Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Castaneda ja don Juan Matus
#76
Tekst oli mõeldud neile kes 90ndatel tõsiselt tegelesid teemaga ja on väga põhjalikult uurinud kõike asjassepuutuvat.
Pole mõtet igasse pulma peiuks ja igale matusele kadunukeseks tükkida kui teemaga tuttav pole, plagiaadis ei tule öösel must kellukas kehast lae alla välja tirima ja teatama, vaata oma keha ja pea meeles, et sa ei ole ainult füüsiline keha ja seda niikaua kui igaveseks meelde jääb.
Vasta
#77
(16-02-2015, 14:12 )VironShaman Kirjutas: ... plagiaadis ei tule öösel must kellukas kehast lae alla välja tirima ja teatama, vaata oma keha ja pea meeles, et sa ei ole ainult füüsiline keha ja seda niikaua kui igaveseks meelde jääb.

Kriitika on asjakohane. Kustutasin oma hõredasisulise postituse. EI ole mõtet risu hoida. Ent mida tähendab sinu eespool tsitaadis äratoodud lause. Keeleliselt korrektne? Mis plagiaadist sa kõneled? Minu jaoks on selles mõttearenduses "... nii palju teeviitasid, et eksida tuleb igal sammul...".
Vasta
#78
/Ma arvan, et sina postituste kaudu kindlasti pole piisav ekspert hindama, kas pulma tulnud ehk arutellu sekkunud jagavad matsu või mitte, veel vähem saad otsustada, kas on teemaga tuttavad.
Teemaga tutvunud võivad väga vabalt näha sama teemat erinevas valguses ja oma kogemuse järgi kirjeldada asju hoopis teistmoodi.
Pole kohanud mitte kedagi, kes võiks öelda - tema TEAB ainult, kuidas maailmas asjad on ja ainult temal on õigus.../

Polegi ju keelanud keegi kasvõi mehel udus oma arvamust avaldada, küsimus ainult selles kuidas see teema sisule midagi juurde annab. Udu ja umbluu ju edasi ei vii, ma tõepoolest pole udu ekspert, minu jaoks kauge teema.
Vasta
#79
Lugesin taas seda Theun Maresi kohta kirjutatut.Theun Mares on Lõuna Aafrika nagual, kes esindab tolteekide liini, mis on erinev Castaneda poolt kirjeldatust.
Lingil on tehtud kokkuvõte venekeelsest raamatust, mis inglise keeles on ilmunud 1995 aastal. Tolteekide õpetused I osa Sõjameeste tagasipöördumine ( Of the Toltec Teachings. Return of the Warriors).
http://koerakoonlane.onepagefree.com/?id...bcd1ef9b59

Eespool juba tsiteerisin seda, aga seal on muudki huvitavat.

Inimesel esineb kahte tüüpi teadvust – vasak ja parem. parem pool on loogilise mõtlemise, ratsionaalsuse pool. Vasak pool on tunnetuse, irratsionaalse mõistuse pool, mis eksisteerib täiesti iseseisvalt loogilisest mõtlemisest.

Uued nägijad õpetavad õpilast ise valitsema oma teadvustamist ja mitte kulutama aega meeldetuletamise peale.

Vajadus ellu jääda, tingis viimastel sajanditel vajaduse paljudel gruppidel lahkneda. Gruppide vahel ei olnud mingit sidet. Grupi juhtide vahel toimis telepaatiline side.

Ainus tõde, mis on väärt tähelepanu ja püüdlemist on see ,et iga taju sünnitab kokkupanekupunkti asend. Asend peab olema liikuv, et oleks võimalik täielik teadvustamine.



Tavaliselt on kokkupanekupunkt ühes asendis ja inimene omab ainult ühte vaadet elule.

Sõnad varjavad endas tõde.

INIMESE VIGA ON SELLES, ET TA OTSIB ALATI SELGITUSI, MIS TOETAVAD TEMA MÕTLEMISLAADI, TEMA MAAILMAVAADET.

P.S. Keeris, lugesin eile juhtumisi ka positiivse kirjutatut. Paraku ta ei olnud teemaga end kurssi viinud ja lahmis umbes.
Vasta
#80
No tore, et keegi võttis vaevaks Theun Maresi kohta tehtud kokkuvõtte läbi lugeda, tema mõtteid tsiteerida ja nende kohta isegi arvamust avaldada.
Kumb sulle rohkem meeldib, kas Castaneda raamatutes kirjas olev või selle Lõuna-Aafrika naguali jutt?
Mis minusse puutub, siis nende jutus paistab mõlemis teatud iva
olema. Aeg-ajalt satun sellele lehele ja siis mõtisklen ühe või teise asja üle.
Vasta
#81
(17-02-2015, 13:25 )Müstik Kirjutas: No tore, et keegi võttis vaevaks Theun Maresi kohta tehtud kokkuvõtte läbi lugeda, tema mõtteid tsiteerida ja nende kohta isegi arvamust avaldada.
Kumb sulle rohkem meeldib, kas Castaneda raamatutes kirjas olev või selle Lõuna-Aafrika naguali jutt?
Mis minusse puutub, siis nende jutus paistab mõlemis teatud iva
olema. Aeg-ajalt satun sellele lehele ja siis mõtisklen ühe või teise asja üle.

Oskad sa tuua mõne põhimõttelise erinevuse nende vahel?

(17-02-2015, 11:42 )Müstik Kirjutas: INIMESE VIGA ON SELLES, ET TA OTSIB ALATI SELGITUSI, MIS TOETAVAD TEMA MÕTLEMISLAADI, TEMA MAAILMAVAADET.

Sealt edaso aga arenes tekst tunduvalt huvitavamalt:

Esineb kolme liiki halbu harjumusi, millesse inimene satub üha uuesti ja uuesti.

KUI INIMENE SATUB MILLEGISSE, MIS VÄLJUB TAVALISE RAAMIDEST, SIIS TA KASUTAB ÜHTE KOLMEST HALVAST HARJUMUSEST:

FANAATIK IGNOREERIB JUHTUNUT JA TEEB NÄO, ET MIDAGI EI JUHUTUNUD.

USKLIK INIMENE VÕTAB JUHTUNUT PUHTA TÕENA, LEIDES, ET TA SAAB ARU, MIS TOIMUB.

RUMAL ON SEGADUSES JUHTUNUST JA EI TEA KAS SEE VASTU VÕTTA VÕI ÄRA VISATA JA SEEPÄRAST MUUTUB TA HAARATUKS OMA KÜSIMUSTEST.


Vasta
#82
Nagu eespool sai juba öeldud, siis Castaneda raamatutes on täpselt kirjeldatud inimese mitmeid erinevaid teadvuse seisundeid ning inimeses ja Universumis eksisteerivad erinevaid energiate tasandeid. Need kattuvad põhijoontes teise teadaoleva tolteekide õpetuse allika – nagual Theun Marese kirjeldatuga.
Kuidas nad täpselt kattuvad, seda saabki teada, kui Castaneda loetud ja hiljem seda Theun Mareset loetud on. Nii, et ma ei otsigi erinevusi, otsin rohkem kokkupuutepunkte.
Aga nende halbade harjumuste kohta lugesin ise ka.
Ja vähemalt see on õigus, et Kõik, mis tõmbab tähelepanu, omab jõudu.

Castaneda nimetas ära ka vanade nägijate ajajärgu. Siis taastati vanad rituaalid. Need rituaalid võimaldasid manipuleerida oma teadvustamisega ja saavutati see, mida nimetatakse muutunud vastuvõtu seisundiks. Kasutades neid rituaale saadi palju teadmisi nii orgaanilisest, kui ka mitteorgaanilisest tasandist, kes elavad inimestega kõrvuti. Kuna enesetähtsus oli suur kasutati neid teadmisi võimu saamiseks ja kõigega manipuleerimiseks, mis sattus nende tähelepanu alla. Tänu nendele teadmistele saavutati võim tervete rahvaste üle.
See jutt võib ka õige olla, sest teadmisi on alati manipuleerimiseks kasutatud.
Ja muidugi säilitasid iidsed nägijad oma mõju kuni Kristuseni ja Kristliku Kiriku tekkimiseni. Siis oli nendega kaputt.
Sellel ajal edasijõudnud Tolteegid katkestasid sidemed iidse traditsiooniga ja hakkasid oma olukorda maailmas ümber mõtestama. Nende Tolteekidega algas aeg, mida Castaneda nimetab Uute nägijate epohhiks.
Nüüd kas need uued nägijad olid targemad kui vanad nägijad?
Sellel lingil on öeldud, et vanad nägjad olid liiga laisad, et teadmisi süstematiseerida. Ka manipuleerisid nad inimestega. Iidsed Nägijad ei tunnistanud, et osa Universumist pole võimalik teadvustada. Uued nägijad parandasid selle vea. Nad eristasid kolme teadvustamise tasandit.
Ja siis on seal veel, et Õppides lugema sõnadevahelt ja kuulma seda, mida pole öeldud, sõjamees hakkab nägema.

Nägija tuletab inimesele meelde, et temas on imelise olendi pärand ja et ta elab imelises ja tajumatus Universumis.
Sõjamees on vaba olend. Ta on reisija ja esmaavastaja, kes alati otsib varjatud väljakutset ja saladust, mis asub sõnade otsese tähenduse taga.




Vasta
#83
(17-02-2015, 13:31 )Temimoor Kirjutas: KUI INIMENE SATUB MILLEGISSE, MIS VÄLJUB TAVALISE RAAMIDEST, SIIS TA KASUTAB ÜHTE KOLMEST HALVAST HARJUMUSEST:

FANAATIK IGNOREERIB JUHTUNUT JA TEEB NÄO, ET MIDAGI EI JUHUTUNUD.

USKLIK INIMENE VÕTAB JUHTUNUT PUHTA TÕENA, LEIDES, ET TA SAAB ARU, MIS TOIMUB.

RUMAL ON SEGADUSES JUHTUNUST JA EI TEA KAS SEE VASTU VÕTTA VÕI ÄRA VISATA JA SEEPÄRAST MUUTUB TA HAARATUKS OMA KÜSIMUSTEST.

Castenadast ma midagi ei tea, aga mul on kiusatus lasta mõttel hetkeks lennata ja proovida neile astmetele teisest küljest läheneda. Vaatleme siis 5 astet tundmatuga silmitsi seismisel:


1. Eitus. Seisan silmitsi mingi mõttetu ja sisutu nähtusega ning kui sellele tähelepanu mitte pöörata, siis läheb see ära.

2. Viha. Miks see mõttetus ära ei lähe!!! Ma pan siis selle vastu võitlema. Kui see jaburus ise ära ei kao, siis ma kaotan selle ära.

3. Tingimine. Hea küll, see ei kao ära, aga ma saan seda endast eemal hoida. Ma teen sellega leppe, et mina ei puutu sellesse ja see ei puutu minusse.

4. Masendus. Ma ei saa seda isegi endast eemal hoida. Mis jama see selline on? Miks ma selle vastu midagi teha ei saa? Ma siis aktsepteerin, et see on olemas, aga mis siis selle kõige mõte on? Tuleb välja, et mingit mõtet polegi.

5. Leppimine. Kui see see on olemas ja selle vastu pole midagi teha, siis jääb mul üle vaid sellest aru saada. Olgu see nähtus siis osa minu maailmast ja nüüd ma vaatan, kuhu see välja viib. Nüüd on asjad taaskord mõtestatud ja mõtestavad neid hetked. Miks ma varem neid hetki ei märganud?


Need astmed on tegelikult Elisabeth Kübler-Rossi nägemus leinaga silmitsi seisvate inimeste viiest eri staadiumist. Erinevad reaktsiooni astmed kas enda või lähedase peatse surma teadvustamisel. Kirjutasin seda ümber siia sobitamiseks. Mul tekkis siinkohal aga mõte, et kui seda süsteemi fundamentaalsemana näha, siis saab seda rakendada ka kõige selle kohta, mis panevad inimest tundmatuga silmitsi seisma. Saabuv surm on lihtsalt see üks nähtus, mis ei allu ühelegi konkreetsele lähenemisele, see ei lähe ära, ja seetõttu sunnib see läbi käima kõiki astmeid.
Edasi peaks asi minema nii, et erinevate iseloomud kasutavad valdavalt üht neist reaktsioonidest. Osad iseloomud kipuvad enamasti eitama, nad jäävad sellesse rohkem kinni. Osad on enamasti leplikud. Mõni satub enamasti masendusse ja teine kipub näitama oma viha. Kui mõne iseloomu jaoks on tingimine toiminud ja seeläbi stabiilse olustiku loonud, siis surma teadvustamine sellisele lähenemisele enam ei allu. Teadmine surmast lõhub tingitud stabiilsust.
Veel peaks olema see, et leppiv iseloom teab eelnevaid astmeid. Leppiv iseloom teab, mis on eitus ja viha, tingimine ja masendus. Tingija jaoks masendus ja leppimine on aga arusaamatud.
Lõpuks võiks neile viiele astmele ka kuuenda, mõistmise, juurde lisada. Isegi leppija suudab vaid aru saada ja jääb ikkagi suhtelisele positsioonile. Mõistev iseloom vabaneb lõpuks suhtelisusest. Kui Castenada on müstik, siis valdavalt selle astmega ta tegelema peakski.

Eelneva mõttekäigu juures seostus mulle ütlus, et osad inimesed elavad hetke nimel. Millust iseloomu selline elamine peegeldaks? Viiendat? Mõtlen, et pigem neljandat, sest niimoodi elades hetki veel ei ole, aga neist on puudus. Hetke nimel elatakse siis, kui hetke pole ja on vaid mõttetus.
Vasta
#84
Tubli töö.

Theun Mares ja Castaneda räägivad mõlemad sõjamehe teest. Sõjameheks olemisest on minuarust siin enne juttu olnud... Sama süsteem, erinevad kirjutajad. Maailmakirjeldused on vaid abistavaks faktoriks sõjamehele - infoks orienteerumisel. Abistav materjal, mitte maailmaajalugu kuigi võib tunduda huvitav. See ajalugu, millisena ta oli tajutav kõneall olevale nägijale isiklikult. Theun Mares on minuarust lihtsamini seeditav aga see võib tulla sellest, et ta lihtsalt täitis lüngad, mille Castaneda lugemine mulle jättis. Täiesti isiklik.

Sama tekst aga läheneda sellele saab tuhande nurga alt - kes loeb seiklust, kes maailma ajalugu ja kes hoopis sõjameheks olemise kunsti...
Vasta
#85

Ma ei tea kas kellegile huvi pakub aga sellel lingil saab raamatuid tellida. OÜ Mandala Smile
http://www.mandala.ee/raamatud.html
Vasta
#86
Tänaseks olen selle Castaneda seltskonna ja nende eesmärgi enam vähem endale selgeks teinud.
Lühidalt oli tegu Hispaania marranodest rüütliliinidega kes olid kohalikelt selgeks õppinud maisest vangist põgenemise. Teatavasti on iga kodumaailmast vangisaadetud hõim liiga suur et sündida ühte kehasee, seetõttu sünnitakse sünnigruppidena mille osad moodustavadki nn Castaneda nõidade grupi. Et liini Nagual koos naisega saaks uue grupi moodustada peab vahemaailmas olema piisavalt sündidesse ootavaid liini vaime, grupi liikmed tühjendatakse läbi elu ülevaatuse sünniga saadud hingest ja vaimust ning hüppel kuristikku vahetatakse vaim liini vaimu vastu, naistega on lihtsam, siin tegutseb juba nagual kes oma liini vaimu kõigile eelmisest asendab. Seega jutt et seksuaalsus on sõjamehe teel keelatud on keeld ainult nende suhtes kes puhastatakse minevikust, oma minast ja nagual kratib kõiki grupi naisi et neid paigas hoida. Seega tasub olla ainult naguali seisus mitte tema grupi sõjamees kes kaotab oma sünnigrupi vaimu ja hinge. Muide raha teeb oma jüngritega sedasama, tühjendab keha ja asendab seal sees oleva semiitide vaimudega. Kohalik nõid ütles kunagi, et õigeusk jätab inimeses midagi alles juudid lõhuvad täielikult ära.
Vasta
#87
(14-04-2016, 16:54 )VironShaman Kirjutas: ...nn Castaneda nõidade grupi...

Kas see on tegelased, keda Castaneda oma raamatutes kirjeldas või need kellega ta ise läbi käis?
Vasta
#88
?????????
Vasta
#89
(14-04-2016, 22:47 )murjam Kirjutas: No eks sama teinud ka Lembitu

Henrik kasutab Lembitu kohta ka epiteeti perfidissimus, mis tähendab "kõige truudusetum, salakavalam, ohtlikum".
Samuti on arvatud, et kuna sõna "lemb" tähendab 'armu', siis "lembitu" tähendab 'armutu, halastamatu'.

https://et.wikipedia.org/wiki/Lembitu




Vasta
#90
(14-04-2016, 16:54 )VironShaman Kirjutas: Tänaseks olen selle Castaneda seltskonna ja nende eesmärgi enam vähem endale selgeks teinud.
Lühidalt oli tegu Hispaania marranodest rüütliliinidega kes olid kohalikelt selgeks õppinud maisest vangist põgenemise.

Tegin ka selgeks, et tegu oli tavaliste narkomaanidega ja nende luuludega.
Oh kui palju noori järgijaid tõmbasid narkokultuuri embusse.Angry
http://rationalwiki.org/wiki/Carlos_Castaneda

Vasta
#91
(14-04-2016, 16:54 )VironShaman Kirjutas: Teatavasti on iga kodumaailmast vangisaadetud hõim liiga suur et sündida ühte kehasee, seetõttu sünnitakse sünnigruppidena mille osad moodustavadki nn Castaneda nõidade grupi. Et liini Nagual koos naisega saaks uue grupi moodustada peab vahemaailmas olema piisavalt sündidesse ootavaid liini vaime, grupi liikmed tühjendatakse läbi elu ülevaatuse sünniga saadud hingest ja vaimust ning hüppel kuristikku vahetatakse vaim liini vaimu vastu, naistega on lihtsam, siin tegutseb juba nagual kes oma liini vaimu kõigile eelmisest asendab. Seega jutt et seksuaalsus on sõjamehe teel keelatud on keeld ainult nende suhtes kes puhastatakse minevikust, oma minast ja nagual kratib kõiki grupi naisi et neid paigas hoida. Seega tasub olla ainult naguali seisus mitte tema grupi sõjamees kes kaotab oma sünnigrupi vaimu ja hinge. Muide raha teeb oma jüngritega sedasama, tühjendab keha ja asendab seal sees oleva semiitide vaimudega. Kohalik nõid ütles kunagi, et õigeusk jätab inimeses midagi alles juudid lõhuvad täielikult ära.
Natike teise nurga alt, kuid põhimõte jääb samaks. Väidetavalt haldab see vahemaailm selles reaalsuse paljusid parallelmaailmu (Sleipner`iga saavat neis liikuda), kus elvad kõik mina osad üheaegselt, korraga s.h. siin Maal. Ja väidetavalt, kui üks neist hakkab oma osasid kokku tõmbama toimub teistega sama ehk et tühjendatakse saadud hingest ja vaimust ja viimaste jaoks on kõik igaveseks lõppnud, kuid üldiselt läheb sõjaks, kes see ikka tahaks surra.. Hm, siit edasi tuleb juba ... ja et end kokku kogunu ei peegelduvat ka peeglis...

Vasta
#92
Don Juan´lt teispoolsusest.
Vasta
#93
(09-05-2016, 08:51 )Tulnukinimene Kirjutas: Don Juan´lt teispoolsusest.

Sellest kanaldusest jääb meelde
Ei ole võimalik kehastuda inimeseks, kui ei ole läbitud vaimu tihendumise staadiumit.

Kuid miks inimvaim kehastub peale surma taas inimkehasse…?

Seda ta valib ise…, ta valib mitte kui vabadust… vaid kui vormi…

Ta püüab taas kehastuda füüsilisse kehasse, et läbi keha õppida tundma ülejäänuid võimalusi koondada ilmasid inimkookonil, milliseid ta ei olnud võimeline koondama eelmiste kehastuste aegu…

Üksnes siis, kui ta on läbi uurinud kõikvõimalike ilmade kooskõlasid, ta on valmis minema üle oma järgmiste vormide ja teiste ilmade koondumiste uuringutele…

Ja siis veel see, et kõik on üksnes teadvuse mängud…




Vasta
#94
Sind peaksid tabama külmavärinad sellepärast, et sind ei oota ees mitte midagi, peale samade toimingute pideva kordamise kogu elu kestel. Kujuta ette meest, kes kasvatab aastast aastasse vilja ja seda niikaua, kuni ta jõud raugeb ja ta kukub jala pealt nagu vana väsinud koer. Kõik tema mõtted ja tunded, kõik see, mis moodustas temas tema parima osa, ohverdati vaid ühele asjale - toidu saamisele, selle tootmisele. Mõttetu ohver ja tühi ajaraiskamine - elada selleks, et süüa, ja süüa selleks, et elada, ja jälle elada selleks, et süüa, ja nii edasi - kuni surmani. See on inimeste jaoks leiutatud meelelahutus ja ükskõik kui leidlikud nad seejuures ka poleks, on see lihtsalt haletsusväärne katse unustada, väljumata seejuures kindlast nõiaringist - süüa selleks, et elada, ja elada selleks, et süüa ... Minu jaoks pole see parem kaotusest. Oleme inimesed ja meie saatus, meie ettemääratus on täiustuda selleks, et avastada üha uusi ja uusi kättesaamatuid maailmu.
Carlos Castaneda

Seletus sellele kirjakohale-
siinse jutu mõte on ikkagi üldisem, sinult varastatakse sinu aeg, mis peaks kuluma sinu Elule sellega, et sind pannakse tegelema AINULT enesele toidu hankimisega. Osad muidugi ei oskakski midagi muud, kuid jutt käib Inimestest. Ehk meile kunstlikult loodud puudusteadvus ja sellega harjutamine eksitab nõrgemad Hinged Elu teelt. Kui endale toidu kasvatamine on teiste tegevustega kaasaskäiv on see ju okei - mina kasvatan ka enesele paremad palad ise lauale ???? Kui aga "elada" linnas siis seal kehtestatud orjanduslik kord surub sind sinna oravrattasse ja see pole okei.
Vasta
#95
(23-07-2020, 16:46 )Viimne Roomlane Kirjutas: Sind peaksid tabama külmavärinad sellepärast, et sind ei oota ees mitte midagi, peale samade toimingute pideva kordamise kogu elu kestel. Kujuta ette meest, kes kasvatab aastast aastasse vilja ja seda niikaua, kuni ta jõud raugeb ja ta kukub jala pealt nagu vana väsinud koer. Kõik tema mõtted ja tunded, kõik see, mis moodustas temas tema parima osa, ohverdati vaid ühele asjale - toidu saamisele, selle tootmisele. Mõttetu ohver ja tühi ajaraiskamine - elada selleks, et süüa, ja süüa selleks, et elada, ja jälle elada selleks, et süüa, ja nii edasi - kuni surmani. See on inimeste jaoks leiutatud meelelahutus ja ükskõik kui leidlikud nad seejuures ka poleks, on see lihtsalt haletsusväärne katse unustada, väljumata seejuures kindlast nõiaringist - süüa selleks, et elada, ja elada selleks, et süüa ... Minu jaoks pole see parem kaotusest. Oleme inimesed ja meie saatus, meie ettemääratus on täiustuda selleks, et avastada üha uusi ja uusi kättesaamatuid maailmu.
Carlos Castaneda

Seletus sellele kirjakohale-
siinse jutu mõte on ikkagi üldisem, sinult varastatakse sinu aeg, mis peaks kuluma sinu Elule sellega, et sind pannakse tegelema AINULT enesele toidu hankimisega. Osad muidugi ei oskakski midagi muud, kuid jutt käib Inimestest. Ehk meile kunstlikult loodud puudusteadvus ja sellega harjutamine eksitab nõrgemad Hinged Elu teelt. Kui endale toidu kasvatamine on teiste tegevustega kaasaskäiv on see ju okei - mina kasvatan ka enesele paremad palad ise lauale ???? Kui aga "elada" linnas siis seal kehtestatud orjanduslik kord surub sind sinna oravrattasse ja see pole okei.
CC ainetel ilmub uut harva, see on loomulik kuna nagval on lahkunud. Kuidas ja millistel asjaoludel see ei oma üldse tähtsust. Inimene on oma olemuselt biorobot (kõnekäänd: rutiin tapab) ja vaadates inimese näiteks 1-e nädala tegemisi siis järgmisel see 95% ulatuses kordub. Kui midagi ei kordu on see seotud puhkuse, vanadusega, õnnetuste või muu ettearvamatuga. Need on aga erandid! Sööd, si...tud, suitsetad käid tööl j.n.e. Kui alustad midagi täiesti uuega siis saad energiat juurde (eeldusel, et see ei tee tervisele halba!). Nagu CC soovitas alusta teise jalaga voodist üles tõusmist! CC õpetus ei ole esoteerika ega maagia vaid reaalne elustiil mida on soovitav praktiseerida. Tagab nii vaimse kui füüsilise tervise, vähemalt algetappidel kus ohud puuduvad. Kõik on energia ja selle "nägemisest" sõltub inimese tunnetus ja areng. See on aksioom aga raske täita ja tavainimesele üldse võimatu.
Kui midagi uut on leida andke teada!
Vasta
#96
Rutiini tapmiseks tuleb õppida tundma kaoses olevat juhust ja ühendada tegelikkus, võimalikkus, paratamatus.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat