• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu
#1
Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu.
Selle teema algse pealkirja on uus foorum poolikuks söönud - kirjutan selle siis uuesti välja.

Selle teema üheks ajendiks oli pisikese Madeline McCanni kurb saatus. Juba tema teemas tuli jutuks ja lisasin ka linke analoogsetele kuritegudele nii siin kui seal pool Atlandi Ookeani. Kui hommikul, peale öövatust tegin kiiret hommikust "uudiste fixi" selle ala TOP-1 lehel ehk siis www.rense.com jäi silma ühe vanema loo kordus. Selle lingi lisan ka siia ning aja jooksul üritan siia veel lisada antud teemalisi linke ning kopeerida ka mõned postitused Madeline teemast.

Hoiatan kohe ette, et kuigi seal linkide taga paljast keha pole ja ka kuritegude kirjeldused ei sisalda "mahlaseid" detaile siis on need siiski õrnematele hingedele raske lugeda. Kuid leian, et neid peab lugema sest isikud kes neid sooritavad (ka Eestis) poevad süütu sirmi taha peitu mida kutsutakse tinglikult "poliitbroilerid", kuid praktiliselt on tegu meie isehakanud "juhtidega" kes oma "kõrget" positsiooni äris ja poliitikas kasutavad KURITEGUDE varjamiseks. See seltskond on jäänud samaks juba nn "nõukajast" ning vaadates viimase - euro"valimise" (väike uudis iilustreerimaks minu juttu) - tulemusi ei kao nad veel areenilt nii pea - KAHJUKS.

1: The Washington Child Sex Ring Coverup - The Franklin Child Sex Ring Implicating the Bush Whitehouse

Siin on juttu sellest USA pealinna poliitbroilerid kasutasid lapsi nii lastekodudest kui ka neid tänavalt röövides. Asi ulatus välja Valgesse Majja kuhu neid viidi salaja - öö varjus - ning selle varjamiseks võltsiti ka dokumente. Seotud olid isikud mitmest rassist ja usutunnistusest ning siduseks oli kuulumine "poliitilise eliidi" hulka.

PS. Järgmistes osades üritan lahti seletada ja tõlkida eesti keelde Dutrouxi juhtumi kokkuvõtte ning kõvasti varjatud ja peidetud Findersite juhtumi.

PPS. Tõde võib teha valu, kuid ilma selle valuta jääb maailma mõistmine poolikuks ning elu poolikuks.
Vasta
#2
Tundub, et seal on natike asjad viltu - esimese postituse täienduseks lisan 2 pilti kui link ei peaks töötama. Kuna ka videod ei tööta siis peab nendega esialgu ootama kuna ei ole kindel kas neid kuskil veel alles on netis või ei. Mul peaks kuskil "varudes" olema veel.

[Pilt: th_StumbleUponWebToolbar-TheChildProst.jpg] [Pilt: th_WTpage1.gif]
Vasta
#3
No aga see teema on siit juba ju pikalt läbi käinud:

http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid65987
Vasta
#4
Põhiliselt Madeline osas aga teema on kahjuks laiem ...
Vasta
#5
Vot kas keegi on kuulnud ? Ma lugesin eestikeelselt , kuskilt ( no ei màleta ) , kuidas mingis paruni lossis euroopas koguti kokku ( vist ) 7 poissi 7 tüdrukut ! Neid hoiti seal paljude hàsti koledate vanamuttide hoiul , kes neid keldrites piinasid ja valmistasid ette suureks peoks ! Pidu oli selline , kuhu kogunesid mingid ülikud ja rikkurid , kes tegid nende lastega seda , mida oskate ette arvata . Sinna oli juurde lisatud isegi piltte ( joonistusi ) ! See oli nii jube , et ma lugeda suutsin ainult vàga vàhe . Ma olin siis veel pàris noor ja mul polnud pedofiiliast aimugi . Oli vist mingis ajakirjas nagu seriaal or jàrjejutt !!! Hakkasin lugema , sest oli vist pealkiri selline huvitav a la "Madame ..... peod ........" !No ei màleta kurat Sad
Vasta
#6
Eelmise vabariigi ajal ilmus sihukest kollast kirjandust ja järjejutte küllaga!Smile)
Küllap kuskilt pööningult leidsid!
Vasta
#7
NoMoreRo - kui uuesti ülesse leiad võta ühendust
Vasta
#8
Mind huvitab rohkem , kes selle Eesti keelde tõlkis ! Kui ma ei eksi , oli see mingi UFOdest ja vaimudest rààkiv kirjandus , ja mingit jama jàrge pandi lõpupoole !

P.S muideks , ma panin oma kommi siia teema nime lugedes !

[Muudetud: 6-9-2009 NoMoreRoe]
Vasta
#9
Minu mälu järgi ilmus selline perverssne järjejutt kunagi ajakirjas Maaja, siis oli ta küll vist Maarja veel. Juttu oli Prantsuse aristokraatiast, ajastu võis olla kuskil 17 - 18 sajand. Tegu oli väljamõeldisega.
Võimalik, et silmas peetakse mingit muud järjejuttu.
Vasta
#10
"See seltskond on jäänud samaks juba nn "nõukajast" ning vaadates viimase - euro"valimise" (väike uudis iilustreerimaks minu juttu) - tulemusi ei kao nad veel areenilt nii pea - KAHJUKS. "


Excubitoris saan ma ikka õieti aru!? Vaevalt et sa nüüd piraadi parteid silmas pidasid.. Kerge shokk sel juhul..

Ilmselt ma sain selle uudise ja jutu seosest valesti aru?

[Muudetud: 6-9-2009 deg987]
Vasta
#11
Juttu ikka Eesti valimistest ja siin võimul olijatest.
Vasta
#12
Mutionu ! Ma arvan , et see võis olla ka midagi sellist ! Ma olin Hiiumaal tuttavate juures puhkamas ja igavusest sai loetud , mis kàtte juhtus Smile
Mmm need igavad ja pikad puhkused suviti Smile
Vasta
#13
Meie "armsa" idanaabri suur isevalitseja on samuti alaealiste suhtes üsna kahtlustäratavat huvi ilmutanud:

Alexander Litvinenko: The Kremlin Pedophile
Putin, the Pedophile?
Vasta
#14
Mis puudutab Kremlit siis sellised "kombed" hakkasid seal prevalveerima kohe peale peale bolševike võimule tulekut aastal 1917.
Kõige kurikuulsam nende kommete järgijaist oli Lavrenti Beria kellel oli oma "autogrupp" mis liikus (peamiselt) Moskvas ning korjas siis kokku tüdrukuid vanuses 8-15 ning viis neid siis tema residentsi kus härra tegi valiku. Need kes "sõela" ei läbinud saadeti kiiresti GULAGi. Allesjäänud "kasutati" ära ja siis üldjuhul tapeti kohe või saadeti laagrisse edasisele "töötlusele" lõpp faasiks oli mahalaskmine. Teada oli vähemalt 3 noort naist kes jäid selles kadalipus ellu ning Nikita "sula" ajal võeti neilt ka tunnistused, kuid hiljem nad lihtsalt kadusid.

Patust puhtad ei olnud ka bolševike esimesed liidrid, kuid nende "maitse" oli peamiselt noored poisid lisaks omavahelisele "trukkimisele". Näiteks Leninil olid mitmeid armukesi kes omavahel intrigeerisid ning ka "kaklesid" ning saatsid Leninile kirju rindelt ja komandeeringutest. Need kirjad on siiani alles KomPartei eriarhiivis ning ka uued administratsioonid ei taha neid levitada. Ainukeseks ernadiks oli Jeltisn kes üritas Venemaast riiki teha, kuid tema toetajaskond oli pisikene ning meesmürgitati ning asi jätkus samal vanal NLKP kursil - nagu ka meil Eestis - kahjuks.

Paar linki: peamine koduleht - http://www.gulag.ipvnews.org/new/ ja http://gulag.ipvnews.org/.
Leninist - http://gulag.ipvnews.org/article20080110.php
Vasta
#15
Neile kes ei ole "Matrix'i lapsi" (veel) lugenud, siis seal on päris mitu peatükki paljalt sellele teemale pühendatud. Soovitan kindlastil. Esmaspilgul võib asi tunduda mõne joodiku deliiriumi nägemustena, aga avage ennast, unustage senine nägemus maailamast ja lugege mõttega. Kindlasti tuleks raamat seedida tervikuna, mitte et ma sirvin ainult põneva.. kusagilt keskelt ja lõpust.

[Muudetud: 6-13-2009 Elderm]
Vasta
#16
Mnjahh - "Matrixi lapsed" peaks olema iga mõtleva inimese kohustuslik lugemisvara.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Mnjahh - "Matrixi lapsed" peaks olema iga mõtleva inimese kohustuslik lugemisvara.
Eks enamus inimesi, kes on end siia vähemalgi viisil sisse elanud, on seda lugenud.
Vasta
#18
Kerige siis lõpu poole ka - http://judicial-inc.biz/96Cohn-Bendit.htm
Vasta
#19
Natuke lugemist ehk "väikene" meeldetuletus: Chapter 15 - Suffer little children.

Pikemalt ja põhjalikumalt aga SIIT
Vasta
#20
Vahelduseks ka natuke "kuivi" numbreid kadunud isikutest California osariigist ajavahemikus 1995 kuni 2000.

Esiteks siis kadunud lapsed, teiseks leitud lapsed ja kolmandaks - võrdluseks - kadunud täiskavanud.
Võrrelge numbrite "mängu": lapsed - 116 811 (leitud 90085); täiskasvanud - 925, see kõik 1995a seisuga !!!
Vasta
#21
Nojah, lapsed ongi sellised, kes kipuvad rohkem kaotama ja muidugi ka ise rohkem ära kaduma. Samuti pole midagi imestada, et neid ka rohkem kadunuks jääb, sest neil on oluliselt raskem rabeleda välja olukorrast, kust täiskasvanu pääseks.

Ning loomulikult on lapsed ka teatavate pervode puhul rohkem sihtmärgiks kui täiskasvanud.

Ülejäänud paranoiasid ei taha paraku üldse kommenteerima hakatagi.
Vasta
#22
Kes siis aitavad neid vaeseid lapsi "rajalt" maha võtta ning saavad vastutasuks ka "katust" - http://williamayreswatch.blogspot.com/
Vasta
#23
Et siis kui lapsed kaduma juhtuvad, on seal taga muidugi laialdane vandenõu? See, mida ma just laste loomuliku kadumakippumise kohta kirjutasin, ei oma loomulikult mingit tähtsust...
Vasta
#24

Tsitaat:Et siis kui lapsed kaduma juhtuvad, on seal taga muidugi laialdane vandenõu?
Minu teada ei järeldu see, mitte lihtsalt laste kaduma kippumisest. Või sa tõesti arvad, et ainult selle pärast ongi see teema, et lapsed on kadunud? Loe palu uuesti.
Muidu võib sama loogikaga järeldada igasugu asju. Näiteks vandenõu ja lapsepilastamine on kindlasti välistatud, kuna lapsed vahest eksivad ära.
Vasta
#25
Saatanlikest rituaalidest - ka laste vastu: http://satanic-abuse.blogspot.com/
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,506 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Laste ja vanemate lahutamise ülemaailmne probleem? xcad 2 416 07-03-2023, 20:55
Viimane postitus: xcad
  Poola presidendi ja ülejäänud eliidi surm Pyramid 240 124,615 21-02-2022, 22:53
Viimane postitus: xcad
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,241 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  16-22.07 Ehk mida oodata? xcad 8 3,148 17-07-2021, 20:03
Viimane postitus: xcad
  Kurjuse varjatud ajalugu Pohlatohlakas 8 7,954 24-10-2020, 19:26
Viimane postitus: xcad
  Inimrassi varjatud ajalugu Thorondor 170 67,414 01-08-2020, 21:36
Viimane postitus: xcad
  Terrorismi ajalugu, ehk kes on terrorist ja mis on terror? xcad 33 6,778 17-06-2020, 12:35
Viimane postitus: jeekim
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,238 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,145 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat