•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus maailmakord
#26
Saage üle oma hirmudest , lapsikustest ja tähsate onude mängimisest.Eesotsas Nõmme raadioga. Inimkond ei ole kuidagimoodi tähtsam kui miski muu. Kui inimene ennast tähtsustab,siis ta ka kardab oma mina pärast.Kui sa suudad mõista ,et oled üksnes tähetolm universumis.Sama mateeria mis kõiksus siis lakkad ka kartmast. Kõik on üks ja seesama, kõik kord lakkab kõik kord sureb.Ja siis sünnib uuesti.

MILLEKS PÕDEDA SELLE TÜHISUSE PÄRAST.

salaühingud my ass...
#27
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
Pimestunud olete omas hirmude ja vihkamise kunstlikus maailmas muud ei midagi.


Pimestunud kindlasti mitte, hirmud on elu loomulikud osad millede mõju saab vähendada info omaks võtmisega. Vihkamine on mõiste subjektiivne - see, et ma ei taha endale naabriks ei p€d€t, neegust ega moslemit EI ole näide mitte vihkamisest vaid LOOMULIKUST ettevaatlikusest ja tervest mõistusest. Maailma on kunstlik nii kui nii - kelle maailma pilt on aga kunstlikum kui teisel on juba isikliku südametunnsituse asi. Mina olen olnud REAALSES situatsioonis kus minu ümber elasid nii p€d€d (naabrid ühel pool terve ridaelamu boks), neegused (mitu ridaelamu boksi ja alguses ka korterinaabrid) ning üle tänava elasid moslemid ning OSKAN nende elustiilis ja kommetes näha OTSEST ohtu Eestis valitsevale elustiilile (ei pea silmas seda merkantiilset pudi-tarbi-kiiresti vaid sügavamat maarahvalikku mentaliteeti), kuid kahjuks puudub ENAMIKUL eestlastest otsene kokkupuude nende isikutega ning neil puudub REAALNE kogemus mida need isikud oma käitumisega siia - Eestisse - toovad. Seega minu/meie maailm võib olla kunstlik, kuid kardan, et sinu "tulge kõik ja elagem nunnu-roosas ühiskodus" on kordades rohkem kunstlik kui minu oma. Prooviksid aastakese-kaks elada kuskil kas USA või Euroopa geto piirmail ning ka sinu realiteedid muutuksid kiiresti-kiiresti.

Tsitaat:Algselt postitas Vogon

MILLEKS PÕDEDA SELLE TÜHISUSE PÄRAST.

salaühingud my ass...


Aga ära sa siis põe ja vabasta meid OMA reaalsusest - meie siin koos Nõmme raadioga tahaks veel jätkata.
Juua kama ja süüa kõrvale sealiha sülti, tantsida blondi põhjamaise neiuga Saaremaa Valssi ning silitada tänaval kena naabrilapse peakest ning emmata kaua kadunud sõpra ilma, et kõrvalvaatajad peaks meid p€d€ või pedofiiliks.

[Muudetud: 10-18-2010 excubitoris]
#28
Vogon, aga miks sa nii väga erutud nende vandenõude pärast?
Sa üldistad kõige nii jubedalt, et sellisele põlgavale tatipritsimisele ei oska siin mitte keegi sulle rahuldavat vastust ilmselt anda.

Kui me ennast tähtsusetuks ei tee ja liigikaaslastel endid niisama vägistada ei lase ning ebameeldivale vastu hakkame, siis see ei ole enese ületähtsustamine.

[Muudetud: 18-10-10 Thorondor]
#29
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
Pimesunud olete omas hirmude ja vihkamise kunstlikus maailmas muud ei midagi.
Mis ma oskan kosta... ainuke hirmunud ja vihkamist täis tundud sa oma postides ise. See on fakt, mitte solvang.

Üldiselt ma väga vabandan, et olen sellise posti teinud, mis paneb inimese vihastama. Kuigi tunnistan ausalt ja siiralt, et sellist mõtet ei olnud. Panin kirja lihtsalt oma mõtted ja tähelepanekud. Minu kõnealune postitus ei ole kellelegi kohustuseks lugeda ja ammugi mitte ei sunni ma oponendile seda tõena võtmast.

Siiski ma palun seda vähemuste teemat tervikust mitte välja rebida. Kui Vogon küsis, et kes need vähemused on, siis kahtlemata kuuluvad gayd vähemuste hulka. Isiklikult ei halvusta ja ei vihka gaysid mitte üks raas, sellise orientatsiooniga inimesi oli, on ja on ka tulevikus. Küsimus on pigem selles, et kuidas neid inimesi ja nende kooselu promotakse. Eales varem ei ole gaysid nii palju olnud ja see popp värk aina süveneb. Aga rahvas ja riik jäävad sellest aina nõrgemaks.

Sama lugu on immigrantidega. Ka nemad on veel vähemus. Jällegi kinnitan, et ei vihka neid inimesi, aga muretsen väga sellepärast, et mida rohkem on sisserännanuid, seda nõrgemaks jääb eriti väikerahvas.

Samuti ei ole midagi naiste ja nende õiguste vastu, aga see, kuidas seda jälle tehakse, see paneb pead vangutama. Kas sa Vogon ei ole siis lugenud plaanist, viia sisse kvoodid näiteks naiste parlamenti pääsemiseks või parteidesse? Mina leian, et iga asi omal ajal ja seda loomuliku arengut pidi. Ühesõnaga saab varsti reaalsusek olukord, kus ma valin oskuste ja kogemuse poolt sobiliku mehe parlamenti, aga kuna kvoot nõuab näiteks naisi sama palju kui on mehi parlamendis, siis pannakse selle mehe asemel keegi suvaline naine. Ja seda lihtsalt sellepärast, et kvoot seda nõuab.

Kõiks see ja veel palju mainimata asju ongi tegelikult Globalistide vandenõu. Kes teisiti arvab, seda ma hukka ei mõista.




[Muudetud: 10-18-2010 Kirjutaja]
#30
Jah. Võib olla ma olen idealist. Ma eeldan automaatselt,et ka neegu ja moslem mõtleb, et tema tahab elada ja tema naaber ka. Ja ma ei pea ennast ja oma elustiili paremaks kui kellegi teise oma.

excubitoris:

kas sinu arvamused ei põhjusta mitte olukorda kus sinu tsitaadi järgi : silitada tänaval kena naabrilapse peakest

Siis tead mida tehakse onudega kes võõraste laste peakesi silitavad? Mismoodi sa erined nendest neegudest. Jah ma usun su motiivide puhtust ja maarahva mentaliteeti ,ent nagu küla koerale nõnna koer külale teatab see sama rahvatarkus ...

Kirjutaja, jah judinad tulevad tihti peale küll kui vaatad inimeste kemplemist, ja tühja tähja pärast kaklemist.Tõesti.Üldisel juhul ma seda südamesse ei võta aga aegajalt saab mõõt täis.

Lugedes seda sappi siin tundub,et vaja oleks kisendada. Ilmselt on see sama loll tegu ja ei erine mingitpidi siinsest sapist.

Thorondor

Ma olen väga pikalt mõtisklenud inimese olemuse üle,tema käitumise ja saavutuste üle. Ja just enese tähtsustamine on see mis meid hukutab.jaa jaa jaa ma saan aru te ma pean seisma oma vaadete ja elustiili hodmise üle ja võitlema ebameeldivaga.

AGA NEEGULE EBAMEELDIV ASI ON VALGELE MEELEPÄRANE. MIS ASI VAHET POLE. MIKS OMETIGI INIMKOND EI SUUDA ARU SAADA NII LIHTSAST ASJAST? ME OLEME KÕIK VÕRDSED.Ühest ja samast ainest, võrdsed surma ees.

Neegu kaitseb oma elustiili ja valge kaitseb oma elustiili ja me kaitseme oma stiile senikaua kuni on maha kärvand viimanegi kui stiilikaitsja.

JA HEAD TEED TEIL MINNA.
#31
Liiga palju üldistamist, demagoogiat, teiste ignoreerimist ja teemast mööda rääkimist. Laialivalgunud on see asi..

MILLEST ÜLDSE JUTT KÄIB?

Ma pole sellest teemast veel aru saanud.. esimene postitus vist kustutatud ja järgnev tekst on üsna seosetu, mingid lingid või siis tl;dr ja nüüd lisaks veel vaidlus.

Teie konflikt ei jõua lahenduseni, kui te ei soovi lahenduseni ja üksmeelele jõuda. Proovige asju ilusti teistele selgitada, siis on kõigil meeldivam lugeda. Proovige nüüd teemas selgusele jõuda.
#32
Mind vaevas aastaid küsimus, et mis see vabamüürlus nii väga pinnuks silmas on? On ta tõesti nii hirmus, kui tahetakse mulje jätta? Lina teosed lubavad ka aastast aastasse mingeid hirmsaid asju, mida ikka veel ei ole juhtunud.

Tegelikult on see vabamüürlsusest kirjutamine väga lihtne ja tulus ettevõtmine, koos NWO-ga.
Kuna vabamüürlaste vandes on kirjas (eesti arhiivides ennem teise maailmasõjaaegsed nimekirjad ja dokumendid olemas), et ei tohi oma liikmeslisusest ja organisatsiooni tegevustest rääkida ega kirjutada, siis võib kleepida ükskõik mis teemasid selle salaühingu külge - liikmed ei saa eitada ega jaatada, sest vande järgi ei ole seda ühingut olemas. Kui keegi midagi ütleks, siis rikuksid nad oma vannet ja visatakse seltsist välja. Väljavisatu või keda klubi liikmeks ei võeta (nagu mõni vabamüürlusest kõketeadev) võib rääkida mida tahes aga ega keegi tema juttu ei eita ega tunnista ka tõeks.
Ühesõnaga antud teemad vabamüürlusest on püstitatud ainult oletustel.

PS! Kahjuks Lina ei ole kordagi sellest kirjutanud, et erinevates riikides on ka mitmeid erinevaid vabamüürlaste organisatsioone, erinevate sümbolitega ja traditsioonidega. Arhiividest on selgunud, et esimesel eesti ajal oli meil kaks organisatsiooni, mis teineteisest sõltumatult maksu kogusid ja omi asju ajasid (ärilised lepingud jms).
#33
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Lõppsõna on kuidagi kaldus või tundub mulle ainult nii? :S
Lugejale jäetud võimalus ka pisut vaeva näha... midagi sarnast on siin vahepeal juhtunudki.
#34
Vähemalt saab nüüd rahulikult magada! Selge ja elegantne vastus padja all.
"JÜRI LINA TEEB ENDALE KERGET PAPPI!"
... ja Vabamüürlased ei eita ega jaata.
#35
Jah, eks nad ole õige põgusalt meil pinnuna silmas. Minu kerget pahameelt ehk põhjustab asjaolu, et mina
valijana ei saa kuidagi sotti, et kessnaadsiinon? Rumala küsimusena, mina seaduskuuleka valijana, küsiks -
mis- v. kesasjad need Vabamüürlased on ja mil moel nad mulle kasulikud on? Valijana, oma Maailmavaadet
ja seda esindavat meest/naist valides, ma küsin; kas ma valin neid ka Vabamüürlaste Klubisse? Aga sinna ma ei saaks neid ju valida, kui ma ei tea millega need "klubid"tegelevad ja millist maailmavaadet nad esindavad? Sest -
see on saladus! Andestage mulle, aga kas see ei ole äkki mõnitamine? Kas ma pean ostma kange raha eest
mingi raamatu, et midagi neist teada saada?...v. siis härra president, võtaks vaevaks selgitada nende
"loomakeste" kasulikkust. Soovitavalt otsesaates ja vaatajate küsimustega. See võib-olla vähendaks minu umbusku ja avardaks ehk natsa ka silmarigi? Teisalt, miks seda siiani tehtud pole, kas pole kummaline!?
#36

Tsitaat:Taksonoomik:
Lina teosed lubavad ka aastast aastasse mingeid hirmsaid asju, mida ikka veel ei ole juhtunud.
Näiteks?
Jüri Lina väiteid vabamüürlaste kohta saad ilmselt päris palju kontrollida, kui viitsid algallikaid üles otsida.
#37
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor

Tsitaat:Taksonoomik:
Lina teosed lubavad ka aastast aastasse mingeid hirmsaid asju, mida ikka veel ei ole juhtunud.
Näiteks?
Jüri Lina väiteid vabamüürlaste kohta saad ilmselt päris palju kontrollida, kui viitsid algallikaid üles otsida.


Ühineks siin eelkirjutajaga ja küsiks üle, et MIDA?
Pigem on Jüri kirjtuanud siiski AJALOOST - sellest mis oli mitte sellest mis kellegi arvates võib tulla.
Vahest on ta küll tõmmanud paralleele mineviku ja oleviku, kuid see on ka olnud kõik - minu mälu järgi vähemalt.
#38
Mind huvitab see, kuidas ma saan kontrollida J. Lina väidetavaid fakte, kui neid fakte olemas ei saa keegi teine kinnitada?
Mingi pildi all olevat teksti uskuma? Mingi kinnine koosviibimine, mille kohta Lina kõike teab?
Nimetame siis näiteks kõiki kinniseid koosviibimisi vabamüürlaste koosviibimisteks?
Õppenõukogu koolis või juhatuse koosolek töö keskkonnas.

Olen järjekordselt rumal, kuna ma ei usu kõike seda, mida kirjutatakse sellest, mida ei saa kontrollida ega kinnitada. Peab neid pooltõdede kuulutajaid lihtsalt uskuma?

Minule meeldib antud teemasid uurida. Kuid ei pea vajalikuks nõustuda paljude valedega, mida siin levitatakse, ainult seepärast, et vanad olijad väidavad ja arvavad, et nende poolt pakutud ongi puahs tõde.'
Samas suutes tõestuseks tuua ainult kellegi kolmanda inimese viiteid, kellegi neljanda inimese arvamusele, viienda inimese oletustest, jõudes esimese inimese väiteni faktist. Ühesõnaga tõestamatut üritatakse muuda tõeseks vaikiva kokkuleppelise ringkaitsega - nii foorumi siseselt, kui ka maailmamastaabis.
#39
Tsitaat:Kuid ei pea vajalikuks nõustuda paljude valedega, mida siin levitatakse, ainult seepärast, et vanad olijad väidavad ja arvavad, et nende poolt pakutud ongi puahs tõde.'
Mina näiteks ei pea vajalikuks nõustuda sinu praeguse väitega ning ei pea seda sinu poolt väidetavaks puhtaks tõeks. Lihtsalt sinu arvamus. Ma ei näe, et foorumis iniemsed mingit puhast tõde teistele peale suruks.
Vaevalt nüüd Jüri Lina materjalid valdavalt mingite 4. inimese juttudest koosnevad. Väga palju asju saad kontrollida, kui sa ainult viitsiks ning ilmselt on neid materjale piisavalt, et samasuguse üldpildini jõuda.
#40
Pea enamik vabamüürlaste vanematest materjalidest on nende arhiivides VABALT saadaval. Veendusin
selles ise kui külastasin Washingtonis asuvat Šoti riituse templit mis asub aadressil 1733 16. tänaval NW.
Samal - 16. - tänaval asub ka Valge Maja. Seal on lahtioleku ajad millal saab seda maja külastada siis kui
oled ennast eelnevalt registreerinud. Eraisikutele on avatud mõned saalid, "ametlikele" ajaloolastele -
need kes on kirjas kuskil ülikooli juures või midagi sarnast on avatud mõned lisa saalid. Üleval on pildid,
esemed mis on kuulunud kuulsatele - juba surnud - müürlastele. Sain aru, et "müürimehe" käest küsitakse
juba tema eluajal kas ja kui suures ulatuses on ta nõus enda ja tema tegude avaliku eksponeerimisega.
Lugesin seal minagi natuke (muideks - koopiaid nad eriti ei luba teha), ning oli päris huvitav. Eeldan, et
Jüri on korduvalt rohkem kohtades käinud ning korduvalt rohkem lugenud. Lisaks on erinevate aegade
jooksul kätte saadud erinevates riikides (enne 1917a Venemaa, 3 Riik ja ka mingil hetkel "NSVL") palju
materjale mis heidavad müürlaste tegevusele valgust. Riikide arhiivides on enamus neist suht vabalt ka
saadaval, kuigi on teada, et nii mõnedki paberid on sealt välja ujunud ja kadunud. Palju materjale on ka
saadaval VANEMATES (nii 1800 aastatest) ajalehtedes ja ajakirjades. On olnud ka mitmeid isikuid kes on
avalikult astunud välja "müürlaste" hulgast ning sellest ka kirjutanud/joonistanud. Ameerikas on siiani alles
haud Kapten Morganile kelle tapsid "müürlased" kuna too avalikustas nende mustad teod ning saatana
kummardamise. Mees tapeti selle eest ja kaas kodanikud püstitasid talle lausa monumendi.
Kui 1900 alguses hakkaks toimuma ajakirjanduse sündikatsioon ning tekkisid nüüdseks välisuudiste turu
täielikult monopoliseerunud REUTERS ja Associated Press siis kadusid pressist sisuliselt KÕIK uudised ja
lood mis näitasid "müürlasi" halvas valguses - kas see selle kahe suure uudise firma vandenõu - ei tea.

Seega Taksonoomik - materjale on PIISAVALT - tuleb ainult kätte võtta ja need ülesse leida.

PS. Üks link kah: http://www.scottishrite.org/visitors/directions.html

[Muudetud: 10-20-2010 excubitoris]
#41
Leping №410940-4 on huvitava sisuga.Allkirjastatud Putini poolt 2007 a.

Rahvarahutuste korral võib president kutsuda korda looma NATO üksused....
http://forum-msk.org/material/news/4523734.html
http://www.anti-glob.ru/mnen/dognato.htm
#42
Lugesin jälle uudiseid ja järjest enam hakkavad majandusuudistes domineerima Kreeka, Portugal ja Iirimaa oma äärmiselt kehvade rahandus- ja majandustulemuste näol.

Kui nüüd mõningate astroloogide ja ennustajast astroloogide peale mõelda, siis finantsastroloog Abhirama (Nõmmeraadios tihti sõna saav mees) ja paljude inimeste kultusennustaja-astroloog Igor Mang rehkendasid selle aasta augustisse väga tõsise ja globaalse sündmuse, mis pidavat taaskord maailma muutma. Ei kippu ega kõppu!? Kas on tegu lihtsalt edasi lükatud sündmustega (rahamaailma valitseja poolt) ja kas äkki on edasiste sündmuste päästik 07.detsember?

WW siin mingis teemas sellest kuupäevast ka rääkis. Ise kahtlustan, et kuigi ettevõtmine oleks tõesti heal eesmärgil (agoonia lõpetada ja meid orjastav rahasüsteem põhja lasta), siis Globalistidele peaks aga ka see sündmus päris kasulik olema. Kui saavad asja kiiresti kontrolli alla, siis saavad uusi meetmeid ja samme NWO suunas astuda.

Mõtteid?
#43
EL võib jääda tuleval aastal eelarveta

Eurotoetuste tulek lükkub edasi

Van Rompuy: Euroopa Liit võitleb ellujäämise eest

Saksamaa lükkab riike pankroti poole

Kõik soovijad saavad varsti tegelikkuses katsetada rahavaba ühiskonna toimimist ja/või alternatiivrahade kasutamist.
Lükati edasi jah, vastu põhjapoolkera talve polnud mõistlik... vastu kevadet on parem.

Aga mis asja sisusse puutub, siis kõigepealt tuleb vanast lahti saada... alles siis saab uut tegema hakata. Skepsis on teinekord muidugi omal kohal, aga ... oleks põrsal küüned, läheks Puu otsa.

Et miskit näha ja kuulda ei ole, ei pruugi tähendada sündmuse mittetoimumist.

P.S. Kena näha, et asjad nii kähku arenevad.

[Muudetud: 16-11-2010 WhiteWolf]
#44
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Kõik soovijad saavad varsti tegelikkuses katsetada rahavaba ühiskonna toimimist ja/või alternatiivrahade kasutamist.
[Muudetud: 16-11-2010 WhiteWolf]

Millal siis? Ja ehk oskad valgustada, milline näeb välja rahavaba ühiskond? Mina annan sulle kotitäie kartuleid, sina teed mulle vastutasuks nt riiulid? Või kuidas...
#45
Tsitaat:Algselt postitas Kirjutaja
Lugesin jälle uudiseid ja järjest enam hakkavad majandusuudistes domineerima Kreeka, Portugal ja Iirimaa oma äärmiselt kehvade rahandus- ja majandustulemuste näol...



Elan ise Iirimaal juba üle viie aasta ja näed väga kenasti mis siin toimub.Pole suurem asi kirjutaja,aga üritan mõned read siiski panna.. Kui mina 5 aastat tagasi siia tulin,siis oli siin kõigil tööd.Mu inglis keel polnud suurem asi ja esimese tööintervjuu ,,kukkusin,, tänu sellele läbi.Läks 2 nädalat aega kui mulle helistati,et perkele see keel,tööjõudu on väga vaja.Ehitajate palk oli keskelt läbi 700-800 euri nädal.Mina olin lihatööstuses tööl.. palk umbes 550euri,+ ületunnid.Ületundide eest maksti topelt tookord.Toidu hinnad olid/on enam vähem samad mis Eestis.Riided aga odavad.Vesi on muide siiamaani Iirimaal tavakodanikule TASUTA.Niisiis inimestel oli tööd,palk oli.. äää,ütleme 500 keskmine.Nii.. pank andis sulle(iirlastele) palju vaja või palju jõuti kulutada.Peredes oli igalühel oma auto(üldjuhul mitte üle 3-e aasta vana)Ütleme nii,et kui inimene võttis uue auto,uue maja, ja kõik sinna juurde kuuluva(kodutehnika,mööbel) siis ta pidi maksma pangale umbes 250 euri nädalas!500(palk)-250=250!Poodides käidi kärudega nii,et ei vaadatud hinda ka,muudkui lükati riiuli pealt aga kärru.Elu oli nagu lill.Ehitus käis täie hooga,uus elamurajoone kerkis nagu seeni pärast vihma.Ja järsku! ei tea kust tuli MASU,inimesed hakkasid töökohti kaotama(algul koondati,hiljem lihtsalt vallandati)
Kõik läks meeletu kiirusega allamäge.Mis nüüd siis on tulemus?Aga see,et terve saarerahvas on orjastatud pangalaenudega pikkadeks aastateks,palk on umbes 250! nädalas(just niipalju ongi vaja ju laenu maksta)Kui siia tulin,ei suutnud ära imestada,kui lahke rahvas siin on,mis nüüd on.. sama mis Eestis.Tänavad on tühjad,pole enam tralli ega inimeste rõõmsaid nägusid.Nii paljut veel,et mis puutub sellesse Iirimaa allakäigu algusesse,siis selle põhisüüdlane oli mingi suurpank,millele RIIK! oli andnud omapoolse garantii.Seda pole mitte kunagi varem tehtud,et riik annaks erapangale riikliku garantii.Panga boss olevat,aga Usasse minekut teinud,kui asi hapuks hakkas minema.(nii vähemalt väidetakse)Nüüdne pilt on lausa ,,hirmus,, kuidas uued valmis elamurajoonid tühjalt seisavad.No umbes nii see lugu sai mul Smile Eks pärast lisan veel midagi kui midagi olulist meelde tuleb.Ah jaa,mis minu jaoks on mõistmatu,on see,et suured teede ehitused käivad ikkagi.Ma pean silmas maantee ehitusi,kust nende ehituseks raha võetakse?Pole need ju teps odavad.Sama pilt näiteks on minu linnas kus võeti täiesti ülikorralik jalakäijate asfaldtee üles ja pannakse kiviblokk maha.Täiesti absurd minu jaoks.Nii aitab,pole paar aastat nii pikka emakeelset teksti kirjutanud Smile1 Kui kellegil tekkib küsimusi,siis olge lahked..
#46
Esmalt Kirjutajale - mis asi on "äärmiselt kehvade rahandusejamajanduse" näitajad (tean,et võetud
uudistest - seega küss retooriline) - kelle jaoks halvad ja mille poolest halvad ? Kas pankadele, riigile
või inimestele? Seda nad üldjuhul ei räägi kuna siis peaks avama kriisi tagamaid.

T11t - tore ütelus - VÕLG on VÕÕRA oma nagu räägib vana tarkus ning kõik need mullid selleks toodetigi,
et oleks palju võlga ja sellest tulenevat võlaorjust. Mis aga puudutab teede ehitust siis seda tehakse
ju meiligi. Just mõni nädal tagasi alustas Savi-Ets uue kilomeetri jagu "Savisaare rajakese" ehitust sealt
Sadamast Patareini. Kui meil kriis siis ehk peaks ju tagasi hoidma kulutusi? Aga selgituseks üks link:
3-riik-esimesed-aastad
#47


T11t - tore ütelus - VÕLG on VÕÕRA oma nagu räägib vana tarkus ning kõik need mullid selleks toodetigi,
et oleks palju võlga ja sellest tulenevat võlaorjust. Mis aga puudutab teede ehitust siis seda tehakse
ju meiligi. Just mõni nädal tagasi alustas Savi-Ets uue kilomeetri jagu "Savisaare rajakese" ehitust sealt
Sadamast Patareini. Kui meil kriis siis ehk peaks ju tagasi hoidma kulutusi? Aga selgituseks üks link:
3-riik-esimesed-aastad [/quote]

Just seda ma tahtsingi öelda,et inimestele tehti elu tahtlikult lilleks,et nad hiljem lihtsalt orjadeks muuta pikkadeks aastateks.Ma ei tea hetke olukorda,aga paar aastat tagasi oli Iirimaa välisvõlg nii suur,et kui see jagada elanike(4 miljonit) vahel ära,siis oleks iga elaniku kohta see number 535 000$.
#48
Uudis juba vana, aga NWO meeste samme peab ikka kajastama.

IMF: maailm vajab USA dollarile alternatiivi

Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) juhi Dominique Strauss-Kahni sõnul on vaja uut üleilmset valuutat, et vähendada USA dollari domineerimist ning suurendada finantsstabiilsust.

Strauss-Kahn ütles eile Washintonis kõneledes, et IMFi arveldusühikut SDR võiks hakata kasutama rahvusvahelise kaubanduse hinnastamisel. See tagaks suurema kindluse valuutakursside muutlikkuse vastu, kuna SDRi väärtus põhineb nelja valuuta - USA dollari, Suurbritannia naela, euro ja Jaapani jeeni - hindadel, vahendasid välisagentuurid.

Samuti võiks SDR IMFi arvates globaalse finantssüsteemi suurema stabiilsuse nimel võtta üle dollari rolli maailma reservvaluutana. Eile avaldas IMF ka vastavasisulise aruande.

Strauss-Kahni sõnul võiks IMF lisada valuutakorvi, millel põhineb SDRi väärtus, ka Hiina jüaani.

Allikas: E24
#49
NWO üleminekuvalitsus annab teada:

Tsitaat:G20: majanduskasv kosub, kuid riskid pole kuskile kadunud

Maailmamajanduse kasv taastub aegamööda, kuid jätkuvalt on alles mõned uue languse riskid, kinnitasid G20 rahandusministrid ning keskpankurid Washingtoni kohtumise ühisavalduses.

«Globaalmajanduse taastumine laieneb ja muutub üha rohkem taastootvaks, sest eratarbijate nõudlus paraneb,» seisab ühispöördumises. «Aga langusriskid on jätkuvalt alles. Oleme jätkuvalt valvel ning astume vajadusel samme taastumise toetamiseks ning riskide vähendamiseks.»

G20 kohtumisest osavõtjad tõdesid, et Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika sündmused, samuti Jaapani looduskatastroof on maailmamajanduses valitsevat ebakindlust ning energiahindade pinget süvendanud.

Ühiskommünikees seisab samuti lubadus võidelda korruptsiooni vastu.

Allikas: E24

Niisiis, kuigi mõned riskid veel on, siis peaks taburett juba taas jalgadel olema ja me võime seal julgelt istet võtta. Samuti teeb heameelt, et sisering võetakse veelgi koomale ja igasugu informaatorid saavad kinga.

#50
Uudis tegelikult üsna totter, aga siiski mõtlemapanev. Filminäitlejast poliitikuks ja mine tea, ehk ka illuminaatide seltskonda kuuluva Schwarzeneggeri puhul saab otseseid paralleele Reaganiga tuua. Kui eurooplastest hüpiknukkude niidid on sõlme läinud, siis ainuõige lahendus on ju uue tegelase lavale toomine. On ju teine kenasti ära kodustatud ja peaks oma rolli kenasti välja mängima.

Tsitaat:Newsweek: Schwarzeneggerist järgmine ELi president?

USA väljaanne Newsweek kirjutas, et endine Hollywoodi staar ja California osariigi kuberner Arnold Schwarzenegger võib kaaluda järgmiseks Euroopa Liidu presidendiks kandideerimist.

Austrias sündinud Schwarzenegger on praegu nii-öelda töötu ning mõtleb, mida edasi teha.

Newsweeki andmetel soovitasid ta nõuandjad endisel kulturistil oma sünnimaale Austriasse tagasi pöörduda ning kandideerida ELi presidendiks.

«Järgnevatel aastatel vajab EL praegusest suurema haardeulatusega presidenti, kedagi sellist, kes suudaks Euroopas ühtsuse luua,» selgitas Schwarzeneggeri nõunike juht Terry Tamminen.

Tamminen lisas, et ELis on rahvuslikud sisevastuolud.

«Prantslased ei taha presidendiks sakslast, sakslased aga itaallast ja nii edasi. Kuid kui on olemas Euroopas sündinud isik, kes elas vahepeal USAs ja tuleks siis Euroopasse tagasi? Ta võiks olla uue ühtse Euroopa Washington või Jefferson,» sõnas Tamminen, viidates USA esimesele ja kolmandale presidendile.

Scharzenegger ei ole siiani oma tulevikuplaane avalikustanud. Selle aasta jaanuaris pani ta USA California kuberneri ameti maha.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud henzukaz 60 17,657 14-10-2005, 17:06
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat