Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin nõida: armastatu tagasivõitmine
#1
Tervist.Otsin kogenud n6ida,kes oskaks aidata armuasjades.

Ise ei taha loitse teha. Ma arvan, et mul ei ole selleks piisavalt võimu. Ja tavaliselt on kõik vastupidi läinud. Oleks vaja kellegi võimukama ja tugevama abi. Niisiis, otsin nõida, kes aitaks armuasjades Suhe lõppes kuidagi põhjusteta.
Palun andke kasulikku informatsiooni, palun aidake nii palju, kui oskate.
Suuured tänud!
Palun (kindlasti) rääkige oma kogemustest! Väga vajalik.

[Muudetud: 20-4-2009 InDemand]

[Muudetud: 21-4-2009 Avefer]
Vasta
#2
tundub , et sul on peas midagi korrast àra ! soovitan sulle enne nõia abi , pshholoogi juurest làbi astuda ! kas sulle ei tundu , et su kallim lahkus , sest sinagi teda ei arastanud ?
Vasta
#3
On see mingi loll nali?
Isegi kui sa seda tõsiselt mõtled, siis sa ei oleks rahul tagajärgedega.

[Muudetud: 20-4-2009 Metavo]
Vasta
#4
Vat, mina tahaks seda näha, KUI see ka sul õnnestub, mis jama sealt siis välja tuleb. (hyes)
Vasta
#5
No mina leian, et alati saab abi ESMERALDA käest. Aga ka siin kohapeal on selliseid toredaid inimesi, näiteks Hannes Vanaküla.

Samas: kulla laps (ma eeldan, et sa oled veel väga noor), raske saab sinu tee püha tõe juurde.
Vasta
#6
NoMoreRoe-minuga on kõik korras.kust sa välja loed,et mina ei armastanud?mina armastasin teda väga.ja ikka armastan.ja see ei ole nali.ma lihtsalt otsin abi.

Palun soovitage mõnda head nõida.Ise ei osanud netist midagi kasulikku leida.

Miks te arvate,et selles on midagi ebanormaalset?Sama võib öelda,et needuse peale panemine on ka ebanormaalne.See on iga inimese oma asi.Mina tahaks maagia abil tuua tagasi oma ellu inimese,keda armastasin ja keda siiani armastan.

Metavo-ma ei öelnud,et olen rahul tagajärgedega.Ma ütlesin,et tean,et tagajärjed on halvad ja samuti ütlesin,et olen kõike lbi mõelnud ja see ei ole niisama lambist otsus.

Palun aidake,soovitage nõida või rääkige omadest kogemustest.
Ettetänades,Avefer.
Vasta
#7
Mina soovitaks edasi liikuda - peagi leiad uuema ja parema. Sellega, et sa teist inimest väga taga igatsed tekitad endale illusiooni, et ta oli ilusaim ja parim.

Lisaks sa veel noor - käi ja katsu erinevaid inimesi.
Vasta
#8
soovid inimesest teha sinu isiklikku orja ehk vampiiri ? sellist kallimat soovid ? kurb saaks olema teie kooselu ! tulevikus siis otsid jàlle , et kuidas tast lahti saada ?
Vasta
#9
Oih ... teised sinuvanused lähevad ülikooli või võtavad vabalt midagi muud ilusat ette. Kas tõesti on sinu maailm nii väike, et peaksid ühe inimese pärast raiskama nii palju energiat ... pealegi EX-kallim. Ma ei mõista...

Üks kogemus:
Eesti viimane nõiaprotsess oli 1816. aastal Kosel.
Selle protsessi peasüüdlane, talupoeg Jacob sai karistuseks 15 paari kepihoope Kose kirikusambas ja ta anti seejärel nekrutiks, tema viit kaasosalist karistati aga vaid kohtuliku noomitusega.


Seega nõidumine on ohtlik just nõidujale endale. Sel ajal oli nekruti aeg vist 15 aastat.
Vasta
#10
"Alustuseks, Ma TEAN, millised ohud sellega kaasnevad (see on ikkagist must maagia)"

Ei tea Sa midagi, selles asi ongi. Mis must maagia, see ei ole maagia küsimus, see on ikkagi rohkem psühholoogiline värk.

"Ma tean, et see ei ole enam puhas armastus, et see inimene, keda ära nõiutakse, on pmtslt vägisi sinuga koos ja on sinu ori. See on minu otsus. Ma tahan seda."

Mina tahan ka väga-väga kassi võtta, aga ei saa. See on sisuliselt sama. Me kõik oleme mingil eluetapil midagi hingest ja südamest soovinud, aga see läheb üle - lihtsalt läheb. Inimene kasvab, tema väärtushinnangud muutuvad, ta liigub edasi. Ja hiljem võib väga paljusid otsuseid kahetseda. See, mis hetkel tundub vajalik, ei pruugi aastate pärast enam nii vajalik olla.

"Vajan tugevat loitsu, et tuua see inimene tagasi minu juurde, et ta ei tahaks ilma minuta eladagi. Võib-olla võib seda pidada ka kättemaksuks."

Kas keegi on Sinusse kunagi meeletult armunud olnud? Või tahtnud Sind n-ö omada, Sind jälitanud? Usun, et kujutad seda tunnet ette küll. See on ebameeldiv. Kättemaks? Kas me elame mingis Hollywoodi filmis? Kättemaksuks on palju paremaid ja maisemaid võimalusi kui mingi loits.


Kui ka keegi Sind aitaks, siis pöörduks Sa hiljem tema poole tagasi: aita maha võtta. Eeldan, et oled noor inimene - ELA, ära seo end kohe noores eas juba selliste asjadega. Elu ei ole läbi, kui keegi maha jätab, vastupidi, elu lähebki edasi, paremini ja tugevamalt kui varem. Ära taha teisele kättemaksu lihtsalt seepärast, et ta ei osanud Sind hinnata. See on tema asi õppida. Pealegi on olemas üks vana ja kulunud lause: ootad, tuleb uus, ootad veel veidi, tuleb vana tagasi. Nii et soovitan Sul soojalt nende loitsudega mitte jamada, vähemalt nii noorelt mitte.
Vasta
#11
Sellised soovid on nagu väga väga isekad soovid. Seega sellised lihtsad küsimused:

Kas sa oled mõelnud, et tema seda järsku ei taha?
Kas suudad leppida sellega, et sellise asja läbi viies ei hakka ta sind armastama? See oleks lihtsalt illusioon. Ta on siis ju SUNNITUD sinuga olema. Samahästi võid ta endale koju käeraudadega voodi külge panna.
Kas sa julgeksid ennast peeglist vaadata, kui tulemus ei ole selline nagu sa ootasid?

Kui sa teda vähekenegi väärtustaks, kui inimest, ei mõtleks sa isegi sellele. Nähtavasti sind ei huvita tema mõtted ja soovid üldse. Tahad seda mida sina ainult soovid. See inimene ei oleks sinu seast lahkunud, kui ta tahaks sinuga olla.

Ma sügavalt kahtlen, et leiad siit foorumist inimest kes juhataks sind selle soovi täitmise suunas.

Seda kõike on muidugi ennem räägitud, kuid see näitab taaskord, et kui vastu on ratsionaalselt mõtlev inimene sellele.
Vasta
#12
kas tõesti keegi ei oska aidata?
saa üle?ma ei saa juba 5 kuud üle.nii väga armastan.ma võiks ju minna lasta.ma ei suuda.ma olen üritanud ise üle saada,a arsti abiga.ei saa.maagia on viimane võimalus.

oh,ma tahaks et ta teaks,kuidas ma teda armastan,ma tahaks seda talle tõestada.
tegelikult keegi ei saa keelata,saab hoiatada,ja ütelda,et ära pärast tule sellise jutuga,et tahad nõidust tagasi võtta.
mind on hoiatatud.miks ma ei võiks siis proovida?

veel kord mainin RÄÄKIGE PALUN OMA KOGEMUSTEST.ja tagajärgedest.
ja ma ei viitsi rohkem kuulata,et noor,saa üle,elu veel ees.see ei ole puhtalt egoismist vms.ma ei taha pikalt siia kirjutada.too personal.silmast silma räägiks,aga netis ei hakka.

tänan.
Vasta
#13
Kas sa Avefer üldse tead, mis on armastus? Kui sa teaks... siis sa siin sellist juttu ei ajaks. See, mis sa tunned ja mis sind öösiti magada ei lase, on tühipaljas omamise iha, hirm jääda ilma millestki, mida said enda omaks tunnistada.

Kui sa teda armastaksid, siis laseksid tal minna, sest üks armastuse põhiomadustest pole mitte mõte, et mina ainukesena suudan ta õnnelikuks teha, vaid et armastatusse usutakse ja soovitakse temale õnne, ükskõik kellega ta seda siis ka ei leiaks.

Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Nazz

Ma sügavalt kahtlen, et leiad siit foorumist inimest kes juhataks sind selle soovi täitmise suunas.




Ainuke soovitus Sulle ongi see mõte maha matta ja eluga edasi minna !
Väga imelik, et keegi võib sellist asja tõsiselt mõelda :S
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Avefer

veel kord mainin RÄÄKIGE PALUN OMA KOGEMUSTEST.ja tagajärgedest.

Parim maagia siinkohal ongi armuma panemine, seda saab tuhandel viisil teha aga mitte sundusega ja kindlasti ei saa kellelgi teisel lasta raske töö enda eest ära teha.
Kõik mis sul on vaja on julgus ja piisavalt tahet.

See mida sa proovid, kui ma õieti aru saan, on ara ja laisa inimese meetod.
Vasta
#16
Samas kui suhe on maagiaga lahku aetud, siis kus on tasakaal?

Iga päev teeb iga inimene maagiat, rituaale... Iga päev tehakse vabatahte vastaseid tegusi. Kui sa ta kätte saad, siis on hästi. Aga keegi sind selles ei aita. Ja kui ihaldad teda, et temaga kogu üle jäänud elu elada, siis sellist asja nagu ideaalne suhe või armastus ei ole olemas. Alati elatakse kompromissidest. Ja inimene on oma ihade vang.

Maagiaga suhte kokku ajamine on negatiivne tegu... Aga elus on piisavalt ebaõiglust. Kui kohtumõistmine tuleb peale surma, siis mis mõte elamisel on? Selleks, et elada ja kogemusi saada. See, kui ta tahab, midagi 'negatiivset' teha, siis tema takistamine (ehk tema vabatahte rikkumine on ka negatiivne tegu ja sinu oma tahte, maailmanägemuse peale surumine).

Sellel moraali lugemisel üldjuhul pole mõtet. Lihtsalt ta teab ise, mis teeb, ja mingite nippide andmine ei aitaks nagunii. Kui inimesed pole 'kokkuloodud sobima' siis maagiast pole mitte mingit abi. Kõige tugevam maagia on sinu enda tahe/soov. Kõik muud nipid on välised ja loodusliku tasakaalu rikkuma. Aga 'eluenergia' otsib tasakaalu ja harmooniat...
Vasta
#17
kui ma alguses oleksid kirjutanud lihtsalt, Kas oskate soovitada nõida armuloitsudega seoses,siis te poleks kõik niimoodi mulle selga kargand.

Flash,rääkisid täitsa mõistlikku juttu.

ma teeks heameelega ise loitse jms,mõnda aega tagasi üritasingi tegeleda maagiaga.aga see värk võttis minult liiga palju energiat,mida mul ei ole palju,ja ma ei tea,aga tihtilugu mul läks just vastupidi kõik(kui soovisin et keegi armuks minusse,siis juhtus vastupidi ja kui soovisin kedagi lahku ajada siis nad elasid edasi koos ja veel onnelikumalt).mul pole piisavalt väge ise selliste asjadega tegelemiseks.aga tahe on suur.sellepärast mütlesingi,et äkki keegi tugevam oskab aidata.sest ega need armuloitsud ei ole niisama kerged.
Vasta
#18
Tahe töötab siis kui inimene teab, et miks ta teeb ja miks tal midagi vaja saavutada on. Aga kuna sina ei tea, siis ei saagi töötada.
Vasta
#19
kas sa mõtled selle all neid asju,mis mul vastupidi läksid?

tsiteerin siis enda msn pealkirja:
MA TEAN ET SEE ON RUMAL AGA SEE OLEKS AINUS ASI MIDA TAHAKSIN.
Vasta
#20
Asi selles ongi, et sa ei tea, miks sa tahad... ja mis see tahtmine endaga kaasa toob.
Vasta
#21
Kui sa nii meeleheitel oled, miks sa siis ei tööta enda kallal, et saada piisavalt võimsaks, et see loits ise korralikult maha panna?
Vasta
#22
sest mul kipuvad need vastupidi minema.
aga see on eraldi teema.äkki oskate ka sellega aidata?
see et kõik loitsud lähevad vastupidi.Laugh
Vasta
#23
Sul on kõik nende sõnade "Mina tahan" taha kinni jäänud. Proovi mõelda veidi laiemalt, esiteks.
Probleem pole mitte selles et sa ei suuda loitsida vaid sinu soovitud armastuses. Niisiis, algatuseks keegi ei suuda sind armastada kui sa end ise armastada ei suuda.

Probleem on ka selles et sul paistab kõik ego taga kinni olevat, kui tahad kuhugi jõuda oma armueluga siis pead minema kaugemale, kuhu jäävad mina tunnen, mina armastan, mina olen ja kõik muu?

Abi sa võibolla saad siit foorumist aga mitte palutut.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas Avefer
sest mul kipuvad need vastupidi minema.
aga see on eraldi teema.äkki oskate ka sellega aidata?
see et kõik loitsud lähevad vastupidi.Laugh
See võib olla tingitud sellest, et sul pole mõtted puhtad.
Näiteks:
Oletame, et sul käed ei tööta sünkroonis ja sa hakkad paberist asja voltima. Üks käsi hakkab varest voltima, teine hakkab konna tegema.

Tegele oma mõtete kontrollimisega, siis lähevad asjad paremini. Ei saa ühte asja teha, kui osa mõtteist tahab teist asja.
Tahad, et keegi armastaks kedagi, kuid kui osa sinust soovib seda vastupidist, siis ongi tulemus ju hoopis midagi muud kui oodatud. Selle peale vastata:" Aga ma armastan teda ju jäägitult, seal ei ole mingit kahtlust mu mõtteis"... See on su teadlik teadvus mis räägib, kuid mis peitub su alateadvuses?

Mõtete puhastamiseks näiteks võid proovida mediteerimist.
See ongi selleks loodud, et saada oma mõtted puhtaks ja kindlaks, et suudaksid keskenduda ainult ühele asjale ja välja lülitada kõik muu.

[Muudetud: 4-21-2009 Nazz]
Vasta
#25
kui keegi nii suure kisaga avalikult midagi nõuab, pole soov tõsiseltvõetav, vastasel juhul teeb naine rituaalid salaja mõne posija õpetuse järgi ega kisa üle küla oma soovidest.
Ükski rituaal ei tööta, kui sellest on avalikult räägitud, ükski nõid ei võta tegu ette kui ta tegu on võimalik avalikuks tulla.
Aga see kes kisab avalikult oma soovi, kisab järgmisena avalikult, et selle või teise nõia loitsud ei tööta.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin raamatut 2. kkkl 5 5,174 19-05-2023, 22:37
Viimane postitus: xcad
  Otsin raamatut 3 kkkl 0 5,360 02-01-2018, 13:04
Viimane postitus: kkkl
  Otsin raamatut. kkkl 3 4,779 24-09-2017, 08:44
Viimane postitus: kkkl

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat