Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018


Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suure püramiidi uuemad uuringud.
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
18-08-2018 07:34
Postitus: #201
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(17-08-2018 09:29 )kage Kirjutas:  
(16-08-2018 02:08 )isemaag Kirjutas:  Sai laaditud arvutisse klaasalusel raampüramiidi joonis koos kirjeldusega kuidas kokku panna. Küsijatele saadan kõik andmed. Isiklikult nähtud veakoht valmis tootes ... magnetlainete voolamise sagedusel
Kas sa näed magnetlaineid või mõõdad neid millegagi? St, et kui ma soovin magnetlaineid ja nende sagedust tuvastada, siis millega seda teha?
Tsitaat:Asi toimis hästi tegelikult
Mille jaoks seda kasutada ja kas garantii töötamise kohta on olemas ja probleemide lahendamisel aitad kui asi ei tööta?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Garantiiaeg võib olla 1000 ja 1 ööd. Oleneb kuidas käitled. Magnetlainete sagedusel Valguse voolamine on isiklikult nähtud, mitte mõõdetud. Ise pane kokku, ise garanteerid.
,,,,,,,,
Kustutasin oma vastuse ühe osa, kuna sel osal ei avastanud tõsist põhja all olevat. Tunnistan, et eksisin.
(selle postituse viimane muutmine: 28-08-2018 00:16 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
25-08-2018 03:16
Postitus: #202
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(10-08-2018 09:34 )muca Kirjutas:  Kõik teooriad, mida ümber lükata ei saa, on tõesed.
Püramiidid ehitati vaarao hauakambriks, ehitajad olid kaigaste ja köitega varustatud poolorjad - see on juba teab mitu korda ümber lükatud.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Seda teadust müüdi avalikes raamatupoodides veel mõni aasta tagasi, oli lastekirjanduse osakonnas. Ja kas mäletad mida nõukadeaegses koolis õpetati?
Kiviplokkisid olevat saetud trossidega!

Kas puuvillast või millestki keerutatud trossidega? Oli ju kiviaeg ajaloolaste jutu järgi.

Venekeelses on olemas püramiidide uurija nimega Uvarov, otsingusse vene tähed. Ta ehitab päris tõelisi püramiide ravikeskustena. Tal on oma leht, kui veel alles on. Avalikku venekeelset ma enam foorumisse ei lisa, muidu jälle tekib jama et aru ei saada. Pool aastat tagasi oli veel alles.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,197
Liitunud: Dec 2010
25-08-2018 10:11
Postitus: #203
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Teadmisi tänapäevaste püramiidi uuringute kohta saab
ka esipostituses toodud lingilt.
http://www.gizapyramid.com/newtour5.htm

Seal on ka 40 vana fotot ja kirjanduse nimekiri inglise keeles, paljud raamatud ka eesti keeles ilmunud.

Üldised artiklid
Teadustöö artiklid
Muud artiklid

http://www.gizapyramid.com/newtour6.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 490
Liitunud: Apr 2013
27-08-2018 23:35
Postitus: #204
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(17-01-2018 22:20 )Nofretete Kirjutas:  Huvitav, kes suudaks renoveerida maailma ühe suurema ehitise, mis planeedil Maa eales inimkätega püstitatud?

See tühimik, aga mille ümber jutt käib, on seisnud puutumatult teadlaste arvates 4500 aastat.

"Ja see on 200-kohalise lennuki suurune" ütles Tayoubi AFP-le avastuse kohta, mis publitseeriti teadusajakirjas Nature.

http://www.pealinn.ee/tagid/teadus/teadl...ku-n205215
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,
No tore. Jälle teadlastele nobelipreemia. Nobedad teadlased.


(24-01-2018 11:58 )Tinar Kirjutas:  
(23-01-2018 13:57 )seenetoorik Kirjutas:  
(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Baseerub faktidel. Sellistel faktidel millest materialistlik uhhuteadus heameelega mööda läheks kui väga ebamugavatest.

Ehk siis fantaasiatel, mida mitte kuidagi tõestada ei suudeta.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Just see asjade käik ongi aluse pannud alternatiivteadusele!

Ehk siis sonimisele, mis tänaseni maailmale mitte ühtki testitavat teadmist ega käegakatsutavat avastust anda pole suutnud.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Kui materialistlik teadus oleks objektiivne, kui poleks akadeemilist establismenti, varjamisi, salastamisi jm sellist siis alternatiivteadust ega alternatiivajalugu poleks olemas!

Milles on teadus subjektiivne? Misasi on "akadeemiline establishment"? Mida sellist teadlased varjavad ja salastavad, mis võiks sinu käesolevat sõnavõttu õigustada? Loomulikult mõnda avastust hoitakse salajas, kuna see on strateegiliselt oluline või majanduslikult kasulik aga need vast ei puutu teemasse. Paluks olla konkreetne.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Üks näide faktide vargsi eiramisest ja inimestele moonutatud pildi loomisest: SAMARANGANA SUTRADHARA on teadusmaailma maailmavaadet edastava wikipedia järgi iidne teos arhitektuurist. Korraks mainitakse, et õpetus ka sellest kuidas mehaanilisi linde ja mesilasi teha. Loomulikult seda, et samas teos toob ära sellised automaatsüsteemid või robotid nagu ehituses kasutamist leidnud elevantmasin või ehk masin elevant ehk gajayantra, lendav lind-masin ehk vyomacarivihangayantra, lennuk või lennuaparaat ehk akashagamidarumayavimanayantra, mehhaaniline valvur ehk dvarapalayantra, mehhaaniline sõdur või robotsõdur yoddhayantra, wiki ei maini.

Käesolevaga kipud sa juba valede levitamisele kalduma.

Kõigepealt: Wiki pole mingi "teadusmaailma maailmavaadet edastav" misiganes, vaid kõigile avatud vaba entsüklopeedia. Keegi ei keela sul ISE Wiki artiklit redigeerida ja kirjutada! Wiki ongi selline kogukondlik entsüklopeedia. Ju siis kõnealuse artikli senised koostajad ei pidanud vajalikuks raamatu sisust nii detailset ülevaadet teha. Mine, rega end kasutajaks ja täienda artikleid. Midagi erilist selleks vaja pole. Käsi "Liikide Tekkel" teaduse tunnistamist vanduma ja reptiloididele vereproovi andma ei pea.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Teadusele on sellest antiikajastu antikhytera aparaadist või lycurgus cup-ist juba niigi ebamugav.

Miks sa valetad?

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Oli äsja ahvist äkki inimeseks moondunud ja kõik vaheetapid teaduse eest nii ära peitnud, et teadus siiani pole leidnud neid kurikuulsaid puuduvaid lülisid, koopaelanik üleöö kõrgkultuuri kandjaks saanud aga mitte ni kõrg, et astonoomilisi aparaate või nanotehnoloogiat suutis kasutada, oskas teha. See ju meie teaduse pärusmaa.

Jälle ju lihtsalt valetad! Millised vaheetapid meile teadmata on? Millised "kurikuulsad puuduvad lülid" leidmata on? Kes on väitnud, et koopaelanik (Muide, inimesed pole kunagi koopaid püsivate elupaikadena kasutanud! Koopaid kasutati näiteks rännakutel peatumisel, ajutiste "jahionnidena," rituaalipaikadena, matusepaikadena jne aga teadaolevalt pole ükski inimkultuur ega inimese eellane kasutanud koopaid pikaajaliselt alalise eluasemena. Eluasemena kasutati okstest, rohust, luudest nahkadest ja vahel ka mullast onne, mida kahjuks eriti palju säilinud pole. Kuna inimeste (ajutise/perioodilise) tegevuse jäljed koobastes on paremini säilinud, ongi jäänud teaduskaugele vaatlejale väär mulje, et me elasime koobastes.) üleöö kõrgkultuuri jõudis? Sa ju lihtsalt mõtled asju välja! Sellised väited (akadeemilise teaduse aadressil) on lihtlabane vale!

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Veel näide:Banjuli lennujaam Gambias. NASA valis selle lennujaama maandumisraja omale varulennuväljaks kui shuttlega peaks midagi lennu aeg juhtuma. Lennurada on 3,7 km pikk ja 60 m lai. Lennurajast on kaasaegne vaid asfaltkate. See on laotatud iidestele megaliitsetele blokkidele. Mida kostab teadus selle kohta? Midagi!

Jälle valetad? Isegi Uhhuude lemmikpaik - Internet vaikib sellest väidetavast megaliitsest lennurajast. Jah, Gambias on mingeid robustseid megaliitringe aga paistab, et sellega see seos piirdubki.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Siilid trampisid kõrbe tasaseks või neegrid tamtamide saatel trampisid kivid lgi 4 km pikkusel alal absoluutselt sirgeks ja siledaks? Targemat ta öelda ei soovi vaid parem on üldse teemast eemale hiilida.

Ok, aga näita siis seda "ligi 4km pikkust absoluutselt sirget ja siledat megaliitlennurada." Ära nüüd vaid suud vett liiga täis võta ja teemast eemale hiili!

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Religioossed inimesed peavad mateeriat sekundaarseks ja vaimu primaarseks.

Väga tore, ma oleks absoluutselt rahul kui nad primaarselt vaimumaailmas tegeleks ning omavaheliseks suhtluseks kasutaks telepaatiat, transtsendentaalset kanaldamist jmt, mitte aga halbade teadlaste poolt loodud sekundaarseid materiaalseid sidevahendeid, nagu näiteks arvutid, telefonid ja internet. Ja muude sekundaar-materiaalsete hüvede kohta kehtib see samamoodi.

(22-01-2018 16:53 )Tinar Kirjutas:  Üleüldse on nii, et nii religioosselt arenenud kui ka teadusmaailma esindajad kel on tasakaalustatud vaade universumile ja kes materialistliku teaduse pühasõdalastena nagu skeptikud, ei ründa usklike, omavad tasakaalustatud maailmavaadet ehk nagu Einstein ütles: "Science without religion is lame, religion without science is blind."

See, et teadus ja religioon mingis tasakaalus peaks olema, on vaid religioossete inimeste märg unenägu.

Mis puutub Einsteini, siis ka tema polnud kaugeltki ilmeksimatu ja ka kõnealune tsitaat on kontekstist rebitud:

http://quotefail.com/quote/albert-einste...e-religion
https://newrepublic.com/article/115821/e...ean-taught

(22-01-2018 19:39 )isemaag Kirjutas:  Gunnar Aarma avalikus ETV-s oma suu kaudu ütles, et oli kivist sarkofaagis 21 päeva. 3 nädalat.

Karta võib, et vanamees püüdis end lihtsalt põnevamaks teha. Omala ajal käis ka Austraalias üks teatav Carlos (ka TVs) esinemas, kes igasugu pudru ajas ja sajad tuhanded siiralt uskusid seda, kuni ta tunnistas, et tegu on meediaeksperimendiga.

(22-01-2018 19:39 )isemaag Kirjutas:  Ta vastas ka püramiidide ehitamise kohta, kui temalt küsiti nende ehitamise eesmärgi kohalt. Vastas täiesti ausalt: SEE POLE TEADA.
Ja ta ei valetanud suutäitki. Sest valetada sellised inimesed lihtsalt ei suuda. Küll ta ikka väga hästi teadis, kuid avalikult see info pole teada, ta ei valetanud.

Sellele võiks läheneda kahest küljest.

1) Ei vaidle vastu jah, et ta ei valetanud. Kui minult küsida, kuidas toimub 2, 3-etüülbensodieeni süntees tsükloheksanoolis, vastan ma kah, et EI TEA! Ja ei teagi! See aga ei tähenda, et küsimusega vahetult tegelevad teadlased seda ei tea wink

2) Novot, kui ISEGI vanameister Aarma kinnitab, et püramiidide funktsioon pole teada, siis kust kurat võtavad igasugused paraweebi isehakanud müstikud õiguse raudkindlalt kinnitada, et a) see funktsioon polnud KINDLASTI vaaraode matmine ja b) see funktsioon oli midagi müstilist võimisiganes. Laugh
Seenetoorik - see valdkond on sinu jaoks liiga keeruline. Püüa algelisemate teemadega hakkama saada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kogu sellesinatse jura lugesin läbi. Kuidagi imelik hakkas. Mul on küsimus teie foorumi ülevaatajaile: KAS TE LISASITE OMA FOORUMISSE ROBOTINTELLEKTI? Ma olen neid lugenud küll venekeelsetes, mõned biorobotid on uskumatult vastupidavad ja mõned robotintellektid tõesti on iseõppivad nii et nendega suheldes mitte sittagi aru ei saa, kas vastab arvutiproge või vastab Inimene kelle peale Vaim on laskunud. Justkui naljagapooleks küsimus.
(selle postituse viimane muutmine: 27-08-2018 23:53 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Geargirl
Tavaliige

Postitusi: 114
Liitunud: Jun 2016
28-08-2018 21:04
Postitus: #205
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Ära alahinda biorobotite enesekindlust oma tehisintellekti ülehindamisel. Kuidas tuvastada tehisintellekti: ta pole kunagi raamatuid lugenud...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
seenetoorik
Vana kala

Postitusi: 344
Liitunud: Apr 2016
03-09-2018 20:31
Postitus: #206
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Tjah. Mis ma oskan öelda. Igat juttu maha teha on ju lihtne aga kui argumente pole, siis pole ka mahategemisel mingit väärtust.

Miks sina tohid idioot olla aga mina ei tohi sulle öelda, et sa idioot oled?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Geargirl
Tavaliige

Postitusi: 114
Liitunud: Jun 2016
04-09-2018 19:40
Postitus: #207
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Kuu aega olid juhtmed koos ja see on kõik mis sa suudad genereerida? Oled vist tõesti tehisi...

Kuid robot sa ikkagi ei ole... Robootika seadused keelaksid sul inimese kahjustamise... teda solvates...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
akkillus
Uustulnukas

Postitusi: 40
Liitunud: Jul 2009
05-09-2018 14:31
Postitus: #208
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Püramiid sümbolina on palju suurem kui mingi ehitis või arhidektuuri tippteos. Tegelikult on mõtetu arutleda kuidas see ehitati. Tuleb arvestada, et orje oli siis külluses. Püramiid sümbolina puhul on oluline, et kõik arengud käivad läbi püramiidi tipukivi. Füüsiliselt sa saad muidugi liikuda püramiidil ühelt trepiastmelt kõrgemale, aga püramiid vaimses mõttes sümbolina , kõik liikumised käivad läbi tipukivi. Et kui sa tahad vaimselt rännata siis sa ei saa ühelt püramiidi trepiastmelt teisele trepiastmele ilma tipukivi läbimatta. Füüsiliselt sa muidugi saad. Aga vaimselt mitte. See on sellepärast nii, et kogu energia ja mittelineaarsus on keskendunud püramiidi tippu ja sellepärast ka kõik arengud allpool seda toimuvad selle suunas. Sellepärast seal sees kõik kasvab ja areneneb kiiremini kui sellest väljaspool.
(selle postituse viimane muutmine: 05-09-2018 14:33 akkillus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,115
Liitunud: Aug 2016
08-09-2018 19:19
Postitus: #209
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Suur püramiid kui elektrijaam - seletus on juures inglise keeles.
https://www.youtube.com/watch?v=Xk4iLoGpr7A

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TTT
Tavaliige

Postitusi: 89
Liitunud: Jan 2017
09-09-2018 09:17
Postitus: #210
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
usuhullud ütlevad, et matmispaik. uputuspraktikud, et põgenemispaik uue uputuse ajaks. kodus on elekter, mille eest peab maksma - järelikult on see tasuta elekri allikas...majakas ufodele - ufospetsid.
millegipärast räägime ühest-kahest püramiidist, aga neid on sadu. pidi olema miskit muud, mida meie pead ei võta.
Geargirl vist teab midagi, mida teised ei tea. aga ta ju ütle, mis tal järsku "selgeks lõi".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tinar
Tavaliige

Postitusi: 240
Liitunud: Aug 2017
09-09-2018 09:55
Postitus: #211
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Kunagine ekstrasenss Viktor (Viktor Tõnisson) rääkis ühel loengul, et püramiidide tipust kiirguva energia baasil loodi suur väli või kanalid mille abil lendasid nende ajastu lennumasinad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TTT
Tavaliige

Postitusi: 89
Liitunud: Jan 2017
09-09-2018 10:03
Postitus: #212
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
selles on loogikat, sest lennumasinad olid kindla peale olemas. kinnituseks on üle ilma levinud nn. polügonaalne müüriladumise viis, kivi töötlemise- ja suurte masside liigutamise tehnoloogia.
jalgsi neid teadmisi levitada ei saa.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,115
Liitunud: Aug 2016
09-09-2018 10:23
Postitus: #213
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Olgu püramiide sadu või tuhandeid see ei ole üldse "teema".
Asja iva on siiski selles, et ainult mõned tekitavad küsimusi!
Kes ehitas, kuidas ehitasid ja miks ehitasid?

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,197
Liitunud: Dec 2010
09-09-2018 10:25
Postitus: #214
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(09-09-2018 09:17 )TTT Kirjutas:  millegipärast räägime ühest-kahest püramiidist, aga neid on sadu. pidi olema miskit muud, mida meie pead ei võta.
Püramiide maailmas on tõepoolest sadu ja neid on ka Egiptuses palju. Enne Suurt püramiidi ehitati samuti püramiide ja ka hiljem - paljusid väiksemaid.
Siin teemas räägime ainult Suurest püramiidist. Ja selle uuematest avastustest. Kui teemat tagasi kerida, siis jõuab hiljutiste uuemate avastusteni. Suure Püramiidi ehitamise põhjuste ja erinevate teooriate kohta on
teema - Miks ehitati Giza püramiidid?
http://www.para-web.org/showthread.php?t...tati%3F%22

Ehitamist on seostatud ka geomeetriaga ja huvitavamad arvamused on Graham Hancockil.
On veel arvamus, et Püramiidil on kõrgemad väärtused – teadvus teadvuse sees. Nii nagu inimene on süsteem süsteemis.
(selle postituse viimane muutmine: 09-09-2018 10:27 Nofretete.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TTT
Tavaliige

Postitusi: 89
Liitunud: Jan 2017
09-09-2018 10:32
Postitus: #215
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(09-09-2018 10:23 )Tyto Alba Kirjutas:  Olgu püramiide sadu või tuhandeid see ei ole üldse "teema".
Asja iva on siiski selles, et ainult mõned tekitavad küsimusi!
Kes ehitas, kuidas ehitasid ja miks ehitasid?

minu jaoks tekitavad küsimusi kõik püramiidid.
ma eriti ei usu, et kõigi ülejäänutega asi klaar on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,115
Liitunud: Aug 2016
09-09-2018 10:59
Postitus: #216
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Kui sinu jaoks tekitavad küsimusi KÕIK püramiidid siis on see sinu isiklik asi.
Paljude jaoks tekitavad siiski PEAMISELT küsimusi suht väike ring neist.
Aga Nuubia omad (näiteks) erilisi küsimusi ei tõstata.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vasamasa
Vana kala

Postitusi: 713
Liitunud: Feb 2012
09-09-2018 11:22
Postitus: #217
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Püramiidide eel ehitati ühe astmega mastabad.

[Pilt: 440px-Mastaba.jpg]

Seejärel ehitati kahekorruselised
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcTU532FG2W3stD5ULF2xuK...E1I4Et0D5J]

Ja nii edasi järjest kõrgemaid tehti..

Mingis püramiidis sees avastati allosas mastaba, vanas tehnikas laotud, millele lihtsalt laoti peale ja sai suur püramiid.
(selle postituse viimane muutmine: 09-09-2018 11:22 vasamasa.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Geargirl
Tavaliige

Postitusi: 114
Liitunud: Jun 2016
09-09-2018 16:58
Postitus: #218
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(09-09-2018 09:17 )TTT Kirjutas:  usuhullud ütlevad, et matmispaik. uputuspraktikud, et põgenemispaik uue uputuse ajaks. kodus on elekter, mille eest peab maksma - järelikult on see tasuta elekri allikas...majakas ufodele - ufospetsid.
millegipärast räägime ühest-kahest püramiidist, aga neid on sadu. pidi olema miskit muud, mida meie pead ei võta.
Geargirl vist teab midagi, mida teised ei tea. aga ta ju ütle, mis tal järsku "selgeks lõi".
Võin sulle täpselt öelda mis mul "selgeks lõi": püstitasin enesele eesmärgi leida kõigi püramiidis asuvate ruumide ja detailide tegelik otstarve. Viimaseks oma kohale asetunud puzzletükiks sai maaaluste käikude tõenäoline rajamise eesmärk. Ma võin ju öelda, et neid käike pidi pumbati vett üles mäkke, kuid selle tõestamine on neetult keeruline.

Põhimõtteliselt saab erinevad püramiiditeooriad jagada kolmeks:
1)Ametlik matuseteooria. Selle versiooni kogu raskuspunkt rajaneb AINULT ÜHEL detailil: kivist kasti võimalik kasutus sarkofaagina...
2)Selline lõtv suhtumine teaduslikku väitlusse on olnud inspiratsiooniallikaks lugematutele kuulsusejanulistele: võetakse ÜKS detail püramiidist ja esitatakse seda kui tõestust, et püramiidid ehitati kosmosekiirguriteks või kondensaatoriteks...
3)Erinevad "uhhuuuurijad", kes on võtnud vaevaks leida püramiidi kõigi osade kasutusotstarve, on teinud järelduse: tegemist on veepumbaga. Kuna neis teooriais esineb fakti ja loogikavigu, ei hakka ma neist ühtegi esile tõstma ja linkima.

Suurimaiks vaidlusi tekitavaiks kohtadeks püramidioloogias on:
miks
kes
kuidas
ja millal ehitati püramiidid.

Sellest, millal ehitati püramiidid saab aimu kui vaadata neid pildiridu: https://www.youtube.com/watch?v=FThF8sU44ws
https://www.youtube.com/watch?v=yvt1bK4ahvA
Tähelepanu tuleb pöörata järgmistele detailidele:
1)Esimeste arheoloogide saabudes oli kogu püramiidi ümbrus mattunud liiva.
2)Liivakihi sees asub kogu vaaraode aegne kultuurikiht, kes kasutasid püramiidi ümbrust surnuaiana.
3)Huvitavaks läheb kui jälgida Sfinksi väljakaevamise erinevaid etappe: jah selle kivimikihi Sfinksi rinna kõrgusel sai tekitada AINULT veeuputus.
4)Täpselt sama fenomen Sfinksi kõrval asuvate püramiidi kommunikatsioonide varajases väljakaevamisfaasis.
5)Nii Sfinks kui ka kommunikatsioonid kannavad endal parandamise märke. Parandustööd on tehtud märksa nigelama kvaliteediga kui algsed ehitusvõtted.
Nende tähelepanekute alusel rekonstrueerisin püramiidide ajatelje: tähtsaimateks sündmusteks püramiidide ajaloos on olnud kaks veeuputust, 6000 ja 12000 aastat tagasi toimununa on nad mõlemad jätnud oma geoloogilised jalajäljed...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TTT
Tavaliige

Postitusi: 89
Liitunud: Jan 2017
09-09-2018 17:42
Postitus: #219
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
liiv võis sinna kanduda tunduvalt hiljem, nt. siis kui Rooma linn 6-10 meetri paksuse sodikihi sisse mattus... ma toon need veeuputused, mis puudutavad Vahemere ümbruse kanti kõvasti ettepoole. olen veendunud, et ka varajasemad uputused on piirkonda räsinud ja väga pikalt ühte jutti - paekivisse soonte/kanalite sisseuuristamine võtab ikka väga palju aega.
aga liiv võib olla palju hilisem.
kui mõelda püramiididele laias laastus, siis tekkib küsimus - kas rämpspüramiidid/kivikuhilad rajati suure püramiidi matkimiseks, et noh "meil on ka püramiid" taipamata selle otstarvet, või suudavad kõik püramiidid täita seda üht ülesannet, mida meie välja ei mõtle.
tsivilisatsiooni arengu järjepidevus katkes üpris hiljuti, nt. tunti "vanas roomas" betooni tehnoloogiat, meie tsivilisatsioon leiutas selle aga uuesti. pidi olema mingi tõsine juhtum, mis tõi püramiidide ümbrusesse liiva ja tegi lõpu tehnoloogiatele, tappes selle oskuse kandjad. vana rooma panin jutumärkidesse, sest ma ei pea seda üldsegi mitte vanaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,197
Liitunud: Dec 2010
09-09-2018 18:43
Postitus: #220
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
(09-09-2018 17:42 )TTT Kirjutas:  siis tekkib küsimus - kas rämpspüramiidid/kivikuhilad rajati suure püramiidi matkimiseks, et noh "meil on ka püramiid"
Ka kokku varisenud püramiide on uuritud või uuritakse praegugi.
Näiteks Meydumi püramiid, mis oli peaaegu 328 jala kõrgune, ehitati kolmes etapis.
Teave Meydumi püramiidi kohta
http://www.crystalinks.com/meydum.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Geargirl
Tavaliige

Postitusi: 114
Liitunud: Jun 2016
11-09-2018 21:46
Postitus: #221
RE: Suure püramiidi uuemad uuringud.
Giza kompleksiga sarnaseid püramiide on tosinkond: neil on juures "causeway" sarnased kommunikatsioonid.
Neid kõiki ühendab ka sarnane asukohavalik: Niiluse kaldakõrgendikud ning jõeni ehitatud kommunikatsioonid...
Kaldapealse asukohaga on veel mõnikümmend püramiidjat ehitist...
...nii et keskenduks kõige paremini säilinud ja võimsaima- Giza kompleksile.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Leitud 7 uut püramiidi! Arlich 26 15,529 06-05-2015 14:52
Viimane postitus: Müstik
  Kiire! Küsimus seoses püramiidi kiviplokkidega egyptus 4 2,287 14-08-2009 13:35
Viimane postitus: egyptus
  Egiptuses, Lahuni püramiidi lähedusest leiti 5000 aastane ha Aerling 3 2,443 10-05-2009 20:19
Viimane postitus: Aerling
  Teadlased avasid Mehhiko püramiidi salajase koopa Aerling 1 2,405 07-07-2008 18:12
Viimane postitus: Mopslane
  Augud püramiidi sees. rexyke 23 7,355 03-04-2008 21:12
Viimane postitus: Lauri-L

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog