Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodukäijad, tondid, poltergeistid, deemonid!
Autor Sõnum
Rollu
Tavaliige

20-05-2009 16:01
Postitus: #1
Kodukäijad, tondid, poltergeistid, deemonid!
Kas keegi oskaks öelda, kuidas ajada teatud kummitusi majadest ja korteritest näiteks ära. Loodetavasti teate te igat sorti paraolendi kohta, kuidas teda ära ajada!

Vaadake, kui keegi vaatab "Supernaturali", siis kas keegi oskab öelda, mis nad sinna karbi sisse panevad, kui nad sinna ristteele lähevad ja nende deemonitega tehingut tahavad teha!

Ja kui keegi arvab, et ma proovin järgi, siis valesti arvate - tahan lihtsalt teada!

TÄNUD!

[Muudetud: 5-20-2009 Rollu]

[Muudetud: 27-5-2009 InDemand]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
--ghost-facer--
Uustulnukas

26-05-2009 20:45
Postitus: #2

Iga tahes seda ma ei oska vastata kuidas kummitusi ära ajada aga ma oskan öelda mida nad seal ristteel sinna karbi sisse panevad.:)pisike pudel surnuaiamulda,musta kassi kont,endast pilt ja siis veel enda juukseid.BlehVähemalt nii palju olen mina Supernaturalis näind Smile
Ares
Vana kala

18-06-2009 15:57
Postitus: #3

Ise neid vaevalt kuidagi ära ajada saaks. Ja üldse, kui need "olendid" on sinu kodusse nii kiindunud, siis ei vii neid sealt minema mitte mingi vägi. Võimalus on muidugi see, et kutsud vaimude väljaajaja, mõne kirikuhärra. Tema pritsib sul natuke pühitsetud vett laiali ja vaimud kaovad. Vähemalt nii räägitakse... Ise ma muidugi ei usu, et mingi vesi vaimudele midagi teeb. Aga noh... Kus häda kõige suurem...

To --ghost-facer-- :
Kas mitte supernaturalis ei pandud karpi veel kellegi tervet pikka sõrmeküünt? Ehk mäletan valesti, aga minu meelest nii oli..
--ghost-facer--
Uustulnukas

18-06-2009 23:07
Postitus: #4

To Ares: Ma ei tea vägagi võimalik. Vaata 2 hooaega näed mis nad karpi panevad.Igatahes koik hooajad ära vaadand aga 2 hooaeg lihtsalt ununes.Bleh
Krissuke
Tavaliige

19-06-2009 18:26
Postitus: #5

See püha vesi ei aita tihtipeale. Mõni aasta tagasi näidati Pealtnägijas kodu, kus vana inimene oli ära surnud ja kuna ta oli pere peale vihane, siis hakkas ta asju lõhkuma, loopima...jne.
Kutsuti ka kirikuhärra, kes asetas riiulile risti vms. püha asja, ei mäleta eriti. Enne kui ta uksest välja astus, visati rist põrandale. Nii et tundub, et vähemasti poltergeisti puhul püha vesi ei aita.
--ghost-facer--
Uustulnukas

19-06-2009 21:59
Postitus: #6

seda küll jah et pühavesi ei toimi poltergeisti peal Bleh
Lenzukas
Uustulnukas

04-08-2009 13:15
Postitus: #7

Minu arust , ei aita see " Püha Vesi " mittekuimidagi , aaga jah , ma ise pole seda saadet kunagi näinud , seega ei saa vastata , aga see peaks aitama , kui tahad vaimu ära ajada kodust :

* pead üksi kodus olema !
* võta KINDLASTI julgus kokku !!!
* tee KINDLASTI aknad lahti !!!
* ütle selge , ja kõva häälega : " Hea vaim , mine sinna kust tulid , ja ära ole enam vihane ! "
* nüüd ei peaks enam mingit häält kuuldavale tulema ..

Loodan et aitab !Smile
--ghost-facer--
Uustulnukas

04-08-2009 16:45
Postitus: #8

:Sei tea pisut vähevõitu :S
Wilholmensis
Veteran

04-08-2009 21:54
Postitus: #9

Tsitaat:Algselt postitas Ares
Ise neid vaevalt kuidagi ära ajada saaks. Ja üldse, kui need "olendid" on sinu kodusse nii kiindunud, siis ei vii neid sealt minema mitte mingi vägi. Võimalus on muidugi see, et kutsud vaimude väljaajaja, mõne kirikuhärra. Tema pritsib sul natuke pühitsetud vett laiali ja vaimud kaovad. Vähemalt nii räägitakse... Ise ma muidugi ei usu, et mingi vesi vaimudele midagi teeb. Aga noh... Kus häda kõige suurem...

To --ghost-facer-- :
Kas mitte supernaturalis ei pandud karpi veel kellegi tervet pikka sõrmeküünt? Ehk mäletan valesti, aga minu meelest nii oli..

Veel on vägi! Kui on pühitsemata, siis keemiline vägi. Pühitsetud vee korral aga on vägi selles pühitsuses, vesi on pühitsuse kandja, vesi seepärast, et see on elu alus ja leidub kõikjal. Peale vee on pühitsuse väe kandjaks ka näiteks suits (viiruk), muld (põrm), tuli (puhastusleek).
Alver
Uustulnukas

17-09-2009 15:30
Postitus: #10

Tsitaat:Algselt postitas Lenzukas

* pead üksi kodus olema !
* võta KINDLASTI julgus kokku !!!
* tee KINDLASTI aknad lahti !!!
* ütle selge , ja kõva häälega : " Hea vaim , mine sinna kust tulid , ja ära ole enam vihane ! "
* nüüd ei peaks enam mingit häält kuuldavale tulema ..
Ma kuskilt lugesin, et see pidi mõjuma ainult poltergeistidele.
Rollu
Tavaliige

17-09-2009 22:17
Postitus: #11

Nu nii ei aja sa koera ka minema Laugh
Ma olen juba oma asjad kätte saanud . käisin ühe asjatunda juures . kes õpetas mulle päris palju . Oleks aeg osta nüüd EMF meter ja vaiskelt tegutsema hakkata ? kellegil pole müüa EMF meterit tartu lähedal ??
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 28 10,647 20-10-2018 14:00
Viimane postitus: Avatud aken
  Silmade deemonid, vaimud, kummitused hirmutaja 11 5,193 24-09-2007 21:56
Viimane postitus: killuke1

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog