Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dogmaatiline teadus
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

09-12-2017 16:37
Postitus: #126
RE: Dogmaatiline teadus
(08-12-2017 20:20 )Nielander Kirjutas:  
(08-12-2017 13:53 )isemaag Kirjutas:  Lained ei ole püssikuul, ära pane pada nagu vigalasass. Ilma aineta ei saa laine levida.

Merelaine ja helilaine ei saa jah, aga ära pane nende põhjal ülejäänud loodusele piiranguid.

[Pilt: image?width=500&height=500&a...9251067000]

Elektromagnetspektri paremas servas kohtume mõõtkavadega, mis sobituvad aatomite ja nende koostisosadega. Näiteks beetakiirgus koosneb elektronidest või positronidest ja alfakiirgus heeliumituumadest. Neid võib vabalt võrrelda püssikuulidega. Ometigi on nad samas grupis kus raadiolained ja valgus.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Jaahh, see on päris täppisteadus, aga väga lugupeetav Nielander või kesiganes sa oled, kui sa nii tark oled, ehk seletad arusaadavas inimeste keeles, kuidas liigub Maaema valgus, ilma peediata, milline tema sagedus paistab, millist värvi ta on. Mul piltidena näiteid on mitu tükki tabelitena ja graafikutena leitud, on kujunenud oma arusaam, teadusest erinev. Kõige tipuks ammuammu enne teie lehesse sisselogimist mulle näidati ühe lapse poolt pildistatud fotot, kus kokk segas salatikausis oma puulusikaga ja sinna kausisse sisse tuli kaarega kusagilt ülevalt vikerkaar. Mitte päris tavaline. Mina tean Maaema kiirguse värvi ja sagedust, sest mul lubati seda vaadata. Oli vaja ja anti võimalus vaadata, täiesti füüsiliselt ärkvel olles. Ise seda oskust ei võta kuidagi, kui ikka aru peas alles on, siis ise ei kipu sinna alasse ilma loata.

(08-12-2017 19:03 )Nofretete Kirjutas:  On pakutud jah, et väljaspool meie aeg-ruumi kontiiniumi eksisteerib eeter, mille kaudu võib info liikuda kiiremini kui valguskiirus.
See eeterlik selgitus kogus aga palju kriitikat.
Toona ei mõistetud fakti, et Maa ise on laineväli. Kui avastati stringiteooria ja nullpunkti energia, tegi ka eeterväljateooria väikese, ent ebapiisava tagasituleku, kuid akadeemiline teadus on seni eetervälja teooria suhtes eitaval arvamusel.
Kuigi eeterlik ja eeter on sama sõna tuletised, ei tähenda nad mitte päris sama asja.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,
Palun andeks teadusesse sekkumise eest, kuid viimasemate mulle teadaolevate andmete järgi Maa on kvadrat, ruut elik Lendav Vaip. Sel lihtsal põhjusel, et Maa pinda mõõdetakse ruutkilomeetrites. Keegi venelasest naljahammas avaldas ja lugesin. Aga kui vastata tõsisemalt, siis anda ükskõik kelle andmed ja leitakse üles kasvõi teiseltpoolt maakera mõne minuti kuludes. Teadlased kuulutavad et pole võimalik, on vaja teha katsed, veel ei ole tõestatud, on vaja vabatahtlikke, raha ei jätku uuringuteks, pole viisaastaku plaanis.
(selle postituse viimane muutmine: 09-12-2017 17:02 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
seenetoorik
Vana kala

10-12-2017 02:39
Postitus: #127
(08-12-2017 13:53 )isemaag Kirjutas:  Ilma aineta ei saa laine levida.

Ja see väide tugineb millele? Sinu mingile eeldusele? Et lihtsalt sina ütled, et nii on ja nii on?
Nielander
Questioning Everything

10-12-2017 02:46
Postitus: #128
(09-12-2017 16:37 )isemaag Kirjutas:  Jaahh, see on päris täppisteadus, aga väga lugupeetav Nielander või kesiganes sa oled, kui sa nii tark oled, ehk seletad arusaadavas inimeste keeles, kuidas liigub Maaema valgus, ilma peediata, milline tema sagedus paistab, millist värvi ta on. Mul piltidena näiteid on mitu tükki tabelitena ja graafikutena leitud, on kujunenud oma arusaam, teadusest erinev. Kõige tipuks ammuammu enne teie lehesse sisselogimist mulle näidati ühe lapse poolt pildistatud fotot, kus kokk segas salatikausis oma puulusikaga ja sinna kausisse sisse tuli kaarega kusagilt ülevalt vikerkaar. Mitte päris tavaline. Mina tean Maaema kiirguse värvi ja sagedust, sest mul lubati seda vaadata. Oli vaja ja anti võimalus vaadata, täiesti füüsiliselt ärkvel olles. Ise seda oskust ei võta kuidagi, kui ikka aru peas alles on, siis ise ei kipu sinna alasse ilma loata.

Ma ütlen päris ausalt, et ma ei saa mitte essugi aru mida sa selle tekstiga küsida üritad. Mis asi on Maaema valgus?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
isemaag
Vana kala

10-12-2017 03:29
Postitus: #129
(10-12-2017 02:46 )Nielander Kirjutas:  
(09-12-2017 16:37 )isemaag Kirjutas:  Jaahh, see on päris täppisteadus, aga väga lugupeetav Nielander või kesiganes sa oled, kui sa nii tark oled, ehk seletad arusaadavas inimeste keeles, kuidas liigub Maaema valgus, ilma peediata, milline tema sagedus paistab, millist värvi ta on. Mul piltidena näiteid on mitu tükki tabelitena ja graafikutena leitud, on kujunenud oma arusaam, teadusest erinev. Kõige tipuks ammuammu enne teie lehesse sisselogimist mulle näidati ühe lapse poolt pildistatud fotot, kus kokk segas salatikausis oma puulusikaga ja sinna kausisse sisse tuli kaarega kusagilt ülevalt vikerkaar. Mitte päris tavaline. Mina tean Maaema kiirguse värvi ja sagedust, sest mul lubati seda vaadata. Oli vaja ja anti võimalus vaadata, täiesti füüsiliselt ärkvel olles. Ise seda oskust ei võta kuidagi, kui ikka aru peas alles on, siis ise ei kipu sinna alasse ilma loata.

Ma ütlen päris ausalt, et ma ei saa mitte essugi aru mida sa selle tekstiga küsida üritad. Mis asi on Maaema valgus?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See on selline huvitav valgus, mis võimaldab kottpimedas ruumis näha nagu päevavalgel. Sel on oma valgusvärvus. Valgusvärvuse mõiste on värvilise fotograafia teadusest pärinev mõiste.
Teadusega seda ei tõesta, sest teadlased alles uurivad, neil raha ja vahendeid ei jätku, see pole ikka võimalik jne. Küsida ei ürita, seleta selges inimeste keeles ilma teadusliku saastata ja oma isiklike kogemuste kaudu, ära levita teaduslikku paska.
Nielander
Questioning Everything

10-12-2017 03:47
Postitus: #130
(10-12-2017 03:29 )isemaag Kirjutas:  See on selline huvitav valgus, mis võimaldab kottpimedas ruumis näha nagu päevavalgel. Sel on oma valgusvärvus. Valgusvärvuse mõiste on värvilise fotograafia teadusest pärinev mõiste.
Teadusega seda ei tõesta, sest teadlased alles uurivad, neil raha ja vahendeid ei jätku, see pole ikka võimalik jne. Küsida ei ürita, seleta selges inimeste keeles ilma teadusliku saastata ja oma isiklike kogemuste kaudu, ära levita teaduslikku paska.

See seletus ei teinud asja väga palju selgemaks. Kuidas see valgus tekib? Mis seda tekitab? Kus ja mis olukorras sa seda näinud oled?

Ega sa ometigi päevavalguslampe ei mõtle?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
isemaag
Vana kala

10-12-2017 04:00
Postitus: #131
(10-12-2017 03:47 )Nielander Kirjutas:  
(10-12-2017 03:29 )isemaag Kirjutas:  See on selline huvitav valgus, mis võimaldab kottpimedas ruumis näha nagu päevavalgel. Sel on oma valgusvärvus. Valgusvärvuse mõiste on värvilise fotograafia teadusest pärinev mõiste.

See seletus ei teinud asja väga palju selgemaks. Kuidas see valgus tekib? Mis seda tekitab? Kus ja mis olukorras sa seda näinud oled?

Ega sa ometigi päevavalguslampe ei mõtle?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,
Väga austatav N.L.! Ma olen sulle alati ausalt vastanud, ka siis kui sa mulle privasse oma kiuslikke nõudmisi esitasid. Kõik on ausalt. Kui sa aru ei saa, siis ära plõksi, otsi täiendavat infot ise, sinu kiusukirjade ja nõudmiste tõttu ma olen jätnud venekeelse info lisamise, kuna iga kord on tekkinud jamasid. Kasuta/Tarbi guugli otsingut. truki sinna õige sõna ja mõni asjalik vastus laekub ehk. See valgus on olemas ja rohkem ma ei tea, kui sa ise pole seda näinud, kui sa ise pole liikunud kottpimedas ruumis nagu päevavalges, pole sulle midagi seletada.
Nielander
Questioning Everything

10-12-2017 04:07
Postitus: #132
(10-12-2017 04:00 )isemaag Kirjutas:  Väga austatav N.L.! Ma olen sulle alati ausalt vastanud, ka siis kui sa mulle privasse oma kiuslikke nõudmisi esitasid. Kõik on ausalt. Kui sa aru ei saa, siis ära plõksi, otsi täiendavat infot ise, sinu kiusukirjade ja nõudmiste tõttu ma olen jätnud venekeelse info lisamise, kuna iga kord on tekkinud jamasid. Kasuta/Tarbi guugli otsingut. truki sinna õige sõna ja mõni asjalik vastus laekub ehk. See valgus on olemas ja rohkem ma ei tea, kui sa ise pole seda näinud, kui sa ise pole liikunud kottpimedas ruumis nagu päevavalges, pole sulle midagi seletada.

Poleks eales arvanud, et kirjad, kus palusin sul lõpetada foneetilises vene keeles postituste kirjutamise, sinu silmis kiuslikeks kvalifitseerusid.

Aga palun ära jama. Ma juba üritasin Googlest otsida. Ei leidnud midagi abistavat.

Kui sa sellise teema üles võtsid, siis lase käia ja selgita - mis asi ikkagi on Maaema valgus? Äkki on segadus peidetud terminoloogiasse.

― Aristoteles
isemaag
Vana kala

10-12-2017 05:01
Postitus: #133
(10-12-2017 04:07 )Nielander Kirjutas:  
(10-12-2017 04:00 )isemaag Kirjutas:  Väga austatav N.L.! Ma olen sulle alati ausalt vastanud, ka siis kui sa mulle privasse oma kiuslikke nõudmisi esitasid. Kõik on ausalt. Kui sa aru ei saa, siis ära plõksi, otsi täiendavat infot ise, sinu kiusukirjade ja nõudmiste tõttu ma olen jätnud venekeelse info lisamise, kuna iga kord on tekkinud jamasid. Kasuta/Tarbi guugli otsingut. truki sinna õige sõna ja mõni asjalik vastus laekub ehk. See valgus on olemas ja rohkem ma ei tea, kui sa ise pole seda näinud, kui sa ise pole liikunud kottpimedas ruumis nagu päevavalges, pole sulle midagi seletada.

Poleks eales arvanud, et kirjad, kus palusin sul lõpetada foneetilises vene keeles postituste kirjutamise, sinu silmis kiuslikeks kvalifitseerusid.

Aga palun ära jama. Ma juba üritasin Googlest otsida. Ei leidnud midagi abistavat.

Kui sa sellise teema üles võtsid, siis lase käia ja selgita - mis asi ikkagi on Maaema valgus? Äkki on segadus peidetud terminoloogiasse.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ilma loogiata. Aseta 2 tulbiõit vaasi sisse, jäta vaatamise taustaks midagi valgest värvusest tuhmimat ja lihtsalt vaata. Tulbi õiest lähtub eriliselt tugev kiirgus, ülesse suunas eriti. See tuleb ise näha, kõik teaduslikud tõestused satuvad kahtluse alla.
Eithea
Veteran

10-12-2017 06:28
Postitus: #134
(10-12-2017 05:01 )isemaag Kirjutas:  
(10-12-2017 04:07 )Nielander Kirjutas:  

Ilma loogiata. Aseta 2 tulbiõit vaasi sisse, jäta vaatamise taustaks midagi valgest värvusest tuhmimat ja lihtsalt vaata. Tulbi õiest lähtub eriliselt tugev kiirgus, ülesse suunas eriti. See tuleb ise näha, kõik teaduslikud tõestused satuvad kahtluse alla.

Momendil mõistan, et maaema valguseks nimetab isemaag taimede aurat (Kirlian Camera) ja veel midagi ehk kaks ühes... Inimene on võimeline pimedas toas nägema küll...Sõõrumaa, kus iganes ta käis ka ju rääkis, kuidas olles mitmed päevad pimedas hakkas nägema nagu valguses, toona lubas veel ka Tallinnasse ehitada selline pimeduses olemise koha.
Isiklikult võin öelda, et sügise pimeduses (enne lund, meil on päris pimedat aega vähe), maal metsas... saab läbi valguse/tule nihutada nägemist ja hakata nägema rohelises spektris, vahest keegi teine näeb mingis teises spektris ...aga väga efektiivne, kus juures kusagil metsas proovides saab vaadata ka puudel, taimedel tunduvalt intensiivsemat rohelist, peaaegu neoonrohelist jne sära.

Samas isemaag võiks ikka alljärgneva küsimusle ka vastata... mul kasiinosse asja ei ole, aga on mõtteid. kus seda kasutada. Paha oli sul sp et kasiinoegregorile tuli külluslikult tasuda.

(05-12-2017 19:16 )cambodia Kirjutas:  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,

(05-12-2017 17:24 )isemaag Kirjutas:  Joonistada õige märk ja aktiveerida ja minna kasiinosse. Iga loos võidab rohkem kui oli sisse pandud. Hiljem on veidi sitt olla. Pole internetist maha loetud, ikka ise proovitud mitu satsi. Asi toimis, enam ei soovi.

Võtad ehk vaevaks antud teemat rohkem lahti kirjutada?
Minule, kui mängu- tõenäosusteooriat, protsendipõhist kunstrehkendamist ja muud vastavasisulist materjali tundvale inimesele midagi uut ja huvitavat!
Avardaks maailmapilti või nii ja miks mitte praktikas järele proovida...
Jään põnevusega ootama!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
isemaag
Vana kala

10-12-2017 10:19
Postitus: #135
(10-12-2017 06:28 )Eithea Kirjutas:  Momendil mõistan, et maaema valguseks nimetab isemaag taimede aurat (Kirlian Camera) ja veel midagi ehk kaks ühes... Inimene on võimeline pimedas toas nägema küll...Sõõrumaa, kus iganes ta käis ka ju rääkis, kuidas olles mitmed päevad pimedas hakkas nägema nagu valguses, toona lubas veel ka Tallinnasse ehitada selline pimeduses olemise koha.
Isiklikult võin öelda, et sügise pimeduses (enne lund, meil on päris pimedat aega vähe), maal metsas... saab läbi valguse/tule nihutada nägemist ja hakata nägema rohelises spektris, vahest keegi teine näeb mingis teises spektris ...aga väga efektiivne, kus juures kusagil metsas proovides saab vaadata ka puudel, taimedel tunduvalt intensiivsemat rohelist, peaaegu neoonrohelist jne sära.

Samas isemaag võiks ikka alljärgneva küsimusle ka vastata... mul kasiinosse asja ei ole, aga on mõtteid. kus seda kasutada. Paha oli sul sp et kasiinoegregorile tuli külluslikult tasuda.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Taimede aura on kuldne, mitte roheline. Kasiinode kohalt vastan nüüd ära siis: Päriskasiinos pole käinud, kuid masinatega kasiinodes küll. Kõige esimene kord üks fanaatik kutsus mind kaasa, näitasin talle ette millised kaardid valida, sada protsenti õigesti. Siis kasutasin üht ruunikombinatsiooni. Läksin välja värsket õhku hingama, mõni minut hiljem ta oli võidu miinusesse mänginud. Jälle näitasin talle ette, mida valida, käisin väljas õhku hingamas, jälle ta mängis miinusesse. Ennast ka hakkas see värk huvitama. Kõige viimasem masinkasiinos käimise kogemus ammu aega tagasi: Saavutasin võiduseisu ja masin ei andnud raha välja mulle, pisike summa oli. Putkavaht vastas et ei tea kuidas raha masinast kätte saada. Läksin kõndisin linna peal ja tund hiljem sisenesin sinna asutusse uuesti mõttega et NÜÜD VÕIDAN. Mängisin ja võitsin. Üks asi jäi meelde: Putkavaht pidevalt vahtis mulle kuklasse. Ta teadlikult segas.
Ühe mustlaste paari kohta Tartus mulle räägiti legendi, et nad elavadki hasartmängudest. Väga ammu oli.

Edit: eemaldatud üleliigne tsiteering
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 01:48 Nielander.)
isemaag
Vana kala

14-12-2017 08:01
Postitus: #136
Leidsin kellegi vastuse, et Antarktika on ära kadunud, maakera olevat muutunud üleöö. Ühe vene extrasensi video aluses kommentaariumis nii oli vastatud, too senss on tohutult tugev, Jõu vahendaja. Tema linki ei lisa, kuna kõik on venekeelne ja sensitiivsus mitte kuidagi ei ole teaduslik. Kuid kommenteerija soovitatud lingi võin küll lisada: http://www.maps-world.ru/online.htm
Täitsa hästi tehtud, Antarktikat ei paista. Nii tehakse teadust.
pikksukk
Uustulnukas

14-12-2017 09:02
Postitus: #137
Lisa ikka link ka. Vene keele oskajaid ja fänne siin leidub.
xcad
Vana kala

14-12-2017 09:49
Postitus: #138
(14-12-2017 09:02 )pikksukk Kirjutas:  Lisa ikka link ka. Vene keele oskajaid ja fänne siin leidub.
kui nihutada siis antarktika tuleb välja
isemaag
Vana kala

14-12-2017 09:53
Postitus: #139
(14-12-2017 09:02 )pikksukk Kirjutas:  Lisa ikka link ka. Vene keele oskajaid ja fänne siin leidub.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Игорь Ткаченко
Selle video alt kommentaariumist leidsin, et Antarktika kadus ära, Maakera muutus nii kõvasti.
https://www.youtube.com/watch?v=C52ms8HMg_g
Tolle sensi endaga mitte mingil juhul ei noriks.
Tinar
Tavaliige

14-12-2017 10:07
Postitus: #140
(14-12-2017 08:01 )isemaag Kirjutas:  Leidsin kellegi vastuse, et Antarktika on ära kadunud, maakera olevat muutunud üleöö. Ühe vene extrasensi video aluses kommentaariumis nii oli vastatud, too senss on tohutult tugev, Jõu vahendaja. Tema linki ei lisa, kuna kõik on venekeelne ja sensitiivsus mitte kuidagi ei ole teaduslik. Kuid kommenteerija soovitatud lingi võin küll lisada: http://www.maps-world.ru/online.htm
Täitsa hästi tehtud, Antarktikat ei paista. Nii tehakse teadust.
Mis mõttes kadunud? Liiguta kursoriga kaardil ja nii arktika kui antarktika on mõlemad sel kaardil olemas!

(14-12-2017 09:53 )isemaag Kirjutas:  
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Игорь Ткаченко
Selle video alt kommentaariumist leidsin, et Antarktika kadus ära, Maakera muutus nii kõvasti.
https://www.youtube.com/watch?v=C52ms8HMg_g
Venelastele on kõik isikud kes jutlustavad suurvene ideoloogiat, "suured maagid" ja "vägevad sensitiivid".
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2017 10:13 Tinar.)
pikksukk
Uustulnukas

14-12-2017 10:29
Postitus: #141
(14-12-2017 09:53 )isemaag Kirjutas:  Игорь Ткаченко
Selle video alt kommentaariumist leidsin, et Antarktika kadus ära, Maakera muutus nii kõvasti. https://www.youtube.com/watch?v=C52ms8HMg_g

Reeglid mida pead järgima, et saada sõdalaseks:
Esimene ja põhiline reegel - Sa pead armastama või austama Vene Maailma ja vene keelt, sest suhtlemiskee minuga on vene keel ja suhtlemine endise NSVL-i riikide vahel ja lähedasel territooriumil on vene keeles. Ei saa püüda teha head vihates headuse keset/keskust. Headuse kese on riik, kus asun mina. Suhtumine Vene Maailmasse, kui see on positiivne, sa oled valmis saama sõdalaseks, siis ma määran su sõdalaseks ilma eelneva skanneerimise, testimise ja eksamita. Ma osutan sulle kohe usaldust.

Remark: Edasi tõlgin lihtsalt fraase, kuna ei viitsi süveneda tõlkimise detailidesse.

Mõne aja pärast ma vaatan kuidas sõdalase ümber hakkab keskkond muutuma. Sa ei pea midagi tegema. Lihtsalt elama headuses. Aga kirikusse ei tohi minna, kuna see nullib ära sinu Ra energia.

Remark: Omavahel öeldes on Vene Maailma põhiline tugi ja toetaja Vene Õigeusu Kirik Smile

Esmane mulje:Mehike räägib oma süsteemist, mille kese ta ise on ja mille tõestus on samuti tema ise.

Muide need numbreid tulebki lugeda 200 ra-d, Eestil on kolm ra-d
[Pilt: XgyX69P.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2017 10:32 pikksukk.)
Nielander
Questioning Everything

16-12-2017 01:52
Postitus: #142
Kuidagi Venemaaks kisub ära jälle. Lugege teema esipostitust ja proovige alles seejärel sõrmed klahve õiges järjestuses vajutama panna.

― Aristoteles
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Subjektiivsus, objektiivsus ja teadus raxsade 114 51,446 19-10-2012 19:18
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog