Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salajane jälgimine
Autor Sõnum
nokitseja
kalavana

Postitusi: 913
Liitunud: Sep 2009
29-05-2015 21:46
Postitus: #151
RE: Salajane jälgimine
(29-05-2015 09:14 )Minaelan Kirjutas:  
(29-05-2015 06:28 )nokitseja Kirjutas:  Ei ole 1. aprilli uudis, hoopis 29. mail on üllitatud:
USA saatkond jälgib Eesti

valitsuse heakskiidul Tallinnas salaja inimesi
Seda, et nuhitakse, räägiti juba aastakümneid tagasi, õnneks on selliseid materjale avalikustama hakatud rohkem. Edward Snowdeni eeskuju on nakkav.
Seal artiklis oli muudki huvitavat. USA saatkond tunneb ennast ohustatuna ja otsib saatkonnale paremat kohta.

Snowdeni ja Assange eeskuju järgijaid pole rohkem tekkinud, kuid asjast on rääkima hakanud koshermeedia. Pigem avaldub selles vaba tahte printsiip. Poetatakse üksikuid raasukesi ja kuna selle peale midagi ei juhtu - vaikimine on ju nõusolek, siis on sigatsemiseks vabad käed.

Küllap on siis oodata ISIS-e võitlejaid. Kummaline on see, et usa saatkond tohib ennast ohustatuna tunda, aga eesti rahvas ei tohi.
Uudis öeldi maha ka televisioonis ja seal hiiliti vaikselt mööda kõrgtehnoloogiast, millega saatkonna ümber kondajate isikuandmeid nende nägudelt loetakse.

Aga miks selline uudis just praegu avaldati? Vastus on siin:
Niisiis, kasakate tragöödia mälestuseks on esmaspäevaks, 1. juuniks plaanitud kolm Põhja Politseiprefektuuris registreeritud avalikku koosolekut: kell 15.00 kuni 16.00 - USA saatkonna ees, kell 16.45 kuni 17.45 - Suurbritannia saatkonna ees ning kell 18.30 kuni 19.30 - Vene Föderatsiooni saatkonna ees.

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,566
Liitunud: May 2009
29-05-2015 21:54
Postitus: #152
RE: Salajane jälgimine
Eesti avalikus meediaruumis nimelt Tallina TV-s,mis ei erine oma alternatiivsuse poolest millegaig näiteks Nõmme Raadiost,on juba välja öeldud Mart Ummelase poolt et Eesti e-valimisi kontrollib usa NSA ehk us rahvusliku julgeoleku agentuur ja et eesti poliitikud saavad oma otsekorraldusi sellleks,et rahva röövimine jätkuks otse Kentmanni tänavalt.
Tegelikkuses ei kära siin est-oonias enam keegi palju kes lombitaguse maffia ja nende käepikenduse põllepoiste pilli järgi ei tantsi.Mis on nende plaanid kohaliku kahuriliha jaoks on juba läbinähtav ka tavajuhmidele.
Tegelikkuses ongi hämmastav kogu skeemi läbinähtavus ja ühetaolisus eri regioonides nii räägitkase nii Ukrainas kui Lätis,kui Eestis mingist erlisest iidsest rahvusest mis pärineb keelelisest Sumerist ja oleks nagu esimesed inimesed Maal aga samaas räägivad needsamad agitaatorid kes veavad näiteks põliseestlaste liikumist nagu VS et kaks kolmsada tuhat põliselanikku on eestile piisav ja pole mõtet rääkida mingist väljasuremisest,Ka Ukrainas on leitud mõningate uusliidrite väljaütlemistes, pärast ameerikast rahastatud hunta võimuletulekut et riigis on 40 miljonit üleliigset inimest.
Mille poolest erinevad need seisukohavõtud talmudistlike globalistide omadest,ei erine,väiksed mutrikesed lihtsalt suures masinavärgis käravad veel omasoodu lasevad pussu,laulavad ja mõtlevad et nad on äravalitud.
(selle postituse viimane muutmine: 30-05-2015 06:53 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,116
Liitunud: Apr 2011
30-05-2015 16:24
Postitus: #153
RE: Salajane jälgimine
No "para" leiab neis juudimeediasse lekitatud väidetes küll.... tanki on lükatud siseministeeriumi ASEkantsler asju klaarima ( loe: musta valgeks pesema), siseminister, kelle haldusalas asi on, on vait nagu kult rukkis. Siseministriks olnud Anvelt varasemalt "ei tea midagi". KAPO poolelt ollakse täiesti vait, nad ilmselt teadsid, aga peavad targemaks mitte rääkida.

"Para" seisneb selles, et nn. jälgimismeeskonnas on eestlased, seega on võimatu, jänkid tõmbasid naha üle kõrvade, "kuritarvitasid usaldust" - pigem käis see kõik "kohalike organite vaikval heakskiidul" - või noh, mis heaksiidul - lihtsalt paratamatus. Seega avalikkusele tehakse tsirkust.

Ses viimases ei tohiks ka kõikenäinud Postimehe ajakirjanikele üllatusi olla, ideaalid ja diplomaatia mask on üks asi, Realpolitik midagi muud. Seega - miks Postimees selle loo avalikustas, kuigi teadis, et USAga suhtlemises jäme ots paratamatult on USA käes ? Praegust valitust sellega ei kanguta, mingit plekki see mõnele eelnevale siseministrile ei jäta jne.

Niipalju selgituseks ka "möödakäijatele" - vaatlus on nt nutiriistaga filmimine, seda teevad inimesed iga päev, pole kriminaalne. See oligi USA saatkonnale "nagu lubatud". Jälitustegevus on aga juba isikuandmete kogumine ja tundub, et selle koha pealt jäid Eesti riigi käed lühikeseks - seda teavad USA selle saatkonna töötajad, millised "jalakäijad" sattusid mingisse "andmebaasi" - mille üle puudub eesti riigil igasugune kontroll. Eesti poolele võis saatkond "jälitatavate" nimekirjadena esitada suvalisi liste, kontrollida polnud võimalik - ilmselt.

Ja mis moodi kära tekitav dokument üldse "sattus" Postimehe valdusse? Väidetavalt teadis sest paberist eesti poolelt üldse "käputäis inimesi" - konkreetsest sisust veelgi vähem. Seega kas ei teki küsimust, et lekitaja "kõrgel kohal" (koristajamutt või mingi sekretär vaevalt ligi pääses) peaks pälvima "teatud organite" huvi ?

Seega - kuna Eesti pool midagi teha niikuinii ei saa, ega - mispärast oli vaja Postimehel bläkk avalikustada? juudimeedia üks tavaline süüdistus, igasugu madisonid ja homofoobid "lõhestavad ühsikonda" - seega on "kremli palgal". See avaldatud lugu aga demonstreerib "Eesti nõrkust" - kas siis Postimees ise on ka "kremli palgal" - teisi ollakse küll varmad süüdistama ...IRW.

Ja mida selle looga saavutatakse? USA nuhib edasi, sõltumata sellest, mis pabereis kirjas, võtke või jätke. Paar eestlasest jälgimismeeskonna liiget ehk vaikselt viiakse mujale (kes viimased päevad sattunud meie juudmeedia kaamerapilti, kui meedia saatkonna kandis pildistamas käis), asendatakse uutega, see on ka kõik.
(selle postituse viimane muutmine: 30-05-2015 17:51 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
east
Vana kala

Postitusi: 261
Liitunud: Jul 2014
30-05-2015 17:50
Postitus: #154
RE: Salajane jälgimine
Mis isiklikult minusse puutub siis jälgitagu mind kuipalju tahes. Midagi seadustevastast ma ei tee, pedofiil ega potentsiaalne Valgele Majale pommipaneja ei ole....las nad nuhivad, kui neil midagi muud teha ei ole. Nuhkigu terviseks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
nokitseja
kalavana

Postitusi: 913
Liitunud: Sep 2009
31-05-2015 01:28
Postitus: #155
RE: Salajane jälgimine
(30-05-2015 17:50 )east Kirjutas:  Mis isiklikult minusse puutub siis jälgitagu mind kuipalju tahes. Midagi seadustevastast ma ei tee, pedofiil ega potentsiaalne Valgele Majale pommipaneja ei ole....las nad nuhivad, kui neil midagi muud teha ei ole. Nuhkigu terviseks.

Rõõm teada, et meil on vähemalt üks seaduskuulekas isik, kellel pole vaja hirmu tunda. Ütleb ju vanasõnagi, et õige hõlma ei hakka keegi.
20. sajandi suured tragöödiad on ka kenasti ära seletatud - nad ju, põrgulised, olid ise süüdi, kogu aeg aina mõtlesid kuidas seadusi mitte täita. Aga tänu õigetele jõudis enamus neist õnneks siiski laagritesse.

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
nokitseja
kalavana

Postitusi: 913
Liitunud: Sep 2009
16-06-2015 11:27
Postitus: #156
RE: Salajane jälgimine
Imestasin ja hakkasin halba aimama, kui nutufoni äpid installimise alguses mu käest neile täiesti mittevajalikke juurdepääse küsisid - isikuandmetele, pildikataloogidele, GPS-i käivitamist..
Aga nad vähemalt küsisid ja sain keelduda. Nüüd sattusin ühe artikli värskele maakeelsele tõlkele (originaal dateeritud: 29 Jan 2015: Get your loved ones off Facebook), mis protsessi tagamaid natukenegi avab.
Üks väga pikk ja raske lugeda artikkel:

Probleemid privaatsusega: päästa oma lähedased Facebooki küüsist
Ma kirjutasin selle artikli oma sõprade ja pereliikmete jaoks, et neile selgitada, miks uusim Facebooki privaatsuseeskiri on kasutajale tõeliselt kahjulik. Ehk on sellest artiklist ka sinule abi. Kasutatud allikad - ja sammud Facebookist korrektselt lahkumiseks - on esitatud artikli lõpus.

Ma olen olnud suur Facebooki pooldaja - olin oma suhtlusringkonnas üks esimesi, kes kuulutas kõigile juba 2006. aastal, kui suurepärane vahend on Facebook kõigi oma sõprade tegemistega kursis püsimiseks. Ma veensin Facebookiga liituma oma ema, vendi ja veel umbes 20 inimest. Õpetasin isegi Facebooki vahendusel turundust ühes Suurbritannia suurimas tehnoloogiaalases haridusprojektis nimega Digital Business Academy. Olen ühtlasi asjatundja nii arvutite kui ka turunduse alal, seega oskan ma Facebookiga kaasnevaid tagajärgi aimata, aga seni polnud need mulle muret valmistanud. Olen tegelikult seni suhtunud üpriski halvustavalt neisse inimestesse, kes väldivad Facebookiga liitumist andmekaitse küsimuse ettekäändel.

Lihtsalt kontrollin...

Otsustasin pühade ajal kulutada paar minutit Facebooki uue privaatsuseeskirja muutuse lugemisele ning tegin seda ettevaatliku ja kergelt skeptilise suhtumisega. Kuna kõigele lisaks puudutas see muutus ka meie finants- ja elukohaandmeid, andis see pisut põhjust muretsemiseks. Tuli aga välja, et see, mida kahtlustasin, oli tõeks saanud juba kaks aastat tagasi! Neist paarist minutist lugemisest sai paar päeva. Jätsin põgusa uurimise järel kõrvale mitmed punktid, mida võib põhjendada kui tehniliselt vastuvõetavaid - või siis tehniliselt laisku - uuendusi, näiteks kõikvõimalike liigsete Androidi rakenduste lubamist. Kuid sellest hoolimata jätkus lugemismaterjali hulganisti ja ma käsitlesin kõiki esitatud fakte lähtudes sellest, mis on mulle teadaolevalt tavapraktikaks igasuguses andmepõhises turunduses.

...
"Mul pole midagi varjata"
Paljud inimesed ei olegi sellepärast eriti mures, sest arvavad, et neil pole midagi varjata. Miks peaks keegi hoolima minu tegemistest? Miks peaksin ma sellepärast muretsema? Ma ei tee ju midagi valesti.


Kes jaksab end artiklist läbi närida, saab aru, et teeb küll valesti. Ja väga valesti.

P.S.
Ja mina pean nüüd hakkama uurima kas mu keeldumistest oli kasu või tehti juba midagi ka minu loata. Asi on nii hull Sad

Kui toetad erakonda, toetad rahapesu!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 613
Liitunud: Nov 2010
06-10-2015 09:33
Postitus: #157
RE: Salajane jälgimine
.
Snowden: Briti luurajad suudavad tungida nutitelefonidesse

Tsitaat:Briti spioonid suudavad nutitelefonidesse tungida tekstisõnumiga ning teha audiosalvestisi ja fotosid omanike teadmiseta, ütles eile Ühendriikide endine luureanalüütik Edward Snowden.
«Nad tahavad sinu asemel omada sinu telefoni,» ütles Snowden usutluses Briti rahvusringhäälingule BBC, viidates Briti valitsusside peakorterile GCHQ.

Snowdeni väitel kasutab GCHQ tarkavara nimega Smurf Suite, mille kaudu suudetakse sisse lülitada nutitelefoni mikrofoni isegi juhul, kui telefon on välja lülitatud. Tarkvara teiste osistega suudetakse telefoni sisse ja välja lülitada, ütles analüütik.

GCHQ välja saadetud tekstsõnumit, millega saavutatakse ligipääs telefonile, jääb omanikule märkamatuks, lisas ta. «Kui see saabub sinu telefoni, siis see on sinu eest varjatud. Telefon ei näita seda. Sa maksid selle eest, kuid kes iganes kontrollib tarkvara omab telefoni,» ütles Snowden.

BBC teatel keeldus valitsus küsimust kommenteerimast, sest puudutab luureküsimusi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
24-01-2017 17:10
Postitus: #158
RE: Salajane jälgimine
CIA paar päeva tagasi internetis avalikuks tehtud Eesti NSV elu puudutavate dokumentide seas on üllatavalt suur hulk selliseid, mille saatjaks näikse olevat justkui keegi Abja-Paluojal paiknenud või vähemalt seal tihti viibinud luuraja.

Raporteist ei saa teada paika, kus luureandmed üle anti ega seda, kes luuras ja raportite koostajaks oli - need nimed on jätkuvalt salastatud. Ülevaadete sisu aga enam salajane ei ole.

Pikema, üldisema kaheksa lehekülje pikkuse ülevaate juures on ka detailne kaart, mille juurde käivas nimekirjas kirjeldatakse suuremat osa sellele kantud 111 ehitisest, nende funktsioone (vildimeistrite artellist apteegini) ja lisatakse mõnel puhul ka seda, kes mingis majas elab.

http://forte.delfi.ee/news/militaaria/ci...d=76956418
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pillu
uflufgl by öiumäim'

Postitusi: 166
Liitunud: Nov 2005
25-01-2017 11:02
Postitus: #159
RE: Salajane jälgimine
Isiklikult ma arvan, et suckerberg ei loonud facebooki, pigem CIA.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,359
Liitunud: Jul 2011
08-03-2017 19:19
Postitus: #160
RE: Salajane jälgimine
Selle nunnu nuku läbi võidakse teie peret jälgida:


"Kõnealune heledate juuste ja siniste silmadega My Friend Cayla-nimeline nukk näib süütu ja tänu Bluetoothi ühenduvusele on see võimeline isegi oma omanikuga vestlusi maha pidama, vahendab Washington Post.
Kui Cayla käest küsida «Kas võin sind usaldada?» vastab nukk (ilma naljata) «Ma ei tea.»
Saksa ametnike sõnul on Caylast saanud üks häkkerite ihaldatumaid sihtmärke. Läbi nuku on neil võimalik peredesid jälgida ja eraandmeid koguda. Seda seetõttu, et nukk kogub ja edastab kõik kuuldu ühele USA häältuvastusettevõttele. Oht on nii reaalne, et Saksa telekommunikatsiooni regulaator soovitas lapsevanematel nukk kohe välja visata ja selle sisemikrofon hävitada.
Nukk rikub Saksa regulatsiooni, mis keelab juhtmeta kaameraga ja/või mikrofoniga varustatud seadmed ja seetõttu eemaldati need müügilettidelt.

Cayla on näide suuremast probleemist: ühe IT-ettevõte hinnangul ühendatakse selle kümnendi lõpuks internetiga üle 50 miljardi seadme – seda alates lambipirnidest ja autodest kuni külmkappideni.

Paljud seadmed muutuvad seeläbi aga väga haavatavaks ja see võib anda neisse sisse häkkinutele võimaluse inimesi nende kõige intiimsemates olukordades jälgida.

2014. aastal äratas USAs Ohios üht isa mehehääl, mis karjus «Ärka üles, lapsuke!». Isa jooksis seepeale oma imikust tütre tuppa, kus avastas, et hääl tuli internetiühendusega kaamerast, millega ta lapsel silma peal hoidis. Kui imiku isa tuppa jõudis, pööras kaamera ennast tema poole, misjärel seadet kontrollinud isik rõvedusi karjus.

Saksamaa eeskujul kaalutakse Cayla poodidest kõrvaldamist näiteks Norras, kus mänguasja kohta väljastati hoiatusvideo.

http://maailm.postimees.ee/4038675/selle...t-jaelgida

Eelnevalt veel: http://perejalaps.delfi.ee/imik/7-oovast...d=72176613
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2017 19:20 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-07-2018 14:33
Postitus: #161
RE: Salajane jälgimine
Peavoolu uudis:

Telefonid ei pruugi meid pealt kuulata, vaid hoopis pealt vaadata.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/teadla...d=82936771
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,359
Liitunud: Jul 2011
14-03-2019 17:49
Postitus: #162
RE: Salajane jälgimine
Eilses "pealtnägijas" mind šokeeris, kuidas KAPO, kes koosneb ise samasugustest inimlikest inimestest nagu kõik teised, peab õigustatuks nö "letti lüüa" ja "välja pressida" kõigi tippametnike ja poliitikute isikliku elu saladused, nõrkused, tutvused, välisriigis käimised, kellega kunagi ja mis teemal helistanud on, kellega üle aisa löödi, kellel millised kiiksud või sättumused on jne jne.
Täitsa haige värk.

Ise selgitavad nii oma tunde või päevi kestvat ebainimlikku "pihilkäimist" niiviisi:

"Taustakontroll ehk nn jälgimisperiood kestab minimaalselt kolm kuud ning hõlmab sisuliselt kõike: kõnelogi, pangatehinguid, väljavõtteid karistustregistrist, välisreise ja tutvusringkonda ka kaugesse minevikku. Sellele järgneb vestlus kapos.

Võib vaid oletada, kui palju inimesi kapos selle läbivalgustamisega tegeleb, aga esimest korda lubati kaamera ette üks neist.

"Küsimused sõltuvad isiku elust, kui keeruliseks või värvikirevaks inimene on oma elu elanud. Me peame teadma oma vastaste töömeetodeid, me teame, kuidas nad inimesi kompromiteerivad ja sunnivad ebaseaduslikule koostööle. Selles mõttes on väga oluline rääkida ka nendest eraelulistest seikadest," kirjeldas kaitsepolitsei ametnik Karel Virks."

https://www.err.ee/919467/pealtnagija-mi...tsei-kogub
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 17:56 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,359
Liitunud: Jul 2011
22-03-2019 16:27
Postitus: #163
RE: Salajane jälgimine
Praegu algas jälle kordus üpris huvitavast sarjast: "Ascension".

Eesti keeles - "Taevassetõus". https://www.kava.ee/sari/ascension

Mis räägib sellest, kuidas hulk inimesi (teadlasi) on nõus osalema eelmise sajandi 60-ndatel katses, justkui nad suunduksid ühes suures laevas kosmosesse inimrassi päästma. Tegevus algab 51 aastat hiljem, kui juba lapselapsed on seal laevas. Kuid tegelikult on nad Maal...suures kosmoselaeva-laboris. Seal on samasugune klassihierarhia nagu see eelnevalt planeet Maal oli.
(Siiani on see klassihierarhia meil siin Maal.)

Ja kõik need alltekstid ja allhoovused on tegelikult samad, mis praegu siin Maal toimub - nuhkimine, manipuleerimine, kontrollimine, pealtvaatamine/-kuulamine jne.

Samas on seda põnev jälgida, sest iga kord avastad midagi uut, mida enne ei mõistnud.
(selle postituse viimane muutmine: 22-03-2019 16:30 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

Postitusi: 436
Liitunud: Mar 2019
10-07-2019 13:19
Postitus: #164
RE: Salajane jälgimine
Pealkiri delfist ----President Kersti Kaljulaid: perevägivald ei ole iialgi pere siseasi. See on kõigi meie asi.-----
Asi pole ainult vägivallas. Ühiskond topib oma nina mitte ainult sinu pere sisse. Ta topib koju. Ja topib su hinge ja pähe. Sa oled omand. Ja pole siin süüdistada ainult ,,eliiti,,. KOGU ÜK teeb seda koos ja heaks kiites. Hiljuti oli juttu ,et sõja puhul suur osa relva kanda suutvatest inimestest paneks ajama. Kohe ruttu saabus valitseva võimu poolt ka artikkel , milles anti teada .......piirid suletakse. Ja seda tehakse kuna RIIGIL on õigus ja seadus ,et kasutada enda huvides KÕIKI VAHENDEID ja RESSURSSE.
Ja enamus sest kahurilihast asub päästma selle sama valitsuse paksu perset ning nende mugavat põgenemist läände. Hammasrattad hoitakse kulumiseni aparaadis....... ja siis saabuvad ,,pensionisamabad,,. Me sünnime omandina tuhandeisse kohustustesse ja õigused........ tasuta ravid, haridused, politsei riigikaitse jne. edasi on meie endi ränga töö eest OSTETUD. Tegeliku pensioni saab vaid võim lõpuks.
Kasuta nuppu TEATA ning anna teada vihakõnest.......nii nad räägivad.
Peale ,,vene,, aega seadustati maade ja kinnisvara jagamine aga just neile,kes läänes mugavlesid, mitte neil kes jäid või olid.
(selle postituse viimane muutmine: 10-07-2019 13:26 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Saidil

Tavaliige

Postitusi: 75
Liitunud: May 2019
11-07-2019 23:24
Postitus: #165
RE: Salajane jälgimine
(10-07-2019 13:19 )Lokster Kirjutas:  Asi pole ainult vägivallas. Ühiskond topib oma nina mitte ainult sinu pere sisse. Ta topib koju. Ja topib su hinge ja pähe.
Maailmavaatelisse ka -
sama president ütles millegipärast, et:

''Lameda maa teooria toetajatega tuleb võidelda!''

Ridade vahelt saab mõndagi lugeda. Ma ei ütle, et to õige oleks(universum on 2d mitte maa[ja konkreetne asi pole oluline vaid üldine põhimõte]). Tuleb välja, et igasugune teisitimõtleja(või üleülde mõtleja) on vaenlane.

Miks peab võitlema? Seda võib igaüks ise edasi mõelda...
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 10:05 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

Postitusi: 436
Liitunud: Mar 2019
12-07-2019 07:44
Postitus: #166
RE: Salajane jälgimine
https://forte.delfi.ee/news/tehnika/nato...d=86803727 Juhin tähelepanu rõhuasetusele. Vastikud hiinlased on pahad. MEIE head. Kui lolliks nad peavad inimesi? Ei muidugi ei jälgi jänkid ja eurooplased omi kodanikke. Ohei. 5G mõte ongi viia ,,äri,, uuele tasemele, kuid mitte ainult. Maailma valitseb see ,kes valitseb infot. Nii seda võtta tulebki, saavutatakse täiskontroll. Ei see pole vaid enam sobimatud kommentaarid. Inimene on viidud sedavõrd netikeskseks ,et saavutatakse kontroll terve inimese üle. Kas keegi ikka veel usub ,et ID põhised ,,oi kui turvalised,, rakendused on väga isiklikud? Ja kuidas moodi teab pank sinust viimseni kõike? Nt. tervisest kuni su sõprade krimitaustani. Üks asi on see ,et iga jälgitav tehakse max tarbijaks äriilmas. Teine on see ,et infot jagavad omavahel ,, valitsejad,,....... nii nagu tahavad.
Jh-jah. Meedia ja neti suukorvistamise esirinnas rähklesid meil ja brüsselis Ilves , Ansip ja Kallas. Ja mida tegi meedia see aeg? Tagus ,,pahade vene trollide ,, päid. Kinni aga nööriti mitte venkude suud ja näpud. Tsensitud google ja suukorvistatud meedia tagajärjeks. Eks proovi suud paotada ja saad ,,vihakõne ja ebateaduse,, eest laksud kätte. Vihakõneks aga seadustatigi eelkõige siukeste Kallaste kritiseerimine. Võimu kirumine.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 07:46 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Saidil

Tavaliige

Postitusi: 75
Liitunud: May 2019
12-07-2019 10:24
Postitus: #167
RE: Salajane jälgimine
(12-07-2019 07:44 )Lokster Kirjutas:  Ja mida tegi meedia see aeg?
meedia teemal tuli meelde, et
samal ajal kui oli riigieelarvega tegelemine visati inimestele emotsionaalselt tähelepanu võttev eutanaasia teema meediasse igale poole laiali.
kui oli kütuse aktsiisi värk siis visati ainult homode teema meediasse.
nagu ikka töötav taktika, kui oleks vaja tegeleda olulisega visatakse emotsionaalne(lõhestav ja mitte kuhugi jõudev) teema laiali - purelemiseks ja tähelepanu hajutamiseks sellest, mis toimumas on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KuKr
Vana kala

Postitusi: 385
Liitunud: Nov 2018
12-07-2019 11:22
Postitus: #168
RE: Salajane jälgimine
kelle jaoks on homode teema lõhestav? Eutanaasia?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

Postitusi: 436
Liitunud: Mar 2019
12-07-2019 12:40
Postitus: #169
RE: Salajane jälgimine
Jah. Tegudele. Teatud artiklid ( näiline erapooletus nõuab ) visatakse meediasse hommikul kell 8 aga need ei jää terveks päevaks sinna ,,esiuudiste,, sisse ,mida nt. delfis avades kohe näeb. Samuti ajastatakse sellised artiklid puhkepäevadeks ,mis pühadele langevad. Ning muidugi on kõige valulikumad teemad jäetud suvepuhkuste ajaks. Nii ei saa hiljem vaielda ,et näe meedia pole tähtsaid teemasid käsitsenud ( tuuakse arhiivist näited). See et oli valitud aeg ,kus enamuse tähelepanu oli aga mujal või lausa õllene .......oli sihilik. Meedia allub ärikatele ,kes on ka partei sponsorid. Teemade kätte jaotamist ning reguleerimist tunnistavad ka asjas pettunud-lahkunud ajakirjanikud. Delfi päist ilustavad iga päev aga hoopis teemad ,mis üldse mingit pointi ei oma. Briti sinine veri ja Tänak.
Kõik riigid koguvad andmeid. Massiliselt ka eesti. Nagu varem kirjutasin. KOGU info lastakse läbi sõela. Valukohaks võimule jäi EU kohtu keeld , mis ei luba kogutud infot koheselt kohtus kasutada. Tõstke käsi ,kes poleks netis iial kirjutanud -,, maha lööks raisa......,,või kirunud mõnd ministrit?
Põhimõtteliselt ja lisaaparatuuri kasutades....on võimalik panna viimnegi ,,sidelaineid,, vastuvõttev seade ka ,,edastajaks,, . On su taskus digi fotikas, tervise monitor vööl, auto tagumiku all........... 20000 FG sateliidist on üleval juba......... Võid põgenda kasvõi vihmametsa. Tuvastustehnoloogia leiab lõpuks ikka. Aastakest 20 tagasi räägiti võimest sateliidilt....... pargipingile suumitud ajalehte pildistada kuni loetavuseni fotol. Mitu arvutit ja neti pulka sul kodus on? Tee katse - vii nad aktiivolekusse - lahku toast. Lase kõik nö magama. Nüüd sisene ja asu kasutusvalmis pulgaga arvutisse asjatama ning piilu ,mida ülejäänud ,,passiivsed,, arvutid-pulgad teevad. Et siin mõni ei arvaks ,et ma paranoiatan, midagi ette ei ütle. Lihtsalt ise vaadake ,mis toimub...... Netipulgad piiravad seejuures vaid kliendile edastust kui see on ,,väljas või lahti,, reziimil.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 12:44 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Saidil

Tavaliige

Postitusi: 75
Liitunud: May 2019
12-07-2019 13:12
Postitus: #170
RE: Salajane jälgimine
(12-07-2019 11:22 )KuKr Kirjutas:  kelle jaoks on homode teema lõhestav? Eutanaasia?

samal ajal kui linn põleb vaidleme, mis loom murule kakas ühesõnaga.
See on tähelepanu viimine valu punktidelt majandus/rahandus millegile mille üle ajame nädal/kuu auru välja(ilma tulemusteta) ja siis läheb varastamine edasi. Pole vahet, mis teema see on. Kaalud on teised aga nõksuna töötab. Seda taktikat on nii palju kasutatud, et sellepärast peangi seda seletama.

Homode teema on lõhestav kuna see ongi agenda, mis on peremudeli lõhkumiseks tehtud ja euroopa kodaniku nõrgestamiseks. reaalseid homosi ei huvitagi see jama. eutanaasiaga on see, et...come on kas ma pean lahti seletama.
pered vajavad süüa, töökohti on vaja...riik tegeleb debiilsustega.

ja see on kurb et sellest ei saada aru.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 13:18 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KuKr
Vana kala

Postitusi: 385
Liitunud: Nov 2018
12-07-2019 13:14
Postitus: #171
RE: Salajane jälgimine
(12-07-2019 10:24 )Tegudele Kirjutas:  
(12-07-2019 07:44 )Lokster Kirjutas:  Ja mida tegi meedia see aeg?
meedia teemal tuli meelde, et
samal ajal kui oli riigieelarvega tegelemine visati inimestele emotsionaalselt tähelepanu võttev eutanaasia teema meediasse igale poole laiali.
kui oli kütuse aktsiisi värk siis visati ainult homode teema meediasse.
nagu ikka töötav taktika, kui oleks vaja tegeleda olulisega visatakse emotsionaalne(lõhestav ja mitte kuhugi jõudev) teema laiali - purelemiseks ja tähelepanu hajutamiseks sellest, mis toimumas on.

Võibolla hoopis taskaalustati homode teemat ja eutanaasia seadustamise küsimusi "aktsiisivärgiga"? "Aktsiisivärk" ju lõhestab ühiskonda kaugelt rohkem?
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 13:14 KuKr.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

Postitusi: 436
Liitunud: Mar 2019
12-07-2019 15:07
Postitus: #172
RE: Salajane jälgimine
Kukr. Asi pole detailides. Point on võimu ja valitsuse ,, arvamuse,, kinnistamisega massi pähe tõena. Mida vaja -seda pasundatakse üle võlli. Mida vaja vaos hoida ,seda soditaksegi ,,libakonfliktide,, ja muu tähelepanu hajutava soustiga. 5G teema puhul aga kõik nagu õpikust. Halb miilits on hiina, hea miilits on eesti-EU. Võidab aga kogu ÜK ladvik. Pole olemas eraldi homo teemat. See kõik on seotud globaliseeriva blenderiga, maailma kodanikeks olemisega, multikultiga ehk kakao kreemi keedusega. Aktsiisi puhul on tegemist vana rehaga ( taotluslik). Nagu Gorba kuiv seadus, nii ka see praegune jama tootis sama tulemi. Ka muidu karsked asusid jooma. Joomine vaid tõusis kuna kassa tahab täitmist. Kuid mitte ainult. Rahva intensiivne mulin on ka vaja maha suruda. Joobes kodanik pole ju tõsiseltvõetav. Alati kui on vaja mass jalust ära saada , antakse sellele leiba, tsirkust ja head olemist ( uima) veidi tubakat........... vaata mis eelnes suurele lahingus sõjas. Vaata mida tehti pärismaalastega jne.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 15:09 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 599
Liitunud: Nov 2018
12-07-2019 15:59
Postitus: #173
RE: Salajane jälgimine
Jah aga Lokster see kõik pole nii mustvalge. Esiteks seal "ees" pole mingit paha geeniust, kes sepitseb koguaeg vandenõusi.Lihtsalt inimese egojanu on seal, mis paljude puhul muutub süsteemiks iseenesest. Teiseks kõik inimesed pole mittemingil juhul samal arengu tasemel. Pärismaalasi hävitada pole muidugi õige aga arvata, et nad on oma eluviisis kuidagi moraalsemad kui meie ei kannata kriitikat.
See ütlus "vaata mida tehti..."...sisaldab, et keegi nii teeb. Kus see keegi siis on?...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

Postitusi: 436
Liitunud: Mar 2019
12-07-2019 16:59
Postitus: #174
RE: Salajane jälgimine
Ei saagi mingi ,,eliit,, teha muud kui mass........ kui neis pole samaväärselt parasiidid sees. Ja ka siin pole piiriks inimkond või ÜK vaid ,,hägusamad,, progejualad. Milles seisnes kristluseelse aborigeeni amoraalsus?
Sa nagu jälle tüürid sinna ,et kõik on ÜKS. Sinu hetke ja 1-ga üks kuna jumal on ainus. Seega olen mina ilmasitas süüdi kuna minu mõte on loonud planeedijagu kurjust. Sama palju ju oled sina sita autor mõtte najal. Aga vaata- minu mõte ja sinu mõte ei saa olla üks. Sinu jumalaga kah mitte üks. Ja need sinu nullid ja ühed on ikka sinu omad. Sinu õngitsusmeetod on ikka sama. Vibutad konksukest ja püüad siis sisse pugedes oma üheks kantida.
Ja veel kord millises kurjuses on süüdi ÜK välised kogukonnad ( olid või on).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Saidil

Tavaliige

Postitusi: 75
Liitunud: May 2019
12-07-2019 18:55
Postitus: #175
RE: Salajane jälgimine
Ma hakkasin selle peale mõtlema, et kui on jälgimine siis miks mitte ainult astraalmaailmas, mõtte maailmas ja füüsilises tegutseda. milleks üldse interneti kasutada? Internet on põhimõtteliselt kõigile lõugamine. Internet on mingi ekraani taga istumine ja info edasi tagasi loopimine...hm
Samuti kui on kokku saamised saaks ju füüsiliselt omad koodi keeled kujundada. See oleks päris põnev ja kasulik äkki.

Mäletan kunagi kirjanduse tunnis räägiti mingi lugu mehest kes mõtles välja oma keele. Tegutses selles, hiljem unustas tava keele üldse ära. See oli muidugi selline lapsik ja mitte hea lõpuga aga selle loo algus on ju hea idee. Lood ise süsteemi, mis on jälgimisvaba.

Tegelikult on veel lihtsam moodus aga seda, kes teavad teavad. Tollega pole vaja neid koodi keeli luua.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 19:12 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salajane Leping meie vastu... Infinite 5 3,997 17-12-2018 17:19
Viimane postitus: Minaelan
  Startis USA sõjaväe salajane kosmoselennuk djfreeze 4 3,117 17-01-2017 23:48
Viimane postitus: I'll be back

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog