Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglitest
Autor Sõnum
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

09-06-2007 01:20
Postitus: #176

Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
kristuslik usk on võtab üldse palju asju üle, aga ilmselt selles on ka loogika miks ta nii edukalt eksiteerib, ta on arenemisvõimeline, mis inglitesse puutub, siis kunagi ma käisin mingil eksursioonil setumaal, kus meile pikalt seletati (kirikus), kuidas ainult kõige kõrgema "rassi" inglid on tiivakestega pühakud ja, et osadel inglitel pole keha ning osad on üldse mingid pead ühe jala otsas:odie:(mis on minuarsut imelik)

Kui sa seda juttu kuulsid peale Tshernoböli keissi, siis on arusaadav-saadeti ülevalt kah tiivulisi seda jama korda ajama ning muidugi ei antud neile kaitsevahendeid kaasa, nagu maa pealgiSmile Kui aga kuulsid seda juttu enne nimetatud intsidenti, siis... ei jää muud üle kui arvata, et need seal Paradiisis kasutavad kah tuumaenergiat ja ilmselt pole nendegi reaktorid kuigi töökindlad...

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Taevaplix
Uustulnukas

07-07-2007 09:20
Postitus: #177

Kust sa seda võtad,et siin on mingi Ingel?Ma küll ei usu ,et nad olemas on.
inxu
Uustulnukas

08-07-2007 12:05
Postitus: #178

lugesin selle teema algusest peale läbi. Aega võttis aga ikkagi ei usu ma et sa ingel oled. sa ei saagi seda ju tõestada. Või saad? igatahes, mina võin ju ka väita, et mul käib kodus lilla särgiga kuningas ringi.. Kust me teame, et sa seda kusagilt suvaliselt neti leheküljelt ei võta ja meile jama ei aja nendest kõrgema arengutasemega inglitest?
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

08-07-2007 14:59
Postitus: #179

Aina enam ma vaatan, et need inglid tunduvad kuidagi... illuzoorsed ja kahepalgelised. Jutlustavad midagi-ja sinna juurde panevad käsu moodi palve, et me ei uuriks nende infi, vaid võtaksime seda siiras usus... ja nad kipuvad pätsu panema teiste uskude detaile. Näiteks olen ma juba kusagilt lugenud, et üks karmavalitsejatest, Leedi Nada, olla olnud kunagi jumalanna Freyja... No pange google otsingusse "Lady Nada" ja infi tuleb. Või võtke ette Diana Cooperi teos "Ingli ilmutus".

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog