka päriselt aset leidsid, mingi raamat, mis on mingite seppade poolt kirja pandud ja veel väga ammu...
Celtic

31-05-2004 14:38
Postitus: #24

Nojah aga Jeesus oli ju hea!

a misse jeesus siia üldse puutub?
Tobarot
Uustulnukas

31-05-2004 22:04
Postitus: #25

kas pole ? kas näiteks mitte sina ise ? jeesus oli vaid üks inimene kellest tehti müüt, lihtsalt 1 inimene !

kelle pärast te siin üldse elate ? celtic küll jeesuse pärast aga ülejäänud ?

Hasta la victoria siempre !
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanakreeka usundid henzukaz 26 12,524 18-05-2018 11:04
Viimane postitus: Müstik
  Meie juured ja nende hävitamine Celtic 124 53,243 28-07-2017 17:29
Viimane postitus: Nielander
  Deemonid & nende väljakutsumine HadziOgloe 46 16,339 20-08-2011 09:33
Viimane postitus: Müstik
  Tsistertslased, Vana-Egiptuse usundid ja Illuminaadid Aerling 4 4,037 01-05-2009 08:16
Viimane postitus: Aerling

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog