Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Immigratsioon
Autor Sõnum
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
05-10-2009 18:51
Postitus: #1
Immigratsioon
Juhtusin just Postimehest lugema ühte artiklit. Mind pani asi mõtlema. Millest mõtteid mõlgutasin, sellest hiljem. Mida arvate teie?

http://www.postimees.ee/?id=171708
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
RexLegend
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: Sep 2009
05-10-2009 18:56
Postitus: #2
 
Kui see peaks juhtuma siis igatahes tüki aja pärast. Esiteks on venemaal vaeseid kõvasti, seega sinna keegi ei kipu minema. Eesti kohta ma ei oska hetkel midagi targemat öelda...Ph34r2
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,008
Liitunud: Jun 2007
05-10-2009 19:02
Postitus: #3
 
Mille kohta on mul kohe vastu panna: Soome ajaloolane: immigratsioon on lääne kultuuri enesetapp

ERR Uudised / Helsingin Sanomat

Kokkuvõte:

"Ei pea olema ennustaja, arvamaks, et suur osa neist immigrantidest, keda meie haritlaskond innukalt riiki toob, moodustab tulevaste slummide põhielanikkonna," kirjutab Soome ajaloolane Timo Vihavainen oma uues raamatus.

62aastase Vihavaineni uues esseekogumikus "Läänemaade häving" on kirjas, et immigratsioon on lääne kultuuri enesetapp. Ajaloolase sõnul libastus omal ajal Soome intelligents stalinismi, kuid ei õppinud sellest midagi. Peamiselt kritiseeribki raamat Soome lähiajalugu, puudutades ka lääne kultuuri, kirjutab Helsingin Sanomat.

Vihavaineni esseekogumikust leiab põhimõtteid immigratsiooni kui tabu kohta, mille alternatiivide üle ei arutleta. Iga Euroopa riik, kus immigrante on teatud hulk, puutub Vihavaineni arvates kokku raskustega. Omakorda jäävad hammasrataste vahele ka need immigrandid, kes ei suuda ära õppida riigikeelt, mistõttu toimub kibestumine, mis lõpeb näiteks tänavarahutustega, nagu see on juba aset leidnud Rootsis või Prantsusmaal.

"Meil on kujutelm, et immigrandid tulevad vanurite eest hoolt kandma, tegema teisi madalapalgalisi töid ja teenima heaoluühiskonda ise selles elamata," kirjutab Vihavainen.

Ühe suurema probleemina näeb ajaloolane islamit, mille põhisõnum on agresiivne ning mis peaks euroopastuma, et Euroopa omakorda islamistide valdusesse ei satuks. Heaks näiteks toob Vihavainen hiinlased, kes õpivad kiiresti ning suudavad ühiskonda sulanduda ning kellega pea kuskil probleeme pole tekkinud.

Soome jaoks peab Vihavainen sobivaimaks venelasi, kes on kultuuriliselt lähedased, kuid kelle miinuseks on poliitika ja propaganda.

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
05-10-2009 20:14
Postitus: #4
 
Osaliselt on sellel Ahoneni poisil isegi õigus. Kuid enne põhjapanevaid muudatusi arusaamades peaks olema võimalik võimalikult avatud ja adekavaatne ning poliitkorrektsusest vaba diskusioon AJALOOST. Sellest MIKS on paljud sündmused toimunud ja KELLE OTSESEL mahitusel. Kui need asjad saaks selgeks räägitud siis puudub vajadus "välismaise" lepitava faktori järele.

Kui meie siin alles alustama diskussiooni immigratsiooni ja selle ohtude üle siis USAs on see teema juba aastakümneid üleval.
Tõsi küll - mitte "peavoolu meedias" vaid mujal. Toon ka paar näidet:
http://www.vdare.com/index.asp
http://www.newnation.org/
http://www.numbersusa.com/content/

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
05-10-2009 20:19
Postitus: #5
 
Osades asjades selle soomlsega täiesti nõus.
Immigrantidega on tõesti probleem. Probleem eelkõige sellepoolest, et kui neid tuleb palju, siis tekivad nö getod(ilmekas näide rootsist, taanist) ja siis on ka integratsioonil lõpp. Küll aga on immigrandid applad riigitoetuste jm hüvede suhtes. Ilmekas näide Iirimaast, kus sisserännanu elab toetustest ja eriti ei otsigi tööd. Eriti läheb asi käest ära teise-kolmanda põlvkonna jooksul. Võõral maal sündinud ei tunne ennast enam musta töö tegijana ja seeläbi konflikt aina süveneb.
Nii, aga meil siin väikses Eestis teised lood. Meid(nii eestlasi kui venelasi) on sunniviisiliselt siia-sinna loksutatud ja hetkel on olukord siis selline, nagu ta on. Mina näiteks ei ütle, et venelased siin toetustestest elavad ja tööd teha ei viitsi. Põhjamaade immigrante ei saa võrrelda Eesti venelastega. Mis puutub venelaste lõimumisse, siis on see puhtalt poliitika.

Kui nüüd peaks Eestisse hakkama rohkem sisserändajaid tulema muudest maailma riikidest(enamasti siis aasia, Iraagi Kurdid, Afgaanid jne), siis minu arvates on kolm varianti.
1. Eestlased ja venelased hakkavad tõesti kokku hoidma, mis ei ole ikkagi hea variant
2. Kuna eestlane on selline endassetõmbunud ja väikerahvale kohaselt immigrantidesse halvasti suhtuv, siis võivad venelased ja nö "teised" immigrandid kampa lüüa ja ikka oleks "kaks" poolt vaenujalal
3. Õhkõrn lootus on, et see tõesti mõjub eestlastele ja venelastele nö rahustavalt

Aga kui nüüd asi kokku võtta, siis suurenev immigratsioon oleks ja on päris kindlasti meie rahvuse ja kultuuri hävimine. See ei juhtu muidugi üleöö, aga meiesuguse väikerahvuse püsimajäämine oleks 100-150 aasta küsimus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
05-10-2009 20:36
Postitus: #6
 
Tsitaat:Algselt postitas InDemand
Mille kohta on mul kohe vastu panna: Soome ajaloolane: immigratsioon on lääne kultuuri enesetapp


Üldiselt nii see on jah, kuigi enesetapu asemel oleks vist õigem mõrv, kui vaadata kes selle "immigratsiooni" taga on.

Veel. Kui paljud on viitsinud lugeda läbi EESTI VABARIIGI PÕHISEADUSE?

Panen teile siia meie PÕHISEADUSE preambula kus on üheselt kirjas:

Kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada ja arendada riiki,
mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel ja välja kuulutatud 1918. aasta 24. veebruaril,
mis on rajatud vabadusele, õiglusele ja õigusele,
mis on kaitseks sisemisele ja välisele rahule ning pandiks praegustele ja tulevastele põlvedele nende ühiskondlikus edus ja üldises kasus,
mis peab tagama eesti rahvuse ja kultuuri säilimise läbi aegade -

võttis Eesti rahvas 1938. aastal jõustunud põhiseaduse § 1 alusel 1992. aasta 28. juuni rahvahääletusel vastu järgmise põhiseaduse.

_______________________

Lisan veel ühe PS (Põhiseaduse) pügala:

§ 139. Õiguskantsler on oma tegevuses sõltumatu ametiisik, kes teostab järelevalvet seadusandliku ja täidesaatva riigivõimu ning kohaliku omavalitsuse õigustloovate aktide põhiseadusele ja seadustele vastavuse üle.

Õiguskantsler analüüsib seaduste muutmise, uute seaduste vastuvõtmise ja riigiasutuste töö kohta talle tehtud ettepanekuid ning esitab vajaduse korral Riigikogule ettekande.

Õiguskantsler teeb Riigikogule põhiseaduse §-des 76, 85, 101, 138, 153 ettenähtud juhtudel ettepaneku Riigikogu liikme, Vabariigi Presidendi, Vabariigi Valitsuse liikme, riigikontrolöri, Riigikohtu esimehe või Riigikohtu liikme kriminaalvastutusele võtmiseks.

____

Kui viitsite vaadata mõned päevad tagasi ilmunud õiguskantsleri avaldust kus ta räigelt rikub oma volitusi ja teatab, et põhiseadust tuleb muuta kuna ei saa piisavalt tuua sisse igasugust kahtlast elementi siis kuidas see kvalifitseerub? Minu arvates kuriteoks meie riigi ja rahva vastu.

PS: Vastutan täielikult oma sõnade eest.

[Muudetud: 10-5-2009 Leena]

[Muudetud: 10-5-2009 Leena]

[Muudetud: 10-5-2009 Leena]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,008
Liitunud: Jun 2007
05-10-2009 20:41
Postitus: #7
 
Mm, võin praegu küll pange panna, aga kas Teder ei rääkinud ikka pigem sellest, et kutsus Eestis elavaid inimesi üles suuremale patriotismile, pidades eelkõige silmas poliitikuid. Mina sain sest pikast jurast, mis saadeti, aru seda, et õiguskantsleri arvates ei hinda poliitikud (ja ärimehed) Eestis toimuvat, kuigi võiksid seda praeguses majanduslikus olukorras teha.

"Peale selle, et riigil peab olema võimekus enda kehtestamiseks omal maal, peab Eesti riigi ja inimeste vahel olema ühistele väärtustele tuginev lojaalsussuhe. Ainult sellisel puhul võib eeldada Eesti riikluse igikestvust. Kas meie ühiseks väärtuseks on põhiseadus? Raske on vastu vaielda. Olles Eesti patrioodid, oleme me ka põhiseaduse patrioodid."

PS (eelmisele)! Kas pidasid silmas ERR Uudistes või Postimehes ilmunut?

PPS! Ta vist peab silmas seda: ERR Uudised

[Muudetud: 5-10-2009 InDemand]

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
05-10-2009 21:07
Postitus: #8
 
Lena, palun pane link ka! Otsisn, aga selist artiklt ei leidnud.

Mida rohkem immigrante, seda rohkem kuritegevust


Euroopa Komisjoni raport näitab, et Suurbritannias on pärast liberaalide võimuletulekut kasvanud mõrvade arv, rünnakud ja seksuaalkuritegevus 77%, mis on palju kõrgem kui teistes Euroopa riikides.

Kuritegude koguarv võrreldes populatsiooniga on kõrgem isegi kui USAs, Põhja-Aafrika Vabariigis ja Kanadas.

Inglismaal pannakse raporti kohaselt toime raskem kuritegu iga 10 minuti tagant.

Euroopas juhivad kuritegevuse edetabelit riigid, kus on palju immigrante selgub statistilisest analüüsist.

Mida rohkem on riigis immigrante(eriti mitte valgeid) seda kõrgem on riigis ka kuritegevuse tase.

Suurbritannias pannakse 100 000 elaniku kohta toime rohkem kui 2000 rasket seaduserikkumist. Austrias on sama arv 1677. Järgnevad Rootsi, Belgia, Soome ja Holland.

Pransusmaal on kasvanud kuritegude arv võrreldes 2007.aastaga 67%.

Valitsused aga ei too põhjusena välja immigraante, kes on kuritegevuse kasvu taga.

Kõige madalam kuritegevuse tase on Euroopas riikides, kus enamus elanikkonnast moodstavad põliselanikud.

Allikad: NSB, Richard Edwards, Telegraph (London)


[Muudetud: 10-5-2009 KrayonFänn]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
05-10-2009 21:35
Postitus: #9
 
Mis maksab meile multikulturism?


CIA on hästi informeeritud ja kindlalt oma jala Euroopas kinnitanud. Seega ärge olge imestunud, kui just nemad teevad hoiatusi, mis hoiatavad meid peagi aset leida võivate kodusõja laadsete sündmuste eest.

Keskluureagentuur ehk CIA hoiatab, et suure immigrantide arvuga piirkonnad nagu Saksamaal Ruhri(s.h. Dortmund), Berliini, Stuttgarti, piirkonnad ja riigid nagu Belgia, Prantsusmaa, Holland, Itaalia ja isegi Taani ja Rootsi seisavad ees kodusõja laadsete sündmustega.


Igal pool, seisab aruandes, kus immigrantide arv saavutab kõrge või ülikõrge taseme tekitavad nad plahvatusohtliku olukorra. Plahvatusohtliku olukorra tekitavad immigrandid olenemata nende rahvusest, sest suure populatsiooni korral hakkavad alati suuremad rahvusvähemuste grupid nõudma endale õigusi ja vabadusi, mis olevat neilt ,,ära võetud’’ ja ning katsed neid integreerida on neile, kui uskmatute või isegi fašistide soov neid hävitada.


CIA uurimuse ja raporti kohaselt on umbes 2020. aasta see, millal peaks suhted põlisrahvaste ja immigrantide vahel jõudma pingete haripunkti.

Pariisi immigrantide linnaosasid peetakse kohaks, kus võib kõige varem oodata märatsemiste algust. ,,Immigrantide kuritegevuse tase suureneb drastiliselt ja veelgi kiiremini suureneb Euroopa kulutused sotsiaalsfääris’’. Sotsiaalkulutused, kasvavad, sest liberaalsed Euroopa valitsused proovivad nii nagu omal ajal Rooma anda mitte tööd tegevatele immigrantidele rohkem raha lootes sellega vaigistada nende agressiivseid nõudmisi.


Esimesi seda laadi sündmuste tekkimise märke oleme näinud juba aastaid, kus pea igal aastal Saksamaal, Prantsusmaa, Taani, Itaalias toimuvad sured immigrantide tihti vägivaldsed demonstratsioonid. Pole vist enam eriline uudis see, kui kuuleme taas, et Pariisis on immigrandid süüdanud ühe öö jooksul ligi tuhat autot või, et Taanis toimuvad taaskord rahutused. Küsimus tekib vaid, kas laseme immigrantidel saada oma tahtmise ning lasta hävitada neil meie ühiskonna või lõpetame selle ,,rikastava’’ multikultuursuse?


Allikad: Deutsche Stimme, Maximus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
05-10-2009 21:40
Postitus: #10
 
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Lena, palun pane link ka! Otsisn, aga selist artiklt ei leidnud.

Teder'i väljaöeldud olulisem asi - üleminek rahvuskeskselt riigilt kodanikukesksele - on uudisteartklitest välja jäetud. Huvitav miks?

http://www.epl.ee/artikkel/479238
Vaata artikli all olevat err videot. Ja peaksid saama riigikogust ka Teder'i tervikteksti.

[Muudetud: 10-5-2009 Leena]
________________
Veel: Meil ei ole kodakondsuseta isikuid. Venemaa seaduste järgi on kõik endised NSVL kodanikud automaatselt Venemaa kodanikud. Nad ei pea dokumentide vormistamisel Vene kodakondsust taotlema, vaid selle lihtsalt vormistama. Sama kehtib ka nende laste kohta.

[Muudetud: 10-5-2009 Leena]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
06-10-2009 17:21
Postitus: #11
 
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn

Kõige madalam kuritegevuse tase on Euroopas riikides, kus enamus elanikkonnast moodstavad põliselanikud.

Allikad: NSB, Richard Edwards, Telegraph (London)


[Muudetud: 10-5-2009 KrayonFänn]

Nii see on. Eriti madal on see Šveitsis. Samas on Šveitsis praktiliselt igas peres tulirelv. Ja see tänu sellele, et peale sõjaväekohuse täitmist lahkub kodanik sõjaväest tulirelvaga(Kingitus riigilt).

Šveitsis on ka immgrandid veidi tagasihoidlikumad kui mujalwink Ju kardavad kuuli, kuigi 99 protsenti tulirelvadega seonduvatest kuritegudest sooritavad immigrandid jäävad need suhtarvult teiste euroopa riikidega oluliselt madalamaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
29-10-2009 13:05
Postitus: #12
 
Suurbritannia valitsuse tegelane Andrew Neather kes töötas mitmete viimaste valitsuste juures igasugustel nõunike ametikohtadel kirjutab, et viimase dekaadi jooksul sinna ebaprpotsioonaalselt suur ja pea kontrollimatu immigratsiooni vool oli valitsusteteadlik poliitika mis oli ajendatud rahvuslastele "ära tegemise" vaimust ning muudest sarnastest põhjustest.

Lugu saab lugeda lisatud lingi vahendusel.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
T11ger
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Feb 2009
15-11-2009 16:12
Postitus: #13
 
Taani jagab sisserännanutele lahkumiseks reisiraha
http://www.minut.ee/article.pl?sid=09/11/14/2339223

olen mõelnud, et ka eestis oleks võinud seda kasutada....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
09-06-2010 18:23
Postitus: #14
 
Immigratsioon kui puu, mille viljad hakkavad alles valmima...

Stockholmi eeslinnas märatses sadakond noorukit. http://www.postimees.ee/?id=274158

Noppeid artiklist:

"Üks anonüümne pealtnägija rääkis ajalehele Metro, et situatsioon meenutas sõjatandrit, kui taevast sadas kive alla, vahendas The Local."

"Rinkeby linnaosas külastasid täna ka haridusminister Jan Björklund ja integratsiooniminister Nyamko Sabuni. Erikssoni sõnul said tahutuse alguse, kui noorukite gruppi ei lubatud koolimajja tantsima. Nad said vigaseks ja hakkasid koolimaja aknaid kividega loopima. Rinkebys elab palju esimese ja teise generatsiooni immigrante, töötute arv piirkonnas on suur."

Lisaks veel: ANNA-MARIA PENU: Homse Euroopa katastroof. http://www.epl.ee/?artikkel=326767

Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht (2009 a.) Toivo Klaar aga räägib hoopis immigratsiooni vajalikusest... http://www.ut.ee/RSR/?nr=KlaarT&id=rubriik&r=kokkuvote

[Muudetud: 6-9-2010 Krayon]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,616
Liitunud: Sep 2007
09-06-2010 18:49
Postitus: #15
 
Tsitaat:"Rinkeby linnaosas külastasid täna ka haridusminister Jan Björklund ja integratsiooniminister Nyamko Sabuni. Erikssoni sõnul said tahutuse alguse, kui noorukite gruppi ei lubatud koolimajja tantsima. Nad said vigaseks ja hakkasid koolimaja aknaid kividega loopima. Rinkebys elab palju esimese ja teise generatsiooni immigrante, töötute arv piirkonnas on suur."

Oot, kus on öeldud, et need märatsejad immigrandid olid, äkki istusid need mässu ajal vaikselt kodudes...

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
09-06-2010 19:02
Postitus: #16
 
No küll see ka selgeks peagi saab, aga kui meenutada mõned aastad tagasi Göteboris toimunud mäsu (rääkimata Taanis hiljuti toimunud mäsust), siis kõige aktiivsemad rüüstajad ja põletajad olid ikkagi immigrandid... Kes mäletab, siis oli päris mitmeid kaadreid sellest, kuidas põliselanikud immigrante isegi korrale kutsusid. Mõned lihtsalt ei oska rahumeelselt protestida...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jan 2008
11-06-2010 02:22
Postitus: #17
 
Minu arust on see suht paratamatus, et suure hulga immigrantidega tekib probleeme ja tõenäoliselt mida kaugemalt nad tulevad, seda enam ka hakkab nendega lõpuks jama olema, sest kultuurilised ja niisama suhtumuslikud erinevused on suuremad.

Oletame, et hunnik norrakaid või taanlasi tuleks siia elama, siis m usun, et saaks suht kergelt nad integreeritud kuna vaated ja ka kultuur on sarnased. Samas kui sul hakkab täiesti isemoodi kommetega ja usuga inimesi siia sisse tulema, kellest enamik on ka suhteliselt harimatud, siis nendega konfliktide vältimine on juba tiba keerulisem. Olgem ausad, ega enamik immigrantidest ei ole miskised kõrgharidusega spetsialistid või suurepärased keevitajad, tulevad ikka need, kel on ju omal maal s**t elada ja sageli seda seetõttu, et ega nad kodumaalgi midagi eriti teha viitsinud.

Üldiselt ma hoiaks piirid suletud ja kui sureme välja, siis sureme. Parem kui et Eestist saab mingi Aafrika koloniaalriik.

Minu juttu alati kerge sarkasmiga võtta Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
17-06-2010 06:26
Postitus: #18
 
Viimaseid näiteid illegaalsest immigratsioonist ehk kuidas Ameerika valitsus ignoreerib seaduserikkumisi. Peaasi, et valgetest lahti saaks.

YouTube - It Begins... Obama Gives Major Swath of Arizona Back to Mexico
YouTube - Pro Obama Illegal Aliens Murder Attempt Stopped by American
YouTube - Obama On Illegal Immigration, "I Walked"

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
26-06-2010 09:53
Postitus: #19
 
Suurbritannia seab immigratsioonile piiri.


Briti siseminister Theresa May kavatseb lähiajal teatada uutest meetmetest, et vähendada väljastpoolt Euroopa Liitu sisserändavate inimeste hulka.

The Times kirjutab, et siseminister rakendab järgnevaks üheksaks kuuks rangemad meetmed, et vältida viimasel hetkel tärkavate immigrantide sissevoolu riiki. Üheksa kuu pärast ehk aprillis hakkavad nimelt kehtima immigrantidele viisa saamiseks püsivad rangemad reeglid.

Senini lubatakse riiki vaid 24 100 töölist ning kõrge kvalifikatsiooniga oskustöölisedki peavad allma rangematle reeglitele, kirjutab leht.

Statistika kohaselt immigreerus Suurbritanniasse mullu üle 54 500 inimese väljaspoolt ELi. Lisaks sellele anti ligi 300 000 viisat tudengitele ning 38 000 inimesele, kes liitusid varem sinna kolinud perekonnaga.

Allikas: E24
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
15-09-2010 22:07
Postitus: #20
 
Väikene pildiseeria sellest, kuidas mõned laekuvad 2heale elule" ja siis viimane pilt näitab kohale jõudnute suhtumist.
Mentaliteet on ju selline, et meie oleme pahad ja kui suudetakse meile ära teha siis algavad nõudmised...
Нелегалы и их забавное пересечение границы (47 фотоwink - Fishki.Net | Фишкина Картинка

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,616
Liitunud: Sep 2007
15-09-2010 23:12
Postitus: #21
 
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Väikene pildiseeria sellest, kuidas mõned laekuvad 2heale elule" ja siis viimane pilt näitab kohale jõudnute suhtumist.

Einoh..kui ikka pilt näitab...
Jääb mõistmatuks, mida täpsemalt see pildiseeria siis tõestama peaks...peale selle, et osad inimesed on oma eesmärgi saavutamisel(mis iganes põhjustel) võimelised kõike välja mõtlema(kohati suht naljakalt pealekauba)...
Kui vähemalt pilt tüübist juhiistet imiteerimas on küllaltki üheselt mõistetav(põhjus, teostus), siis pilt mingist inimrühmast kellelegi tundmatule näppu näitamas neid asjaolusid kahjuks ei demonstreeri...

[Muudetud: 9-15-2010 Nielander]

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
16-09-2010 01:00
Postitus: #22
 
Et siis meie tööandjad tulid välja manifestiga, milles ühe punktina mainiti võõrtööliste sissetoomist. Originaalsusega meie austatud tööandjad eriti ei hiilga, saame ju aru küll! - sama loll matsirahvas nagu
meiegi. Vot muret teeb tegelikult see, et kui on lollid kiltrid, kupjad, aidamehed ja mõisavalitsejad, siis on
nagu ikka kuidagi loll olla. Vaat kuidagi nii, et kui oled tuhande lolli keskel siis ikka midagi ilusat ei sünni. Aga
pange tark lollide keskele siis läheb olemine kohe kuidagi paremaks. Minu ettepanek on see, et kutsuks
vanad härrad tagasi, meid jälle valitsema - tööandjad saaksid kohe tallis peksa, kui miskit segast suust ajavad.
Egas me mõistmise poolest pääpääle kukkund ole: kui üleilmaline mood nõvvab pärisorjust, siis paluks ka
peris härrat ka. Muidu me üksvahe aina ärratasime ja ärrasid, periselt, mitte kuskil. Mis puutub nüüd kaugetesse
maadesse siis seal elab ikka jummalast loll rahvas - meil elasid ka sead toas: egas nad innimesteks muutund!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
16-09-2010 06:26
Postitus: #23
 
Jumal sa näed ja sa ei mürista - kui Nielanderi kommentaar mind ei üllata - tema kaugus reaalsest elust
roosakalt arusaamisest on juba tuttav siis Ott Sama kommentaar näitab, et inimene suudab täiesti mööda
ja seosetut kommentaari küll kirjutada kui ta tahab.

Üritan ehk natuke ja kiiresti nende piltide taustast ka rääkida äkki siiski mõnedele ka mõikab - piltidel on
kujutatud viise, kuidas erinevaid viise kasutades üritavad illegaalsed immigrandid pääseda Euroopasse,
Ameerika Ühendiriikidesse, Kanadasse ja ka Austraaliasse. Tänu sellele, et neid riike juhib ühe ja sama kliki
esindaajad kes järgivad poliitikat mis näeb ette europiidse rassi osalist genotsiidi (täielikku ei saa - kaoks
ära inimrassi intellektuaalne potentsiaal) ja see järel ka teiste rasside massilist "puhastust" - meenutagem
Georgia Juhisekivisi mis näevad ette populatsiooni vähendamist 500 000 000-ni.
Kuna nende võimul püsimise aluseks on konflikt - sogases vees on hea kala püüda - siis immigratsiooni
"probleem" on vesi nende veskile. Tirides läbi seadusi mis muudavad immigratsiooniga võitlemise mitte
ainult raskeks seadusesilmadele vaid ka poliitiliselt enesetapjalikuks teistele luuakse situatsioon kui
isikud kes makse ei maksa, kuid omavad õigust saada osa kõikidest ühiskonna hüvedest viivad riigid pankrotti.
Selle pildiseeria viimane pilt - kus üks sügab mune (nende keeles tähendab see seda, et TEIE ehk siis
meie oleme tema "bitchid" keda tema kotib siis kui tahab ja kuidas tahab. See pilt on pärit paari aasta
tagusest demonstratsioonist USA, Los Angelesis (kui minu mälu ei peta - võis olla ka mõni teine linn) kus
tänavatele tulid tuhandete kaupa illegaale - ehk KURJATEGIJAID - isikuid kes RIKKUDES SEADUST
saabusid oma asukoha rikki, edasi rikkusid seadust jäädes sinna ja rikuvad seadusi edasi sooritades
seadusevastaseid tegevusi sisuliselt igapäev kes siis nõudsid omale õigusi seadust edasi rikkuda.

Tuues selle immigratsiooni probleemi Eesti konteksti siis oleks sarnane tegevus kui NSVL ajal Eestisse
toodud okupandid (MITME rahvusvahelise konventsiooni kohaselt) nõuavad omale kodaniku staatust.
Reaalselt on nii, et toetudes siin elavatele ja eesti keelt rääkivatele okupantidele nad selle õiguse ka
said ning lisaks veel okupeerisid/vad siiani osasi Eestist kui ka eestlaste varasi aga see on juba teine jutt.

Ma loodan, et vähemalt KEEGI saab aru immigratsiooni probleemi sügavusest sest toimub see asi ju lausa
IGAPÄEVASELT ka meil siin Eestis ja need kelle turjal need kurjategijad elavad oleme ju MEIE KÕIK.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
16-09-2010 07:14
Postitus: #24
 
Jumal ikka müristas küll ja oma karistuse sain ikka kätte! Immigrandid lääneriikides: suht-koht tuttav probleem
ja samas teema mis mind raevu ajab! Otse loomulikult ma tean ülihästi kes seal taga on ning mis on asja point. Viisid, millega lääneriigid püüavad ille/legaalset immigratsiooni peatada, on öökima panevalt hambutud ja
tagajärjeks: täiesti mõttetult raisatud maksumaksja raha ja iiveldamaajav arvamusliidrite möla. Mis on lahendus?
Ma tean lahendust ja oletan, et ka sina, excubitoris, tead seda. Aga... kui süsteemi põhialused on kuritegelikud?
...siis aitab ainult süsteemi muutmine! Kas me oleme selleks valmis?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
16-09-2010 09:16
Postitus: #25
 
Kes on kes mitte - mõned ei suuda isegi mitte probleemi veel teadvustada...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog