Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Appi! Vikatimees unenäos põhjustab sõbraga imelikke asju
#1
Sõbral on mure. Nägi umbes 2-3 kuud tagasi unes vikatimeest. Siis vikatimees nagu ütles: ma võtan su endaga kaasa. Sellest ajast juhtusid tal imelikud asjad. Telefon oli ta jala all, kuigi koti lukk kinni ja telefon koti põhjas olnud. Mida teha?

[Muudetud: 19-5-2009 InDemand]
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas tundmatu77Telefon oli ta jala all, kuigi koti lukk kinni ja telefon koti põhjas olnud. Mida teha?
Telefon tuleb üles võtta, taskusse panna ja tähelepanelik olla!
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas tundmatu77
Sõbral on mure. Nägi umbes 2-3 kuud tagasi unes vikatimeest. Siis vikatimees nagu ütles: ma võtan su endaga kaasa. Sellest ajast juhtusid tal imelikud asjad. Telefon oli ta jala all, kuigi koti lukk kinni ja telefon koti põhjas olnud. Mida teha?
Mitte midagi ebaloomuliku teha ja oodata surma muretult.
Surm jõuab nii või teisiti meie kõigini, sest natuke kahtlen, et surematuse valem vahepeal kas avalikuseni jõuab või üldse leiutatakse.
Vasta
#4
Äkki see vikatimees oli tavaline heinaline kellel loog lahti.Kutsus lihtsalt abiks.

[Muudetud: 19-5-2009 NelliN2]
Vasta
#5
ma ei tea. Aga keegi meie klassist, eriti tema ei julge üksi koju minna. Ta ise tunnetab midagi väga halba.
Vasta
#6
Kujutan ette, et selle halva tundmine on lihtsalt paranoia.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas tundmatu77
Sellest ajast juhtusid tal imelikud asjad. Telefon oli ta jala all, kuigi koti lukk kinni ja telefon koti põhjas olnud. [Muudetud: 19-5-2009 InDemand]

Sa mainisid, et imelikud asjad.. Nii et, mis asjad veel peale selle telefoni? Ise ma arvan, et ei tasu endale ette kujutada, et kohe sured ära, kui sured, siis sured ning midagi ei saa parata. Ja kui sa sured, siis kahtlen, et see nüüd unenäo süü on.
Vasta
#8
Megajube oleks siukesi unenägusid näha.Ma soovitaksin tal mingit kindlat amuletti või midagi siukest kanda või minna selgeltnägia juurde.
Vasta
#9
NightMare tõukas mind just kirjuitama. Pole su sõbral mingit amuletti vaja. Vaja on unenäopüüdjat, mis halvad unenäod lõksu võtaks. Tallinna Loitsukelleris on neid mitmeid müüa, kuigi ilusam ja müstilisem on see vast ise teha. Kui sa ei tea, milline see peaks välja nägema, siis klõpsi google otsingusse: "Dreamcatcher" ja kogu moos.

Edu su sõbrale ja vikatimehele.
Vasta
#10
kus juures vaatasin ei nettis.. ei olegi keeruline teha... kodus leiab kõik asju.. Laugh
Vasta
#11
Vikatimees on surmaingel mingisugune amulett sul surma vastu ei saaPh34r2
Vasta
#12
a .. tänan Ares Laugh
tagin selle Dreamcatcheri valmis ja esimese ööl andis tunda.. Laugh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat