Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aju
#1
Ehk teab keegi midagi n.ö. teisest ajust.Kunagi üks vene rahvusest arst rääkis ,et inimesel on olemas teine aju kõhu ülaosas.Vene muistendites olla seda kohta tihti mainitud.Hiljem mainis seda ka keegi sensitiividest ,vist Volli.Netist igatahes midagi mõistlikku küll täienduseks ei leidnud.Ons ehk keegi kuulnud sellest?
Vasta
#2
See on võimatu. See on lausa füüsiliselt võimatu. Kõhu ülaosa on üsna pehme ja väiksemgi löök/põrutus selle piirkonna pihta "tapaks" selle aju silmapilkselt. Just sellepärast aju ümber ongi kolp, et peaaju põrutada ei saaks. Ja kui ka oleks seal aju, mis eesmärki see teine aju täidaks? Peaaju juhib juba kõiki kehafunktsioone, mis oleks siis n.ö. "kõhuaju" eesmärk? Mingid paranormaalsed ettekuulutused, midagi kolmanda silma taolist?
Kui keegi viitsib ja leiab, võiks selle teema kohta rohkem infot uurida, ise käisin põgusalt googlest üle, aga silma ei hakanud midagi.
Vasta
#3
Seep see ongi ,et netist ei leia midagi.Ega nad väitnudki ,et see aju on samasugune hall kääruline kamakas.Kõhutunne ütleb ,et lampi nad nii ei oleks ju luuletama hakanud.
Vasta
#4
http://www.ananova.com/news/story/sm_105441.html
Siiski mu kõhutunne vist ei petnud.

Muutus: Link korda.

[Muudetud: 7-8-09 Thorondor]
Vasta
#5
Ega asjata pole meile sisse kulunud selline väljend nagu "kõhutunne" Smile
Vasta
#6
Ehh, äkki siis see va kõhutunne ongi seesamane kõhuaju? Muig.
Vasta
#7
Link enam toimi, aga äkki peavad silmas südant?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas DHC
Link enam toimi, aga äkki peavad silmas südant?
Lingi tagant tuleb võtta koolon ära.
Vasta
#9
Päris huvitav, tundus..
Polnud sellest varem kuulnud.
Smile
Vasta
#10
Mind näiteks see kõhutunne petab, kui selline tunne tuleb siis ma muutun väga ettevaatlikuks, ma tunnen ,et see läheb nii kuid tulemus on alati täisesti vastupidine, nii, et ma ei kuula seda kuigi kontrollin ikkagi üleSmile ei tea ,äkki ma olegi selline tagurpidi-ToomasSmile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimese teine aju VironShaman 7 2,935 07-06-2018, 19:04
Viimane postitus: Müstik
  Aju, mälu, metoodikad Tartuff 7 4,920 26-04-2017, 07:27
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Aju võimendab signaali freak 6 2,687 18-11-2008, 12:33
Viimane postitus: PisiSeeneke
  Kus asub mälu - kas aju sees või kuskil mujal ? excubitoris 4 4,039 05-09-2008, 06:11
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat