Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti paranormaalsed nähtused
#1
Kas olete näinud vaimu, poltergeisti või muud sellist. Nüüd on Teil võimalus täiesti tasuta sellest rääkida. See on väga lihtne.
Saatke oma kummituslugu aadressile:

k_kristjan96@live.com

Ja kui Teie kodus juhtub midagi VÄGA eriskummalist, siis tuleme Teile kaameraga külla ja vaatame millega on tegu. Parema informatsiooni saamiseks kontakteeruge üleval oleva aadressiga.


EPN
Eesti Paranormaalsed Nähtused
k_kristjan96@live.com


Muutsin pealkirja informatiivseks

[Muudetud: 10-17-2009 Cassiopeia]

[Muudetud: 12-19-2009 epn]
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas epn
Kas olete näinud vaimu, poltergeisti või muud sellist. Nüüd on Teil võimalus täiesti tasuta sellest rääkida. See on väga lihtne. Saatke oma kummituslugu aadressile:

eestiparanormaalsednahtused@gmail.com

Ja kui Teie kodus juhtub midagi VÄGA eriskummalist, siis tuleme Teile kaameraga külla ja vaatame millega on tegu. Parema informatsiooni saamiseks kontakteeruge üleval oleva aadressiga.


EPN
Eesti Paranormaalsed Nähtused
eestiparanormaalsednahtused@gmail.com
Lubage naerda. Kas Te mitte ei ole juba tähele pannud, et inimesed saavad meile kah siin rääkida oma lugusi ja täiesti tasuta, saavad rääkida meile lugusi privaatselt ning saame neile kaameratega külla minna. Meil ainult puudub see salatsemine, et "parema info saamiseks kontakteeruge."
Mis on Teie pakkumises paremat, kui meil?

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#3
Vahe on selles, et meie uurime nende inimest juhtumeid kes meilt abi paluvad, ning proovime aimu saada kas see oli lihtsalt kuulujutt või on siin midagi hoopis eriskummalist mängus.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas epn
Vahe on selles, et meie uurime nende inimest juhtumeid kes meilt abi paluvad, ning proovime aimu saada kas see oli lihtsalt kuulujutt või on siin midagi hoopis eriskummalist mängus.
Veel üks vihje:
http://para-web.org/vihje.php
Kui sa seda nänud pole, siis võin saladuskatte all öelda, et see asub seal üleval menüüs Paksus kirjas

Sinu väide pole ikka midagi uut mida meil pole.

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#5
Meile piisab kasvõi ainult ühest kummitusloost ja meie uurime seda lähemalt.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas epn
Meile piisab kasvõi ainult ühest kummitusloost ja meie uurime seda lähemalt.
Meil samuti. Isegi oleme saanud mõned lood.
Vasta
#7
Meil on plaan kaameratega kõik üles filmida, ning kui maja või korteri, maaplatsi omanik lubab, siis ka Youtube-i uploadida.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas epn
Meil on plaan kaameratega kõik üles filmida, ning kui maja või korteri, maaplatsi omanik lubab, siis ka Youtube-i uploadida.
Kas Te olete arvestanud inimeste anonüümsusega?
Miks Youtubesse? Miks mitte kohe meediasse?

Muidu seda filmimist juba mainisite. Samuti oleme meie kõiksugu tehnikaga kohal.

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#9
Kui isik ei nõus oma anonüümsuse paljastamises siis kaitseme Tema anonüümsust BLUR-i abil.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas epn
Kui isik ei nõus oma anonüümsuse paljastamises siis kaitseme Tema anonüümsust BLUR-i abil.
Kui inimene isegi sellega nõus on.
Miks muidu valikuks jäi Youtube? Miks mitte kohe kohaliku meediasse?
Vasta
#11
Väärt ettevõtmine EPN! Ja Nazz-ile rahustuseks, et materjali jagub mõlemale meeskonnale. Olge ainult mehed ja võtke nende lugude autoritega ühendust.

Rahu!
Vasta
#12
Sest Youtube on meie algne valik, ning arvame et inimesi huvitavad need lood ka välismaal. Kuid kui aga Eesti meedias neid väljastada, siis jõuab see hämmastav tõde ainult eesti kodanikele.
Vasta
#13
Arvan, et kui sa Youtubesse midagi üles paned, siis see nüüd küll oma eesmärki ei täida. Youtube ei ole just kõige usaldusväärsem kohta, ja olen kindel, et väga paljud on nõus minud.
Võib allati saata story kusagile suuremasse, üle maailma kuulsasse meediasse. Näiteks CNN, BBC jms.
Vasta
#14
Teie jutt on väga õige, aga kuna me ei taha selle 10 minutiline saatega väga suurt tähelepanu, siis proovime vältida suuremaid meediapunkte mida te juba nimetasite. Loomulikult tuleb rohkem kui 1 selline saade, aga seda siis kui materjal on valmis filmitud. Praegusi andmeid Youtube-is avaldamise kohta ei saa ma hetkel öelda.

Vasta
#15
Hm , sai just 14 a vanaks, kui selles vanuses näiteks kalmulistele järada anda, siis ei juleta hämaras enam üldse väljas liikuda,rääkimata mingist filmimisest, sest kalmulised liiguvad ainult öösel ja õhtusel ajal ja hirmud on n4ende toidupoolis.
Nurgas pobisevad just esivanamate vaimukesed, kellele vaimude ajaks sai head idanevat nisu söögiks pandud, neist kah kasu, kui midagi juhtumas siis hoiatavad.
Pildist seinal vahib uudishimulikut tuppa sooaluste külaline kes just maale külla tulnud ja avastas selle akna kuhu vaadata.
Ja raamaturiiulitel häälitseb kohutav hord uhuukirjanduse prototüüpe, kelle juttude põhjal need raamatud kokku kirjutati.
Praegu ujus just üks preestrivaim Egiptusest üle toa ja sirutas konte oma Londoni muusemumi sarkofaagiat.
Ja seda kõike te tahaksite filmida, prepareerida ja maailmale väljanäituseks üles laadida.
Oioioi, mida selle peale kõik need vaimud ja vaimukesed ise ütlevad kui nende rahu siin häirima tullakse, ma endast ei räägigi, iga kord kui keegi filmi vaatab on ta uudishimulik nina siin toas ja mitte ainult,tema tagune vaimudekari samuti nuuskinmas mida sisse vehkida.
Ütle inimeseloom miks ma seda tahtma peaksin, ainuüksi selle jaoks, et sinu edevust toita, näe mina tegin ja sain pildile,vaadake kõik.
Raamaturiiulilt kostab juba praegu ähvardavat urinat,anna meile, anna meile, me teeme tast ....
Vasta
#16
Minu raamaturiiul küll ei urise! Võib-olla oleneb see sellest, et mida seal hoida?

Ja endiselt olen ma seisukohal, et kui olla päeval aktiivne ja õhtul lugeda head juturaamatut või vaadata loodusfilme või midagi humoorikat, siis ei ole teil kodus(vähemalt nägemis-kuuldeulatuses) mitte ühtegi kolli. Ei ole vaja varahommikuni õudukaid vahtida ja arvutist mingeid jamasid nillida ja elu tunduvalt rahulikum. Vähemal osa kollide käes vaevlejad võiks alustada rahuliku elu alustamist oma koledate avataride vahetamisest!

Olge õnnelikud!
Vasta
#17
Ka minu raamaturiiul ei urise ja ma ei tunne ka kedagi kelle raamaturiiul uriseks.
Vasta
#18
Krayon , sa oled õnnelik inimene, shaman erinebki inimesest sellega, et ta näeb kolle seal kus inimene vaatab, kuulab ja tunnetab oma meeltega ilusat tervikpilti ehk kohalikku illusiooni maisest paradiisist.
Aga seelega võib leppida, sest samas on kättesaadav väga suur hulk infot, mida tavainimene peab ise kontrollimata näiteks Krayoni käest läbi kanaldaja saama ja uskuma.
Üldiselt need teised ei suhtle eriti palju sõnadega, haiguslikku logorröad ei ole täheldanud, ei tea kuidas Krayonitaolised seda ohjeldamatult produtseerivad, kes nad tegelikult on, ainult voladosed on head keelemehed.
Aga noh pits veini, hea raamat ja mis elul viga.
Aga nii noor inimene võiks ometi Potteri läbi lugeda ja meede tuletada, kuidas üks raamat peaaegu Potteri varbad ära hammustas ja urises voodi all.
Kui elu surmtõsiselt võtta siis ei ela kaua.

[Muudetud: 10-17-2009 VironShaman]
Vasta
#19
hahah . Kes tahaks ültse et keegi neile kaameraga külla tuleks , okei selliseid inimesi on aga , olgem ausad , see EPN , vms see on ikka väga haige , sama hästi hakka ise mingiks EPN'niks . Siin foorumis saab kõik ära räägitud ja kui kedagi tahetakse kutsuda saab ka siin ära räägitud . !

EDIT : Ja mille Kuradi pärast on vaja ültse kaamera mehed kohale kutsuda, kui võib kohe ta lihtsalt minema ajada , või uurida !

[Muudetud: 10-17-2009 Rollu]
Vasta
#20
epn, mul on mõned kummitavad kohad pakkuda. Oleksid nõus tulema oma kaameratega kohale?

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#21
Kus need kohasd asuvad?
Vasta
#22
Siin on mõned kohad:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie=...119141&z=8

Paljudes nendest ma käinud pole. Eelistaksin Põhja-Eestit. Kuulsin, et Saka mõis pidi hästi huvitav olema. Muidugi on valikuid veel seal nimekirjas nagu näed.
Samuti on neid kohti rohkem, kui seal kirjas. Kohti mis omavad vähe isiklikumat lugu, et avalikuks lasta.

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#23
Me mõtlesime, et ma käin mööda Tallinnat ringi koos oma kaameramehega. Ning kui Tallinna kummituskohad on läbi käidud ning uuritud, siis liigume me esimesse Tallinast väljast asuvasse objekti Mooste mõisa, kus pidi kummitama üks salapärane majavaim kes päästis mõisa kunagisest tulekahjust. Aga üldine mõte on kogu Eesti läbi käia, ning kui veab siis isegi mõned hämmastavad kaadrid salvestada.
Vasta
#24
Kas siis minu kutse peale ei tuldagi? Sad
Öeldud sai:
Tsitaat:Algselt postitas epn
Meile piisab kasvõi ainult ühest kummitusloost ja meie uurime seda lähemalt.
Mina aga pakkusin ju Saka mõisa.
Mõte oli isegi kutsuda teid minu sünnilinna, Jõgevale.

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#25
Ka Saka mõisast käime läbi, kuid me proovime enne Tallinnas kõik kummituslood ära lahendada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paranormaalsed kogemused Kawaiistar 23 6,225 16-02-2022, 02:46
Viimane postitus: Kahvanägu
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,341 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,190 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat