Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must kass, needus
Autor Sõnum
neiuuu
Uustulnukas

13-05-2009 06:49
Postitus: #1
Must kass, needus
Tere.

Eriti hästi ma ei mäleta kóike, aga kui olin umbes 3-aastane, käis mind väga tihti (peaaegu iga öö vist) must kass külastamas. Kui magada üritasin tundsin, kuidas ta vastikud silmad mind pingsalt jälgisid ja kui enda silmad avasin lamas ta tihti minu kóhu peal vói voodi serval.. iga öö läksin röökides, higistades, nuttes, värisedes ema juurde.. Ema ei saanud alguses midagi aru. Natuke hiljem vist oskasin rääkida, et must kass must kass jne.
Siis ühel ööl tuli vanaema minu tuppa magama, et näha, miks ma öösel karjun ja mis mind vaevab. tuli minuga ühte voodisse magama. ning öösel tuligi kass uuesti sinna, vanaema nägi teda. Ta tuli voodi servale vanaema poole, aga ta sai vist aru, et see polnud mina, vaid mu vanaema ja ta hakkas minu poole tulema, kuid siis mu vanaema karjus umbes "Mis sa tahad siit, kao ära! Mis sa tuled last kiusama!" Ja siis ta vist kadus. igaljuhul see ei olnud minu ettekujutus ja ma ei näinud seda unes vms. Mingi aeg viis ema mu nóia juurde, kes rääkis, et mul oli mingi needus peal ja vóttis selle vist ära... et mingi must naine käis mu juures öösiti.. Lópuks kolisime ära sealt ja rohkem mind ta ei tülitanud ka.

Aga tahaksin teada, mis asi see täpselt oli? Kas kellegil on veel sarnaseid kogemusi?
Kes paneb teistele needusi peale ja kuidas? Mida see must kass tähendab jne? Hakkas see teema huvitama... äkki keegi oskab sóna sekka öelda...

Muide vanaemal kartis ka seda... ja ema ega vanaema ei taha sel teemal eriti rääkida. vanaemal siiamaani kóhe tunne.

tänud.

[Muudetud: 5-13-2009 neiuuu]

[Muudetud: 5-13-2009 neiuuu]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lithium
Tavaliige

13-05-2009 16:29
Postitus: #2

Ei oska nagu midagi öelda selle peale, ka minul on must kass voodis käinud aga see oli mu enda oma ja mul polnud midagi selle vastu, kui ta mõnikord voodisse ronis Smile
PiziIngliito
Proua

13-05-2009 18:45
Postitus: #3

Kassid tajuvad halba energiat. Ma olen aru saanud, et kassid pigem aitavad paha kohta üles leida, mitte ise halba nö teha. Pigem tasuks olla tänulik, kui kass Su tähelepanu millelegi pöörab. Miks kassid mööda peremehe jalgu hõõruma hakkavad, kui too väsitavast tööpäevast koju jõuab? Ikka sellepärast, et nö raske energia koguneb jalgadesse ja kass üritab vaid head. Oskan ka kogemusest rääkida, et tean inimest, kellel kodus must kass ja millegipärast hakkas mingi aeg vaid perenaise ühe kehaosa peal magama. Pool aastat hiljem avastati just selle koha pealt inimesel kasvaja. Terve ravi ajal jäi kass oma meelispaigale truuks. Kui inimene terveks sai, siis kass loobus ka sellest kohast. Võta või jäta, kas karta igasugu tonte, mida me ise tekitame oma väikestes peakestes.
neiuuu
Uustulnukas

13-05-2009 19:12
Postitus: #4

Meil polnud lemmikloomi ja see ei olnud päris kass, vaid pigem nagu vaim, mida mu vanaema ka nägi
Ares
Vana kala

29-07-2009 13:25
Postitus: #5

Ehk oli see mingit sorti luupainaja, mida ka sinu vanaema oli võimeline nägema? Minu vanatädi rääkis kunagi, et teda käis ka kass kiusamas, keda tegelikult nagu korteris ei olnudki vms. Ja siis ta oli ükskord kassi käpast hammustanud ja järgmine päev nägi oma sõbranna käel hambajälgi. Et nagu kellegi põhjustatud või meelega kaela saadetud painaja, arvan mina. Millal see üldse juhtus? Sain aru küll, et siis, kui sa olid kolmene, aga kui kaua aega sellest nüüdseks siis tagasi on?
Duality
Uustulnukas

31-07-2009 16:49
Postitus: #6

Mul suri eelmises kodus kass. Aegajalt oli kuulda köögi aknalault maha hüppamis häält(seal ta chillis koguaeg) ja kassi kõndimist oli ka kuulda nagu et kergelt küüned käivad mööda parketti...
Mul kunagi vist ühe sugulasel oli sarnane kassi juhtum nägi ja tundis kellegi kohalolu kuigi tal ühtegi lemmiklooma polnud...aga mõne aja möödudes kadus asi ära.
alar
Vana kala

11-03-2012 14:07
Postitus: #7
RE: Must kass, needus
Ei hakanud uut teemat tegema, äratame ühe vana ellu...
Eile õhtul vedeles meie kass koridoris vana tolmuimeja kasti peal ja mõnules. Meil oli teda toast tore vaadata. Äkki lendas loom nagu püssikuul koha pealt minema ja kihutas jutiga terve korteri läbi. Tuli meie juurde elutoa diivanile ja vahtis pingsalt seda kohta, kus enne vedeles. Istus meie juures mingi kümme minutit, ise kogu aeg teraselt koridori jälgides. Siis läks oma kasti peale tagasi ja magas edasi.
Kes või mis seal koridoris tegutses jääbki ainult kiisu teada.

Selline väike loomavaatlus siis.
zen faran
veteran madu

27-03-2012 00:35
Postitus: #8
RE: Must kass, needus
Oponeerides algse postituse kirjutajale, räägin ühe naljaka loo, mis mu perekonnas juhtus:

Mu ema oli võitlev ateist. Iga kord kui tuli juttu millestki üleloomulikust, ei suutnud ta peaaegu et naeru tagasi hoida, a la mis jama sa jälle ajad jne. Eniveis, ühel päeval ta siis helistab mulle ja küsib piinlikusenoodike hääles, et kas minuga on ikka kõik korras. Ma ei saa aru, milles probleem ja küsin vastu, et miks ta arvab, et ei peaks olema. Ja ta siis jutustab, et eelmisel ööl ärkas ta selle peale üles, et üks valge kass üritas tal õhuaknast sisse ronida. Ja kuni varahommikuni olevat ta selle kassiga võidelnud - tema pluss põrandaharja vars vs valge näuguv kass, kes üritas välimiselt aknalauaplekilt muudkui kümne küünega kinni hoida ja aknast sisse kribida. Alles päikesetõusu ajal olevat tal õnnestunud kass taganema lüüa. Aga sellest jäänud talle nagu midagi hinge kripeldama - ei saanud ta aru, miks see kass ikka nii väsimatult oli üritanud tema juurde ronida. Nii plahvataski temas äkki ebausu pomm ja võitlev ateist leidis, et valgel kassil ja minul on mingi müstiline seos.

Hiljem muidugi selgus, et tegemist oli ülemiste naabrite ärakaranud kassiga, kes ilmselt koduigatsusest meelesegadusse sattununa, üritas paaniliselt endaarust oma koduaknast sisse saada, paraku aga korrus madalamalt.
(selle postituse viimane muutmine: 27-03-2012 00:37 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must Kass Flegmatica 27 9,237 16-01-2014 12:18
Viimane postitus: Ellie

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog