•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Age õpetused on ohtlikud inimestele!
#76
Ökokogukonnaks ilmselt seepärast, et harrastavad looduslähedust ja hoiavad keskkonda...
Jama värk, aga ohtlik see minu arust pole - lihtsalt inimesed mängivad omast vabast ajast looduslapsi või lillelapsi või mida iganes!
Ehk on hoopis uus hipiajastu tulemas? Seal käis ju kõik enam-vähem samamoodi.
Huvitav on see, et Lea Altnurme Tartu Ülikooli teoloogiateaduskonnas kaitstud doktoritöö kannab pealkirja “Kristlusest oma usuni: uurimus muutustest eestlaste religioossuses 20. sajandi II poolel”.

Miskipärast ma ei usu, et New Age mõjutused on ilmunud vabameelsemate kristlaste maailmapilti ja et New Age võib religiooniks saada nagu artikli autor arvab, aga mida ka mina tean...
Lihtsalt ei saa aru miks on new-agile kui uususundile tarvis religiooni nimetus külge pookida - kas keegi saab?
Ja miks ma varem sellest aašramist kuulnud ei ole? Kas tegemist on Lilleoruga?

http://www.lilleoru.ee/?mid=73
Ja kes on see artiklis mainitud SUUR ÕPETAJA seal? On see salastatud või mis?
Kas keegi teab?

Vasta
#77
sry eksisin nimega aga arvamus New Age kohta kui ökoäri võimaluse kohta jääb samaks.
http://www.lilleoru.ee/?mid=4
Seal kus on tegevustel ja olemisel rahaline väärtus kindlaks määratud ja maksad õpingute eest on tegu äriga, sealk kus on võimalik annetada samas väärtuses ja rahaga tegelavad selleks määratud inimesed mitte usujuht, kellel on tasuta elu, seal on võimalik ka midagi teada saada.
Kasutades raha otsese maksevahendina koolitajale lämmatab leping läbi rahamärkide omaniku(pangad) kõik teised õpetused peale Egiptuse nuhtluse huvide.
New Age ongi äri läbi mingite vanade riituste ja kaasaegse rahamaagia.


[Muudetud: 3-28-2010 VironShaman]
Vasta
#78
Müstik, raha eest ei ole kurjast, ainult rahamaagia on valesti paika pandud.
Vaata kuidas kasutavad raha Filipiinide hiilerid.
Nemad rahaga ei tegele ja raha ei puutu, sellega tegelevad teised ja raha ei saa hiilerit juhtida.
Aga see mida tegelikud hiilerid teevad on fantastiline.
Vasta
#79
Kõige puhtamad on tõepoolest need, kes raha ei võta ega isegi ei puuduta.

Ja on ka väga suur vahe, kas raha otseselt küsitakse või on rahval võimalus kuhugi midagi jätta...
...kuigi jah... mingi seos tekib muidugi ka annetuse tegijal, kuid see tugineb tõepoolest vabale tahtele.

Nn. New Age on selline uutmoodi äri, et vastuseid otsivaid inimesi raha abil siduda ja nendelt vanamoodi energiat ammutada.

Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Müstik, raha eest ei ole kurjast, ainult rahamaagia on valesti paika pandud.
Vaata kuidas kasutavad raha Filipiinide hiilerid.
Nemad rahaga ei tegele ja raha ei puutu, sellega tegelevad teised ja raha ei saa hiilerit juhtida.
Aga see mida tegelikud hiilerid teevad on fantastiline.

No jutt oli hipide ja Lilleoru lillelaste võrdlusest ikka ju!
Aga kui ei nõustuta, siis ei nõustuta.
Ma ei tooks hiileritega siinkohal võrdlusi. Seal on ikkagi nn uusvaimse rühmitusega tegemist nagu eespool kirjutatud, mitte ravimisega ega psühhokirurgidega, kes kasvajad kaotavad valutult paari minutiga.
Või tegelevad nad seal ravimisega ka?
Nägin ise ühes telesaates, kuidas hiileri eestoas raha vastu võeti.
Kus te teate, et seal Lilleorul ka eestuba ei ole, kus raha sisse kasseeritakse? Kas olete seal käinud?

Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas Müstik

Ja miks ma varem sellest aašramist kuulnud ei ole? Kas tegemist on Lilleoruga?

http://www.lilleoru.ee/?mid=73
Ja kes on see artiklis mainitud SUUR ÕPETAJA seal? On see salastatud või mis?
Kas keegi teab?


Loodan, et puusse ei pane, aga tundus jah, et juttu oli Lilleorust. See kõige kõigem peaks seal olema Ingvar Villido: http://www.lilleoru.ee/?mid=4
Isiklikult pole mul olnud au temaga kokku puutuda.

Aga jah, tõepoolest, olen seal ka kohal käinud. Koos oma sõpradega indiaanitelgis. Seda tavasaunaga võrrelda ei anna, kordades võimsam.

Kuigi minust jah põhikohaga asukat seal ei saa (isegi mitte poole kohaga), siis midagi halba küll öelda ei oska, ei taha, ega saagi. Ka inimesed kellega kokku puutusin tundusid vägagi toredad ja sümpaatsed (selles suhtes olen vägagi tundlik ja tajun võltsi). Isegi kui teenivad raha, siis igatahes parem raha teenimise viis, kui mingite idiootsete asjade tootmine, mida sada aastat vaja ei ole.

Samuti arvan, et see koht ärgitab just vastupidiselt paljusid esialgu Lilleorus asjadega põgusat tutvust teinud inimesi mõningaid suundi vähe tõsisemalt uurima. Muidu käiksid samad inimesed võibolla eluaeg kaarega nn teistest usunditest mööda. Näiteks läksid kellegagi koos taimeteed ostma ja said teada kuidas taimi kasvatada, hakkad pärast ise ka endale kasvatama. Ja sealt edasi hakkab mõttemaailm muutuma ja siis veel kuhugi edasi, ma ei tea, näiteks maausku?

Aga teisalt muidugi, ega minagi poolda inimeste teadlikku lollitamist, ega sekte, kus inimesed justkui oma aru kaotavad ja pimesi oma suurele juhile alluvad.

Samas, paljud ongi justku kariloomad, kes nagu ise ei oska või siis ei taha. Osad jälle oskavad asju ka kõrvalt näha ja enda jaoks mingid head asjad välja võtta. Nende jaoks siin vaevalt, et midagi halba on. Võibolla ei ole mul õigus. Aga igathes, ega selles teemas ei saagi asjadest ühtviisi aru saada. Millal veel usuteemades ühine meel saavutatud onSmile
Vasta
#82
Olen nüüd juba mõnda aega keskendunud elu elamisele, mitte sellest mõtlemisele. Ma pole kunagi olnud detailne mäletaja. Aga see, mis new age õpetustest meelde on jäänud ja seega ka mu mõtlemisele mõju avaldanud, on ikkagi see, mida meie esivanemad tegelikult ammu teadnud ja tõdenud on.
Nii mõneski mõttes new age soodustab ammu unustatu taaselustamist - jah, tihti (ja vaikimisi soovitavalt) küll ümbertõlgendatult. Kasvõi kõik need vandenõuteooriad, vanade müütide taaselustamised, piibli teisiti tõlgenamine jne - need on nii iseloomulikud praegusele ajale. Ilma selle vooluta me ilmselt praegu siin ei arutleks, ma mõtlen, et tänu sellele moele ei ole enam ebausk tabu, inimesed arutlevad, eksivad ja õpivad. Kõigil on võimalus sõna sekka öelda - ka nn maausku inimestel (kõigil, kes varem välja naerdi).
Kõigil on võimalik vaimselt areneda, sõltub ainult iga inimese enda olemusest, soovidest ja tegudest. Kui oled juba maast madalast inimene, kes enda ümbrust ei märka (kunagi silmi lahti ei tee, juba lapsena kõikide maailma imede üle ei mõtiskle), siis jooksedki lõpuni selles oravarattas klapid peas ning ahmid kõike mis "in" ja ei mõtle pikemalt. Lõpuks pole vahet mis usku me oleme, tähtis on see, kuidas areneme. Kokkuvõttes jõuavad new agerid ja maausku inimesed ikka ühtede tõdemusteni, edasi sõltub inimesest, kui palju ta oma elu jooksul läbielatust õppetundidena omandab.
Vasta
#83
Väga keeruline on aru saada, mis toimub. Elufilosoofiates. Loe keda tahad, ikka jõuab asi sinnamaale: mina olen jumal, mina juhin Universumit, mina olen kõiksus jne. Ma ei saa midagi aru. Kui mina (või sina) juhiksime Universumit, siis elu kui sellist poleks ammu olemas.

Juhtusin hiljuti saksa nunna M.Basilea Schlink pisikesele brožüürile
"New Age Piibli vaatenurgast", Evangeelne Mariaõeskond, Darmstadt-Eberstadt (eesti k. 2003, saksa k. originaal 1987).
Kirjutan siia sellest üht-teist:

New Age (NA) - uus ajastu.
Tundes, et see on üks suuremaid lõpuaja pettusi, pöörasin eelmainitud mõistele suuremat tähelepanu.
New Age´i liikumisel (NAL) on ülemaailmne võrgustik, mis koosneb mitmetest tuhandetest koostööd tegevatest organisatsioonidest. Tema põhieesmärk on organiseerida "Uus Maailma Kord", mida iseloomustab ´grupienergia´ ja ´sünergia´. Seda saladust varjab õpetus ´ühtsusest mitmepalgelisuses´.
NA süsteemi aluseks on usk ´sisemisse valitsusse´ meie planeedil ja seda vaimude hierarhia või ´tarkuse meistrite´ abil, kes tegelikult on deemonlikud olevused. NAL on Ida religioonide, gnostitsismi ja spiritismi süntees. Ta baseerub esoteerilistel (salastatud) õpetustel, mida edastavad deemonlikelt vaimudelt saadud sõnumid. Seepärast on arusaadav, et NAL sisaldab okultismi erinevaid vorme, nagu selgeltnägemine, astroloogia, hüpnoos, ufoloogia ja jooga praktikad, pluss mütoloogia, panteism, usk reinkarnatsiooni ja nõiakunsti uussünd. Lõppude lõpuks ei ole NAL midagi muud kui Luciferi soov olla palveldatud Jumala asemel.

Kaasaegse NAL-i juured viivad tagasi Teosoofia Seltsi, mis asutati 1875 New Yorgis venelanna Helena Petrovna Blavatsky poolt. Selle organisatsiooni põhiõpetus on, et maailma kõigil religioonidel on ´ühine tõde´, mis ületab kõik võimalikud erinevused. Liikmed usuvad meistrite olemasolusse, kes on kas vaimsed olevused või siis saatuse lemmiklastest inimesed, kes on kõrgemalt ´arendatud´ kui ´lihtinimesed´, teiste sõnadega - eriliselt valgustatud isikud.
Teosoofia Seltsi kolmas president oli Alice A.Bailey (1880-1949), inglanna, kes emigreerus Ühendriikidesse. Tema pani tõelise aluse NAL-ile. Spiritistliku meediumina sai ta sõnumeid nn tarkuse meistrilt, tiibetlaselt Djawal Khul´ilt. Need arvukad läkitused, mis ta kirjutas deemonliku olevuse diktaadi all, sisaldavad salaõpetusi ehk "Plaani", mille täitmine on NAL-i eesmärgiks tänapäevalgi. Liikumist hoiti avalikkuse eest varjul 1975.aastani. Siis tuli UUe maailma Korra Plaan avalikustada.

NA tegevus on levinud ärimaailma ja mujale ühiskonda. Teemad on näiliselt ohutud - tervislik toitumine ja enese vormishoidmine - praktikas aga sisaldavad need tavaliselt Ida okultseid tehnikaid: meditatsiooni, joogat ja lõdvestavaid teraapiaid, hüpnoosi, psüühilist tervendamist, visualiseerimist ja positiivset mõtlemist. NAL populariseerib ja seejärel kasutab ära ühe probleemi teise järel, et süstemaatiliselt ühiskonda tungida. Terviklik (holistiline) haridus, meditatsioon, psühhotreening, terviklik meditsiin, tervislik toitumine, ökoloogia - k.a. keskkonnakaitse, loomakaitse, desarmeerimiskampaaniad, juhtimiskursused tööstus- ja majandusjuhtidel, näljahäda-projekte ja muud sotsiaalset temaatikat.
NA õpetused jõudsid laiema üldsuse teadvusese peamiselt tänu Marilyn Ferguson´i teosele ´Die sanfte Verschwörung´ (Veevalaja salanõu), millest sai NAL-i kaasaegne kultusraamat.

Isegi lapsed ja teismelised saavad mõjutatud NA ideedest fantaasiamängude, videode, filmide, audiokassettide, koomiksite, kirjanduse, mängude kaudu.
Alice Bailey järgi on muusikateraapia osa ettevalmistusest NA tegevuses. Spetsiaalselt kujundatud NA muusika oma "selle maailma välise heliga".
Märkimisväärne on NA side prominentsete rahvusvaheliste organisatsioonidega nagu ÜRO, UNESCO, Maailma Kirikute Nõukogu, Rooma Klubi, Rockfelleri Fond, Fordi Fond, Trilateraalne Komisjon, Bilderbergi Grup, Vabamüürlased ja kõige lõpuks Illuminati.

New Age´i filosoofia
NAL püüdleb uue täiusliku maailma poole, aga NA filosoofia järgi on seda eesmärki võimalik saavutada ainult "paradigma nihutamisega" (tavalise mõtlemise muutmine). Usk kõikide asjade vastastikusesse seotusse ehk "terviklikkuse doktriin". NA filosoofia tahab lepitada kõik vastasseisud: teadus ja okultism on paari pandud, kõik eetilised väärtused on kokku varisenud: head ja kurja ei ole enam. Kõik on üks. Sellepärast taotletakse kõikide religioonide sünteesi.
Newage´laste suurim eesmärk inimese jaoks on leida oma õnn. Peamine rõhk on isiklikul rahuldusel ja edukusel. Kartes tulevasi apokalüptilisi sündmusi põgenetakse seepärast utoopilisse "pingevabasse ülemaailmsesse ühiskonda".

New Age´i liikumise eesmärgid ja plaanid
Meedium Alice Bailey´le edastatud plaanis nähakse ette Uue Maailma Korra, Uue Maailma Valitsuse ja Uue Maailma Religiooni kehtestamist. NAL-i poliitiline eesmärk on globaalne kontroll. Avalikult propageeritakse „üksikute rahvusriikide sulatamist ühtseks või ka hävitamist rahu ja alalhoidmise eesmärgil“.

Ehkki maailmavalitsemine on lõplik eesmärk, on palju vahepealseid – nii poliitilisi ja sotsiaalseid kui ka majanduslikke eesmärke, näiteks:
Universaalne krediitkaardi süsteem
Maailma toiduamet, mis kontrolliks maailma toiduga varustamist
Universaalne riigimaks
Ülemaailmne üldine sõjaväekohustus
Kui liikumine oli tulnud 1975 avalikkuse ette, selgus täpsemaid detaile:
Maailma majandussüsteemi rajamine
Panganduse, transpordi ja tähtsamate toodete eraomandus asendada ülemaailmsele juhatusele allumisega
Rahvastiku iibe ja tervishoiu kontrolli kehtestamine ülemaailmses võrgustikus
Vabaduse ja jõukuse miinimumstandardid üle maailma
Kohustus allutada eraelu ühistele, ülemaailmselt määratud eesmärkidele
Kuulutades rahu ja armastust on liikumine olnud edukas pimestamaks paljusid poolehoidjaid oma tegelike eesmärkide suhtes ja petmaks neid toetama sellist tegevust ja seisukohti nagu:
Arianism, s.o. läänerasside domineerimine; nii nagu ka Hitleri puhul seostub see antisemitismiga
Planetaarse pühitsuse missa, nimetatud ka `Luciferi initsiatsioon´, s.o Luciferile pühendumise akt
Puhastamistegevus, s.o. nende hävitamine, kes ei ole nõus liikumise eesmärkidega
Abort ja kunstlik viljastamine
Jõuga limiteeritud perekonna suurus
Geneetiline manipulatsioon
Eutanaasia: surmast tehakse kultus, mida võetakse kui eufoorilist kogemust ja üleminekut uude ellu.

New Age´i religioon
• NAL mitte ainult ei taotle poliitilisi, majanduslikke ja religioosseid eesmärke, vaid ta ise on religioon. Tal on oma „pühakiri“, palved ja mantrad. Tal on omad vaimsed keskused nagu Findhorni kommuun Šotimaal (asut. 1962) ja Esalen´i Instituut USA-s Kalifornias. Tekib neid juurde. „Taassünnid“, vaimulikud seadused ja käsud on osa NA religioonist. Liikumises on esindatud preestrid ja gurud, kuulutatakse „Messiat“, austatakse prohveteid ja üleloomulike võimetega inimesi, kes on võimelised tegema „suuri tunnustähti ja imesid“.
NAL kuulutab kõikjal, et ´inimene on jumal´ ja ´inimene lõi Jumala oma näo järele´. ´Kõik on üks`. Avardada ja arendada oma jumalikkust. Kokkuvõttes: inimene on jumaluseks saamise teel. Uskudes, et Jumal on neutraalne jõud, millega võib manipuleerida nii heade kui kurjade eesmärkide saavutamiseks. Õpetatakse reinkarnatsiooni – taaskehastumist.

NAL sätestab selgelt, et inimene päästab end ise, kui ta leiab oma „kõrgema mina“ teadvuse avardamise läbi. Ehk: usk inimesesse ja kõike läbitungivasse universaalsesse enrgiasse või elujõudu – see on NA vaimse õpetuse tuum. Kui inimene tahab „saada jumala sarnaseks“ (1MS 3:5), on selge, et ta avab ukse Luciferile, keda tegelikult NAL palveldab, ja see mängib võtmerolli Uue Maailma Religioonis, mida liikumine tahab kehtestada.

Uimastitele osutatakse kui „transformeerumise vahenditele“.
Liikumise okultne planeerimiskeskus on Lucis Trust.
Feministlikul liikumisel on tihe seos NA vaimsusega. Hitlerit peetakse omaks.
Sümbolid: haakrist, vikerkaar, number 666, okultne indo-germaani hea õnne märk.

Vale-Kristus
Uue Maailma Valitsuse ja Maailma Religiooni juhtfiguuriks on Maitreya. Tegelik plaan on see, et kui Maitreya tuleb võimule, võtab ta kontrolli maailma üle enda kätte – ja tema on Luciferi määratud mees ja järgib Luciferi instruktsioone. Kehtestatakse universaalne kontrollsüsteem. Iga maailmakodanik saab numbri finantstehinguteks, sularaha kaob käibelt.
Briti NA liider Benjamin Creme on Maitreya eelkäija ja eestkõneleja. Maitrya on „taastulnud Kristus“. Tegelikult onta antikristlik tegelane. Maitreya taotlus on teha Uus Maailma Religioon kohustuslikuks. NAL ähvardab juute ja kristlasi vägivalla ja hävitamisega, kui nad keelduvad allumast. Piiblit järgiv kristlus saab olema keelatud. Hävitada kristlus koos juurtega.

Tõeline uus ajastu on Jeesus Kristuse Kuningriik
Newage´lased pole esimesed, kes kuulutavad uue ajastu koidikut. Adolf Hitler oli üks eelkäija oma „kolmanda Reich´iga“. Ta oli tuttav NA aluseks olevate salaõpetustega, mida Helena Blavetky sai deemonlikult olevuselt. Hitler ise oli okultist ja meedium. Tema tegelik eesmärk oli end asetada Jumala asemele. Nagu Hitleri 1000-aastane riik, näib NAL marssivat võidule Luciferi juhtimisel. Aga see, mis kannab Luciferi st. Saatana pitserit, on määratud hukkuma algusest peale. Jeesusel pruugib lausuda vaid sõna, kui kõik Saatanaplaneeritu ja kehtestatu kokku variseb.
Meie ajal – lõpuaja koidikul, enne antikristlikke aegu on puhkemas võimas konflikt. Põrgu on aktiivsem kui kunagi varem. Põrgu plaanid ei teostu kunagi täiel määral, sest jumal sekkub oma kohtumõistmise kaudu.

Peame valima
Olles näinud, mida NAL kujutab, peame me nüüd tegema õiged järeldused, enne kui on hilja. Ärgu keegi lasku ennast petta Luciferi võltsitud „valgusel“. NAL-i programm on pettus. Me seisame valiku ees. See on jah-või-ei olukord, see on elu ja surma küsimus.

Vasta
#84
Stella - keda, mida sa ise usud? Arvestades asjaolu, et New Age vastase jutu siia kopeerisid (vaadatuna siis piibli aspektist), siis New Age pooldaja ei ole sa mitte? Oled ka Krayoni ja Gaia kanaldusi siia kopeerinud - kes on nemad ja mis jõud neid produtseerivad?

Minu küsimused on ajendatud puhtast huvist ja mulle tundub hetkel, et oled tõele üsna lähedal.
Vasta
#85
Oijah, maailm toimib siiski üsna lihtsalt.

Iga üksikisik oma kultuuriruumist tingitud uskumuste, isiklike tõekspidamiste, mõtete ja tegudega loob enda ümber nn. mikromaailma (selle mikromaailma tõttu seisavad püsti eeskätt erinevad keeled ja kultuurid ehk rahvusegregorid).

Mistahes (suurema) inimeste grupi egregor - on need siis eestlased, sakslased, lihasööjad, loomakaitsjad, nudistid, budistid või Microsofti töötajad - koosneb ja on eeskätt mõjutatud neist üksikisikute mikromaailmadest.
Lisaks mõjutab neid egregore vastava inimgrupi juhi/juhtide mikromaailm - aga ainult sellepärast, et grupi liikmed lubavad seda (seejuures saab lubada nii teadlikult kui ka ebateadlikult).

Ja see suur ja lai maailm meie ümber omakorda koosneb kõigist neist üksikisikute mikromaailmade summast... sellepärast autokraatlikud režiimid ei püsigi ega saagi püsida Smile

Aadul võis ju olla ka kuitahes häid ideid, aga nende rakendamise meetoditega läks ta sedavõrd liiale, et tema vastu ei olnud mitte ainult mõnede välisriikide valitsused, vaid ka väga paljud üksikisikud (sh rahu soovivad sakslased), kes oma mõtete ja tegude ehk valikutega lõid reaalsuse, kus Reichi ei eksisteerinud.

Üksikisiku täieliku kontrolliga oma mikromaailma üle on ka demokraatia mudel surematu - vox populi vox dei (rahva hääl on jumala hääl).

Inimene siiski on Jumal - või õigemini öeldes - tal on kõik võimalused olla Jumal... ja luua oma mikromaailm enda ümber selliseks nagu ta iganes soovib... see omakorda on tema panus selle suurema maailma muutumisse...
...tõsi küll, siin on üks väike nüanss - tal on ka kõik võimalused olla seesamune... kuidas see oligi... Lucifer?...

Valikute küsimus seega...

Seda teooriat edasi arendades väidan, et Maitreya ja Jeesus võib ja saab olla ka üks ja sama isik.

New Age on selles mõttes täpselt samasugune võimu delegeeriv süsteem - kirjelduse järgi see suunab uskuma mingitesse salajastesse struktuuridesse jms... mille poolest ta siis erineb teistest tänaseks vananenud või siis lausa kunstlikult loodud religioonidest (viimase näiteks pakun saientoloogiat).

Küll aga kannatab religioonide ühisosa tänapäevaselt kirjeldades (nt. vt. teema Piibli kood) sisustada mõistet humanism... ilmselt on vaja mõiste uuesti sisustada... eks eelmisest renessansist ole ikka aega ka möödas juba.

Muuseas, kust ja millisest ajast (kas ka 1975?) see näiteks toodud maailmavalitsemise mudel pärineb?

Kusjuures teoorias polegi ju mõte eriti halb, sest seni kisuvad kõikvõimalikud huvigrupid tekki oma poole, seejuures kulutatakse selle tegevuse peale märkimisväärselt ressursse (vaadake kasvõi sõjatööstuste eelarveid!), millega saab palju mõistlikumalt ringi käia... (vaat see on nüüd seesama ahnus ehk sisalikud).

Planetaarsete transpordi- ja kommunikatsioonisüsteemide rajamine on hakatuseks nagunii sedavõrd kulukas, et nii palju ekvivalenti vist ei ole praegugi ainsalgi korporatsioonil ega huvigrupil? Aga kas sellisel pisiasjal peaks laskma arengut pidurdada?

Milleks on planetaarsel tsivilisatsioonil vaja sõjaväekohustust - kellega kavatsetakse sõdida? Marsielanikega või? Ainult et siis on vaja hakatuseks teadlasi ja pärast seda kõrgtehnoloogiaga ümber käia oskavaid tippspetsialiste, mitte mobiliseeritud jalaväge vintpüssidega... sõjaväekohustuse füüsilise osa võib ju edukalt asendada sportimisvõimaluste parandamisega etc...
Oh sa jutt, mis siin tagapool veel kõik on... Ph34r2 sellist jama on raske kommenteerida...
Tundub nagu oleks selle lõpuosa kirjutanud Lucifer isiklikult, eks ta vist on tahtnud lugejatele oma ruumi maha müüa.

Kokkuvõtteks määrab sisuliselt kõik ikkagi üksikisikute eelistus oma mikromaailmade kujundamisel... seejuures ei ole ju tegelikult oluline ei kuuluvus mistahes rassi, rahva või religioosse konfessiooni hulka; samuti mitte mingisse salaseltsi või -liikumisse ega ka erakondlik kuuluvus...

Ainult jah, põhjuste ja tagajärgede seostest on inimestele vaja ilmselgelt rohkem rääkida.

P.S. Eksistentsiaalsete kriiside käes vaevlejatele aga soovitan sinilindu otsima minna... Maeterlincki (animistlikul) loomingul on vähemalt ilmne kirjanduslik väärtus, mida paljude teiste parajuttude kohta ütelda ei saa...

@lõigub parajuhtmeid
Vasta
#86
Selle saksa nunna jutt on tõepoolest nagu Lucifer ise oleks kõnelnud!Smile
Pole siiani veel kuskilt juhtunud midagi nii räiget uusajastulaste kohta lugema!
Ise ei ole mingi uusajastulane ja vahel ka muigan kergelt nende üle (kui nad igasuguseid erinevaid asju kokku mõksivad ise millegisse tõsisemalt süvenemata), aga see jutt võtab küll ahhetama.
Tundub, et maailm polegi Jeesuse aegadest kaugemale jõudnud. Ei ole seni veel kuskilt lugenud, et uusajastulased (Jeesus Kristuse Veevalaja gospelgi meil ju eraldi teemaks), (New Age) on eraldi religioon. Minu arvamusel ikka vaimne erinevate maailmavaadetega liikumine kõigest.
Vikist: Üheks levinud veendumuseks on, et elatakse mingis mõttes lõpuaegadel; et vana, materialistlik maailm on otsa saamas ning tulemas uus ajastu, valgustatud ja vaimne.
Ja see käib ju Krayoni jutuga igati kokku.
Huvitav mis sellele saksa nunnale nii vastu hakkab? Kas see, et uusajastulased rõhutavad meditatsiooni ja räägivad, et tavapärasest palvetamisest ei piisa ja usuvad lisaks veel reinkarnatsiooni?
Viimasel ajal olen uuskristalaste ja uusajastulaste juures leidnud palju ühiseid jooni, aga siinne Stella toodud jutt viitab ainult ühele - nunn pole isegi süvenenud sellesse, mis uusajastu on, vaid vahutab vihast nende vastu, kes ei taha olla vanamoodsad kristlased. Pole kuskilt veel lugema sattunud, et uusjastulased kõiges, mis maailmas halba, süüdi on. Et maailm on hukas, on ju selge, aga enne uusajastu liikumist oli ju ka. See on lihtsalt selge näide, kuidas kristlased püüavad laimuga ja tigedusega end süüst puhtaks pühkida, tehes patuoinaks ühe paljudest uskudest sünkroniseeritud alternatiivse liikumise.
Ei saa salata, et uusajastulasteks tembeldavad end ka kahtlase väärtusega sektid, aga et selline üldistus.
Eriti haavab see, kuidas Krayoni kanaldusi soosiv inimene teeb maatasa selle nunna jutu põhjal Alice Bailey, kes ju ometi oli samasugune kanaldaja nagu Krayongi.
Ma ei tea täpselt, kes on Lee Carroll, kuna ei ole tema vastu niipalju huvi tundnud, aga Alice Bailey äratab küll sümpaatiat. Oli ta ju telepaatilises kontaktis tiibetlase Djwal Khuliga,
Shigatse lamaismi juhiga alates 1919.a. nov-st kuni oma surmani. Siit loen aga, et Khul oli deemonlik olend. Hm!
Shambhalat kirjeldas BAILEY kui kosmilise tule asupaika, mis rajab uue, puhtuse ajastu.
Tundub, et ühed kontaktlerid on tigedad teiste kontaktlerite vastu. Võimuvõitlus ja laim käib.
Mis Seitsme kiire õpetusse puutub, siis see on Salajases õpetuses ja tiibetlaste sõnumites sisalduv õpetus, et Universum on läbinud seitse evolutsioonilainet, mis vastavad omavahel seotud energiaväljale, seitsmele kiirele, mis ulatuvad rumalusest kuni kõrgeima vaimsuseni.
Pikemalt olen kirjutanud teemasse Tao kroonikad postitus #25:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...y#pid95489
Rumal on ka see lause:
"Feministlikul liikumisel on tihe seos NA vaimsusega. Hitlerit peetakse omaks.
Sümbolid: haakrist, vikerkaar, number 666, okultne indo-germaani hea õnne märk."

Esimest korda loen, et feminism ja new age on seotud ja et uusajastulased peavad Hitlerit omaks.
Ja iga haritud inimene teab ammu, mida sümboliseerib haakrist. Iidne haakrist oli kosmilise loomise tähendust selgitav õpetlik ,,ratas’’. Sellega näidatakse lõpmatut elujõu liikumist kõiksuses. Kõige vanem jälg haakristist on pärit neoliitikumist. Sumerist ja praeguse Pakistani aladelt on leitud svastika näiteid, mida peetakse 5000 aastat vanadeks. On täielik totrus haakristi seostada ainult Hitleriga.
Hitleril endal võimeid ei olnud - see on ju ammu teada. Ta oli ümbritsetud isehakanud maagidest (kaks või kolm nendest olid hullumaja kandidaadid), aga okultismiga oli ta muidugi kursis. Okultismiga on kursis olnud enamus valitsejad. Sooh, Blavatsky sai siis kah veel teavet deemonlikult olevuselt? Mõnes mõttes ajab eelnev jutt isegi naerma. Blavatskyt Egiptuses õpetas üks kopt ja hiljem oli tal tõepoolest oma guru, aga et lausa deemonlik olend? Tegelikud teadmised sai ta ikkagi Tiibeti mahatmadelt.
Ja ei mõelnud teosoofid valgusemeistreid välja - iidsed meistrid on teada juba oi, oi kui ammusest ajast.
Mis Maytreyasse puutub, siis neid Maytreyasid tundub juba ammuilma terve maailm täis olevat. Ei juhtu midagi erilist, kui taas mõni uus sünnib. Eks ole Jeesuski ju erinevate nimede all siin ennegi peatunud ja teadmisi jaganud.
Alles ükspäev sattusin ühele lingile, kus Maytreya nimeline oli juba taas saabunud.
Universaalne kontrollsüsteem on ka juba ammu paika pandud - kasvõi interneti näol.
Uusajastu juured viivad väga iidsesse aega - mitte teosoofide juurde. Tõsi, teosoofid olid esimesed, kes meie ajal vanu unustatud (kristlaste poolt põletatud ja peidetud ja põlatud) teadmisi välja kaevasid, aga idamaadel olid need ju veel sälinud.
Kunagi ründasid kristlased Urantia raamatut, ka see oli nende teada deemonite kirjutatud, nüüd siis ründavad kõiki õpetusi ühise nime all new age ja ei anna ühelegi kristlusega erineval arvamusel olevale (vahel ka lihtsalt suvaliselt sinna paigutatud) suunale armu.

Ei salli seda eesti vikis kokku kirjutatud new age artiklit, aga paar asja vastab seal veel tõele. Üks on see, et kanaldamine kuulub new age alla (näiteks Lee Carrolli kanaldused ja Krayon) ja teine on see, et liikumist võib iseloomustada kui alternatiivi peavoolu kristlusele. Aga selle nunna jutu põhjal kirjutaksin juba, et new age ja kristlus on tänapäeval kaks tigedat vastandlikku voolu, kusjuures new age ei sõima kristlasi taga, vaid teeb nendega koostööd.

See lõpulause "lõpuaja koidik" viitab väsimatutele jehoova tunnistajatele!Smile Tundub, et see saksa nunn on ise ka jehoova tunnistaja.

WW ütlus, et kokkuvõtteks määrab sisuliselt kõik ikkagi üksikisikute eelistus oma mikromaailmade kujundamisel, on väga hästi öeldud.
Siinkohal pean aga ütlema, et Stella mikromaailm tundub siiani väga mugandatud olema.
Piibel + Krayon.
Ja kõik muu, mis ei mahu sinna alla, saab paika panna selle nunna jutu tõlkega, kelle jaoks sajandeid ja aastatuhandeid enne kristlust ei ole olemaski ja tänase maailma kriis on kõik ainuüksi uusajastulaste tekitatud!Smile





Vasta
#87
(14-06-2011, 15:04 )Müstik Kirjutas: Et maailm on hukas, on ju selge
Kas ikka on?

(14-06-2011, 15:04 )Müstik Kirjutas: Tundub, et ühed kontaktlerid on tigedad teiste kontaktlerite vastu. Võimuvõitlus ja laim käib.
Seega tahavad need tigetsejad oma grupi egregori (ehk sisuliselt energiat) teiste gruppide egregoride arvel suurendada... kõige tavalisem inimlik(?) võimuvõitlus, ei midagi uut.

(14-06-2011, 15:04 )Müstik Kirjutas: Esimest korda loen, et feminism ja new age on seotud ja et uusajastulased peavad Hitlerit omaks.
Väide iseenesest on tõesti eeehh... intellektuaalselt väga huvitav, aga kui prooviks selle protsessi taha piiluda, siis... kui vastandamisest jääb väheks, siis teooriana: võidakse ka koostööd teha, et aga huvilisi juurde saada? Ph34r2

Mis nendesse erinevatesse mikromaailmadesse (eeskätt religioossetesse) puutub, siis mine sa tea... võib ometi käia vägagi erinevaid teid ja jõuda lõpuks ikkagi samadele järeldustele... seega võib-olla on isegi hea, kui neid erinevaid mikromaailmu nii palju on (s.t. kuna inimesed oma mitmesugustelt eeldustelt ja võimetelt siiski päris võrdsed ei ole, siis saab ometi igaüks endale sobiva süsteemi leida ehk nimelt mugandada)?

Samas (mistahes süsteemi) mugandamine on mingist hetkest alates pigem hea...
...sest oma mikromaailma mõtlevad keeruliseks ka ju ainult inimesed ise...
...või siis lubavad teha seda pastoril, erakonna esimehel, nurgatagusel posijal või sisuliselt mistahes teisel hingepüüdjal...

Ja kui küllalt saab, siis "vastava süsteemi juhe" välja kiskuda sellega oma mikromaailma ümber programmeerides on ju ka ometi igaühele jõukohane.

Inimesed võiksid ju ometi omil jalul käia ehk endasse uskuda? Kummaline on siiski vaadata, kui palju kasvõi religioonide näol erinevaid karke hetkel olemas on...
...samas...
...mõneti kõige haledam nähtus on inimene, kes üldse millessegi ei usu.

Oma arusaama piiblist sai siin kusagil juba presenteeritud...



P.S. Ahjaa, see on siin suurepärane koht kommenteerimaks mõnede nn. vaimuinimeste suhtumist äriilma.
Omades kogemust mõlemaga, julgen (küll pisut küüniliselt) kinnitada, et see paljukirutud äriilm on mõneti isegi ausam - seal on kõik avalikult oma kasu peal väljas.
Mitmesuguste nõiakeste nagistamisi jälgides aga... mingit põhimõttelist vahet tegelikult ju ei ole.
Ausus ja eetika ei ole kuidagi seotud süsteemiga, kus neid kasutada.
Vasta
#88
(14-06-2011, 07:58 )Jõhvikas Kirjutas: Stella - keda, mida sa ise usud? Arvestades asjaolu, et New Age vastase jutu siia kopeerisid (vaadatuna siis piibli aspektist), siis New Age pooldaja ei ole sa mitte? Oled ka Krayoni ja Gaia kanaldusi siia kopeerinud - kes on nemad ja mis jõud neid produtseerivad?
Minu küsimused on ajendatud puhtast huvist ja mulle tundub hetkel, et oled tõele üsna lähedal.

(14-06-2011, 15:04 )Müstik Kirjutas: WW ütlus, et kokkuvõtteks määrab sisuliselt kõik ikkagi üksikisikute eelistus oma mikromaailmade kujundamisel, on väga hästi öeldud.
Siinkohal pean aga ütlema, et Stella mikromaailm tundub siiani väga mugandatud olema.
Piibel + Krayon.
Ja kõik muu, mis ei mahu sinna alla, saab paika panna selle nunna jutu tõlkega, kelle jaoks sajandeid ja aastatuhandeid enne kristlust ei ole olemaski ja tänase maailma kriis on kõik ainuüksi uusajastulaste tekitatud!Smile

Minu uskumise ja uskumistega on hetkel nii, et kõik on sama selge nagu suure pesupäeva seebivesi: Sick

Päris kaua aega oma elust sain elada teadmisega: olen kes olen, teen mida tahan ja kuidas tahan, keegi midagi ei kuule .. ei näe .. ei tea ..
Siis ühel hetkel hakkas kõik minu ümber toimuma (minule mitte tajutava ajalise vaheta) sünkroonilises vastavuses minu mõtete ja mõtte- ning tundevirvendustega. Ja ma ei saanud aru, mis toimub. Kas kogu elu reaalsus toimub lähtuvalt minu mõttest või õpetatakse mind sellise kogemuse taustal õigesti mõtlema. Ma ei saanud aru - ma olen ju vaid üks pisike inimene suures elu keerukuses - miks peaks minu mõte olema nii tähtis, et kõik momentaalselt oleneb minu mõttest.
Nägin siis ühte tuttavat (kelle tarkust ma austasin) ja küsisin talt ainult ühe lause:
"Palun ütle, kumb on õige, kas see - et ma olen hull; võis see - et Jumal on olemas." /Muud kommenteerimata./
Ta vastas mulle sama lihtsalt, ühe lausega: "Loomulikult on Jumal olemas, see kõik poleks teisiti võimalik."

Me vahetasime ainult need 2 lauset. Ja lahkusime. Kulus mitmeid aastaid ja mulle tundus, et ma sain oma maailmapildi paika.
Nüüd olen ma taas jõudnud elufilosoofilisse kriisi. Seesama, millest kirjutasin siin teemas mõned kirjutised eespool: et ma ei saa, mis toimub.
Loe, mida tahad, ikka jõuab jutu loogika sinnamaale, et sina/mina oled/olen jumal, kõiksus, kõikvõimas. Mina/sina valitsen/valitsed Universumit.

Olen ka siinsest foorumist päris palju lugenud (kõike pole veel jõudnud) ja nii ongi, et hetkel on sebivee selgus.
Saksa nunna kui vaimselt steriilselt keskkonnast pärineva autori mõtted tundusid väga huvitavad. Lootes lugeda kaasmõtlejate arvamust sellise vaimse puhtuse suhtes.






Vasta
#89
Ütleme siis lihtsuse mõttes, et iga inimene potentsiaalselt suudab olla Jumala esindaja.

Potentsiaal siis sõltubki mõttest ehk täpsemalt mõtte suunast oma mikromaailma kujundamisel (vt. eespool). Sisuliselt sama asja käsitleb ju ka see nn külgetõmbeseadus...
Vasta
#90
Veel samast allikast veidi gruppidest ja sümbolitest:
NA mitmesuguste gruppide liikmete ühine nimetaja on võltsreligioosne kogemus: kontakt deemonitega läbi narkootikumide, meditatsiooni, psühhotehnoloogiate ja teiste vahendite, juhtnöörid deemonite käsutuses olevatelt planetaarse hierarhia tarkuse meistritelt - nendelt on pärit ka Uue Ajastu Plaan. Newage´lased usuvad UFO-desse jt. maavälistesse olevustesse, üldise arvamuse kohaselt saavad nad nendelt ka läkitusi.
NAL-i sees on grupeeringuid, kes teatavad, et Adolf Hitler oli üks nende liikmetest, sest tema sai inspiratsiooni nendest samadest allikatest, jagas samasid eesmärke ja kasutas samasid meetodeid.

Tähelepanuväärsed on ka sümbolid, mida NAL kasutab, näiteks kasutatakse haakristi, okultset indo-germaani hea õnne märki, mida kasutas ka Hitler. Kasutatakse numbrit 666 (vt. Ilm 13:18), millel on - kui tsiteerida Alice Bailey´d, "pühi omadusi" ja vastavalt NA õpetusele tuleb seda kasutada võimalikult sagedasti, et kiirendada tsivilisatsiooni progressi ja NA tulemist. Üks enamkasutatud märk on vikerkaar, mis sümboliseerib silda inimese ja tema ülimina või siis "Suure Universaalse Vaimu" vahel - viimselt siis silda inimese ja Luciferi vahel. On tähelepanuvääriv, kui sageli vikerkaart viimasel ajal kasutatakse. Te võite seda leida reklaamkingitustel, kirjapaberitel ja ümbrikutel, T-särkidel, mänguasjadel.

M. Basilea Schlink viitab:
NAL-i (New Age´i liikumise) tagamaade ja ohtude kohta võib leida head informatsiooni Constance Cumbey raamatust Die sanfte Verführung (Vikerkaare varjatud ohud).
Vasta
#91
Miks on nii? Juhus?
Tegeliku elu sündmustele kirjutatud stsenaariumi järgi tehti film "Helisev muusika". "The Sound Of Music".
Nunn Maria tuleb von Trappi perre laste juurde ja jääb. Film tuli ja jäi maailma filmiklassika kullafondi.
Eesti "Viimne Reliikvia" tuli ja jäi eesti filmiklassika kullafondi?
Peategelane preili Agnes osa aega kloostris ja muidu tihe seos kloostriga.





[Pilt: the%2Bsound%2Bof%2Bmusic%2B5.jpg]
Vasta
#92
(18-06-2011, 08:10 )WhiteWolf Kirjutas: Sisuliselt sama asja käsitleb ju ka see nn külgetõmbeseadus...

Mis see on, saate teada siit-
http://www.para-web.org/showthread.php?t...9#pid93129

http://thesecret.tv/thesecretfilm/
Vasta
#93
Huvitav , millist külgetõmbeseadust härrased silmas peavad? Kas seda, et sarnased tõmbuvad? Või et vastandid tõmbuvad?
Ma olen mõlemit rahvasuus kuulnud, ei oskagi nüüd arvata, kumb see õigem on?
Ehk on mõlemad valed, kuna kõik on liikumises?
Vasta
#94
(18-06-2011, 12:31 )olematu Kirjutas: Huvitav , millist külgetõmbeseadust härrased silmas peavad? Kas seda, et sarnased tõmbuvad? Või et vastandid tõmbuvad?
Ma olen mõlemit rahvasuus kuulnud, ei oskagi nüüd arvata, kumb see õigem on?
Ehk on mõlemad valed, kuna kõik on liikumises?

Trikk ongi selles, et need väliselt vastandid on sisemise poole pealt väga sarnased.

Liikumises ollakse küll, aga minevikku taritakse alati kaasa.

Vasta
#95
(18-06-2011, 11:26 )Päikeseinsener Kirjutas:
(18-06-2011, 08:10 )WhiteWolf Kirjutas: Sisuliselt sama asja käsitleb ju ka see nn külgetõmbeseadus...

Mis see on, saate teada siit-
http://www.para-web.org/showthread.php?t...9#pid93129

http://thesecret.tv/thesecretfilm/

Sellisel kujul nagu see film seda tutvustab, see ei tööta. Selleks et see "külgetõmbeseadus" tööle hakkab, peab ise ka midagi tegema. Mina olen selle igastahes käppa saanud.
Vasta
#96
Oleksin äärmiselt tänulik, kui ka mulle kasvõi natukene vihjad?!
Vasta
#97
(18-06-2011, 12:51 )euroruubel Kirjutas:
(18-06-2011, 12:31 )olematu Kirjutas: Huvitav , millist külgetõmbeseadust härrased silmas peavad? Kas seda, et sarnased tõmbuvad? Või et vastandid tõmbuvad?
Ma olen mõlemit rahvasuus kuulnud, ei oskagi nüüd arvata, kumb see õigem on?
Ehk on mõlemad valed, kuna kõik on liikumises?

Trikk ongi selles, et need väliselt vastandid on sisemise poole pealt väga sarnased.

Liikumises ollakse küll, aga minevikku taritakse alati kaasa.

Kuna tavaliselt on iga iseloomuomadus indiviidi puhul tugevamalt või nõrgemalt arenenud, siis oleme me kõik sarnased.
Minevikust päris vabaks ei saa vist keegi, kogemus ikka jääb. Iseasi, kui tihti ja milleks seda minevikku kaasa tirida ja välja kraamida.
Aga iseenesest ideaalis poleks paha iga päev elu puhtalt lehelt alustada.
Smile

Vasta
#98
(18-06-2011, 08:29 )Stella Kirjutas: Üks enamkasutatud märk on vikerkaar, mis sümboliseerib silda inimese ja tema ülimina või siis "Suure Universaalse Vaimu" vahel - viimselt siis silda inimese ja Luciferi vahel. On tähelepanuvääriv, kui sageli vikerkaart viimasel ajal kasutatakse. Te võite seda leida reklaamkingitustel, kirjapaberitel ja ümbrikutel, T-särkidel, mänguasjadel.
Vikerkaar oli ju Jahve(?) allkiri lepingul, et veeuputust rohkem ei tule: http://www.piibel.net/?&q=1Ms+9

(18-06-2011, 12:31 )olematu Kirjutas: Huvitav , millist külgetõmbeseadust härrased silmas peavad? Kas seda, et sarnased tõmbuvad? Või et vastandid tõmbuvad?
Ma olen mõlemit rahvasuus kuulnud, ei oskagi nüüd arvata, kumb see õigem on?
Ehk on mõlemad valed, kuna kõik on liikumises?
Ehk on mõlemad õiged, kuna kõik on liikumises? wink


The Secret film on ilmselgelt tehtud keskmise ameeriklase, n.ö. Joneside jaoks... ja eks ta ole õige ka - ameeriklased teevad tavaliselt ikka filme eeskätt teiste ameeriklaste jaoks...

New Age'i enam-vähem ainus väärtus paistab olevat mõningane võimalus, et mõni huviline võib hakata huvi tundma ka nähtuste tagumise poole vastu, mida New Age tavapärase välise esiletõstmisega väldib...
...aga muus osas on tegemist rohkem meelelahutustööstuse haruga.

Ju siis on maksevõimelisi huvilisi.
Vasta
#99
(18-06-2011, 12:31 )olematu Kirjutas: Huvitav , millist külgetõmbeseadust härrased silmas peavad? Kas seda, et sarnased tõmbuvad? Või et vastandid tõmbuvad?
Ma olen mõlemit rahvasuus kuulnud, ei oskagi nüüd arvata, kumb see õigem on?
Ehk on mõlemad valed, kuna kõik on liikumises?

Külgetõmbeseaduse teemast saad vastused oma küsimustele:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...5mbeseadus

Lisaks leidsin veel ühe blogi, kus punktide kaudu tuuakse esile külgetõmbamise protsess:
http://rahulooja.blogspot.com/search/lab...5mbeseadus
Endale meeldivad sealt eriti need seadused:
TÄNULIKKUS
Me oleme Maale tulnud, et sisemiselt kasvada. Me peame olema selle eest kõrgemale intellektile tänulikud. Hinnanguliselt on 75% inimkonnast Maal, kes elavad 100x halvemini kui meie. Kas see pole siis tänulikkust väärt? Üldjuhul on meil koht, kus magada, meil on söök laual ning meid ümbritsevad inimesed, kes meid armastavad. Meie riigis ei sõdita ning meie kliima on elamiseks hea. See on tänu väärt. Kui me oleme tänulikud asjade eest, mis meil on, siis tõmbame me üha enam asju oma ellu juurde, mille eest olla tänulikud. Aitäh!


ANDESTAMINE
Nagu üleval, nõnda ka all.
Nagu sees, nõnda ka väljas.
Smaragdtahvel 3000 e.m.a


Kõik, mis meie elus toimub, on meie sisemaailma peegeldus. Kõik halb, mis meie elus on, oleme me ise oma ellu kutsunud. Need on meie sisemised piirangud, mis vajavad andestust meie enda poolt. Järgmine kord, kui sa avastada midagi, mis sulle sinu elus ei meeldi, siis püüa vaadata enda sisse ning püüa tuvastada, mida see olukord või inimene sulle sinus endas sümboliseerib. Ning andesta talle. See käivitab võimsa puhastumise protsessi, mis viib suurte muudatusteni sinu elus.


ÄRA HEIDA MIDAGI KÕRVALE
Külgetõmbeprotsessi käigus võivad meie ellu sattuda igasugused uudsed ning naljakad inimesed, olukorrad ning pakkumised. Ära heida midagi kõrvale! Inimese mõistus on niivõrd piiratud tajuga instrument, et me ei suuda iilagi tajuda algul naljaka või ebaolulise sündmusena tunduva situatsiooni tegelikku kaalu meie rikkuse loomisel. Alles hiljem hakkame me "pilti kokku panema" ning võime näha, millise võimaluse me mööda lasksime. See on nagu sõitmine kiirteel - kui me "magame maha" õige mahasõidu, võib minna palju aega enne, kui leiame uue mahasõidu. Sama on ka meie elus - kui me ei kasuta kohe Universumi poolt pakutud võimalus, võib minna palju aega, aga Universumil õnnestub uuesti kõik klotsid omale kohale sobitada, et sulle uus võimalus pakkuda.




Vasta
Külgetõmbeseaduse vastu selline link. Kellele ema, kellele tütar. Smile

Külgetõmbeseadus - tohutu pettus?

http://www.sisekosmos.ee/eesmarkide-saav...tu-pettus/

See on siis sõnas, aga pildis näeb kogu teooriat siin.

http://www.youtube.com/watch?v=gh2jhuYRf...re=related


Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aastal 2012 algav New age noltsik 71 22,603 28-04-2011, 09:12
Viimane postitus: Müstik
  Abi New Age-ga valeri 3 3,000 21-04-2011, 09:45
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat