Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõik on hukas
#1
Absoluutselt kindel värk on see, et kõik vulkaanid (iga viimanegi kui üks, mis maal oli, on ja tuleb tulevikus) hakkavad purskama. Kõik asteroidid kukuvad Maale ja Maiad ärkavad surmaunest ja ohverdavad kõik mittemaiad. Ja Jeesus ja antikristus ja üleüldse kõik -istused ja -ismide peategelased sünnivad siia ilma ja teevad palju paha. Kõik see juhtub aastal 2012 täpselt sekundipealt 00.00.
Veel, et kõik planeedid ja üleüldse kõik taevakehad on siis järjestikku ja te lihtsalt ei kujuta ette, milline astroloogiline sündmus see saab olema. Tegelikult juhtub veel meeliülendavalt palju asju samal ajal. Kas võiks pikali heita ja endale paberkoti pähe panna? Palun väga, kas see aga aitab nende hädade vastu. Ei, absoluutselt mitte...

[Muudetud: 12-31-2008 Vogon]

[Muudetud: 11-5-2009 InDemand]
Vasta
#2
Ei tasu unustada ka tuhandeid suuri kosmoselaevu, mis peagi nähtavale ilmuvad. Väidavad, et tahavad head, kuid see vaid tühipaljas hülgeloba.

Mine või paanikasse.
Vasta
#3
Ausalt öeldes,on asi selles, et neid maailmalõpu ennustajaid on ennegi olnud. Kõik nad on sellepealt ainult omale kasu lõiganud. Tegelikult on kõik meie endi tegevuse lõppprodukt, mille me ise peame ära larpima.Me mõtleme küll üht, kuid ikkagi teeme teist. Iga mull pole veel tõde, mida meile siin ette söödetakse. ......
Vasta
#4
Kui konn panna keevasse vette, siis hüppab ta välja. Aga kui panna konn leigesse vette ning siis seda kuumutada, sureb ta vaikselt. Kas inimestega pole mitte sama?
nn. "Maailma lõpp" ei tule paugu pealt. Võib- olla on aasta 2012 nn."viimse päeva" kulminatsioon?
Paberkoti pähe tõmbamine ei aita muidugi midagi, aga selline suhtumine samuti mitte.

[Muudetud: 1-19-2009 Elderm]
Vasta
#5
Nonoh.... paanikaosakond on avatud (ärge trügige, paanikat jagub kõigile) ja maailmalõpu puhul on hinnad 99% alla lastud.
Müstiline kuupäev 21.12.2012. Mul on selle kohta juba omad arvamused... A teil?
1.Olete tähele pannud, et see on draakoniaasta Hiina kalendri järgi? wink
2.III maailmasõda?
3.Ennustatav vulkaanipurse Itaalia poolt, mis hävitab kogu Euroopa
4.Kliimamuutuse-katastroof
5.Meteoriidisadu
6.Hiidlaine pärast meteoriidisadu :3
7.Ennustatav planeet vs Maa
8.Järjekordne tühine pläma

Me kõik sureme ja Maa lendab õhku!
Teate, teie surege rõõmuga, aga teie pärast ei pea kohe Maa õhku lendama, egoistid!

PALUN TEIE ARVAMUST AASTA 1012 KOHTA n__n(hyes)
Vasta
#6
Ei sure ühti kõik, lugege raamtute raamatust mõni ikka alles jääbSmile
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Estkitty
Nonoh.... paanikaosakond on avatud (ärge trügige, paanikat jagub kõigile) ja maailmalõpu puhul on hinnad 99% alla lastud.
Müstiline kuupäev 21.12.2012. Mul on selle kohta juba omad arvamused... A teil?
1.Olete tähele pannud, et see on draakoniaasta Hiina kalendri järgi? wink
2.III maailmasõda?
3.Ennustatav vulkaanipurse Itaalia poolt, mis hävitab kogu Euroopa
4.Kliimamuutuse-katastroof
5.Meteoriidisadu
6.Hiidlaine pärast meteoriidisadu :3
7.Ennustatav planeet vs Maa
8.Järjekordne tühine pläma

Me kõik sureme ja Maa lendab õhku!
Teate, teie surege rõõmuga, aga teie pärast ei pea kohe Maa õhku lendama, egoistid!

PALUN TEIE ARVAMUST AASTA 1012 KOHTA n__n(hyes)

Puudu on veel tulnukate invasioon, loomade muutumine kurjadeks geeniusteks, robotite/arvutite mäss, kõik koletised osutuvad tõeks (vampiirid, libahundid) ja moodustavad inimpopulatsiooni hävitusrühma, me kõik sureme ülalmainitud päeval täiesti ilma põhjuseta maha.
Vasta
#8
... ja me ise aitame sellele kaasa. Sest asi saab esmajoones alguse inimesest. See, kuidas oleme, kuidas käitume, mida teeme. Mida peame väärtuslikuks ja kuhu tahame jõuda. Suurem osa meist ei seisata ja mõtle, enamik rühib edasi, teadmata seda, kuhu ta täpselt välja jõuda tahab. Meteoriidid, tulnukad ja kõik muud teabmisasjad on lihtsalt kõrvalnähtus. Spets-süpriis, mille oleme sisuliselt ise kaela tõmmanud oma olekuga.

Paanikatki tekitab ikka inimene ise. Ei saa midagi luua seal, kus teda sisuliselt ei ole. Või saab?

Ja kui aus olla, siis suurem osa inimkonnast vajakski välja vahetamist.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
Absoluutselt kindel värk on see, et kõik vulkaanid (iga viimanegi kui üks, mis maal oli, on ja tuleb tulevikus) hakkavad purskama. Kõik asteroidid kukuvad Maale ja Maiad ärkavad surmaunest ja ohverdavad kõik mittemaiad. Ja Jeesus ja antikristus ja üleüldse kõik -istused ja -ismide peategelased sünnivad siia ilma ja teevad palju paha. Kõik see juhtub aastal 2012 täpselt sekundipealt 00.00.
Veel, et kõik planeedid ja üleüldse kõik taevakehad on siis järjestikku ja te lihtsalt ei kujuta ette, milline astroloogiline sündmus see saab olema. Tegelikult juhtub veel meeliülendavalt palju asju samal ajal. Kas võiks pikali heita ja endale paberkoti pähe panna? Palun väga, kas see aga aitab nende hädade vastu. Ei, absoluutselt mitte...

[Muudetud: 12-31-2008 Vogon]

[Muudetud: 11-5-2009 InDemand]

Vabadus on tunnetatud paratamatus - Benedictus Spinoza
Vasta
#10
Tegelikult tuleb 2012 suur rahuaeg. Kõik on õnnelikud. Iga inimene oskab leviteerida ja telepaatiat ja kõike muud.
Vasta
#11
ah .. ennustus on juhus.
Kui midagi sel kuupäeval juhtub, siis las juhtub. On veel vara oma pead sellega vaevata mida me ei mõista.
Mõelge hoolega.. mingi piiblimaia teema tõestuseks ei piisa. Meil on ainult üks umbkaudne teaduslik tõend päikesetormist, mis võibolla vallandub aasta 2012 paiku.
Mina arvan, et elame rahulikult edasi wink

[Muudetud: 5-11-2009 KarTmaN]
Vasta
#12
Üks päev korraga on ka vahva elada, iialgi ei tea ju kust nurga tagant mõni suur buss/rekka Sinu poole rihib või telliskivi taevast langeb. Ma ei väida, et me peaksime selliseid asju kindlasti ootama, aga oleks naiivne uskuda, et midagi juhtuda ei või ja et asjad ikkagi saavad hapuks kätte minna.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
Absoluutselt kindel värk on see, et kõik vulkaanid (iga viimanegi kui üks, mis maal oli, on ja tuleb tulevikus) hakkavad purskama. Kõik asteroidid kukuvad Maale ja Maiad ärkavad surmaunest ja ohverdavad kõik mittemaiad. Ja Jeesus ja antikristus ja üleüldse kõik -istused ja -ismide peategelased sünnivad siia ilma ja teevad palju paha. Kõik see juhtub aastal 2012 täpselt sekundipealt 00.00.
Veel, et kõik planeedid ja üleüldse kõik taevakehad on siis järjestikku ja te lihtsalt ei kujuta ette, milline astroloogiline sündmus see saab olema. Tegelikult juhtub veel meeliülendavalt palju asju samal ajal. Kas võiks pikali heita ja endale paberkoti pähe panna? Palun väga, kas see aga aitab nende hädade vastu. Ei, absoluutselt mitte...

[Muudetud: 12-31-2008 Vogon]

[Muudetud: 11-5-2009 InDemand]

Take it easy. Ega asi nüüd nii hull ka pole!
Vasta
#14
Elu24.ee-s on kirjas,et viljaring ennustavad seda.Viljaringil on kujutatud tuhast tõusvat fööniksit.

lugege ise:http://www.elu24.ee/?id=131986
Vasta
#15
Oh issand.

Sellist jama on raske kommenteerida. Ausalt öeldes, tahaks teada mis juhtub, kui 2012 tiksub täis ja mitte midagi ei juhtu? Minu arvates ei ole peaaegu mingeid tõendeid ning tabloidlehtede tõendid on bull****. www.elu24.ee'st võite lugeda Amy Winehouse'i tõeliselt "paranormaalsetest" tegudest.

1. Ja mis siis, et on draakoni aasta?
2. 3 maailmasõda? Kus on tõendeid selle kohta?
3. Mis pagana ennustatav vulkaanipurse mis hävitab euroopa? Esiteks, kas arvad, et sellest ei räägitaks? Teiseks, kas oled teadlik, et vulkaanipurskeid on võimalik ette ennustada maksimaalselt mõned nädalad enne purset?
4. Kliimamuutuse katastroof? Me oleme enda kuhjuva s*ta sees elanud pea 200 aastat ning võib isegi väita, et me oleme vähem hakanud s***uma viimase kümnendi jooksul ning arvatavasti see trend jätkub. Ma ei saa aru, miks peaks mingi 'nõks' ära käima 3 aasta pärast mis põhjustab maailmalõppu?
5. No mis siis kui tulebki meteoriidisadu? Kindlasti kunagi midagi sellist juhtub, vaadake vaid kui auklikud mõned muud planeedid on. Miks ta peaks juhtuma 2012? Tahaks näha mingit normaalset tõendit lingi näol ja paluks mitte elu24'st.
6. Vt. ülevalolevat kommentaari.
7. Ennustatav planeet vs maa? Kui usute seda Nibiuru värki, siis okei. Mina igatahes ei ole näinud taevas mitte midagi "Kurjakuulutavat" ja ilmselt pole ka keegi muud midagi märganud. Märganud on ainult need paganama "Teoreetikute" veebilehed, kus on rohkelt "effektseid" fotosid mis on ilusti photoshopis valmis treitud. Ausalt öeldes, ma küll ei ole hernesuurust punast kera koos sarvekestega taevas näinud. Olete teie?
8. Jah, seda ta on.

Kurat, nii ei saa rallit sõita, et uskuda kõike mida mõni "parahiid" kuskil rääkis või mida elu24 teile sisendas. Mõtlema peab oma peaga ning säilida võiks vähemalt poolteaduslik vaatevinkel. Nädal tagasi jooksis must kass üle tee. Kas midagi halba on minuga juhtunud? Ei. Kas ma kardan midagi? Ei. Kas ma teen sellest teema para-webi? Ei.

Maiada kohta niipalju, et see ei pidanud mitte kalendri lõpp olema, vaid tsükkli lõpp. See tähendab seda, et see hakkab lihtsalt algusest peale tiksuma nagu iga muu ajatsükliühik.

Tõesti vahest paneb mõtlema, mis arvata teist, kes seda pläma kinnisilmi usuvad, kui päev kätte jõuab ja mitte midagi ei juhtu?


Paraveebnikud võivad mind nüüd küll tuleriidal põletada, aga tegelikult ma ju ei eksi Smile


[Muudetud: 6-16-2009 Laz]
Vasta
#16
Miks sa ärritud? See, kui keegi millestki räägib ei pea ju tähendama et ta jäägitult kõike usub? Ainult rumalad saavad nii mõelda...
Vasta
#17
Fakt on see, et paljud usuvad ning see ärritabki. Tegelikult ma ERITI ei ärritunud, aga see selleks.

Aga jah, paljud jälgivad seda teemat peaaegu religioosselt.
Vasta
#18
...ja tapjajänesed vallutavad maailma...
Vasta
#19
Kuulge te hirmutte siin väiksemaid tegelt kh lõpetage äraAngry Väikesed lapsed kardavad ja nutavad kodusSad

Aitäh Laz et nendele aru pähe panid ja väikesed maha rahustasidSmile1

[Muudetud: 10. Oct 2009 Flash]
Vasta
#20
Paberkott ei aita, aga kilekott kindlasti Smile
Igal inimesel on 2012 aasta kohta oma arvamus. Näiteks minu ema usub et siis muutub maa energeetiline kood (?!) ning kõik inimesed mäletavad oma eelmisi elusi, mida nad praegusel hetkel ei mäleta. Ning me võtame uue keha jne.


[Muudetud: 25-10-2010 -Kat]
Vasta
#21
-Kat - aga mina ei taha uut keha, ytle ruttu emale, et ta sõnumise ära lõpetaks enne, kui minust mingi kole vana krõmps saab!!!
Me kõik lõppeme kunagi, kuid jah, ma veel ei raatsi, vaja paar asja enne selgeks õppida...
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas Eithea
Tsitaat:Algselt postitas -Kat
ning kõik inimesed mäletavad oma eelmisi elusi, mida nad praegusel hetkel ei mäleta...........


[Muudetud: 25-10-2010 -Kat]

Vot see mulle küll meeldiks, kui mäletaks kõigist kehastustest õpitut, kuni hetkeni... kus peale kehastumist oldi veel teadlik enese olemusest.


Oled kindel? Aga mis siis, kui Sa oled olnud keegi selline nagu Rappija Jack? Ja kui Sa kohe kuidagi ei õppinud antud kehastusest midagi...? wink
Vahel... vahel on teadmatus õnnistus.
Vasta
#23
Aastal 2000 oli ka maailmalõpp, meie jäime ellu....Ph34r2
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas ekke721
Aastal 2000 oli ka maailmalõpp, meie jäime ellu....Ph34r2

Oled sa selles ikka nii kindel, et ellu jäime(?)..järsku me näeme seda vaid unes???Bleh

[Muudetud: 11-1-2010 Eithea]
Vasta
#25
siin maavärinad,asteroidid ja muud värgid reaalajas
http://www.geodata.org.ua/
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kohtumine vaimudega(kõik lood) MiisukeKiisuke 5 3,921 21-08-2011, 11:13
Viimane postitus: kk2ku-

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat