Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ettenägemine
#1
Asi on siis selline, et ükskord kehalise tunnis jalgpalli mängides ma lihtsalt tundsin, et keegi saab kohe jalgpalliga vastu nägu ja just peale tundmist sai üks poiss palliga vastu nägu.

Kas teil on siukesi asju olnud?
Ja kui on, siis mida te sellest arvate?

[Muudetud: 25-8-2009 InDemand]
Vasta
#2
Kahjuks on sinu jutus liiga vähe informatsiooni, et mingeid järeldusi teha.
Aga sa püüa korrata situatsiooni - äkki õnnestub.
Vasta
#3
Okei.Proovin äkki aitab.Laugh
Vasta
#4
Kas selle tundmise hetkel oli pall juba õhus?
Vasta
#5
Ei tea miks aga viimasel ajal mul suhteliselt tihti nii olnud, viimasel ajal on sellised asjad et mõtlen et peaksin kellegile helista ja järgmine hetk see sama inimene helistab mulle kellele mõtlesin, viimane kord oli täna öösel.
Nii mõnigi kord on olnud nii et olen valjult välja kuulutanud mis mingi päev juhtub, ja täiesti juhuslikult on täppi läinud.
Igatahes väga kahtlane teema.
Vasta
#6
Selgeltnägemise või siis antud juhul ettenägemise kohta on siin foorumis vägagi palju teemasi. Prooviks äkki kasutada otsingut ja leida see õige koht kuhu postitada.

[Muudetud: 7-17-2009 Nazz]
Vasta
#7
Kusjuures mul suht samd jutumid- aga, ma olen üritanud nagu ise ennustada, mitte et ma otseselt tunnetaks seda. Läksme sõbrale vastu(teadmiseks et olime kahekesi,ja olen samale sõbrale kaarte ette ennustanud)niiisiis, mtlesin ,et ennustan kus sõber täpselt on ( see kellele me vastu kõnidisme)mitu autot temast mööda sõidsid ja mitu autot teda üle ülekäiguraja ei lasknud,ja mis ta ise samal ajal tegi.Hiljem kui kohtasime teda,siis sõber üllatus kui ma hakkasin ette ennustama neid asju mis sa " läbi elas" kõndimise ajal- viime kui üks asi läks täppi!
Vasta
#8
Mul on olnud ka päris tihti nii et tean ette mis juhtub aga ma olen ka kuidagi teistmoodi näinud. Nii, et mõni stseen elust tundub nagu täpselt korduvat olgugi et seda tegelikult pole olnud. Midagi imelikku juhtub siis on selline tunne et ma olen juba näinud seda või et ma teadsin et nii juhtub.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ettenägemine! TheAgnes 25 11,037 25-11-2011, 09:59
Viimane postitus: kage

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat