Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natuke maagiat Venemaalt
#1
Mees sõna otseses mõttes põletab oma kätega. Tundub uskumatu täitsa!

Magic from Russia

Vabandust kui on juba läbi käinud.
Vasta
#2
viljaringidest, ufodest, *apelsinidest* jms.

http://rutube.ru/tracks/1997454.html?v=7...8bb60e5e29

http://rutube.ru/tracks/1834383.html?v=6...f17ddf8692




[Muudetud: 9-6-09 ykskuukiir]
Vasta
#3
Kuulus vene maag J u r i L o n g o.

Kuulus vene maag, kelle nimi tõusis tähelepanu keskpunkti 1989.a., kui ta KTV teleoperaatori vahendusel pani liikuma neli päeva tagasi surnud mehe laiba. J. L. valdab telekineesi ja selgeltnägemist ning tal on võimeid ka levitatsiooniks, oskab nõiduda ja ennustada, samuti posimisega haigusi ravida. On demonstreerinud oma ebatavalisi võimeid Saksamaal, Jaapanis, Jugoslaavias, Austrias jm.
Longo on Sydneys asuva rahvusvahelise maagide ja nõidade assotsiatsiooni liige, paljude teoste autor.

eestikeelset lugemist:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=172638

inglise keeles ei leidnud!?

Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas skip128
Magic from Russia

Ilmselgelt on tegu haleda petisega sest tõeliste võimetega inimesed oma võimeid avalikkuse ees ei demonstreeri.
Vasta
#5
Sain ise ka mahti selle artikli läbi lugeda.
Päris asjalikku juttu ajab see mees.
Tsiteerin:
Tsivilisatsiooni võidukäigust. Üks süüdlane on televisioon, teine arvuti, mis on lausa koletislik leiutis, kolmas telefonid – need kõik on saatanast. Elu nendeta oleks halb, kuid just tänu nendele asjadele me kaugeneme üksteisest. Näib, nagu need kergendaksid üksteisega lävimist, kuid tegelikult on asi vastupidi – inimestevahelist otsest suhtlemist ei suuda miski asendada.

Üksindus on mõnes mõttes isegi hea, sest ainult üksi olles süveneb inimene iseendasse, filosofeerib ja areneb seeläbi. Kui aga üksindusega kaasneb ka hingeline tühjus, siis on see juba haigus. Aja jooksul hakkab see tühjus täituma negatiivsusega. Seepärast tulekski igal inimesel leida kas või üksainus hea sõber või hobi.

Maailm on praegu umbes 70 protsenti saatana käes. Seda juhivad rikkurid ning kõige enam maksab informatsioon. Usun siiski, et see kõik on ajutine.

Mis sellesse surnu elustamisse puutub, siis ei oska sõna võtta, aga eks teadlased on ju alati kohe oma raamatutega platsis, kui midagi erakordset ette võetakse.

Kui ta on ära õppinud sama metoodika, millega Aafrikas nõidu ellu äratatakse - siis miks mitte uskuda? Rääkis ju ka kadunud Gunnar Aarma, kuidas kord pealt nägi, kuidas üks mees, kes kaljult alla kukkus, tema nähes uuesti kokku pandi ja elustati.

Ja teisalt, kui ta valdab 120 hüpnoosiliiki, telepaatiat, psühhoanalüüsi, telekineesi, levitatsiooni, siis midagi ta ikkagi ju oskab, ega inimesed muidu tema juurest abi pole saanud ja tema võimetesse ei usuks.




.
Vasta
#6
Leidsin venekeelse artikli Juri Longo kohta:

http://www.peoples.ru/state/divinators/yuri_longo/

Keegi äkki teab veel vene maage lisada?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Keegi äkki teab veel vene maage lisada?

Näiteks Ninel Kulagina. Tema fenomeni uuriti nõukaajal kaua ja põhjalikult.
http://www.kybalion.ru/phenomenon/divinators/27.html

Samalt leheküljelt, mis selle lingiga avaneb, pääseb veel teiste maagiliste võimetega isikute juurde.
Vasta
#8
Tänks! Sobib küll ka siia teemasse.

Lisan ühe video ka: http://www.youtube.com/watch?v=aa1_EEShWWU
Sealt leiab teisi ka.
Foorumis tunneme teda Nina Kulagina nime all.Smile
Vasta
#9
Müstik, ära taha neid vene maage ja ekstrasensse siia vedada. 90-ndatel käis neid siin Eestis pakikaupa loengutega raha tegemas ja minul on nad ka päris korralikult kallal olnud, muide kogu Lõuna Eesti on täis vene õigeusuga töötavaid maage ja nõidu.
Kogu setude maagia põhineb vene Õigeusul. Setu ei ründa kunagi otse, läheb ümber nurga ja lirtsatab, ei saagi aru kust tuli aga tegu on küllaga, et lahti saada.
On üks jälk looduse seadus, kelle tapad, selle mitteorgaaniliste seltskonna saad omale kukile, nii et kui vene julgeolek, vanglad ja laagrid tapsid ära enamiku nõidu, shamane ja maage siis kõik nende abimehed asusid teenima neid tapjaid, Stalin ei saanud muud kui iga viie aasta takka kuulutas rahvavaenlasteks tapjad ja saatis teise ilma, sest need olid liiga tugevaks läinud läbi kogutud mitteorgaaniliste.
Ka täna on kõige tugevamad need ametlikud organid kes pärandina kasutavad kõike neid, kelle peremehed nende eellased teise ilma saatsid.
Kuna venemaal osades kohtades lausa kõrvust voolas maagia välja siis nende nägijatel on piisavalt kraami millega siin laksutada. Kui ei usu siis otsi netist ja mine külla, tagasi tulles oled korralik ja viisakas oma guru koolkonna järgija.
Vasta
#10
Mul on lihtsalt artikkel vene maagid pooleli - ei tea, keda tõsiselt võtta ja keda mitte.
Omal ajal sai Kašpirovski teleseansse vaadatud ja minu arvates oli see hüpnotisöör päris huvitav isik.
Käis ta ju Eestiski mitu korda.
Nina Kulagina teleesinemised olid ka huvitavad.
Samas jälle see mitmete medalitega pärjatud Krimmi ruuniuurija ja bioenergeetik Vassili Pavlovitš Gotš , kelle kohta sa ise lingi hiljuti teise teemasse panid, äratab mõningat kahtlust.
Setukesed on jah enamuses õigeusklikud, kuid säilinud on neil ka paganlikke uskumusi.
Aga sellel kasutaja ilusa toodud lingil on küll eriti kummalisi isikuid ära toodud, kasvõi see kõige pikem inimene:

http://www.kybalion.ru/phenomenon/freak/
Vasta
#11
Pisut isiklikest kogemustest vene maagide/nõidadega.
Kahetuhandendate alguses käis läbi Eesti nõia-ilma kumu, et venelased üritavad meie pühi paiku üle võtta. Võibolla see oligi nii, aga üks kustumatu kogemus mul sellest jäi.
Mulle saatis meili üks shamaan ja hüüdis mind ja mõnda veel appi Tartu lähedal olevat Vooremäge "valvama", et venelased üritavad mäge omale "tõmmata".
Mina, verisulis ja väge täis shamaanihakatis, tormasin kohe lahingusse. Istusin oma kontoris laua taga ja sisenesin oma meeles "lahingutsooni". Jube sõjakas tunne tekkis. Võtsime siis kambakesi ringkaitsesse ja siis see algas. Kujutluspildid, mis spontaanselt silme ette kerkisid olid dramaatilised. Meie shamaanitrumm tagus ja silme ette kerkis seltskond võõraid, kes istusid kusagil ringis ja üritasid meid vaimselt hävitada. Kõvasti sai vaimselt rahmeldatud ja siis ühel hetkel hakkas mul kontorilaua taga istudes alahuulest verd jooksma. Päris ära ehmatas...
Järgmisel päeval sain kokku ühe teise tundliku ja nägija inimesega, kes samuti aktsioonis osales ja ka tema alahuul oli paistes ning kärnas. Tema kirjeldus nähtust klappis üksühele sellega, mida mina nägin.

Aastaid hiljem sai mulle aga selgeks, et tegelikult käis kogu ooper palju lihtsamalt. Venelased lihtsalt andsid vihje, et mida nad teha kavatsevad ja meie tõusime sõjajalale. Madistasime ettesöödetud kujutluspiltidest varjukujudega ning andsime venelastele kogu oma hirmujõu ilma et venelased üldse midagi tegema oleks pidanud.

Siit moraal: ei maksa venelasi liigselt üle hinnata ja nende vastu sõdida, sest seda nad (vähemasti mõned nende maagide grupeeringud) ootavadki. Oma hirmuga anname neile jõudu meie hirme juurde genereerida.
Vasta
#12
Kunagi oli mul pidev räme seljavalu, millega käisin tulutult kõik arstid läbi. Lõpuks soovitati mingi imearsti või maagi jutule minna. Üks kõvemaid oli jutu järgi üks tõmmu vend, kes aeg-ajalt käis Ukrainast Eestis tõbiseid tohtermas. Ooteruumis oli mitmeid, kes tulid seansile mitmendat korda ja kiitsid tema võimeid taevani. Kui järg minuni jõudis, siis algul pandi istuma ja vehiti kätega ümber pea, siis pandi kõhuli ja krt teab mis siis tehti. Vist küsis ka aeg-ajalt, kas ma midagi tunnen, millele vastasin eitavalt. Lõpuks mees vabandas välja, et minu mingi väli pidi hirmus tugev olema ja tema ei jaksa seda rammida. Kas nüüd väli või midagi muud aga kõhuli olles tekkis väike nightmare küll - äkki raisk kargab selga. Ühesõnaga mitte muhvigi.
Tervemaks või terveks sain pool aastat hiljem kui hakkasin hambad ristis uuesti trenni tegema.
Sellest ajast kadus viimnegi usk Laugh
Vasta
#13
Otsisin teemat psühhodetektiivide kohta - kahjuks ei leidnud üles.
Seega panen selle kohe algava TV 3 saate siia:

Kell 22.00 algab siis TV 3-st Venemaa saade Juurdlust viivad läbi sensitiivid.
Kui hästi nad juurdluse läbi viivad tänu oma võimetele, seda saategi kohe vaadata.
Vasta
#14
Matrix mainisid Vooremäge Tartu lähedal. Oskad öelda mis selle mäega on..? Olen proovinud leida infot kuid leidnud olen ainult mõned killud.
Vasta
#15
https://elu24.postimees.ee/6716082/uskum...1534872435

"Vene ja Briti meedia teatel näeb Alekandri nime kandev mees välja nagu muumia, olles kõhnunud ja dehüdreerunud. Lisaks on tal mitmeid vigastusi, kaasa arvatud lülisambamurd.

Arstide sõnul on ime, et ta karu käes vangistuses olles üldse ellu jäi, sest ta vigastused on rasked.

Mehe sõnul sattus ta jahti pidades silmitsi pruunkaruga, kes teda ründas, ta kätte sai ja oma koopasse viis, arvates vist, et hoiab teda «konservina».

«Karu arvates olin ta toidutagavara. Mul ei olnud eriti midagi süüa, jõin oma uriini, et ellu jääda. Ma ei arvanud, et pääsen eluga,» sõnas mees haiglas.

Grupp jahimehi sattus koopa juurde, kus karu Aleksandrit vangis hoidis. Meeste koerad hakkasid ägedalt haukuma ja keeldusid koopa juurest lahkumast. Mehed sisenesid koopasse ning nägid väga kõhna ja vigastatud meest, keda pidasid alguses surnuks.

Kuid ta oli siiski elus. Nad tõid ta koopast välja ja kutsusid kiirabihelikopteri.

Jahimehed ei avaldanud täpset kohta, kust nad vigastada saanud mehe leidsid ega ka seda, millisesse haiglasse ta viidi.

Zooloogide sõnul võivad karud ka inimesi oma toiduks pidada. Karud on omnivoorid ehk nad söövad nii liha ja kala kui taimi ja marju."


...........

Ise arvan, et vaevalt karu nii loll oli, et lasi mehel ennast näljutada nii palju, et tast midagi söödavat enam järele ei jäänud...peale kontide.
Ehk oli see mingi sõnum venelastele...karude ja looduse hävitamise kohta, kes teab.
Vasta
#16
Vintsked jahimehed seal. Hiljuti hammustas jahimees karul keele ära.
http://www.aif.ru/incidents/zhitel_tuvy_...go_v_tayge
Vasta
#17
(26-06-2019, 16:23 )vasamasa Kirjutas: Vintsked jahimehed seal. Hiljuti hammustas jahimees karul keele ära.
http://www.aif.ru/incidents/zhitel_tuvy_...go_v_tayge

See on tõesti hea nali, kuid sellist müstikat, mis Venemaal toimub ja nii palju võimetega inimesi, nagu on Venemaa kaugustes...annab ikka otsida.
Sealne maa, mis oli kunagise nö Võimetega inimeste eluala, omab siiani võimeid. Kuid nad ei lase neid ka tulevikus kurjalt ära kasutada.

Seda ongi praegu huvitav jälgida...neid selgeltnägijaid jne.

Maa kas annab neile võimeid või mitte, olenevalt nende arengust ja vaimsusest... Lihtsalt lõbus.
Vasta
#18
Kunagine kooliharidus tuleb kasuks.
Karu hoiab liha, et see mädanema hakkaks - pidi talle rohkem meeldima.
Kuna "jahimees" veel lõhnama ei hakanud oli karu huvi minimaalne,
Vasta
#19
lindudel vist mingi teema temaga. ükskord tuvi viskas kulpi talle.
https://www.youtube.com/watch?v=D5tc29mPAOI
Vasta
#20
Maagiat on küll. Iseasi ,kas on selle ära nägijaid. Mulle ei meeldi see teema ega poliitika. Aga no....silma jääb ju noh. Ja häirib ning ka otse kahjustab. Just ka sinu pärast. Ja see pole ainult mingi webi siseteema. Ma ei kavatse sind materdada aga aru võiksid saada küll. Ehk saab keegi teine veel. Algatuseks - sakslased poleks meid hävitanud kuna oleme ,,ühe söödiku,, londi otsas. Esteks me oleme geneetiliselt ikka väga saksid. Teiseks -meid seob religioon. NOJA SEE oli mu postituse mõtteks kah. Kogu me kultuur,mis loodi asendama meie oma pärimust, loodi sakslase poolt.
Tegin meelega oma posti just nii - tähelepanu kontrolliks. Kes ,mida näeb ja näha tahab. Ja nüüd siia mõned tõsiasjad -.......
MEIE EW rahvas ja veel tsaariaegne pruessiapärane rahvas ( nimetame selle russideks, kuid mitte venelasteks kuna venelane on samamoodi ,,rahvus,, nagu ameeriklane ) oli läbi imbunud saksa aadike verest. Hilistsaarindus kubises saksa eliidist. Ega Lenin ja Stalin saanud kõike ,,ohvitserkonda,, viimseni likvideerida kuigi püüti. Sõja alguses toimus sõja tegevus just jäänuk ....mannide, ....steinide ja .....bergide najal.
Tegelik põhjus sõjaks oligi saksa kulli ohustamine stepislaavide poolt. Teise nimega- khaanlaste oht. Vene ja saka kull olid ju õed-vennad. SEE OLI tegelik sõja põhjus. No ma ei hakka siin kangete militaarneti tegelastega kaklema õpikte teemadel. Majandused ja muu blääblää. Kel silmi avaramalt pole, ega mina ka neid anda ei oska. Taevaste söödikute alustatud on kõik sõjad. Meie siin olime ,,samal lainel,, kahe kulli vahe.
Aga no kuna just sina reageerisid ,kes sa ninast kaugemale ei taha näha, eks ma siis panen ka reaalelu faktikesi.
Hakkame sellest peale- sara seina äärde ja rongi peale koputasid kes eelkõige? Ikka meie ise.
Sõja alustas ikkagi sakslane kistes meid malelauale- fakt. Oleks asi jäänud poola kanti ,poleks ka meie kaod nii suured olnud-fakt.
Saksalne aga killis sara seina ääres mitte vähe. Kui paljud said selle eest kuuli ,et polnud nõus minema oma ,,kodu,, kaitselt eemale ning NÕUDSID endale selleks relvi? PALJU. Tina sai kasvõi selle eest kui olematu vormi juurde antud tääki teritati ( keelatud tegevus). Sinimäele pressiti meie kahuriliha samuti saksa poolt. Seal pool aga oli............... vot nüüd algusesse tagasi. Seal polnud seks ajaks ühtegi RUSSI enam. See keda me võiks lugeda ,, valgeks tsaarijärgseks,, russiks , oli juba ammu kahurilhaks läinud teistel rinnetel. Ja muidugi olid seal nahahoidjatest ,,puutumatud,, saksi ....mannid endiselt ohvitseerimas aga ka siin küsiks -palju nad olid russid ja palju saksid? Aga las olla see khazaaride ja askenatside teema kus ta on.
Meieni seks ajaks jõudsid uued kahurilihad viimsetest varudest. Nende seast ,kes POLE russid vaid on tänapeva VENELASED ehk sovjeedid. Tšuzmekid asiaadid-khaanlased. Karistutegevust juhtisid siin hiljem nime vahetanud ....bergid ja läbi viisid mongoliidid. Ei hakka eraldi lätlasi siia panema .....meil on põhjust neid vihata oi kui palju.
Ja nii juuriti välja kull nii vene alalt, siit kui ka saksa enda maalt. Põlised tapeti nagu indiaanlased. Pole olemas sellist asja nagu VENE rahvus. Ameerika vol. 2 on asja nimi. Russide kaotus on aga sama suur kui sakslaste oma. Meie oleme aga malendid suuremate malelaual alati olnud. Meie saame suurtest sittadest valida vähemsita mängu. Ega see määra kumma all me kaome. Mõlemid on libisenud jäärakus. Ikka söödikute rõõmuks. Noja ei hakka kusagil teise teema all enam urisema. Üldse ei tahaks korrata, mis asi on väestamine aga..........no kurat. Lõpetage selle maa söötmine kollidele ja jumalatele. Kui ei siis tõstab ka siin lõpuks vend venna vastu relva.
Vot see khaanlaste ja kiriku väestamine sai läbi võetud. Siin kannatab ka muu läbi võtta nüüd.
Kuradi kurat küll. On ju küll PARA web aga rahvas on ikka kusagil delfis oma silmadega.
Väestamise varjupool. Mida kardad, see KASVAB. Mida püüad eirata ja eemale lükata-see tuleb lähemale.
Üks kõik millele koondad oma tähelepanu - see saab sinult ,,energiat,,. Kasvõi emotsioonide kaudu. Ei ma ei hakka siin jälle kiriku jumalat ega pagulasi sisse tooma. Me anname OMA eluenergia sinna, kuhu meid suunatakse. Ega vihast kirudes,, vaenlane,, kahane. Ta nuumab end just. Ma saan aru ,et paljud ei mõista energeetikat. Kukr. Sa ikka annad aru ,mida sa teed? Kogu meedia on su kamraadide lärmi täis. Jah, mitte ainult OMA energiaga ei nuuma te söödikuid. Te kaasate aina rohkemaid seda tegema. Ka siin. Nii käibki kollide ja jumalate nuumamine. Jutlustaja kah vehib näpuga saadana suunas oma pukis. Kirikutorn kenasti saadab toidu kuhu vaja nagu mobiilimast. Tundub ulme jah? Ekre vahetas kõikide roheliste eluenergia kenasti kiriku alt oma jumalale. Seda seetõttu ,et panton neil rätipeadel ja muudel usklikel on ÜKS.
Null tähelepanu on suurim tegu ,mida teha kõige võõra vastu. Ärme siis sööda sovjette ega Putinit. Nagu ma olen öelnud, sõim ei muudaks iial malemänge. Aga oma elujõu loobime oma maa seest võõraste suhu küll.
Vasta
#21
Nali oli ju hea. Aga kui sa suudaks kasvõi umbes üles loendada oma viitamised ja osutamised postides uustsaari suunal? Aga mujal netis ning meedias? Metsad põlevad iga aastaga rohkem. See aga on......kõrberahva jumalate pikendus ning taevaste tulidraakonite ristiretk põhja suunal.....no just. Smile Ma isegi enam ei oota ,et keegi veel seda nägema hakkaks. Seega ei jätka pikemalt.5G ja sobiv keskkond ......kasvõi kliima näol .....viiakse läbi käpikute abil. Niite tirivad aga nagu ikka taevased.
Vasta
#22
(23-07-2019, 16:29 )Lokster Kirjutas: Metsad põlevad iga aastaga rohkem. See aga on......kõrberahva jumalate pikendus ning taevaste tulidraakonite ristiretk põhja suunal.....no just.

Jah nõus, kuid mulle tundub, et enam osalevad dzinnid, kui tulidraakonid.

Джинн
[Pilt: 800px-Blessing_genie_Dur_Sharrukin.jpg]

Jinn

https://www.telegram.ee/maavaline/kuri-d...-energiast
Tsitaat:Ufoloog ja toimetaja Robert M. Stanley rääkis, et legend džinnist pudelis sai alguse kuningas Saalomonist (Iisraeli kuningas 970–928 eKr, kes oli tuntud oma tarkuse poolest), kellel oli käske täitev džinn, kes väidetavalt aitas kuningal templi üles ehitada.

Вся правда о джиннах/Kogu tõde dzinnidest.
Vasta
#23
Kui lihtsalt põletatakse , siis tahetakse viimaseid vabu hingesid sealt linna orjusesse viia . Võta metsa näol rahvalt koht, kus teenistust ja kõhutäidet hankida, ja nad on linnas vabrikandi ukse taga . Ja ei mingit partianisõda sõja korral .
Vasta
#24
Aga ka meil on dzinnid. Meil on nad puugid-kratid. Õigupoolest käib kisma vaid eraldatuses ,milles asjad tunduvad vastanduma. On nö. peajumalad, jumalused, deemonid, inglid ja lõputult inimtõlgenduslikke muid elukaid. Kõik saab kokku võtta nii- maade, rahvaste erisused väljenduvad kultuurides. Keelelised, kohaoludest tingitud vaatenurgad jne. Kõik aga räägib samast. Palun vaadake põhjakonna teemat. Püüaks hoida terviku eraldusi kuidagi ühes koos kui nii sobib. Kokkuvõttes -meiega justkui tehakse seda ,mida me isegi teeme. Meie nõrgema vastu, ja meile kui nõrgema suhtes. Tegelt oleme kõik sama. Ütleme siis kuidagi nii.......maolisus ja tiivalisus on meie .....veidi teisem aspekt ja muideks loomadel sama ja muul. Raske on korraga lihtmudelit välja joonistada. Muideks , tänud sulle Eithea. Just sinult sain puuduoleva võtme. Kaotasin pildi ja pidin meeletult uuesti otsima. Täna leidsin. Panen kohe ka teise esimesele kõrvale. Muus osas.....miks meile nagu tundub ,et kõik rahvad, usud ja ja muu on vastanduvad vaenupooled ja teineteist justkui välistavad. Vot need ,,kõrgemad,, manipuleerivad meiega kui nõrgemaga aga kõik on ÜKS ikkagi. Vaata kuidas nt. hundikari konkureerib ilvese või karuga. Smas ta ju konkureerib ka teiste hundikarjadega. Kas pole nii? Selle nimi on elljäämisinstinkt mugi, sigi või page. Ja kui nüüd võtta , et meie suguliinid käituvad vaimus just tõpselt samuti, siis ehk on mõistetavam miks meile tundub muslim kiriku vaenlane või Odin jehoova vastane. Kopin siit selle posti kah ringi.
Vasta
#25
(24-07-2019, 12:36 )Lokster Kirjutas: /-/ Vot need ,,kõrgemad,, manipuleerivad meiega kui nõrgemaga aga kõik on ÜKS ikkagi. Vaata kuidas nt. hundikari konkureerib ilvese või karuga. Smas ta ju konkureerib ka teiste hundikarjadega. Kas pole nii? Selle nimi on elljäämisinstinkt mugi, sigi või page. Ja kui nüüd võtta , et meie suguliinid käituvad vaimus just tõpselt samuti, siis ehk on mõistetavam miks meile tundub muslim kiriku vaenlane või Odin jehoova vastane. Kopin siit selle posti kah ringi.

Usud jah on kõik üks ja teenivad ühte eesmärki, aga ülejäänus...kui kõik on/oleks üks siis oleks mõistusega eluvorm olla äärmiselt kurb ja absoluutselt mõttetu, vahest selle ütlusega seda tahetaksegi saavutada ja võtta JÕUD?

Targemad jälle ütlevad nõnda, et universum ei ole lõppmatu ja et edasi on ...ja et enne siit universumist väljumist on kehastumiseks kiht kus elab absoluutselt täiuslik eluvorm nii kehas kui vaimus ja eluea pikkusest ei maksvat üldse kõneldagi . Nende ainsaks viimaseks katsumuseks olla nauding kõigis tema vormides... ja edasi väljutakse duaalsest universumist...
Duaalsus ise on krt... tead, kogu inimese keha on jagatud sektoriteks ja läbitud duaalsusest.
Dzinnidest nüüd niipalju, et nad on olemas sarnaselt draakonitele ja neid ei loo inimene ise nagu kratte ja puuke. Muide ka langevarjuritel on nendega kogemusi. Dzinnid nagu ei oleks või ei kuulu maale ja liiguvad portaalide kaudu siia... Ülemistes õhukihis on üldse igasuguseid portaale jm huvitavaid energiasõlmi, öeldakse et mõnes võib koheselt surma saada, teiseks absoluutselt terveks jms...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes loeks mu energiat ja konsulteeriks natuke? Uwe 6 4,363 08-05-2013, 17:58
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat