Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti paranormaalsed nähtused
#26
Nazz, ka mina olen sündinud ja kasvanud armsas väikelinnas nimega Jõgeva. Nagu ei meenu, et seal midagi kummitavat või niisugust oleks esinenud.
Vasta
#27
Eks ma siis käi kunagi seal ise ära. Polegi ammu oma sünnilinnas käinud. Peaks vaatama meie endi Para-Webi trupiga siis sinna.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Nazz, ka mina olen sündinud ja kasvanud armsas väikelinnas nimega Jõgeva. Nagu ei meenu, et seal midagi kummitavat või niisugust oleks esinenud.
Üks endine jahimaja. Kalda tänavale jääb, kui ma nüüd ei eksi. Mina, mu kaksikvend ja üks kutt veel ööbisime seal korra. Vähemalt üritasime. Seniks kuni nägime mingit kuju ukse eest hästi kähku ja hääletult mööda lipsamas. Kolistamistest ja muudest häältest rääkimata.
Siis on mööda raudteed minna Tartu poole, seal on mahajäätud soolaladu.
Siis on sordis üks väga vana ja kasutusest väljas veski+veskimaja.
Siis Linnumets.
Pluss veel mõned kohad.
Ei hakka hetkel neid kummituslugusi täpsustama.
Vasta
#29
Aga kui teil leidub mõni Tallinnas asuv kummitusmaja mida pole kaardil näha siis teatage.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas epn
Aga kui teil leidub mõni Tallinnas asuv kummitusmaja mida pole kaardil näha siis teatage.
Selleks täpsustatakse enne suurelt laialt priiskamist ära, et Tallinna piires toimub Teie ettevõtmine.
Para-Webi gruppil on eelis see, et me tegutseme üle Eesti.

[Muudetud: 10-17-2009 Nazz]
Vasta
#31
Kui Tallinnas on kummituspaikade uurimine lõppenud, siis tegutseme ka meie üle kummalise Eestimaa.
Vasta
#32
Mind huvitab veel üks asi. Kas keegi on näinud Lasnamäel mingit paranormaalset tegevust?
Vasta
#33
No Tallinnas tundub tööd jätkuvat.
http://www.postimees.ee/080606/esileht/s...204547.php
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
No Tallinnas tundub tööd jätkuvat.
http://www.postimees.ee/080606/esileht/s...204547.php
Tänan. Just tahtsin ise kah seda lisaks pakkuda.
Vasta
#35
Mina uurisin välja, et lasnamäel on ainult UFO-d tegutsemas. Aga seda ma ei usu, sest ka vanu matmispaike kui ka vanu lennuvälje on lasnamäel täitsa olemas.
Vasta
#36
Kui kellegil on privaatset kummitulugu pajatada saab seda teha minu e-mailile: k_kristjan96@live.com

Ning kui lubate siis filmitakse kogu protseduur üles. Kas siis varjates teie nägu või mitte. Teie soov.

[Muudetud: 12-19-2009 epn]
Vasta
#37
Kas te "EPN" olete lugenud üldse siin foorumis midagi? Siin on väga palju erinevaid asju kirjas erinevate kummitavate kohtade kohta.

Pealegist, paljusid asju ei saa filmilindile.
Milline tehnika teil on üldse, nende asjade jaoks, ainult kaamera?

Ja selles suhtes, et inimene pöördub sinu/teie poole abipalvega, mida teie teete? Te ainult filmite ilmselt? Ma saan aru, et huvitav teile ja meile. AGA inimene ei saa selles suhtes loogiliselt võttes mingit abi. Ainult seda võibolla teada, et nende kodus kummitab.

Infoks teile: KUI te viitsite ise vaeva näha, siis meie foorumis on selline nurgakene: http://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=30

Magava kassi suhu ükski hiir ei jookse. Nähke ise vaeva nende kohtade leidmisega, nagu mina olen näinud.



[Muudetud: 10-17-2009 Cassiopeia]
Vasta
#38
Me kasutame kaamerat filmimiseks paranormaalset tegevust, ning proovime filmida kogu uurimuse protseduuri. Loomulikult otsime me ise paranormaalset tegevust, kuid kui isik pöördub meie poole, probleemiga et ta majas on vaim või poltergeist vms. , siis tuleme appi meie ja uurime välja millega tegu ja mida ta tahab. Ja kui on võimalus siis ka korraldada vaimude väljaajamine lähiaja jooksul.
Vasta
#39
Hmm, aga millise ala spetsialistid siis sellest üritusest osa võtavad? Äkki ütled ka nimed? Ja veel küsimus, et millised on teie kogemused selliste asjadega tegelemisel? Olete juba filminud ja inimesi aidanud?
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas epn
Me kasutame kaamerat filmimiseks paranormaalset tegevust, ning proovime filmida kogu uurimuse protseduuri. Loomulikult otsime me ise paranormaalset tegevust, kuid kui isik pöördub meie poole, probleemiga et ta majas on vaim või poltergeist vms. , siis tuleme appi meie ja uurime välja millega tegu ja mida ta tahab. Ja kui on võimalus siis ka korraldada vaimude väljaajamine lähiaja jooksul.

Pheh. Kaamera ainult ei aita. Vaimude detekteerimiseks ja fimilindile saamiseks on olemas hulka tehnikat. Tavalise kaameraga mõtlete minna?
Vasta
#41
epn... Mis tehnika teil käepärast on?
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Hmm, aga millise ala spetsialistid siis sellest üritusest osa võtavad? Äkki ütled ka nimed? Ja veel küsimus, et millised on teie kogemused selliste asjadega tegelemisel? Olete juba filminud ja inimesi aidanud?
Jah, tõepoolest, keda (tekstis on ikka "meie") esindab 14-aastane (info profiilist) foorumikasutaja 'epn'?
Vasta
#43
Nuh, epn, kas suu vett täis? Sa olid ju onlines kogu see aeg ja nägid ka neid küsimusi. Soovime vastust!
Ja kuigi ma ei ole VironShaman-iga alati ühel meelel, siis seekord võiksid sa kogenute pajatusi kuulda võtta küll. Ära mängi tulega!
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
Nuh, epn, kas suu vett täis? Sa olid ju onlines kogu see aeg ja nägid ka neid küsimusi. Soovime vastust!
Ja kuigi ma ei ole VironShaman-iga alati ühel meelel, siis seekord võiksid sa kogenute pajatusi kuulda võtta küll. Ära mängi tulega!
Rahu rahu... Soovitasid mulle rahu... Nüüd teen teene vastu wink
Vasta
#45
Mõtlen, et miks on Teil vaja teha mingit oma temat, kui võiksite liituda meie Para-Webi Uurimisgruppiga?
Ainukesed loogiline mõte mis mulle tekib, et Te kas ei julge meilt küsida kas saate liituda või on Teil midagi palju paremat pakkuda, kui meil. (Seda siis kas rohkem proffesionaalsem tehnika, asjatundjamad inimesed vms)

[Muudetud: 10-18-2009 Nazz]
Vasta
#46
Kui huvi on, andku muidugi tuld.
Kui Tallinna piiresse tahate jääda, hakake näiteks Vanalinna asutuste (teatrid, muuseumid jms) valvelaua inimesi küsitlema. Mida vanem inimene, seda rohkem lugusid võib rääkida. Tibinad võivad viltu vaadata. Andke siis teada, kus käinud olete, kuhu minna plaanite ja mida teada saite.

Hurraa-aktivistidega on tavaliselt küll see jama, et "hurraa" läheb kiiremas korras üle.
Vasta
#47
Kas siis nagu mõni kummitusteemaline vestlussaade erinevate inimestega kes töötavad Raekoja platsi juures asuvates hoonetes?
Vasta
#48
Kui Te midagi uurima lähete, siis kutsuge mind kah kaasa. Võin U2U kaudu oma tel. numbri anda, kui soovite.
Vasta
#49
Ma tahaksin teada umbeski, mis tehnika siin mängus on. Sest tavaliste kaameratega on suht mõttetu kohale minna.
Vasta
#50
Ma pean oma kaameramehega enne kokku leppima aga mina isiklikult olen nõus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paranormaalsed kogemused Kawaiistar 23 6,086 16-02-2022, 02:46
Viimane postitus: Kahvanägu
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,033 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Küsimus....arutelu "kuradi" kohta eesti vanarahvap madman07 3 4,180 14-03-2010, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat