Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usundid ja nende eesmärgid...
#26
kust seda võtad et ma jeesuse pärast elan?
ptüi selle peale. ma pole mitte ainsamagi usutegelase poolt kammitsetud.
Vasta
#27
Muide Jehoova kraapis küll jõudu kokku ja tal oli väge, aga oma arendamise jättis ta unarusse ja tal pole isegi "inimtuuma", tal on ainult "loomatuum". See tähendab seda, et Jehoova taandarendatakse tagasi loomaks Smile
Kunagi oli ta ingli tasemel inimene, varsti on aga loom.
Vasta
#28
Räägiks nüüd mõnest teisest usundist peale kristluse, seda on juba küllalt maha tehtud.
Nagu celtic juba vahepeal mainis, on judaism palju võimsam ja kartustäratavam usund kui ristiusk.
Nende püharaamat(talmud vist) kutsub oma jüngreid üles hävitama vaenlasi(neid, kes ei ole judaistid). Vana testament on tegelikult juutide poolt üles kirjutatud(Uus testament seevastu kristlaste poolt). Ja kui VT hakati teistesse keeltesse ümber tõlkima, siis pehmendati tunduvalt teose sisu. Seda on heebrea keele tundjad täheldanud, võrreldes algset VT ja tõlgitud versiooni.
Vasta
#29
Niipalju kui mina olen uurinud on usundid välja mõeldud erinevate inimeste tülli ajamiseks.Kui erinevaid usundeid kõrvutada on näha,et tegelikult nad ei erinegi.Teooria kohaselt ongi kõik usud pärit ühest algallikast ning aja jooksul on nad lihtsalt teisenenud.Järelikult kui kõik usundid on pärit ühest algallikast siis oli olemas ka keegi kes need kõik tekitas ja see keegi või nemad ei taha,et inimesed omavahel läbi saaks.Ajaloo jooksul on ju korduvalt rahvusi omavahel tülli pööratud.See on ka usundite kõrgemaks eesmärgiks.Et inimeste vahel ei valitseks üksmeelt ega ei tekiks koostööd.Meenub ka lugu Paabeli tornist,mille ehitamist takistati inimeste laialipillutamisega ning neile erinevate keelte andmisega.Kõik sellepärast,et inimesed ei ühineks ning valitseksid sisetülid.Mõningate teooriate kohaselt võis nn. Paabeli torn sümboliseerida kosmoselaeva, mille ehitamist takistasid tollal Maad valitsenud olendid, et inimene nendest võimsamaks ei saaks.Ühingus peitub ju jõud,eksole.Ja ärgitades rahvaid üksteise kallale pole neil aega hakata vastu kellelegi,kes tegelikult maailmas niite tõmbab.
Üks huvitavamaid teooriaid,mis ma kuulnud olen.Tasub uurida.Palju on veel avastada.
Vasta
#30
Tervitus uustulnukale! Kena nimi sul valitud!
Ja su jutus on iva ka sees. David Icke "Matrixi lastes" peab neiks niitide tõmbajaiks illuminaate ja tegelikeks valitsejaiks reptiloide.
Vasta
#31
Täpselt nii Müstik! David Icke teooriatest olengi sellisteks aruteludeks ainest võtnud.Ja ega tema pole ka ainus,kes sellistele järeldustele on jõudnud.Ka täitsa kõigile aktsepteeritavad allikad on oma uurimustega jõudnud järeldustele,et erinevatele usunditele alusepanijad on tegelikult samad isikud.Varem valitsesid illuminaadid ja reptiloidid Maad avalikult,kuid aja jooksul kujunes välja olukord,kus targem oli aktiivsest sekkumisest kõrvale tõmbuda ning niiöelda pealt vaadata kuidas inimesed ise üksteist hävitavad.
Vasta
#32
see seletab ka seda miks tõelisusest sai lugu... loost aga müüt... ning tänapäevaks on ka müüdist järel hägune mälestus. kõik teavad et kunagi midagi oli... kuid selle va uskumisega on probleeme.
maailm on muutunud liiga teaduslikuks... usutakse materiaalsusesse rohkem kui vaimsusesse.

kuid eks igas valeski ole kuhjaga tõtt. peab vaid õige inimene selle üles leidma.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie juured ja nende hävitamine Celtic 130 74,529 24-06-2022, 13:34
Viimane postitus: Maakristall
  Tsistertslased, Vana-Egiptuse usundid ja Illuminaadid Aerling 5 6,146 12-05-2021, 23:07
Viimane postitus: xcad
  Vanakreeka usundid henzukaz 26 16,348 18-05-2018, 11:04
Viimane postitus: Müstik
  Deemonid & nende väljakutsumine HadziOgloe 46 22,099 20-08-2011, 09:33
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat