Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti paranormaalsed nähtused
Autor Sõnum
epn
Uustulnukas

18-10-2009 19:39
Postitus: #51

Alguses on loomulikult intervjuudel tavaline kaamera. Järgmine kord tuleb parem tehnika aga muidu on sarja põhimõte ikkagi näidata et on võimalik vaime ka täiesti tavalise varustusega tabada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Cassiopeia
Veteran

18-10-2009 19:46
Postitus: #52

Tavakaameraga ei saa midagi peale. Ainult pimedus jääb. Pigem on vaja kvaliteetne infrapunakaamera muretseda. Sellega juba jääb üht-teist peale.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
epn
Uustulnukas

18-10-2009 19:49
Postitus: #53

Mind huvitab kas 400x Digital Zoom ja 20x Optical Zoom kaameraga tuleb halb pilt?
Cassiopeia
Veteran

18-10-2009 19:51
Postitus: #54

Tsitaat:Algselt postitas epn
Mind huvitab kas 400x Digital Zoom ja 20x Optical Zoom kaameraga tuleb halb pilt?

Oleneb ju kas te teete valgusega või mitte. Tavaliselt kui käiakse niiviisi tõendeid otsimas, siis tehakse pimeduses. Kas seal on infrapunareziim olemas peal?

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:00
Postitus: #55

Ei kuid kas te soovitaks mõnda millel on infrapunarežiim?
Cassiopeia
Veteran

18-10-2009 20:03
Postitus: #56

Mul endal, ei ole sellist kaamerat, kuid soovitan ebay, või amazonase saitidel otsida Infrared DVR cameras. Midagi sa ikka leiad.
Infrapunakaameraga on veidi suurem võimalus midagi lindile saada kui tavalisega.

Tom
Veteran

18-10-2009 20:04
Postitus: #57

No kui valges filmida, siis midagi ikka peale jääb Smile
Aga ma saan aru, et teemaalgataja eesmärgiks on mingit sorti vaimu-show-saate tegemine. Ehk siis küsitleda inimest ja uurida antud kohta. Ja seda kõike kaamera ees. Ja siis näidata kõigile juutuubis, et tõestasime vaimude olamasolu ära. Arvutitaga toolil istudes võib see isegi hea idee tunduda. No võib-olla ongi. Kuigi ei usu sellesse eriti.

Anna teada: paravihje@gmail.com
epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:11
Postitus: #58

Aga kui kaamera öö režiimi peale panna. Siis peaks ju ikka midagi peale saama.
Cassiopeia
Veteran

18-10-2009 20:12
Postitus: #59

Aga kui kaamera öö režiimi peale panna. Siis peaks ju ikka midagi peale saama.

Oleneb kui hea kvaliteediga pilt tuleb. Ööreziimis tihtipeale pole just väga hea pilt.

epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:13
Postitus: #60

Aga midagi saab ikka peale.
Jõhvikas
Veteran

18-10-2009 20:14
Postitus: #61

Soovitan enne ikka kodus asi ära katsetada, enne kui lähete kuhugi filmima. Tegelikult oleks pidanud juba praegu asi selge olema, mitte alles uurima, et mis ja miks Smile
Aga noh, pealehakkamist on ka vaja ja see juba iseenesest tubli pluss.

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
Jõhvikas
Veteran

18-10-2009 20:17
Postitus: #62

Aga midagi saab ikka peale.

Sry epn, aga see "midagi" jutt unusta kohe ära! Kui teete, siis proovige ikka maksimum asjast saada. Neid udseid ja jubeda kvaliteediga klippe on YouTube silmini täis. Püüdke ikka kvaliteeti saavutada!

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:18
Postitus: #63

Kodus ma proovisin oma pimedas magamistoas, ning minu meelest jäi väga hea pilt. Kahjuks kustutasin selle ära.
epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:20
Postitus: #64

mina olen kõigeks valmis, loodan ainult et mu kaameramees araks ei löö.
Jõhvikas
Veteran

18-10-2009 20:20
Postitus: #65

Aga epn, Sa ei vastanud, kes ja millise ala spetsialistid on need inimesed, kes siis abivajajat inimest aitavad?
Mõtlesid Sa üldse tõsiselt seda, et hakkate siis vaime välja ajama inimeste kodudest?

epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:24
Postitus: #66

Ma tean et on olemas kirikuisad kes vaikselt tegelevad ka vaimude väljaajamisega. Kui mõne niisuguse kirikuisa tel. number kellegil on siis oleks väga hea just teistel inimestel kui ta selle mulle annaks.
Jõhvikas
Veteran

18-10-2009 20:27
Postitus: #67

Ok, kodutöö on tegemata ja Sa alustasid valest otsast...
Aga julge pealehakkamine on pool võitu, nagu vanasõna ütleb.

epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:28
Postitus: #68

Ma otsisin internetist ja vaatasin Eesti Kummituse Mohni saare osa. Ainuke koht kuhu pole ma veel jõudnud vaadata on telefoniraamat.
Nazz
Veteran

18-10-2009 20:37
Postitus: #69

Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Ok, kodutöö on tegemata ja Sa alustasid valest otsast...
Aitan sind siis natuke kaasa. Küsi kellegilt kes on millegi sellisega kokku puutund. Ära oota, et inimesed tulevad sinu juurde, kuna seda eriti lihtsalt ei juhtu. Sulle on siin foorumis kõik võimalused olemas, et saada kogu info mingi objekti kohta, kogu info mingi isiku kohta.
Teeme nii... Esitan sulle sellise väiljakutse... Selline asi mis on mind, kui ka mõnda juba oma aegu apinand... Müsteerium mis ei ole lahendust leidnud... Oled sa nõus alustama minuga selle müsitaka lahendamist? Saada mulle U2U kaudu soov, siis räägib edasi.

PS: Objekt on Tallinnas.

[Muudetud: 10-18-2009 Nazz]
epn
Uustulnukas

18-10-2009 20:42
Postitus: #70

Nagu eest saab lugeda, pakuti mulle välja Vanalinna intervjuude rada.
Rollu
Tavaliige

08-04-2010 23:12
Postitus: #71

[quote]Algselt postitas epn
Kas olete näinud vaimu, poltergeisti või muud sellist. Nüüd on teil võimalik sellest täiesti tasuta rääkida. See on väga lihtne.
Saatke oma kummituslugu aadressile:

k_kristjan96@live.com

Ja kui Teie kodus juhtub midagi VÄGA eriskummalist, siis tuleme Teile kaameraga külla ja vaatame millega on tegu. Parema informatsiooni saamiseks kontakteeruge üleval oleva aadressiga.

EPN
Eesti Paranormaalsed Nähtused
k_kristjan96@live.com

Muutsin pealkirja informatiivseks

[Muudetud: 10-17-2009 Cassiopeia]

[Muudetud: 12-19-2009 epn]

Nüüd on teil võimalik sellest täiesti tasuta rääkida.
mida see täiesti tasuta rääkimine peaks tähendama Laugh Laugh
inimesed räägivad siin foorumis ka täiesti tasuta , ja arvan et on saanud päris palju abi !Smile

ma ausaltöeldes ei viitsi seda tervet topicut ära lugeda , aga tundute mingid ise hakkanud tüübid , mina tahaks neid asju teada mida te veel peale kaamera hoidmise teha oskate , et miks te ise midagi ei hakka tegema , nagu Nazz ütles , hakkake ise käima kuskil ja tegemas , tõesti et mitte inimesed ei pea teie juurde pöörduma , nad võivad iga teise juurde siis foorumis pöörduda , vb nad ei taha et neid filmitakse , nende kodu jne , peaksite tegelema ka sellega et neid kummitusi/poltergeiste jp minema ajada , mitte mingi lõbu tegemiseks filmida , inimesed pöörduvad siis murede ja küsimistega !

Minu arust on see EPN või mis iganes , laste fantaasia mingi rühmitus Laugh

[Muudetud: 4-8-2010 Rollu]

[Muudetud: 4-8-2010 Rollu]
vaimude otsiad
Uustulnukas

08-08-2013 12:12
Postitus: #72
RE: Eesti paranormaalsed nähtused
tulge kihlevere mõisa august 14 ootame oleme teie liikmed aga see on liiga hull tulge palun kell 13 00
Faraday
Lihtsalt lõbus

08-08-2013 21:02
Postitus: #73
RE: Eesti paranormaalsed nähtused
(08-08-2013 12:12 )vaimude otsiad Kirjutas:  tulge kihlevere mõisa august 14 ootame oleme teie liikmed aga see on liiga hull tulge palun kell 13 00

Kuskil uksed totaalselt lahti tehtud`?

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Nofretete
Veteran

04-09-2017 11:43
Postitus: #74
RE:
(17-10-2009 18:26 )VironShaman Kirjutas:  Raamaturiiulilt kostab juba praegu ähvardavat urinat,anna meile, anna meile, me teeme tast ....

prügi ehk?
Paistab, et vaimud on tegutsema hakanud.
Aasta alguses saadeti TÜ raamatukogust renoveerimise eel massiliselt raamatuid prügimäele.
Nüüd siis leiti Tõnismäel asuva Haridus-ja Teadusministeriumi hoone lähedalt
konteinerist entsüklopeediaid ja teisi teatmeteoseid. Kokkusattumus või pahade vaimude teadlik tegevus?
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=79394308
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 50 29,189 23-11-2012 11:15
Viimane postitus: katakaroliina
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 2,455 14-03-2010 11:43
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog