Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimustik kummituste kohta.
#1
Heihei!
On uurimustöö Eesti keeles ja oleks nende küsimustele vastuseid vaja. Smile Tore, kui on aega neid täita.

1) Mida tead kummitustest?
2) Usud sa nendesse?
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?
7) Kardad sa neid?


[Muudetud: 4-22-2009 RoozaLammaz]
Vasta
#2
me ei oska kummitustest mdagi arvata, kui need objektid üldse olemas on siis ehk mingi energia tombi kujul imo, kuigi ei tea põhjust miks energia mingiks objektiks koonduma peaks, tavaliselt hajub ikka laiali
mina neid ei usu aga kui keegi näitab vaataks rõõmuga
mul sõber olevat näinud väiksena
ei tea millised nad olla võivad
ma ei usu et neid kardaks, juttude järgi saavad nad läbi tahkete objektide liikuda seega nad ei saaks mulle ju midagi teha Bleh

[Muudetud: 22-4-2009 THOR-00]
Vasta
#3
Nad tõesti ei tee küll midagi, kuid mul oleks hirmus vaadat, kui ma näeks mõnda kuju kusgil seismas. Aga kui sa tead, mida su sõber väiksena nägi, siis võiksid teada anda, ega ma nimeliselt i kirjuta, kes mida rääkis. wink
Vasta
#4
Kui on eesti keeles siis ettekujutus kirjutatakse kokku.
Vasta
#5

1) Tean, et osad inimesed väidavad neid olevat näinud ja osad inimesed usuvad olevat neid näinud. Ja nende inimeste arvates on rohmakalt öelduna tegemist hukkunud ja meie reaalsusse lõksujäänud inimhingedega.
2) Ma ei ole veel näinud ühtegi kummituste olemasolu üheselt kinnitavat tõendit ning senise teadusliku maailmapildi järgi ei tohiks neid ka olemas olla, niiet peaks ütlema, et ei, ei usu.
3) Ma olen hulgaliselt näinud kõikvõimalikke halle udukogusid, ööpimeduses liikuvaid varje ja asjade pealnäha iseeneselikke liikumisi, kuid alati on need lähemal uurimisel ja katsetel neid taasluua osutunud suitsupilvedeks, loomadeks, tuulehoogudeks, inimesteks, ebakorrapärastes esemetes automaatselt nähtud inimfiguurideks,jne
4) Eks ikka on mingeid hirmujutte kusagilt kõrvu kostunud, aga ei kellegi sellise poolt, kelle vaatlusoskusi ma usaldaks.
5) Ma arvan, et vahepeal näevad nad välja nagu inimese alateadvus unes või unetuses ja stressis, ja vahepeal nagu tuules liikuv kardin, taamal tuikuv parm või pimedas liikuv puuvari.
6) Tõelise kummitusega tahaks küll kohtuda, kui ta eksisteeriks.
7) Ei karda
Vasta
#6
1) Kummitused on siit ilmast lahkunud olendite 'varjud'. Kummitused peegeldavad tavaliselt seda inimest või olendit, kellena nad kunagi maa peal kõndinud olid. Siin maailmas on nad veel põhjusega, et nende rahu on rikutud või neil jäi maa peal elades mõni tähtis asi lõpetamata ja nad ei saa enne lahkuda, kuni nad rahu on saavutanud.
2) Loomulikult usun ma nendesse.
3) Otseseid kokkupuuteid olnud ei ole, näinud ka ei ole. Aga veidraid juhtumisi, hääli ja samme olen küll kuulnud
4) Tuttavate seas on päris palju olnud. Isegi üks inimene olevat midagi näinud, surnuaias. Ei tea sellest eriti palju täpsemalt, aga võin uurida. Nii palju tean, et kui mu tuttav viis oma vanaema hauale küünalt, nägi ta paar hauda eemal mingit naist nutmas. Kui ta küünla põlema oli pannud ja sinna tagasi vaatas, polnud mitte kuskil mitte kedagi, nii kaugel, kui silm seletas.
5) Vaimud näevad välja täpselt nii, nagu ise tahavad, kui nad on piisavalt võimsad, suudavad nad endale ükskõik kelle kuju võtta. enamasti arvan siiski, et nad näevad välja mingil määral samasugused, nagu nad maises elus olnud olid.
6) Otsest soovi kohtuda ei ole, ilmselt läheksin paanikasse. Aga samas kunagi tahaks oma silmaga ära näha küll. Võiks toimuda nii, et oleksin kellegagi koos, et päris üksi ei peaks nendega 'tutvuma' Laugh.
7) Mingil määral kindlasti, kõik inimesed kardavad tundmatust.
Vasta
#7
1) Kummitused on kahe maailma vahele lõksu jäänud hinged.
2) Nii ja naa.
3) Tegime ühe pildi laagris kuhu jäi naisenägu peale. Keegi meist see olla ei saanud, sest meie olime kõik pildi taustal.
4) Sõbranna nägi akna taga musta keebi ja kapuutsiga liuglevat kogu.
5) Helendav mass, võib olla ebamääraste piirjoontega.
6)Ma arvan, et läheksin paanikasse ja kardaksin täiega.
7) Eks ikka.
Vasta
#8
1) Mida tead kummitustest?
Surnute hinged, kes on jäänud maale, et lõpetamata asju ära lõpetada?
2) Usud sa nendesse?
Jah.
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )
Vanaisa suri ja siis oli mu toas tema? hingamist kuulda. Mingi kahtlase pildi tegin ka veel kunagi.
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )
Vanaisa suri mul ammu. Vanaema võttis endale uue mehe ning nad olid õnnelikud. Vanaemat kägistas miski ükskord une pealt, tule panid põlema ja midagi ei olnud. Nüüd hiljuti suri ema tuttav keegi ära ja ta korteris oli 2 päeva miski. Nüüd rahulik.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?
Mustad massid kuna neil pole piisavat energiat enda ilmutamiseks.
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?
Üksi küll mitte.
7) Kardad sa neid?
Teadmatus on see mis mulle hirmu teeb.

[Muudetud: 8-16-2009 Flegmatica]
Vasta
#9
1) Mida tead kummitustest?
Arvan, et need on kas väljamõeldised, pettus või ilmastikunähtused.
2) Usud sa nendesse?
EI.
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )
Ei.
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )
Ei.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?
Ebamäärased heledad kogud.
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?
Parem oleks eemale hoida asjadest, mis nõnda kahtlased on.
7) Kardad sa neid?
Kui üks mulle näkku hüppaks, siis küll Bleh
Vasta
#10
1) Kummitused on meist kui mateeriast koosnevatest olevustest natuke kõrgemal tasandil (loe kõrgema vibratsiooniga) olendid. Kuna kõik koosneb energiast, siis eks nad ikka ühed energiaolendid ole. Tihtipeale nad hirmutavad inimesi, kuna inimesed ei tea mis nad on. Ja teadmatus on see, mis tõeliselt hirmutab.

2) Kindlasti

3) Olen näinud varjuinimesi ja kuulnud ja näinud kuidas nad mateeriat mõjutavad - siis uste sulgemise näol ja nõude lõhkumise näol. Loe arutelu vaimude kohta siit: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3613&page=1

4) Tuttavaid on palju, kes selliste asjadega on kokku puutunud. Ühel sõbrannal oli üks vaim pikemat aega tema kodus. Ei ole just tore hommikuti ärgata ja vaadata kuidas üks võõras mees vahib sulle otsa. Ja kui korraks silmad kinni panna, siis on ta läinud. Neid juhtumeid on läbi aegade olnud suhteliselt palju.

5) Vaime või nö. kummitusi on mitmet tüüpi. Kõige tavalisemad on nö. varjuinimesed keda nähakse musta kogumina või varjuga. Teist tüüpi on inglise keeles parem öelda - full bodied appearation - kus nähakse tervet keha ning vaim näeb välja kui inimene. Osad ei panegi tähele, et tegemist on vaimuga. Kolmas tüüp oleks see kui mingis paigas on toimunud midagi ja ümbrus on selle salvestanud nagu kassetilint - mis õigete olude saabudes mängib seda uuesti ja uuesti ette (näiteks igal ööl mingi kell). Neljas tüüp on need kes suudavad mateeriat mõjutada - kasvõi näiteks uksi sulgeda.

6) Sooviksin. Tahaksin nende kohta rohkem teada - mida nad endast kujutavad, mis sagedusvahemikus nad on jne.

7) Ei.
Vasta
#11
1) natukene ikka, aga tahaks kindlasti rohkem teada

2) 100%, pole vähimatki kahtlust

3) kui siis väikseid kolinaid nagu näiteks uks läheb kinni keegi on laka peal jne.

4) on küll, uurin mõnikord lähemalt ja siis räägin ka teile

5) Neid on nii palju erinevaid, aga enamus neid siis vast pooleldi läbipaistvad

6) tahaks küll, aga kardaksin hirmsasti äkki on halb võimiskit

7) Natukene, aga kui midagi toimuks kokuks ikka julguse kokku ja läheks uuriks mis toimub, aga kui üksinda oleksin, siis vist ikka ei julgeks, võibolla kaugemalt aint.
Vasta
#12
1) Kummitus on natuke liiga laiali valguv sõna: on ju olemas (vist) nii häid kui ka halbu kummitusi. Mõni lendab niisama ringi, teine kummitus (nt. poltergeist) keerab sul terve elamise pahupidi, liigutab mööblit, kui magad voodis või istud toolil. Ja siis veel need luupainajad - inimesed on pidanud oma kodudest välja kolima, sest majavaimud ei lase neil enam elada ega magada. Pigem arvan, et nad on siiski pahatahtlikud. Aga heade kummituste kohta ei tea ma suurt midagi.

2) Mõningal määral kindlasti - youtube'is on ju palju jäädvustusi ekslevatest hingedest, millest mõni paistab ka üsna tõepärane.

3) Lapsepõlves kindlasti - keegi istus voodi kõrval ja kiskus tekki, ning sasis juukseid, aga silmi avada ma toona siis ei julenud.

4) Kindlasti on, kõik juhtumid ei tule praegu paugu pealt meelde. Viimane eredaim kokkupuude poltergeistiga oli ühel mu heal sõbrannal, kes käis ühes majas tooteesitlust tegemas (lux'i tolmuimeja). Toodet tutvustades nägi ta ise, kuidas laua peal olev veeklaas liikus iseenesest üha enam ääre poole ning siis sealt ise põrandale kildudeks kukkus. Sõbranna ehmatas selle peale ära ning küsis, et mis see oli ? Majas elav vanem naine vastas, et see on nende kodus normaalne: uksed pauguvad, asjad lendavad, seintele koputatakse ning üleval korrusel jookstakse ringi, kuigi ta elab seal üksinda. Kahjuks ei pidavad see "poltergeist" külalisi sallima. Sõbranna tegi selle jutu peale sealt kiiresti minekut. Teda tundes ja kuuldes kuidas ta sellest rääkis, tekkis minulgi tunne, et hakka või ise ka uskuma.

5) Sellised nagu Casper'i multifilmis Laugh Ei tea tegelikult, vist pigem sellised hallikad udukogud, nagu Ghostcracker'i avatar näiteks.

6) Erilist soovi nendega kokku puutuda küll ei ole. Võibolla ainult siis, kui mõni viisakas tont kuskilt kaugelt mööda jalutaks.

7) Enamasti küll jah.


[Muudetud: 8-20-2009 Lithium]
Vasta
#13
1) Mida tead kummitustest?
Tean küll. Mainitakse eriti pärimustes, usundiloos, müütides jne.
2) Usud sa nendesse?
Usun küll
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )
1 kord kindlasti, Simuna kirikus, orelimängust tulles.
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )
On räägitud, aga ma ei kinnita nende ehtsust.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?
Päevasel ajal varjud, hajutatud valgus, uduloorsed inimkujud, hägusa piirjoonega.
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?
Sooviks ikka
7) Kardad sa neid?
Oleneb olukorrast, tavaliselt inimene nendega kohtudes teeb esimesel korral ikka püksid täis.



Muutsin suured tähed väikesteks ja parandasin kirjavead. Caps Lockiga jääb mulje nagu karjutakse. Cassiopeia

[Muudetud: 8-22-2009 Cassiopeia]
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas RoozaLammaz
Heihei!
On uurimustöö Eesti keeles ja oleks nende küsimustele vastuseid vaja. Smile Tore, kui on aega neid täita.

1) Mida tead kummitustest?Tean,et neid ei tasu karta,pigem kardavad nemad meid! Tavaliselt kui nad annavad endast märku,tahavad nad meie abi!
2) Usud sa nendesse?Jah usun!
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )On külll...ja neid on päris palju olnud! Nt.Ostsime umbes 6aastat tagasi maja,väidetavalt oli siin üks Saksa südur sõja ajal kuuli saanud ja teel haiglasse ära surnud.(kuuli oli ta saanud samas toas,kus meil on elutuba) Ükskord olin üksi kodus...vanemad olid tööl ja õde lasteaias. Ma kuulasin elutoas arvutist valjusti muusikat,kass magas ahju ees...umbes kuue paiku kuulsin,et keegi tuli välisuksest sisse...uks tehti lahti ja pandi kinni,mina panin siis muusika vaiksemaks ja hüüdsin ``Tsau!``,kuulasin,keegi ei vastanud...mõtlesin,et vb siis luulud ja panin muusika uuesti valjuks,samas märkasin,et kass on ka kuidagi kahtlane,ärev ja vaatas ukse poole...mõtlesin,et see ei ole midagi ja läks umb. 10minutit läks mööda ja silmanurgast nägin kuidas mingi üleni must,suht pikk mees jookseb minu poole-keerasin siis pea ukse suunas ja kedagi ei olnud...natukese aja pärast tuli selline,kuidas nüüd öelda...selline jahe õhk(nagu ikka tuleb,kui su juurde keegi suure hooga tuleb). Ja vot siis hakkas õudne,siis ma panin muusika vaiksesk ja istusin diivani peale...märkasin,et kass oli vastu maad ennast surunud ja vaatas sinna poole,kuhu see must mees jooksis(minupoole) ja ta silmad põlesid ja turjakarvad olid turrris...siis kui ma kassi kutsustin,jooksis ta minu sülle ja olime diivani peal niikaua kuni vanemad koju tulid-ei julgenud liht. sealt toast enam kuskile poole liikuda...
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )Mu parim sõbranna on ka...tema usub ka selliseid asju ja me käime koos majades,kus kummitab,teeme pilte ja värke!
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?Nagu kummitus ikka!
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?Aga otse loomulikult...olen neid parima sõbrannaga välja ka kutsunud...aga peale viimast korda ei kutsu vist enam kunagi vaime välja
7) Kardad sa neid?Algul jaaa...aga kui ma lugesin,et nad ei tee midagi,et nad kardavad hoopis meid v tahavad meilt abi,peale seda mitte! Kuigi vahest kui kuulen midagi ebaloomulikku,sis korraks lööb kõhedaks,aga siis rahunen maha ja teadvustan,et kõik on korrasSmile


[Muudetud: 4-22-2009 RoozaLammaz]
Vasta
#15
1) Tean ,et nad on tavaliselt surnud ja kehataSmile
2) Jah usun ikka seda mida olen näinud, tundund.
3) Ja on olnud kokkupuude, üks austaja kes suri mootorratta õnnetuses, kolis peale surma mu juurde elama, kustutas tulesid ja näppis makki eriti kui mul oli mõni noormees just külas olnud või oli.
4) Ei tea, ei ole küsinud.
5) Eks nad mingil kujul ikka on energiad
6) Ei ma ei soovi nendega kohtuda kuigi valedetektori alla mind selles küsimusega panna ei maksaks, meibi aga siis olgu ka väärt kummitus mitte mingisugune kollSmile
7)Jah ja ei, olen saanud ühest võitu ja tean, et minus on seletamatu julgus mis ilmneb vaid konkreetses olukorras.
Vasta
#16
1) Mida tead kummitustest?
Isiklik kogemus puudub. Saan aru, et need peaksid olema tavalise viie meelega tajutavad teispoolsuse olendid või nähtused.
2) Usud sa nendesse?
Ei.
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida ).
Otseseid kogemusi ei ole, kõik otsesed kogemused on kõike muud kui kummitused.
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? ).
On tuttavaid, kellele kokkupuutumine teiste tsivilisatsioonide elankega, deemonitega jne. ei ole mingi üllatus; ei ole aga kohtunud kellegagi, kellel oleks kogemus kummitusega.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?
Karlsson katuselt kaetud voodilinaga.
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?
Ei.
7) Kardad sa neid?
Ei.
Vasta
#17

1) Mida tead kummitustest?et nad on nö. vaimud,mõned aitavad ja mõned kiusavad
2) Usud sa nendesse?kka
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )on küll,üks öö ei tulnud mul und ja siis ma nägin mingit valget udukogu ja hakkasin kartma.Siis ta tuli minu juurde ja hakkas minuga rääkima.Ta tahtis,et ma aitaksin tal enda lapse hauda üles leida.Kuna kirik oli meie maja kõrval,siis läksime järgmisel päeval sinna kiriku kõrvale surnuaeda(varahommikul,et keegi ei näeks)ja siis ma küsisin:mis su lapse nimi on?Siis ta ütles,et:Anna Farbin.Siis otsisime selle haua üles ja ta läks oma tütre kõrvale hauda
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )ei ole
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?ma ei oska öelda,nad on kõik suhteliselt erinevad
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?sõltub vaimust ja mu tujust
7) Kardad sa neid?ei
Vasta
#18
1) Mida tead kummitustest? Tean, et nad eksisteerivad. Kes siis ühel või teisel moel. Esiteks usun, et peale surma on inimese hing veel meie seas 40 päeva. Selle aja jooksul vaatab ta, kuidas lähedased hakkama saavad ja üritab neid lohutada. Usun et meie seas olevad kummitused, on just nimelt meie ajaruumi kinni jäänud, kuna on lõpetamata asju. Hinged hakkavad kummitama, lootuses et keegi neid aitab. Kummitused jagunevad omakorda headeks kummitusteks, halbadeks kummitusteks (e. poltergeist) ning majavaimudeks.

2) Usud sa nendesse? Jah.

3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida ) Kuskil 10 aasta vanusena jäin suures toas magama venda oodates, öösel ärkasin millegi peale üles. Järgmisel hetkel hakkas keegi tekki mu pealt ära kiskuma. Olin paanikas, ei julgenud vaadata ja tõmbasin teki üle pea, ise seda kõvasti kinni hoides. Niisama järsku nagi sikutamine algas, see ka lõppes. Ei mingeid samme ega hingamist, kõik oli vaikne. Passisin hommikuni üleval, enam see ei kordunud. Ühes korteris, kus vahepeal mõnda aega elasin, terroriseeris mind üks meesterahva vaim. Tegi öösiti minu toa ust lahti. Lukku keerasin, siis nägin kuidas link üles-alla liikus. Vannis käies sama lugu. Ükskord sain enda tuppa astudes teises kapi otsas oleva puuklotsiga vastu pead jne.

4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? ) Sõbranna kuulis ühikas koridoris samme, vaatama läks ei olnud kedagi. Sõber on näinud mitu korda enda toas noort naist, kes vaatab teda ning siis kaob. Tean ka perekonda, kelle maja valvab majavaim. Vähemalt kolm inimest on teda näinud, ning rääkinud milline ta välja näeb. (Keegi neist ei teadnud sel hetkel, et seal keegi üldse olema peaks, ammugi siis milline peaks välja nägema.) See meesterahvas liigub enamjaolt hoovis ringi. Hoiab omasid ja ei hirmuta kedagi. Samamoodi on seal majas ka seal varem elanud vanema naisterahva vaim. Ta oli elavana küll kuri olnud, kuid pole kellelegi liiga teinud siiani.

5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad? Samasugune, nagu elavana oli. kuid paljud lihtsalt ei näe neid, vaid tunnevad, ja siis fantaasia lendab.

6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik? Kui mõni tuttav on kummitama jäänud siis temaga kindlasti, võõraga mitte.

7) Kardad sa neid? Kardan küll.
Vasta
#19
1)Mida tead kummitustest? - Tean, et nad on inimesete hinged, kes jäävad siia, kuna neile ei jöua kohale, et nad on surnud, vöi möni lahedane hoiab neid kinni siin. Tean, et kui nendega kokku puutuda, nagu kui kummitus seisab sinu vastas ja vaatab sulle otsa, siis sel hetkel ei ole närve, st et sa ei karda ja jne.
2) Usud sa nendesse? - Jah Usun (:
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? - Kummitused on meil külas kkäinud, lihtsalt luuravad meid, ja seisavad körval, niiet ise tunned, et ta on seal... seda energiat lihtsalt unnetab .
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? - Mul tuttav uurib nende hingeaelu ja siis aitab neid siit minema saada jne , ja ta ajas 3 nädalat tagasi enda söbranna majja kolinud poltergeisti välja, käis ja laamendas.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad? - Oleneb, osad on kogud lihtlsat, osad on niisama energiakogu, mida saan aint tunnetada ja osad on nagu inimese figuuriga ...
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik? - Mitte mingil juhul...
7) Kardad sa neid? - Kohutavalt...
( NB! Muideks kartusega materdavad inimesed omad oskused maha, möni vb suudaks nendega vestelda ja neid näha, aga kartusega tömbab seda negatiivset ainult ligi ja tunnetad halba energiat meeletu hirmuga.)
Vasta
#20
1) Mida tead kummitustest? Suhteliselt palju , olen uurinud netist materjali ja kuna endal on ka väikest kokkupuudet olnud siis tean ikka midagi .
2) Usud sa nendesse? Minu jaoks on need täiesti usutavad , olen ise tundnud , näinud neid ja jah , usun neid .
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida ) Nägin kurjasid punaseid silmi akna taga , peale voodi ringi tõstmist , üks ütles , et deemon , teine , et halb energia , kuid usun , et midagi halba siiski oli .
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? ) Oleme sõbraga rääkinud sellest , ta ütles , et ta tundis nagu keegi oleks võtnud tal õlgadest kinni ja selga torganud ..
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad? Halvad : Punased kurjad silmad , Must siluett , vahest kapuuts , Head : Valged ,
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik? Headega ainult , ikka .
7) Kardad sa neid? Ainult kurjasid hingi , heasid ? ei karda eriti .
Vasta
#21
1) Mida tead kummitustest?Nad on inimeste hinged, kes pole rahu leidnud ning jäänud seetõttu lõksu siia maailma.Neid on olemas nii halbu kui häid.
2) Usud sa nendesse?Usun täiesti.
3) On sul endal kogemusi seoses kummitustega,? ( kui ja siis paluks lähemalt rääkida )Väiksena elasin maal isa talus.Seal olla tema vanaema ära surnud.Vahest kuulsin koputamist seintele, põranda kriuksumist.Olen näinud kuidas uks vahest lahti ja kinni läks iseenesest jne.Tajusin ka jääkülma õhku enda lähedal kui magama hakkasin jääma.Nii et päris kõhe oli seal talus mõnikord.Korteris, kus elukaaslasega elame olen tundnud harva külma energiavoogu.Ja rohkem ei tule meelde hetkel.
4) Äkki on sul keegi tuttavatest, kes on endega kokku puutumist kogenud ise? ( seletaksid ? )Ei oska öelda, isegi kui on, ei kipu nad eriti sel teemal rääkima.
5) Sinu ettekujutus, millised nad välja näevad?Nad võivad esineda hajuvate tumedate või siis hallikate energiakogudena, valguskeradena, lihtsalt külma energiavoona ja nii edasi.Neil ei teki kindlaid piirjooni alati, kuigi on ka erandeid, et osad suudavad võtta ikkagi mingil määral inimkeha kuju.Ning mõned annavad endast märku asju liigutades või mingit heli tekitades.
6) Sooviksid sa nendega kohtuda, kui see oleks võimalik?Kindlasti sooviks, sest pole ise oma silmaga näinud neid kunagi.Kuulen ainult hääli ja tunnen hästi nende kohalolekut.
7) Kardad sa neid?Mitte väga.Oleneb sellest kas nad tahavad head või halba.Päris deemoniga küll silmitsi ei tahaks seista.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,261 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Varustus kummituste jahtimiseks Alistaja 12 5,395 14-01-2014, 22:58
Viimane postitus: zzz34
  Kummituste ja energiaolenditega "kaklemine" lahendused 14 6,019 05-10-2011, 22:09
Viimane postitus: Davy
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,180 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat