•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loch Nessi koletis Nessie? Müüt või tõelisus?
#51
Kes see seda järve pärast puhastab, kui sinna igast s***a valatakse? Kohalikud saavad selle peale rikutud kaevuvee umbes paarisajaks aastaks ning kes teab, kuhu see vesi sealt veel ringelda võib...

Mina tean Loch Nessist niipalju, et koletist kui sellist pole (vähemalt praegu) ning see, mida inimesed näevad, on tegelikult väidetavalt maa sees tulev energia, sest järv asub suure maalõhe peal, ning seal on väga tugevad energiavoolud. Mõni inimene on võimeline neid visuaalselt ka nägema....

Ma mõtlen, et kui seal olekski koletis, siis oleks tast kohutavalt kahju, sest siis inimestel on ta kindlasti vaja sealt välja kiskuda, ning uurida teda ning katseid teha. Lisaks siis kui nad ei oska miskit seletada, siis kuulutataks kõigile, et ta on väga ohtlik ning halvimal juhul tapetakse ära 'inimkonna kaitseks'. Mitte et ta oleks siis seal terve igaviku old juba eland ning mitte kellelegi liiga teinud....
{stu
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: elis
Mina tean Loch Nessist niipalju, et koletist kui sellist pole (vähemalt praegu) ning see, mida inimesed näevad, on tegelikult väidetavalt maa sees tulev energia, sest järv asub suure maalõhe peal, ning seal on väga tugevad energiavoolud. Mõni inimene on võimeline neid visuaalselt ka nägema....

Kas see tuleks nüüd siis energiateema alla tõsta või? Laugh
(Ah ma pole väga tõsine aga Sa ju tead, et mul nende energiatega seoses teatud allergiad on)
Vasta
#53
Hallu, ainult juhul kui tõestad ära meile et loch nessi koletis on energia vorm ja ei midagi bioloogilistSmile
Vasta
#54
Äkki paneme energia alla ja kuniks keegi tõestab, et seal järves midagi füüsilist on siis võib siia tagasi tõsta.[Pilt: sailboat.gif]



Muudetud: 9-9-05 kell 19:44:12 Thorondor
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Äkki paneme energia alla ja kuniks keegi tõestab, et seal järves midagi füüsilist on siis võib siia tagasi tõsta.[Pilt: sailboat.gif]



Muudetud: 9-9-05 kell 19:44:12 Thorondor
Praegune viis on vist siiski paremSmile
Äkki tõstame üldse kummituste alla? Äkki on tegemist rahutu eelajaloolise olendi vaimuga kes ei saa rahu tänu turistidele, või naudivad seal järves meile tundmatud tulnukad vett ja päikestSmile
Siiski arvan et praegune kohe on õigemSmile
Vasta
#56
Äkki seesama elukas, kelle japsid kinni püüdsid, oligi Nessie?
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: Scuderia
Äkki seesama elukas, kelle japsid kinni püüdsid, oligi Nessie?
Sel juhul mind huvitaks väga, kuidas ta sinna jõudisSmile
Japsid on enamvähem teisel pool maakera minu teadmiste järgi ja mingi suur vettinud ollus ei saa ju olla kohe automaatselt loch nessi koletis, kuid võimalik on mingisugune sugulus.
Selline on vähemalt minu arvamus.
Vasta
#58
tegu oli mingi hai laibaga
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
meenub väide, et hiigelsuur liik - hiidkalmaar avastati alles 20.saj alguses. Et miks ei võiks olla veel elukaid meres, kes avastamata. võib ikka. ei vaidlegi vastu. aga see kalmaar oli märkamatuks jäänud ennekõike seepärast, et ta elutseb ikka roput sügaval ja pindmistesse kihtidesse satub piinlikut harva.

Nüüd on seda elukat lõpuks õnnestunud filmida ka tema enda elemendis ligi 1000 m sügavuses. Ligi 8 m pikkust Architeuthist pildistasid jaapanlased 30.09.2004 (huvitav, kus ja miks see uudis nii kaua marineeris?*): BBC, LiveScience

* ... vist sain aru ... teadlased ikkagi ... ja teaduse veskid jahvatavad mõneti aeglasemalt kui kollane ajakirjandus ...
Vasta
#60
... ohh ... viimane post kah minu oma ... ja see võiks ka "Parakunsti" alla olla ... aga olgu siis peale siin ... ühtlasi näitamaks ray tracingu ja Povray võimalusi: "The Last Guardian" by Johnny Yip.
Vasta
#61
Oi häbi häbikest, oi häbi otsakest - juba kolmas post järjest ... aga keegi ju peab Nessie eest hoolitsema. Niisiis - järjekordne saavutus nessieloogia vallas: Nessie oli suplev elevant. Glasgow Ülikooli muuseumi paleontoloogiakuraator Neil Clark väidab, et varsematel aastatel peatusid järve ääres tihti rändtsirkused, kes elevantidele puhkuse andmiseks neid järve ujuma lasid - niiet vähemalt mõni siis nähtud Nessiedest võis ka ujuv elevant olla, kellest veest just väga palju välja ei paista (BBC uudis).
Vasta
#62
Oh elukest! Suplev elevant Nessie nüüd küll ei olnud.Oli või on edasi (?) ikka päris tundmatu mereelukas. Ja pole kaugeltki ainus.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Oh elukest! Suplev elevant Nessie nüüd küll ei olnud.Oli või on edasi (?) ikka päris tundmatu mereelukas. Ja pole kaugeltki ainus.
Miks sa arvad et ta pole ainus? See kui kusagil ameerikas on sarnast asja nähtud, siis nende kahe koha vahemaa teeks nessie liigi eksisteerimise veel võimatumaks. Huvitav, kuidas nad küll järsku ameerikasse ja rootsi sattusid?
Vasta
#64
Väidetakse, et järvekoletisi leidub maailmas ligi 6000 veekogus.
Mitte ainult Shotimaal ja Kanadas. Ka Norras Sjelforti järves on nähtud suurt meremadu. Millegipärast räägitakse aina Nessiest, aga teistest hoopis vähem. Ehk kardetakse, et inimesed hoiavad siis neist supluskohtadest eemale ja turism ei edene. mine sa tea, mine sa tea...
Vasta
#65
turism hakkaks küll edenema ju. ja pigem on tegu legendiga ja mõttetu uskumusega. kunagi ammu nähti..blab la bla . kunagi ammu nähti igas kaevus kaevuvana ka...
Vasta
#66
Nessiel on järelikult parimad turismiagendid ja ehk ka kõige soodsam asukohtSmile
Muud põhjust ei oska arvata miks nessie populaarseim on.
Vandenõusid ja valitsuse kinnimätsimisi on ka sellise teemaga raske seostada:o
Vasta
#67
Mina usun, et kõik need olevused keda võetakse tõelisusena ja müütitena on(olid) olemas, sest kust mujalt need müüdid tulid?
Vasta
#68
http://www.metacafe.com/watch/38939/does...ter_exist/
ma ei tea võibolla olete seda juba näinud, aga mulle tundus see küll üsna tõelisena. te võite mind küll kergeusklikuks kutsuda, aga mina igatähes usun.

Muudetud: 18-3-07 kell 16:46:54 katarina177
Vasta
#69
Huvitav...kas on võimalik,et need sauruselaadsed olendid jäid elama, kui teised sauruseliigid välja surid? Kui jah, siis need pildid ongi tõestus.
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas: Ghostfreak
Huvitav...kas on võimalik,et need sauruselaadsed olendid jäid elama, kui teised sauruseliigid välja surid? Kui jah, siis need pildid ongi tõestus.

Pildid ei tõesta tänapäeval enam midagi Sad

Aga äkki need elukad (kui nad on olemas) tulid peale sauruste hukku?
Suhteliselt võimatu et nad kuskilt kosmosest tulid aga ma arvan et kuskile jäi mingi pesa nende munadega ja nii see juhtus Laugh

Katarina, see asi mis seal videos ringi ujus ei pruukinud just mingi koletis olla(ei kritiseeri sind) aga see selg(?) mis seal vahepeal paistis tundus päris reaalne, tekitas päris suurt lainetust ka... Aga see võis ikkagi mingi vembumees kummi nessiega olla. Bleh

Muudetud: 2-4-07 kell 20:20:36 DooM
Vasta
#71
ma kunagi vaatasin mungit saade kus näidati et loch nessis on suur tunnel mille kaudu saab minna atlantise ookeani.

mina ise arvan et ilmselt sai nessi käia läbi selle tunnel loch nessis aga ise elas atlantises.

ning kunagi lugesin ühest raamatust et kunagi ammu oli üks preester oma abiga üle loch nessi läinud (paadiga) ning oli tunud suur torm mille käigus nende paat katki läks ja preestri abi hukkus aga preester jäi ellu kuna veealt tuli suur loom (keda nüüd kutsutakse nessiks) ja viis preestri oma seljas kaldale. preester andis loomale tänutäheks kilo suhkrut. hiljem hakkas iga aasta see preester sinna kaldale suhkurt jätma ja see kadus alati kohe kui preester mujale vaatas.

¹otlased ise usuvad seda väga.

nii siis ma arvan et seal on/oli präegu/kunagi lom keda kutsutakse loch nessiks.
Vasta
#72
Nn. Loch Nessi koletis on Cthulhu kelle manas esile Aleister Crowley kes elas selle järve äärses lossis, ma tean seda, kuna olen Aleisteri reinkarnatsioon.
Vasta
#73
Ma nägin filmi kus mingid mehed proovisid saata mingit rauast kaamerat ookeani põhja.Nad ei jõudnud eriti kaugele, kuid siiski nägid nad uusi liike enne kui surve kaamera purustas.Bleh
Vasta
#74
Postitasin ümber siis Bleh
Indoneesia kalur püüdis kinni vihtuimne kala latimeeria, keda veel 70 aastat tagasi peeti dinosauruste ajal välja surnud liigiks.

Yustinus Lahama ja ta poeg püüdsid kala laupäeval Põhja-Sulawesi provintsis ning hoidsid teda tund aega oma kodus, ütles Sam Ratulangi ülikooli kalanduse professor Grevo Gerung.
Kui naabrid tegid kalurile selgeks, et tegemist on haruldase eksemplariga, viis ta selle merre tagasi ning hoidis teda seal karantiinbasseinis ligi 17 tundi, enne kui kala hinge heitis, kirjutab Reuters.

„Kui neid oma elukohast (60 meetri sügavusel veepinnast) eemal hoida, suudavad kalad elus püsida kaks tundi. Kuid see kala elas ligi 17 tundi,” ütles Gerung Reutersile. „Me peame uurima, miks ta nii kauaks elama jäi.”

Kala oli 131 sentimeetrit pikk ja kaalus 51 kilogrammi.

1998. aastal püüti latimeeria Põhja-Sulawesi vetest süvavee haivõrguga.

Kuid enne seda oli möödunud 60 aastat ajast, mil see iidne kalaliik Lõuna-Aafrika idarannikul taasavastati.

Latimeeriat tuntakse enam kui 360 miljoni aasta vanustelt kivististelt.

Enne 1938. aastal tehtud avastust usuti, et liik suri välja umbes 80 miljonit aastat tagasi, sest sellest ajast hilisemaid latimeeria kivistisi pole leitud.

Latimeeriad on ainsad elusolendid, kel on koljus vaheühendus, mis eraldab kõrva ja aju ninaorganitest ning silmast.

Latimeeria uimed meenutavad ehituselt maismaa selgroogsete loomade jäsemeid. Teadlased arvavad, et magevees elavad latimeeria-sarnased kalad olid ürgsete kahepaiksete loomade eellasteks.

(Delfi)
Vasta
#75
http://www.cnn.com/2007/WORLD/europe/05/...index.html

Uus video lochnessist...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Darwini eksitus" - tõsiseltvõetav uurimus või muk Jason 323 105,512 02-04-2019, 03:38
Viimane postitus: Tyto Alba
  Sõnajalaõis - olemas või legend?? Keits 81 43,481 22-06-2014, 07:54
Viimane postitus: Elessandra
  Kumb oli enne kana või kanamuna? z3r0 c001 230 74,701 21-03-2013, 22:20
Viimane postitus: positiivne
  Panama koletis cabron 3 3,015 17-09-2009, 14:58
Viimane postitus: Müstik
  Nessie kolis Borneo saarele ja sai nimeks Nabau excubitoris 10 4,484 14-08-2009, 13:29
Viimane postitus: mulk2003
  Loch Nessi poeg sulpsab Rootsis? Tutanhamon 20 9,053 05-06-2009, 09:23
Viimane postitus: Müstik
  nõiaring või seenering freak 15 10,880 08-01-2006, 20:55
Viimane postitus: zed
  Päev pärast homset - reaalsus või ulmekas? (sisaldab spoiler Pitsu 47 15,981 10-05-2005, 15:20
Viimane postitus: Kivikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat