•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deefa baasi olemasolu tõestamine
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Aga vähemalt pead taas uuesti alustama. Kõik ju ei tea, et olid varem jason ja seejärel morgan.

Huvitav, kas see liigitub faktiks või luuluks? Kui faktiks, siis sooviks ka tõendeid Smile1
Vasta
Kas fakt või luulu, täiesti kama kaks!
Sa ometi ei taha, et teen teema, kus hakkan sinu ja jasoni lausestust ja sõnapruuki ükshaaval lahkama? See teeks muidugi sulle suurt rõõmu, aga niisuguseks lolluseks mul aega ei ole.
Aga uuesti pead nagunii varsti alustama!
Kui sa muidugi ei suvatse vahepeal meelt muuta ja mõnesse teemasse ka midagi normaalset lisada.
Kuidas ikkagi oleks, kui alustaksid teemaga Miili pikkune UFO? Lisaksid sinna skeptikute suureks rõõmuks oma vastuväiteid? Või siis vaataksid seda videot, mis sulle vaatamiseks anti?

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Mis puutub pakkumisse siis turuplatsile selleks pole vaja minna, võib üles panna pildid ja erinevad nägijad pakuvad, mida nad näevad, või arvasid, et kõik huvitavad inimesed on nii enesetähtsad, et peavad ennast kõigile tutvustama, eriti vaenulikule isendile, siis nad oleks juba ammu Randi miljoneid jahtimas.


Ei, kuskile piltide ülespanemisest pole mingit kasu. Piltide vaatajad ei tohi arusaadavatel põhjustel selle testi käigus teineteisega suhelda (tavainimesele teadaolevate vahendite abil, telepaatiliselt - palun väga, palju kulub).

Tegelikult ei eelda mina küll kelleltki mingit erilist enesetähtsust - kui on välja käidud, et näeb, siis peaks see ülevaatamine olema ju õlgu kehitamapanev käkitegu. Tegelikult, kui aus olla, siis paitab hoopis see pidev keerutamine suure enesetähtsuse upitamisena a'la "meiesugused hiiud end igasuguse mutuka pärast liigutama ei vaevu". Aga selles on sul ilmselt õigus, et kui neis inimestes peale huvitavuse ka midagi muud oleks, oleks Randi praeguseks juba kerjus.

Tsitaat:Algselt postitas VironShamanMorgan, pea üht asja meeles, ravijad ja muidu veidrikud võivad mitte ainult tervendada, vaid ka vastupidi haigeks teha, kui mõni vaenulik tüüp järjekindlalt nende olemust ründab, seetõttu pole sellised kohtumised isikliku tervise seisukohalt juba ohutud.


Aktiivse ja pealehakkaja inimesena leidsin ma ka siit võimaluse testimiseks! Mis oleks, kui ma esitaks soovi ühele konkreetsele haigusele ning kui ma kuu aja jooksul sellesse ei haigestu, siis klassifitseerub su ähvardus jam...no ütleme pehmemalt - BLUFIKS. (Üks kuu on hüpoteetiline ajaühik, vastavalt kokkuleppele võime seda ka siia-sinna nihutada. Samuti võime pidada läbirääkimisi ka sajatatava haiguse osas sest ma isegi mõistan, et meie kliimas mulle näiteks malaariat kaela saata oleks isegi sinusugusele kõvale nõiale tiba raskevõitu. Muidugimõista ei lepi ma ka mingi gripi ega nohuga Smile1 ). Aga mis arvad? Teeks õige proovi? Ma konsulteerin arstiga, selgitan välja, millised haigused sobiks antud kontekstis tõestuseks ja varustan sind ka nende haiguste kohta käiva spetsiifilise infiga, et sa ikka teaks, mida on teha vaja.

Tsitaat:Algselt postitas VironShamanJa nad pole isegi pahatahtlikud sest peegeldavad tagasi ainult rünnaku enda vastu.


Noh, ma võin siis neile kaasa aidata, proovides samal ajal ka ise neile neid haigusi kraesse manada Smile1

Tsitaat:Algselt postitas VironShamanVaatamine aga on võimalik mitte sõja tingimustes vaid rahulikus vaikuses kui keegi ei sega.


Teile garanteeritakse fotode vaatlemise ajaks täielik vaikus ja rahu. Kui soovid, siis ka täielik eelnev eetrivaikus foorumis. Ma täitsa nõustun - ega 100K test pole naljaasi, selleks tuleb põhjalikult ette valmistuda.

Tsitaat:Algselt postitas VironShamanAga miski ei keela seda teemat televisiooni nõiakonkursi teemana üles haipimast, las ametlikud oma võimeid reklaamivad nõiad närivad võidulootuses.

Kuivõrd seal saates pole keegi midagi kuulnud testide varjestamisest ehk kõrvaliste infoallikate välistamisest, siis ma ei soovitaks sinna lolli mängima minna. Neil on seal ikkagi tegu meelelahutusega. Pealegi on minu arvates ebaõiglane koguda kokku kamp erinevaid sportlasi ja panna nad siis võistlema aladel, mis polegi üldse nende spetsiifika. Ma arvan, et poksija peaks oma sportlasevõimeid tõestama poksiringis, mitte teivashüpperajal. Seega leian ma ka, et deefa baasi tulnukaid peaks fotodelt otsima need kodanikud, kes ise on väitnud, et nad seda suudavad.
Vasta
No kas pole täielik üksühele vastavus ma isegi ahhetasin kui selle leidsin,
1. Kõikidel kohatud lenadel (nimetame neid kokkuleppeliselt nii, tegelikult rohkem kohtab mehi) kasutavad ühetaolist matslikku kätumisstiili.

2. Kõik lenad on avalikult harimatud ja ei tunne oma väidetava eriala põhiteadmisi.

3. Kõikidel lenadel on oma tegevuses sarnane käekiri.
a) viia vastane endast välja
b) iriseda pisiasjade kallal ja võimalikult vaidlus viia põhiteemast kõrvale, veel parem viia vaidlus isikuomaduste tasandile ja teema sumbub tühja sõnamulinasse.
c) Killustada sõnumid võimalikult väikesteks tsitaatideks, igaüks neist asetada võimalikult suurde raami millega tekitatakse foorumis palju tühja kohta.
d) Ei reageeri vastase mingitele argumentidele, ka kõige jämedama sõimu vormis (see on iseloomulik paranoilistele)
e) Vaidluses kasutatakse eranditult tsitaate ei ühtegi oma isiklikku mõtet.
4) Kogu mäng on põhistrateegia, mille eesmärk on mõttekaaslastel mitte lasta suhelda üksteisele mingeid huvitavaid fakte tuua ja võimalusel vaidlejatest midagi asjalikku teada saada.

Väidan et lenasid reaalses elus pole olemas, need on nukud, kes on spetsiaalsetel kursustel välja õpetatud, kuidas taktikaliselt hävitada igasugume mõistlik suhtlemine foorumites.
Sellest ka ühetaoline ja sarnane käitumine kõikides foorumites
http://www.pycckie.forum24.ru/?1-16-0-00...1202037779

[Muudetud: 8-17-2009 VironShaman]
Vasta
VS, kus kohas see leenade jutt sedasi kirjas on ? Linki paluks !
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey

Tsitaat:Algselt postitas VironShamanMorgan, pea üht asja meeles, ravijad ja muidu veidrikud võivad mitte ainult tervendada, vaid ka vastupidi haigeks teha, kui mõni vaenulik tüüp järjekindlalt nende olemust ründab, seetõttu pole sellised kohtumised isikliku tervise seisukohalt juba ohutud.


Aktiivse ja pealehakkaja inimesena leidsin ma ka siit võimaluse testimiseks! Mis oleks, kui ma esitaks soovi ühele konkreetsele haigusele ning kui ma kuu aja jooksul sellesse ei haigestu, siis klassifitseerub su ähvardus jam...no ütleme pehmemalt - BLUFIKS. (Üks kuu on hüpoteetiline ajaühik, vastavalt kokkuleppele võime seda ka siia-sinna nihutada. Samuti võime pidada läbirääkimisi ka sajatatava haiguse osas sest ma isegi mõistan, et meie kliimas mulle näiteks malaariat kaela saata oleks isegi sinusugusele kõvale nõiale tiba raskevõitu. Muidugimõista ei lepi ma ka mingi gripi ega nohuga Smile1 ). Aga mis arvad? Teeks õige proovi? Ma konsulteerin arstiga, selgitan välja, millised haigused sobiks antud kontekstis tõestuseks ja varustan sind ka nende haiguste kohta käiva spetsiifilise infiga, et sa ikka teaks, mida on teha vaja.

Selliste asjadega ei mängita.
Vasta
To VS:
Sul on igas punktis õigus, aga ühe asja jätsid ütlemata:
Nad tahavad tähelepanu!
Emotsioone neil ei esine, aga sisse on programmeeritud ka tähelepanuvajadus!
Et neid lenadeks nimetatakse, see ainult tõstab neid endid nende silmis. Umbes nii, et missioon on edukalt korda viidud!
Parim, mida meie teha saame, on neid ignoreerida!

[Muudetud: 17-8-2009 Müstik]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik

Nad tahavad tähelepanu!
Emotsioone neil ei esine, aga sisse on programmeeritud ka tähelepanuvajadus!

Tuline õigus.
Näide allpool.

----------------------------------------------------------------------------

Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Tsitaat:Algselt postitas madman07
Eeee...eei , nalja ei tohiks selliste sõnadega nagu "bännimine" teha! Mis ma ütlen....MorganLaFey -il on siis "minu mõistes" suht adekvaatne-konstruktiivne lähenemine teemadesse....niipalju kui olen selle kasutaja postitusi lugenud. See et ta skeptikute - niiöelda "poole" peal on- pole probleem. Arvan et olen kah skeptik....kuid on "asju" mis üha enam läbi isiklike kogemuste mu silmi avavad. p.s - foorum ju ongi arutlemise ja vaidlemise kohaks....ja ka miks-mitte "tuliste" vaidluste kohaks......

Näed - normaalne inimene normaalse suhtumisega ja mis peamine - igati eluterve! Mitte nagu ülem-jamaloogid, kes ennast iga kahtluseilmingu ja sarkastilisema sõna peale hingepõhjani puudutatuna tunnevad (oh, miks küll?).

Muide, mõtle see oma fenomen korralikult läbi ja võta ühendust!

--------------------------------------------------------------------------
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kas fakt või luulu, täiesti kama kaks!

See iseloomustab sind tõesti üsna hästi.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikSa ometi ei taha, et teen teema, kus hakkan sinu ja jasoni lausestust ja sõnapruuki ükshaaval lahkama?

Ent ometigi - tahan küll.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikSee teeks muidugi sulle suurt rõõmu, aga niisuguseks lolluseks mul aega ei ole.

Seda ma kartsingi. Aga näe - väide on õhku lennutatud ja jälle jääb ühe paramõtte tõestamine lihtsalt selle taha, et kellelgi on "midagi targemat teha" kui vajadusel oma sõnu tõestada.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikAga uuesti pead nagunii varsti alustama. Kui sa muidugi ei suvatse vahepeal meelt muuta ja mõnesse teemasse ka midagi normaalset lisada.

Kahjuks pean tõdema, et minu ja sinu definitsioon normaalsusest läheb totaalselt lahku. Aga ei hakka mina enam jamama - kui midagi sellist peaks juhtuma, siis on pilt selge nii minule kui ka kõigile teistele, kel mõistus peas. Küllap jätkab keegi teine missiooni ja häbi on küll puhtalt teie osa.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikKuidas ikkagi oleks, kui alustaksid teemaga Miili pikkune UFO? Lisaksid sinna skeptikute suureks rõõmuks oma vastuväiteid? Või siis vaataksid seda videot, mis sulle vaatamiseks anti?

Seda lugu ma polegi lugenud. Korra heitsin sinna pilgu sisse aga miskit tuli vahele. Vaata, tavaliselt on nii, et kui üks väide on liiga jabur, et olla tõsi, siis tõenõoliselt see polegi tõsi. Seepärast see minud erilist huvi ei tekitanudki. Pealegi - kõik pealtnägijad kauged võõramaamehed - mis ma nende juttudega ikka teha saan? Minule pakub palju rohkem huvi kohalik, maavillane ja käegakatsutav kraam, millel ka kohalikud maavillased tegijad, oskajad ja pealtnägijad.
______

Muideks, misk sind nii väga häirib, kui ma siin mõnes üksikus teemas oma mõtteid avaldan? Ma saaks aru, kui ma käiks igas teemas aga kaugel sellest. Hoopis sina oled üks neist, kellele ei anna rahu see teadmine, et ma üldse olemas olen ning kes mind igas teemas jälitavad ja mult täiesti asjassepuutumatuid asju pärides teemat sassi ajavad. Minu arust on siin praegu teemaks Deefa baasi olemasolu tõestamine. Aita mul meenutada, millal SINA selles teemas midagi teemakohast öelnud oled ja millega teema arenemisele kaasa aidanud oled????? Pärast seda võib edasi arutada, kui palju mina siin seda teemat arendada olen püüdnud.
Vasta
No aga siis olekski paslik kohtuda ju näost näkku teil, kui Morgan ikka inimene luust ja lihast on, siis ilmub ta ju kohale ?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas as-green
Selliste asjadega ei mängita.

Kinnitan siinkohal täies veendumuses ning andes endale oma sõnade ja tegude kohta täit aru, et võtan kogu vastutuse selle "mängimise" võimalike tulemuste ja tagajärgede eest 100% enda kanda Smile

Kas nii sobib?

(See oli küll mõnede arvates ilmselt enneolematu pühaduseteotus aga ma tõepoolest ei usu sellesse pärismaalaste janti ning seepärast on nüüd kõigil maailma nõidadel vabad käed külvamaks mind üle kõikvõimalike hirmsate haigustega.)

[Muudetud: 8-17-2009 MorganLaFey]
Vasta
No siin vast tuuakse vastuargumendiks see, et kes teisele häda meelega kaela toob saab selle ise ka tagasi või vähemalt ma olen sellisest põhimõttest nagu ka väljaspool teada tuntud vanasõnu kuulnud.

Muidugi kui sa ise seda soovid, siis äkki on asjad teistmoodim edu haigestumisel Smile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Lotharius
No aga siis olekski paslik kohtuda ju näost näkku teil, kui Morgan ikka inimene luust ja lihast on, siis ilmub ta ju kohale ?

Ilmub. Aga kuna mulle otsa vaatama ei ilmu hetkeseisuga ilmselt kedagi, siis pole sel ju mõtet. Nagu nägid, suutis VS selle pildivaatamise küsimuse kohe pärast seda kui esitasin omavahelise infovahetamise välistamise nõude, järjekordselt mingiks vormituks ja mittemidagiütlevaks eneseupituseks muuta, pannes kirsina koogi otsa veel ka järgmise leenaluulu. Minu arvates on selge, et hoolimata ta enda varasematest juttudest ta ilmselt siiski ei suuda neid sealt näha. Kindlasti leiab ta vajadusel veel vähemat 33 põhjendust, miks see katse toimuda ei saa aga...nojah...misiganes...

Tsitaat:Algselt postitas Lotharius
No siin vast tuuakse vastuargumendiks see, et kes teisele häda meelega kaela toob saab selle ise ka tagasi või vähemalt ma olen sellisest põhimõttest nagu ka väljaspool teada tuntud vanasõnu kuulnud.

Ilmselt. Vabanduse leiab alati. Eriti lihtne on vabanduste leidmine valdkonnas, kus sa ise reeglid välja mõtled.

Tsitaat:Algselt postitas LothariusMuidugi kui sa ise seda soovid, siis äkki on asjad teistmoodim edu haigestumisel Smile

Ma tegelt loodangi, et oma kindla soovi avaldamine elimineerib vast selle tagasitulemise mure ja nõid saab ikka vabalt mulle muhkkatku, skorbuudi ja kollapalaviku kallale saata.

[Muudetud: 8-17-2009 MorganLaFey]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Parafoorum on teadmiste jagamise koht, aga mitte tühivaidluse koht!


Siin ma sügavalt nõustun - peamiselt on siin siiski koos HUVILISED kes üritavad suhelda teiste HUVILISTEGA.
Olen täheldanud, et enamikku EI huvitagi mingi tõestus vaid lihtsalt SUHTLEMINE.
Jasoni ja Morgani taoliste "tõestuse otsimine tõestuse enese pärast" ei huvite enamikke ja vaidlusse lülitutakse lihtsalt igavusest.

Tsitaat:Algselt postitas Müstik

Tegelikult pakub Morgani jura huvi ainult nendele paraweebudele, kes tunnevad end puudutatuna sellest, et nad paraasju ei jaga, pole uurinud ja oskavadki ainult vaidluses kaasa lüüa!


Seda olen kahjuks isegi täheldanud. Selle asemel, et ISE otsida ja ISE lugeda ning ISE mõtelda kaldutakse lihtsalt pooldama seda kes hetkel tundub mõnes vaidluses peale jääma. Ja siis tulevad sellised vahele ütlemised mis panevad juukseid peas püsti tõusma ja küsima, et kas see inimene ÜLDSE midagi muud peale selle foorumi lugenud on. Siin on ju üldiselt siiski kokkuvõtted ja ümberjutustamised mitte aga algteadmised koos.

**************************************************
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Kaevamas kahjuks/õnneks mitte olin siis veel nooruke alles, KUID - tunnen juba üle 20a inimesi kes seal käisid kaevamas ning nende tähelepanekud ja kogemused on mul vägagi hästi meeles.

Lahe, tahaks kah nendega kohtuda! Organiseerid äkki?

Ei usu, et nemad SINUGA kohtuda tahavad. Sa pole esimene kes arvab, et "lendab peale" ja tõestab kõik ära.
Sellised kogemused teevad ettevaatlikuks ning isikuid kellega kogemsui vahetatakse valitakse hoolega.


Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Sina vastusest lugesin ka välja, et sina pole osalenud seega äkki siis valiksid ala milles oled OSALENUD - seda sa ju siin nõuad pidevalt, et osaleksime - miks siis ise võtad sõna ilma selleta ?

Valin ala, milles olen korduvalt osalenud - jamauurimine. Sina viita nüüd palun, kus ma olen kelleltki mingit osalemist nõudnud? Või seleta, mida selle all silmas pead?

Siin samas teemas ju kulla inimene - loe natuke tagasi - mitu korda oled ülesse kutsunud kohale tulema ja osalema - või nägin viirastusi ??


Tsitaat:Algselt postitas excubitorisMis aga puudutab "paramulli" lõhkemist siis arvan, et enne sureb siit foorumist enamik inimesi ära ja siia saabub mitu järelpõlve neile/meile kui on mingitki ohtu, et mingi mull lõhkeb.

Kahjuks on see tõesti nii, et see peamull kestab tõenäoliselt seni kuni kestab inimkond sest igasugustesse veidrustesse uskumine on inimestele geneetiliselt sisse "programmeeritud". Küll aga saab lõhki plaksutada igasuguseid pisemaid, lokaalseid mulle, mis on tekkinud sellest, et keegi kuskil midagi põnevat väidab ;-) Tegelikult arvan ma, et nende lõhkiajamisest on isegi rohkem kasu sest nende lõhkemine puudutab neisse uskuvaid ja muul moel neisse puutuvaid inimesi palju vahetumalt.


Veidrustesse ??? Nohh see on selline subjektivism - keda kõike pole veidrikuteks peetud - Galileo, Newton, Velikowsky, Aarp jne.
Ajalugu on aga näidanud, et neil oli siiski õigus !



Tsitaat:Algselt postitas excubitorisPigem lõhkeb skeptikute mull - ja pauguga - ise asi kes seda siinsetest olijatest ära jõuab näha.

Ka nii võib olla. Aga selleks peab parandus lõpuks ometi põranda alt välja tulema. Paraku ma ei usu, et seda kunagi juhtub.


Mis mõttes "põranda alt" ?? Kas "parandus" või paraloogia on kuskil keelatud ja samastatud terrorismiga, et tal on vajadus põranda alt välja tulla ? Kõik on avalik ju - lihtsalt enamus inimesi teeb tööd ja vaatab ainutl seda mis TVst tuleb ja see EI juba ammu enam saladus, et seal on jamandust kordades rohkem.


Tsitaat:Algselt postitas excubitorisPS. Ahhjaah - mis puudutab seda hullumaja osa - sõnastus vist ei olnud kõige parem - iva siis selles, et üritad siit leida uusi nägusi - vanadega muutub hullumajas juba IGAVAKS.

Sõnastuse ega õigekirjaga pole sul jah eriti vedanud...aga see on üldiselt andestatav ja ebaoluline.

Oled valmis viskama esimest kivi ?



Vasta
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Kas fakt või luulu, täiesti kama kaks!

See iseloomustab sind tõesti üsna hästi.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikSa ometi ei taha, et teen teema, kus hakkan sinu ja jasoni lausestust ja sõnapruuki ükshaaval lahkama?

Ent ometigi - tahan küll.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikSee teeks muidugi sulle suurt rõõmu, aga niisuguseks lolluseks mul aega ei ole.

Päris naljakas, kuidas sa kontekstist lauseid välja hakid!
Iga vähegi mõtlev inimene taipab, et kas fakt või luulu on mõeldud ainult selle kohta, et kas sina oled fakt või luulu,
mitte kas paranähtused on fakt või luulu!

Järgmise lausega: tahan küll! - tõestad sa järgmist punkti, et sa oledki siin foorumis ainult selleks, et pidevalt sinuga tegeletakse!
Teine asi on muidugi see, et paraasjad sind üldse ei huvita ja eriti UFO-teema, sest igaüks võib vaadata ja lugeda, et üheski vähegi põnevust pakkuvas UFO-teemas sa viimasel ajal osalenud ei ole. Ei usu, et sa ära unustasid! See teema on peaaegu iga päev üleval. Usun ja arvan, et ka teised jagavad mu seisukohta: sa lihtsalt ei oska seal midagi mõistlikku rääkida.
Vasta
offtopic - kuskil kellegil on ütelus, et suurim sõprus sünnib tihti peale kõva kakelust. Seega ärge kartke kohtuda, küll ma teie näpud ja juuksetutid eraldi hoian Ph34r2
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
offtopic - kuskil kellegil on ütelus, et suurim sõprus sünnib tihti peale kõva kakelust. Seega ärge kartke kohtuda, küll ma teie näpud ja juuksetutid eraldi hoian Ph34r2

Ometi üks liitlane Smile Tuleb tagant õhutada lepitusele ja avameelsele diskussioonile Bleh
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Aga vähemalt pead taas uuesti alustama. Kõik ju ei tea, et olid varem jason ja seejärel morgan.

Huvitav, kas see liigitub faktiks või luuluks? Kui faktiks, siis sooviks ka tõendeid Smile1
Miks sa loodad ,et teised peavad sulle tõendid kandikul kätte tooma. Otsi ise endale tõendid mida saad ise kontrollida ja sulle peaks enesele sellest piisama. Hangi endale korralik tselluloid filmil põhinev videokaamera ja kaamera paigutuse asukoha võin sulle ka huvikorral soovitada. Suurematel riikidel on juba ammu tõendid ja tõestusmaterjalid olemas ja nad varjavad tõde meelega.
Vasta
Teate mehed, mul pakkumine, kuidas energiat kasulikult suunata:

Jason ja Morgan, ehk mõni veel. Mina kahjuks ei jaga filmimaailmast niipalju, et neis võimalikke vigu näha. Kuna netis liigub palju klippe küll ufodest, küll muudest asjadest, enamik neist ka paraku feigid, siis pakuks välja, et juhul, kui teie teadmised ja võimalused on pädevad, siis võiksite teemade all toodud filme analüüsida ning eraldi paketina välja tuua teie meelest seal esinevad vead, möödarääkimised, lausvõltsingud.

Mind isikliklikult huvitaks väga,kui keegi võhikule (nagu ma olen) näpuga näitaks, et vot see ja see on kummaline. Loomulikult on meil ka oma pea otsas kuid edaspidises mõttevahetuses saaks igaüks ise endale seisukoha kujundada.

Jah muidugi, on oht, et ka siis läheb andmiseks, kuid maha jääb kasulik jälg, mida need, kes vaielda ei taha, saavad omaette läbi närida.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Hangi endale korralik tselluloid filmil põhinev videokaamera ja kaamera paigutuse asukoha võin sulle ka huvikorral soovitada. Suurematel riikidel on juba ammu tõendid ja tõestusmaterjalid olemas ja nad varjavad tõde meelega.

Jää hakkas liikuma - pakkumine õhus, haarake kinni!
Vasta
Mul endal on enese jaoks tõendid juba filmi kujul olemas ja sellest enesejaoks täitsa piisab. Samas ei tunne ka vajadust seda teistele näidata. Jää liigub ainult siis kui ise ka selle jaoks midagi teed.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Järgmise lausega: tahan küll! - tõestad sa järgmist punkti, et sa oledki siin foorumis ainult selleks, et pidevalt sinuga tegeletakse!

Ausalt, ei taha. Ma ei viitsi ja mul pole aegagi :-) Ma tahan tegeleda vaid sellega, et midagi tõestada või ümber lükata. Muus osas jääb mulle aga mulje, et hoopis sina tahad minuga tegeleda. Vasdtasel juhul oleks sa juba ammu-ammu võtnud kuulda mu soovitust mitte risustada teemasid mulle esitatud teemaväliste küsimuste ja süüdistustega.

Kui mina kuskil midagi küsima või väitma hakkan, on see väga otseselt seotud mõne eelkõneleja öelduga või muude teemassepuutuvate asjaoludega. Aga kohe leidub mõni tõsiukslik, kes lendab kohale ja hakkab minu isiku kallal nokkima ning mingit muud mõttetut tolmu üles keerutama. Rahuneks õige maha?

Tsitaat:Algselt postitas MüstikTeine asi on muidugi see, et paraasjad sind üldse ei huvita ja eriti UFO-teema, sest igaüks võib vaadata ja lugeda, et üheski vähegi põnevust pakkuvas UFO-teemas sa viimasel ajal osalenud ei ole.

Kellele põnev, kellele mitte. Ma arvan, et see on sügavalt MINU ASI, kus ja mil määral ma sõna võtan. See, kui keegi hakkab juba lausa selliste asjade kallal irisema, näitab küll ainult seda, et midagi targemat pole enam öelda.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikEi usu, et sa ära unustasid! See teema on peaaegu iga päev üleval. Usun ja arvan, et ka teised jagavad mu seisukohta: sa lihtsalt ei oska seal midagi mõistlikku rääkida.

Pole sinu otsustada, kas ja mida ma ära unustan. Kuna mu tähelepanu on suunatud mõnele üksikule konkreetsele teemale, siis teistest lasen silma niimoodi üle, et ei pruugi neid märgatagi.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
võiksite teemade all toodud filme analüüsida ning eraldi paketina välja tuua teie meelest seal esinevad vead, möödarääkimised, lausvõltsingud.

Maailmapraktikas ei kasutata filme ja fotosid tõestusmaterjalidena juba ammu-ammu (v.a. mõningatel juhtudel, kui õnnestub saada tõestatult originaalne negatiivfilm). Seega pole nende üle ka midagi arutada. Eriti tänapäevaste videotöötlusvõimaluste juures. Ma võin ju iga filmi juures öelda, et ufo või kummitus on digitaalselt lisatud ning oponent võib sellele midaiganes vastata - see ei anna mitte midagi ei mulle, sulle ega kellelgi kolmandalegi. Muidugi - on hulgaliselt ilmselgeid võltsinguid, aga need on reeglina juba nagunii tuvastatud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Hangi endale korralik tselluloid filmil põhinev videokaamera ja kaamera paigutuse asukoha võin sulle ka huvikorral soovitada. Suurematel riikidel on juba ammu tõendid ja tõestusmaterjalid olemas ja nad varjavad tõde meelega.

Jää hakkas liikuma - pakkumine õhus, haarake kinni!

Ja siis ma istun seal ja filmin kilomeetrite kaupa filmi täis ja uurin igat kaadrit eraldi ning mitte midagi leidmata saan härra Olionilt teada, et "ju siis polnud õige aeg."

Sama hästi võiks soovitada ka telekineesi tõestada: hangi endale telekineesi õpikud, mida nett täis on, vaata mõnda õppevideot, harjuta, harjuta, harjuta ja veel kord harjuta ja kui veab, siis ühel päeval oldki võimeline. Kui pole - ju siis polnud kõik õigesti.

Miks küll meeldib paralastele kõik asjad umbmääraseks ajada?

Äkki teeks parem nii, et läheme Olioniga koos õigesse kohta ja Olion, kes näeb, filmib ise õigel ajal õiges suunas ning näitab pärast ilmutatud filmi pealt, kus need ufod on. Tuleb ilmselt kordades odavam kui tundide kaupa juhuslikes suundades filmida ja loota, et just sel hetkel sealt miski mööda lendas. Loomulikult tuleks filmimist dubleerida ka tavalise videokaameraga ja fotokatega.

_______

Aga ma ei saa ikkagi aru, miks VS ja Olion sellest fotode vaatamise katsest mööda hiilida soovivad? See oleks ju kõige kiirem, lihtsam ja odavam moodus tuvastada, kas antud fotodel on tavasilmale nähtamatuid olendeid või mitte.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Mul endal on enese jaoks tõendid juba filmi kujul olemas ja sellest enesejaoks täitsa piisab. Samas ei tunne ka vajadust seda teistele näidata. Jää liigub ainult siis kui ise ka selle jaoks midagi teed.

No näed, aga ma olengi ju valmis selle heaks midagi tegema. Ma olen nõus organiseerima transpordi Deefa baasi, pildistamise, katses osalejate kohvi, tee, õlle või limonaadi ja suupisted. Olen nõus vormistama katse tehnilise projekti ja teostuse ning tulemuste hindamise. Kuidas sa saad öelda, et ma ise selleks midagi ei tee?

Milleks keerutada? Ütle otse, kas sa kinnitad oma varasemat ütlust, mille kohaselt sa näed samuti nagu VS fotodelt tavasilmale nähtamatuid olendeid?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Deefa baas Muugal täitsa elus. VironShaman 265 140,325 14-03-2015, 08:47
Viimane postitus: Mannu
  Deefa baasi projekt MGP 56 25,787 14-11-2013, 18:11
Viimane postitus: Kristjan21
  Deefa baasist (pika jutu teine osa) lahendused 45 18,369 27-07-2011, 13:57
Viimane postitus: NelliN2

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat