Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi minu toas
#1
Täiesti jubedaid asju juhtub peale seda kui uute kohta Tallinnast välja elama kolisin .Igaöö ärkan järsku üles koguaeg ja tunnen et keegi on minu toas.Tavaliselt kui magama lähen umbes 01.00-02-00 näen kedagi akna varjus kui kuu näitab aknasse, näen et keegi seisab seinal ja järsku kaob ära kui aknasse vaatan.Ja täna hommikul ärkan üles ja vaatan ukse poole kuidas on keegi kapuutsiga ja jalutab minema, muidugi läksin kohe põnevusest vaatama kedagi ei olnud.Samuti olen näinud kedagi peeglist oma selja taga kui ööseti vannitoas toimetan.Ja ükskord oli niimodi et olin üksi kodus ja tundis kella kolme aeg et keegi kõnnib ukse taga ja mõtlesin, et las olla ja jäin magama, hommikul kui üles ärkasin oli uks lahti ja kardinad akna eest ära, kuigi olin ainult üksi majas.Ükskord eelmisel nädalal oli niimodi et keegi oli mu toas musta värvi kapuutsiga ma olin jummala ära ehmatunud ja küsisin, et mida sa minust tahad, järgmisel hetkel kedagi enam toas polnud.Keegi oskaks abi või nõuandeid anda et see vaim või kes iganes mind rahule jätaks ?

[Muudetud: 8-6-2009 LendavLind]
Vasta
#2
Õigekirjakontroll oleks praegu üsna õigustatud.
Esiteks ma igaks juhuks küsin su vanust ja sugu, huvitav oleks teada ja oleks ka kergem välja mõelda, milles asi on. Siis veel selline küsimus, et kas keegi teine ka sinu kodus midagi näinud või tundnud on? Ja need varjud ja kujud, olid need siis inimese kujuga? Praegusel hetkel oskan ma ainult soovitada, et põleta toas paar viirukit ära. Ja kui oled nõrganärviline, võiksid näiteks öösel tule põlema jätta.
Vasta
#3
Ma 17,tüdruk ja ei viitsi kirjavigadega tegeleda.Vend ütles et keegi istus ta voodi serval poole kolme aeg.Me olime mõlemad täna hommikul suht üllatunud.Vend on 14.Pigem natuke suurem kui inimene .Ja ema oli näinud unes, et ta nägi unes kuidas keegi viis meid minema.
Vasta
#4
kui ainult kuupaiste ajal, siis vaata, kas akna taga, ehk siis kuu ja akna vahele mõnda puuoksa ei jää. Äkki on liikuv oks kuupaistel seinale varju projitseerimas?
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas LendavLind
Täiesti jubedaid asju juhtub peale seda kui uute kohta Tallinnast välja elama kolisin .Igaöö ärkan järsku üles koguaeg ja tunnen et keegi on minu toas.Tavaliselt kui magama lähen umbes 01.00-02-00 näen kedagi akna varjus kui kuu näitab aknasse, näen et keegi seisab seinal ja järsku kaob ära kui aknasse vaatan.Ja täna hommikul ärkan üles ja vaatan ukse poole kuidas on keegi kapuutsiga ja jalutab minema, muidugi läksin kohe põnevusest vaatama kedagi ei olnud.Samuti olen näinud kedagi peeglist oma selja taga kui ööseti vannitoas toimetan.Ja ükskord oli niimodi et olin üksi kodus ja tundis kella kolme aeg et keegi kõnnib ukse taga ja mõtlesin, et las olla ja jäin magama, hommikul kui üles ärkasin oli uks lahti ja kardinad akna eest ära, kuigi olin ainult üksi majas.Ükskord eelmisel nädalal oli niimodi et keegi oli mu toas musta värvi kapuutsiga ma olin jummala ära ehmatunud ja küsisin, et mida sa minust tahad, järgmisel hetkel kedagi enam toas polnud.Keegi oskaks abi või nõuandeid anda et see vaim või kes iganes mind rahule jätaks ?

[Muudetud: 8-6-2009 LendavLind]





Isver, jubedad kirjavead. Aga ema võis hommikul kardinad eest ära võtta ja ukse lahti jätta, ennem kui tööle läks.
Vasta
#6
Meil Tallinnas on oma jagu inimesi kes tegeleb paranormaalse kraami uurimisega. Kas sa ei ole mõeld, et tahaks äkki neid kohale kutsuda ja seda kõike "laivina" jäädvustada/kogeda?
Kas seda juhtub väga tihti?
Vasta
#7
mm , topic suht mõtetu , see on nagu tõsiselt mõtetu jutt minu arust Laugh
mees mustas kapuutsis , ilmutab sulle ennast nii lampi?Laugh
kui see pull sul nii kaua kestnud , võiks nagu salvestada seva või midagi?
aga mine sa tea , äkki tõsi kah LaughLaugh

NB! Ärge keegi solvuge , ega viha pidage wink

[Muudetud: 4-8-2010 Rollu]
Vasta
#8
Kui tahad siis ma võin sulle kedagi soovitada kes saaks sind võibolla aidata ja asjasse selgust tuua ?
Kui on soovi siis anna teada...
Vasta
#9
Jutt käib vist varjuinimestest või maradest.

Samas seda kapuutsiga kogu on nähtud mitmel pool.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,192 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 21,106 09-10-2015, 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Punutud võrk hõljus toas. Krissukes 10 7,010 16-06-2015, 01:43
Viimane postitus: parim
  Minu juhtumused Caty88 16 10,375 26-10-2014, 12:53
Viimane postitus: torukoll
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,458 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 4,004 15-06-2013, 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Hingamine pimedas toas ripnoi 2 2,931 30-04-2013, 19:22
Viimane postitus: Wilholmensis
  Keegi teab? Gforce 4 3,404 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,665 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Keegi kõndis Fakkyee 9 5,113 16-10-2012, 09:56
Viimane postitus: Pirx

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat