• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus maailmakord
#1
Njah... See tekst ise on juba rekord. Ehk siis pikim üksik postitus. Mina igastahes küll pikemat näind pole.
Selles postituses on pea 7 000 sõna.
#2
Iva on seal ---> http://www.vastupanu.ee/04uurimused/um_sisukord.php
#3
Mind on juba mõnda aega painanud üks loogika küsimus.Kui vabamüürlaste usu järgi Jumal on kahetine nagu malelaud nende sümboolikal ehk Adonai ja Lutsifer siis miks me näeme ainult Lutsiferi käikusid.Valged peaks tegema lakkamatult sama jõulisi vastukäike?
#4
ja mina ütleks juurde, et äkki Jeesus ja Lucifer on üks ja sama identiteet... või midagi sinnapoole?

vt miks ma nii küsin:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...3#pid81522
#5
Kui Lutsifer ja Kristus on üks ja sama siis on ju kõik jumalik plaan.Miks sellele vastu olla?
#6
Jeesus ja Lutsifer EI OLE sama identiteet - seda sarnasust on kunstlikult kiriku poolt propageeritud telgitagustes.
Põhjus oli selles, et Jeesuse õpetused olid paljuski RISTI vastu sellele mida kirik taotles - olla "vahendjaks" ja sellest KASU lõigata.
Jeesusele "poogiti" külge palju tunnuseid siis kui ristiusk kanoniseeriti ja ta muutus Rooma-Katoliku religiooniks.
#7
Excu, olen vist väsinud, palun selgita:
Jeesuse ja Luciferi sarnasust on propageeritud kiriku telgitagustes... st siis mida?
Mina arvan nende lähedusest seetõttu, et vanemates piiblites on Luciferi nimi teatud kohas sees, peale 60ndate reforme on see sealt kadunud. Seega mis telgitagustes toimub, ma ei tea, kuid ametlikult tahetakse igatahes vahe sisse teha ja küsitavus (sarnasus) ära kaotada.

Viimast, pookimise asja usun küll. Kuid see on ju ametlik tegevus, st oli. Praegu enam pookida naljalt ei saa, et siis nö kanoniseerida. Küll aga tõlgendada, nii nagu kõik erinevad sektid ja sektikesed seda viljakalt teevad.

Igatahes, tee meile teene ja kui viitsid, kriba tiba pikemalt. Vaata antikristuse teemat ka, seal ma küsisin õhku umbkaudu sama asja... äkki on see nõel, mis heinakuhjas kadunud.... irw muidugi.

Ole tubli, mul kl 12, teil 7 hommikul, 28 päeva veel...
#8
Kordan: "Jeesusele "poogiti" külge palju tunnuseid siis kui ristiusk kanoniseeriti ja ta muutus Rooma-Katoliku religiooniks."
Kanoniseeritud ristiusk EI olnud mõeldud VABALE inimesele vaid orjale. Jeesuse õpetus oli aga mõeldud VABALE inimsele - meentua Jeesuse sõnu (vaba meenutus) - "Minu isa ja inimese vahele ei ole vaja vahendajat - kus oled sina on minu Isa, Minu Isa on ALATI sinuga." Sellise kontseptsiooni juures kaob vajadus organiseeritud religiooni järele ja isikute järele kes Jeesuse (näiteks) sõnu ja Jumal õpetust TÕLGENDAVAD. Kahjuks on enamus Jeesuse kaasaegsete poolt kirja pandust kadunud ning alles jäänud on enamikus paljuski muudetud. Kuigi tekstide analüüs annab tunduvalt teise pildi Jeesusest kui see mida kirik on viimased 1500 aastat propageerinud. See erinevs ongi põhjuseks miks alustati ristisõjad - meenuta - esimene ristikäik EI läinud "Pühale Maale" vaid Lõuna Prantsusmaale - katarite juurde. Jeesuse algne õpetus oli pigem õpetus ÜHEST (Oneness alas concept of ONE) mis määrab, et isik on ÜKS kosmosega (Maa on osa sellest) KÕIK meie siin olem ÜHE võnke/energia erinevad väljundid. Sellest kontseptsioonist on KA rääkinud Icke oma Matrixi lastes - loe saad aru paremini mida silmas pean.

Vot just nimelt "tõlgendada" tõde EI tõlgendata.
#9
Jee, hoopis parem Smile tnx
#10
http://video.google.com/videoplay?docid=...1381895251

Hea dokfilm uuest korrast tegelikkuses...

[Muudetud: 6-22-2009 HUGOTH]
#11
EL ühispoliitikatest ei saa asja
http://uudised.err.ee/index.php?06177803
#12
The New World Order (1942)

Kokku kümme riiki
Ameerika Ühendriigid
Lõuna-Ameerika ühendriigid
NSV Liit
Aafrika Vabariikide Liit
Araabia Vabariikide Föderatsioon
India Vabariikide Föderatsioon
Hiina Ühendatud Vabariigid
Skandinaavia Ühendriigid
Euroopa Ühendriigid
Briti Rahvaste Ühendus

Täpsemalt kogu projektist (koos maailmakaardiga) on artikkel melkirjas olevast lingist avaneval weebilehel.
#13
Jesse Ventura uurib seda "New World Order" asja, päris kurjaks ajab, et kui veidigi sellest tõsi on, aga paistab, et tõtt on seal kahjuks päris palju.
105 (5) "Secret Societies" - December 30, 2009
video: part1 part2 part3 part4 part5 part6

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5723
#14
Ameerika Uue Sajandi Projekt ja mõtteroimad
#15
http://www.postimees.ee/?id=225070

[Muudetud: 2-16-2010 arnold28]

[Muudetud: 16. Feb 2010 Flash]
#16
Mida kujutab endast NEW WORLD ORDER?
http://prison.planet.ee/nwo.html
#17
Maailm on hulluks läinud! Vähemasti on see nii teatud sündmusi vaadeldes. On kena ütlus selle kohta: “kus näed viga laita, seal tule ja aita!”. Sõnades on see kõik ilus, aga kui sa seisad sündmuste väljal ja näed enda poole tulemas juhitamatuid ja hoolega juhitud tornaadosid, siis oled justkui halvatud. Sa lihtsalt seisad ja vahid õudus silmil sinu poole tulevaid marutuuli, aga ennast kaitsta ei suuda…

Parandage mind, aga minul on tunne, et meid (inimesi, rahvast) vägistatakse iga jumala päev poliitikute ja institutsioonide poolt verbaalselt ja läbi vastu võetud jaburate otsuste. See on püüd mitte ühe inimese, aga terve inimkonna mitmestunud isiksushäire püsivaks tekitamiseks meile. See on see “lahterdatud mälu” effekt, millega saab inimest ja inimesi juhtida talle sisseprogrammeeritud käsklustega. Taolise õuduse isiklikul tasandil on läbi elanud Cathleen Ann O’Brien, kes on avaldanud oma läbielamistest raamatu: “Trance-Formation of America”. See raamat räägib tema läbielatust ja elu orja-ja seksiorjana Globaalse Eliidi käsutuses. Seda naist vägistati jõhkralt Valge Maja, Pentagoni ja NASA kõrgete ametiisikute poolt korduvalt ja olgu nimed siin ilmestamas olukorda: Gerald Ford, Ronald Reagan, George Bush, Dick Cheney jne…

Inimkonnaga tehakse peaaegu täpselt samamoodi. Meid terroriseeritakse pidevalt halbade uudistega, meid koormatakse töö ja maksudega ja aegajalt lavastatakse sõdu, et see meie moraali ja väärtushinnangud põrmuks paiskaksid. Ja sellise töötluse tulemusel olemegi valmis biorobotid. Oleme etturid Globaalse Eliidi käes. Ehe näide on meisse sisse kodeeritud käskluste kasutamine ja demonstreerimine näiteks uue kaubamaja avamistel. Käsklus: “homsele avamisele tulete aiakärudega” ja inimesed läksidki. Ainuüksi see näide juba näitab, kui madal on meie eneseväärikus ja kui mõjutatavad me oleme.

Kõik see gay, naiste võrdõiguslikkuse, immigrantide sissevoolu ja üleüldine vähemuste probleemide vähemuse poolt jõuga enamusele pealesurumine teenib Globaalset Eliiti. Sisuliselt on seis selline, et meil kästakse maanteel sõites kraavi sõita. Ja ma saan aru, miks see nii on. Selline asi saabki võimalik olla ainult tänu sellele, et Globalistid on vaimselt väärastunud perverdid, psühhopaadid, terroristid.

Et selline asi süveneda ei saaks, siis ärgakem ja äratagem ka teisi!

http://www.eksoteerika.com/kirjutaja/
#18
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
... P.S. Tegin seda ise ka. Panen siia lingi http://www.vastupanu.ee/04uurimused/um_sisukord.php kust see materjal pärit on.

Sellesse teksti kinni jääda ei maksa, kuid teadmiseks võtta - kes seda veel pole teinud - on mõtet küll.
[Muudetud: 27-3-2010 WhiteWolf]


Lõppsõna on kuidagi kaldus või tundub mulle ainult nii? :S




[Muudetud: 10-17-2010 kulfing]
#19
Kuule Kirjutaja?!? //Kõik see gay, naiste võrdõiguslikkuse, immigrantide sissevoolu...//

Milline see maailm siis peaks olema ? Sinu poolt loodud isikukultus või nagu Ameerika elustiili musternäide plakatitelt aastast 60 ???

Mis naised peavad siis orjad olema või?Ja gayd maha tapma?

Väga imelikku teksti ikka mõned panevad.

Ja loodusseadusi ei maksa ninapeale määrima hakata sest ka nafta on puhtast loodusest ja gay pingviinid ja see,et inimkond just sellin on praegu nagu ta on on looduse evolutsioon.Ja kui inimkond hukkub... mis siis? ennegi on evolutsioon ummikusse jooksnud.Elu läheb edasi.

Kõik vandenõud jms "koledus" eksisteerib ainult INIMESTE PEADES.Kokkulepetes,traditsioonides.Kui inimestel puuduks mõtlemisvõime poleks selliseid probleeme,seega tahad vaba olle ära mõtle.Geyd ja naised pole süüdi kui keegi kardab ja hirmsaid mõtteid mõtleb.






#20
Kõik vandenõud on ainult inimeste peades `?????


No sina oled ehe näide sel juhul ideaalsest ajupesust.
Edu

[Muudetud: 10-18-2010 Bret]

[Muudetud: 10-18-2010 Bret]
#21
Vogon sinu viimane postitus on pehmelt öeldes sassis - kas sa pole üldse aru saanud mis maailams toimub
või kasutad lihtsalt mingeid kuskilt leitud demagoogilisi idiotisme jäägu sinu südame tunnistusele.

Esiteks - ei näinud kuskil, et oleks juttu olnud naiste orjastmaisest (mida sa selle all üldse silmas pead?) või
siis gayde maha tapmisest?

Mis aga puudutab "gey pingviine" siis soovitan natuke süvenenumalt uurida loodusteadusi ja mitte loopida
selliseid rumalaid fraase. Ei olemas mingeid "gay" pingviine ega muid "gay" loomi. See on puhtal inimestele
keemia ja propaganda poolt peale surutud hukatuslik "elustiil". Et asi selgem oleks üritan sulle selgeks selle
"gey" loomade nähtuse. Loomad nagu ka inimesed on karjaelukad ning elavad tihti koos. Kui neile ei jätku
vastassoost kaaslast siis üritavad nad vähemalt kellegiga koos olla - see on hädavajalik nende psüühilise
tervise osades. Sama kehtib ka koos poegi kasvatavate isendite suhtes - LAPS vajab kasvatamist ja kui ei
ole test - vastassoost isendit - siis sellesse rolli astub keegi teine üksik loom. Samasse kategooriasse läheb
ka need nn "homoseksuaalsed" suhted loomade vahel. Seal EI ole tegu suhetega inimese vaatenurgast
lähtuvalt vaid lihtsalt ühte imiteerimisega mille käigus sotsiaalselt kõrgem loom näitab oma ülimuslikkust
teise - sotsiaalselt alama looma suhtes - reaalset s.ühet EI toimu. Siin juures ei maksaks ka unustada, et
mitmed kunstlikud hormoon preparaadid mis on UURITULT tekitanud inimestes hormonaalset tasakaalutust
mis mitmetel juhtudel on põhjustanud soorolli kuvandi hägustumist on loodusesse lastud just inimeste poolt
ning need mõjutavad ka teisi loomi ja linde.
Sellistest käitumismudelistest otsida õigustust on vägagi harimatu käitumine ja sinu viimase aja ütelused
siin foorumis on näidanud, et mingi vaimne degeneratsioon sinu puhul toimub.

[Muudetud: 10-18-2010 excubitoris]
#22
Excubitors...

Mis siis maailmas toimub?
Toimub miski mida pole 10 000 aasta jooksul enne olnud? Alexander suur? tapmine vallutamine,Kolumbus? tapmine vallutamine, jne jne. Inimesi on võimu nimel tapetud kogu aeg,mis siis NÜÜD NII ERILIST ON. Tehnika areneb meetodit täiustuvad idee on vana.

Päriselt ma tahaks teada?

Kari vandenõuteoreetikuid otsustab mis on õige mis on vale?

jajah ja eks inimene kirjutab vaatenurgast mis talle armas.

Sellest järeldub ka see,et inimene saab lugedes aru millest ta tahab aru saada.



Puust ette ja punaseks.

Kirjutaja kirjutas:
postitatud 10-17-2010 Kell 12:35

///Kõik see gay, naiste võrdõiguslikkuse, immigrantide sissevoolu ja üleüldine vähemuste probleemide vähemuse poolt jõuga enamusele pealesurumine teenib Globaalset Eliiti. Sisuliselt on seis selline, et meil kästakse maanteel sõites kraavi sõita. Ja ma saan aru, miks see nii on. Selline asi saabki võimalik olla ainult tänu sellele, et Globalistid on vaimselt väärastunud perverdid, psühhopaadid, terroristid.///

KES SEGAST PANEB?

MIS ASI ON ENAMUS SIIN PLANEEDIL? KAS SAAB OLLA NII JUHMI VÄIDET NAGU ENAMUS? KES SIIN LOLL ON SIIS? Kas moslemid on enamus? Kas indiaani suguharud? Kas Neenetsid arvavad samuti samu asju maailmast kui vabamüürlased.

MIS ASI ON ENAMUS?

Kuidas saab inimene kellel on avatud maailmavaade 21 sajandil rääkida nagu misjonär ristisõdade ajal?

edasi

//Mis aga puudutab "gey pingviine" siis soovitan natuke süvenenumalt uurida loodusteadusi ja mitte loopida
selliseid rumalaid fraase. Ei olemas mingeid "gay" pingviine ega muid "gay" loomi.//

Kas delfiinidest oled kuulnud midagi? Sellised kala moodi loomad. Vees ujuvad.Ookeanis tavaliselt.Nende sugulistest kaldumustest? Väga kõrgelt arenenud suguinstinktist.Delfiinid enne kui paarituvad emasega valivad kuni täisealiseks saamiseni enesele samasoolise partneri ja tihti ollakse sellega koos elu lõpuni ning väga kiindunult .Innahetke kõrgajal ürituvad paarituda sellega mis ette juhtub isegi tuukriga jumala pärast.See on kinni ajukeemias.
ja sinu poolt kirjeldatud on ka õige. Olen nõus.

Samas me teeme selliseid järeldusi enda vaatevinklist.Kaua aega on arvatud ,et minapilti tunneb ainult inimene aga tuleb välja ,et ka paljud loomad tunnevad enda peegelpilti.(isegi vares)Seega me tegelikult ei tea mida toosama delfiin tegelikult tunneb.

Tegelikult ei puutu see üldse teemasse.Teemasse puutub aga teatava faktori reageering maailma suunas.

//Sellistest käitumismudelistest otsida õigustust on vägagi harimatu käitumine ja sinu viimase aja ütelused
siin foorumis on näidanud, et mingi vaimne degeneratsioon sinu puhul toimub. //

Kas foorumis kus õhutatakse "rassivaenu" (kirjelduse all olev teema) või loobitakse tõepähe vandenõuteooriaid võib üldse rääkida vaimsest tasakaalust?

PS! ma pole gay ega kaitse neid vaid lihtsalt halb on lugeda arvamusi mis väga kitsarinnaliselt kaitsevad mingi seltskonna maailmavaadet ja suruvad seda peale. Kogu inimkultuuri tõsidus on ainult mäng,matrix meie peades,kuidas saab olla ülimuslikku tõde?

Siin on ennegi märkimist leidnud fakt,et kui foorumi üldise kellahelinaga kaasa ei lähe oled loll ja kuri inimene. et sa pead tingimatta kuuluma parteisse ja omama arvamust ja kui see arvamus ei ühti suure juhi omaga siis...

Imelik küll et inimkond pole suuteline aru saama ,et tema mina,tema teadvus ei ole muud kui tähetolm,kogum ainet mis on täpselt sama koostisega millest kogu universum ja et tema olemasolu või mitteolemasolu on suhteliselt suvaline juhus,tähtsustab oma mina ja võitleb selle mina nimel.Jah see on evolutsiooniline pärand võidelda toiteaine ja ressuri pärast ja paarituda aga meil on võime mõelda ja teha järeldusi.Kollektiivselt.Aga millega me tegeleme?Samaga millega bakter.Kiskleme ressursi pärast.Selle kätte saades hakkame paljunema.Kogu moos. Aga mõned arvavad endast nõnda palju ,et tapavad selle nimel.

Siit ka väide,et see kõik mis meie peades toimub on mäng.

LABANE.

[Muudetud: 10-18-2010 Vogon]
#23
Tore, et sa tahad teada aga siin enda rumalust demonstreerides sa midagi EI õpi.

Sinu küsimusele, et "Kari vandenõuteoreetikuid otsustab mis on õige mis on vale?"
vastan, et EI maailma asjade üle otsutab kari VANDENÕULASI. See seltskond on siin
planeedil oma ja enda peremehe "asja" ajanud rohkem kui tuhat aastat - siit ka need
Aleksandrid, Ceasarid ja sõjad.

Jahh olen küll kuulnud ka pingiidist ja mere elukatena on nad ERITI vastuvõtlikud nendele
kunstlikele hormoonprearaatidele mis mõjuvad hukatavalt ka inimestele. Kui rohkem
uurid siis avastad ka uudiseid kus delfiinid on "rünnanud" ja ahistanud seksuaalselt ka
inimesi - seega on nad siis inimliku mõõdupuu järgi zoofiilid.

Ja mis puudutab kitsarinnalisust siis ega sinu psotid ka just eriti laiad ei ole - annab kõvasti
tunda massimeedia pealiskaudne kasvatus info hankimise osas ja puudlik analüüsivõime.
#24
Loodame et see foorum vähemalt jääb pedepropagandast puhtaks.
#25

sinu kommentaar:

///Kui rohkem
uurid siis avastad ka uudiseid kus delfiinid on "rünnanud" ja ahistanud seksuaalselt ka
inimesi ///


minu kommentaar enne sind:

(delfiinid siis)Innahetke kõrgajal ürituvad paarituda sellega mis ette juhtub isegi tuukriga jumala pärast.

KES SIIN JA KUI TÄHELEPANELIKULT LOEB MIDA?KES LAHMIB? kui nii ridade vahelt lugeda siis tõesti võib infost väär ettekujutus tekkida.

Ja miks päeva põhiprobleemist rohkem juttu ei tulnud?

///Kirjutaja kirjutas:
postitatud 10-17-2010 Kell 12:35///

Et pole öelda midagi?

Pimesunud olete omas hirmude ja vihkamise kunstlikus maailmas muud ei midagi.






:o

[Muudetud: 10-18-2010 Vogon]
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-Webile uus pealeht - templatekonkurss taasavatud henzukaz 60 17,594 14-10-2005, 17:06
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat