•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Age õpetused on ohtlikud inimestele!
(18-06-2011, 14:49 )olematu Kirjutas: Külgetõmbeseadus - tohutu pettus?

http://www.sisekosmos.ee/eesmarkide-saav...tu-pettus/

Säält viidatud lingilt:
Tsitaat:Üks põnevamaid avastusi, mis tehti juba 1920-ndatel aastatel oli fakt, et isegi, kui kaks aatomisisest osakest, mis on kunagi olnud ühenduses, viia teineteisest 1000 km kaugusele, säilitavad nad mingil kummalisel viisil kontakti. Seda on uuritud aastakümneid ja läbi viidud sadu erinevaid katseid, kuid loogilist seletust selle antud ei ole.

Ja kus see pettus siis on?

Nt. elektrilised nähtused eksisteerisid ju ammu enne elektri n.ö. "avastamist"... meie ümber on praegugi mõndagi, mida me veel seletada ei oska, sealt tulevad ka kõikvõimalikud kummalised legendid...
...ja skeptikud, kes sisuliselt küll üritavad maailma teaduslikult käsitleda, klammerduvad (peamiselt) koolis õpitud ja sageli vananenud(?) kaanonite papagoina kordamisse...
Vasta
Aga kus pettus seisneb, saab Susi siis aru, kui need videod läbi vaatab.

Saame selle,mida kardame ?
Ja kui liiga ülbed oleme, tuleb Jumalanna Juhus vitsakimp peos õpetama.

Ja härra Susi, ma tõesti ei viitsi Sinuga lahingut lüüa Smile
Isegi kui Sa selle skeptiku all pidasid silmas mind.
Ma olen täitsa nõus olema kõike seda,mis Sa ütlesid.
Ega Päike ju sellest looja ei läe, muig.

Olgu tänatud jumal, kes seekord lasi maailma sedapidi paista, eks?
Smile
Või kuida see abt seal "Viimses reliikvias" ütleski.
Vasta
Nii naljakas, kuidas suured newagelased hakkavad näiliselt kah new age süsteemi kottima ja teevad seda läbi hullumeelse kompromiteeriva jutu, nii et lõpptulemusena peaks jääma mulje, justkui oleks newage liikumise vastased mingid põrunud.

Aitäh Stella, selle täiesti kasutu ja idiootse tõlketöö eest, mis sa siia teemasse kopeerisid.
Vasta
Midagi rohkem ei taha öelda, kui et idiootne. Tõlge on idiootne või sisu?
Või ütltse tõlkima hakkamine. Nii lühikesest arvustusest jääb ju pinnapealne mulje, millega pole midagi peale hakata. Ainult sul hakkas vist kergem Smile
Vasta
Jah, tõlketöö oli idiootne ning seda mitte seetõttu, et tõlkel oleks miskit viga olnud tehniliselt, ei, hoopis sisuliselt. Pole mõtet ju tõlkida lausjama, kui just see lausjama ei täida sinu enda huvisi.
Vasta
(18-06-2011, 08:29 )Stella Kirjutas: Veel samast allikast veidi gruppidest ja sümbolitest:
NA mitmesuguste gruppide liikmete ühine nimetaja on võltsreligioosne kogemus: kontakt deemonitega läbi narkootikumide, meditatsiooni, psühhotehnoloogiate ja teiste vahendite, juhtnöörid deemonite käsutuses olevatelt planetaarse hierarhia tarkuse meistritelt - nendelt on pärit ka Uue Ajastu Plaan. Newage´lased usuvad UFO-desse jt. maavälistesse olevustesse, üldise arvamuse kohaselt saavad nad nendelt ka läkitusi.
NAL-i sees on grupeeringuid, kes teatavad, et Adolf Hitler oli üks nende liikmetest, sest tema sai inspiratsiooni nendest samadest allikatest, jagas samasid eesmärke ja kasutas samasid meetodeid.

Tähelepanuväärsed on ka sümbolid, mida NAL kasutab, näiteks kasutatakse haakristi, okultset indo-germaani hea õnne märki, mida kasutas ka Hitler. Kasutatakse numbrit 666 (vt. Ilm 13:18), millel on - kui tsiteerida Alice Bailey´d, "pühi omadusi" ja vastavalt NA õpetusele tuleb seda kasutada võimalikult sagedasti, et kiirendada tsivilisatsiooni progressi ja NA tulemist. Üks enamkasutatud märk on vikerkaar, mis sümboliseerib silda inimese ja tema ülimina või siis "Suure Universaalse Vaimu" vahel - viimselt siis silda inimese ja Luciferi vahel. On tähelepanuvääriv, kui sageli vikerkaart viimasel ajal kasutatakse. Te võite seda leida reklaamkingitustel, kirjapaberitel ja ümbrikutel, T-särkidel, mänguasjadel.

M. Basilea Schlink viitab:
NAL-i (New Age´i liikumise) tagamaade ja ohtude kohta võib leida head informatsiooni Constance Cumbey raamatust Die sanfte Verführung (Vikerkaare varjatud ohud).

Mida ma siis siit välja lugesin? Hitler oli uusajastulane ja sai teavet planetaarse hierarhia tarkusemeistritelt, kes oli deemonitega ühenduses?
Haakrist oli okultne indo-germaani hea õnne märk?
Ometi ju kirjutasin eespool mida haakrist sümboliseerib tegelikult.
Ja järgmine lause: " Newage´lased usuvad UFO-desse jt. maavälistesse olevustesse, üldise arvamuse kohaselt saavad nad nendelt ka läkitusi."
Selle jutu järgi tuleb nüüd välja, et ainult uusajastulased usuvad UFO-desse ja saavad maa-välistelt läkitusi.
Eks ole uuemal ajal ju igasugu tobedaid ühinguid ja tobedaid inimesi, aga niisugustest rühmitustest, kus niisugust jama aetakse mina seni veel kuulnud ei ole ja veel NA sildi all.

Nii, et nüüd ma tahaks teada nende sektide nimesid, kus niisugust juttu aetakse ja lisaks veel endid uusajastulasteks kuulutatakse.
Tundub, et keegi tahab satanismi uuemad voolud NA seostada ja lisada sinna veel UFO-d.
Kuna foorumis on nii mitmeski teemaski juttu Hitlerist, valgusemeistritest, mediteerimisest, igasugustest esoteerilistest sümbolitest jne, siis kas kõik, kes siia eales nendel teemadel kirjutanud on, on siis ärapööranud uusajastulased või? Deemonitega suhtlevad foorumlased?
Ja ikkagi ma ei ole aru saanud miks näiteks Lee Carroll ja tema vaimolend Krayon nii kindlalt ei ole deemonlik olend?






Vasta
(18-06-2011, 22:36 )olematu Kirjutas: Aga kus pettus seisneb, saab Susi siis aru, kui need videod läbi vaatab.
Ahaa, neid videosid eile tõesti ei vaadanud.

(18-06-2011, 22:36 )olematu Kirjutas: Ja härra Susi, ma tõesti ei viitsi Sinuga lahingut lüüa Smile
Isegi kui Sa selle skeptiku all pidasid silmas mind.
Kusjuures ei pidanud.

(18-06-2011, 22:36 )olematu Kirjutas: Olgu tänatud jumal, kes seekord lasi maailma sedapidi paista, eks?
Hmm... seal oli tegelikult üks sõna vist teisiti... wink kuid siiski... super omnia vincit veritas.
Iseasi, kuidas keegi sedasamust näeb... ja milline mikromaailm tulemuseks on... aga sellest oli eespool juba juttu.

(18-06-2011, 23:48 )Celtic Kirjutas: Aitäh Stella, selle täiesti kasutu ja idiootse tõlketöö eest, mis sa siia teemasse kopeerisid.
Nojah, nüüd on see tõlge muutunud mingil määral teemaarenduse osaks, seega mine sa võta nüüd kinni, kas ja kui kasutu ta on...

(19-06-2011, 00:54 )Müstik Kirjutas: Haakrist oli okultne indo-germaani hea õnne märk?
Haakristi on eesti rahvariiete mustrites ka kasutatud ja seejuures sajandeid (ja ilmselt kauemgi) enne seda, kui Schicklgruber(?) selle Indiast kaaperdas ja oma huvides tagurpidi pööras...

(19-06-2011, 00:54 )Müstik Kirjutas: Ja järgmine lause: " Newage´lased usuvad UFO-desse jt. maavälistesse olevustesse, üldise arvamuse kohaselt saavad nad nendelt ka läkitusi."
Selle jutu järgi tuleb nüüd välja, et ainult uusajastulased usuvad UFO-desse ja saavad maa-välistelt läkitusi.

Kuna foorumis on nii mitmeski teemaski juttu Hitlerist, valgusemeistritest, mediteerimisest, igasugustest esoteerilistest sümbolitest jne, siis kas kõik, kes siia eales nendel teemadel kirjutanud on, on siis ärapööranud uusajastulased või? Deemonitega suhtlevad foorumlased?
Selle loogika järgi oleks siis enamus PW liikmeskonnast newagelased. Laugh

Samas ülimalt naiivne ja ebaloogiline on arvata, et me terves Uniwersumis täiesti üksi oleme.
Vasta
(19-06-2011, 10:05 )WhiteWolf Kirjutas: Samas ülimalt naiivne ja ebaloogiline on arvata, et me terves Uniwersumis täiesti üksi oleme.

Pisike võrdlus-
[Pilt: Size-of-Space.jpg]

Vasta
Võrdlus on visuaalselt päris kena, kuid peale Päikesesüsteemi planeetide on siin ülejäänud ju kõik tähed (kus maalaste teadusele tuginedes keegi elada ei saa?)...

Aga teemasse ka: tõeotsijatele nt teosoofia mõiste...
Vasta
(19-06-2011, 00:54 )Müstik Kirjutas: Kuna foorumis on nii mitmeski teemaski juttu Hitlerist, valgusemeistritest, mediteerimisest, igasugustest esoteerilistest sümbolitest jne, siis kas kõik, kes siia eales nendel teemadel kirjutanud on, on siis ärapööranud uusajastulased või? Deemonitega suhtlevad foorumlased?

Käisin ka ise noorena aegajalt restoranis ja jõin ja panin pidu. Olin lihtsalt õnnelik. Olen tapnud palju kärbseid, parme, sääske. Olen tõmmanud teisel tooli alt ära, ta on kukkunud ning haiget saanud. Olen palju kordi ajanud elusa ussikese õngekonksu külge ja seda elusolendit tundide kaupa vees leotades kala püüdnud. Mingi 10 aastat tagasi hakkasin ühel hetkel mõtlema: mida ma teen! - ja rohkem ma enam õngekonksuga kala püüdma pole läinud. Olen lapsena pannud suurele lehma seljast võetud parmule heinakõrre tagakeha pikenduseks ja ta muidu puutumatuna lendu lasknud. Tehniliselt nii nagu õpetasid mulle täiskasvanud.
Elan, mõtlen, arenen - nii kaua kuni mulle selleks antud aega ja võimeid ning võimalusi.

(19-06-2011, 00:54 )Müstik Kirjutas: Ja ikkagi ma ei ole aru saanud miks näiteks Lee Carroll ja tema vaimolend Krayon nii kindlalt ei ole deemonlik olend?

Krayoni tiimi kohta (keda olen siia foorumisse vahendanud) puudub mul hetkel selge hinnang. Ei ole valmis esialgselt kirjutatut muutma.
Küll klassifitseeris saksa nunn M.Basilea Schlink Gaia kanaldused kõige NewAge kompoti osaks. Krayonit ja tema kanaldajat ta ei maini.
Mulle endale sobis Gaia kanaldus väga. Olen veidi lugenud ka varasemaid.
Hetkel on minu arvamusekaal tasakaalus kahe võrdse vahel:
1) Kas on ka tegelik Kristuse II tulemine liiga lähedal ja see grupp on tulnud meid eelnevalt võimendatult mõtlema õpetama.
Seal on ka indigolapsed ja põhjalik informatsioon nende kohta - see on väga tõsine nähtus. Fakt, et uued lapsed ON.
2) Või on see kõik Jumala tahtega (ja võimalusega jätkuvalt elada) vastuolus ja lubamatu suhestumiseks. Ehk siis saksa nunna järgi oleks see osa NewAge´i kompotist. Ta viitab siin Vana Testamendile (5Ms 18:10-12): Ärgu leidugu su keskel ... ei ennustajat, pilvestlausujat, märkide seletajat ega nõida, ei manajat, vaimude ja tarkade küsitlejat ega surnutelt nõu otsijat. Sest igaüks, kes seda teeb, on Issandale jäle.

Ma tõesti ei tea, kuhu liigitada. Aga õnneks on meid palju ja kunagi öeldi, et vaidlustes selgub tõde. Jasmuheen ütleb, et kõik siin on meie õpetamiseks ja arendamiseks. Aga ka tema puhul areneb mõnel korral asi sinnamaale, et sina oled jumal. Ka tema puhul häiris see mind algusest peale, aga kõik muu tundus usaldusväärne.










Vasta
(20-06-2011, 09:32 )WhiteWolf Kirjutas: Võrdlus on visuaalselt päris kena, kuid peale Päikesesüsteemi planeetide on siin ülejäänud ju kõik tähed (kus maalaste teadusele tuginedes keegi elada ei saa?)...

Aga teemasse ka: tõeotsijatele nt teosoofia mõiste...

Teosoofid peavad teiste iidsete tekstide kõrval väga lugu ka Dzyani raamatust. Sellest on pikemalt rääkinud Arlich siin teemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...d#pid29789
Postitus # 54:
Dzyani Raamat, on maailma üks pühamaid ja paremini saladuses hoitud iidseid käsikirjalisi aardeid. Mis on teadaolevalt ka ainuke Meistrite (Mahatmad) poolt maa-aluses raamatukogus tänaseni säilinud originaal.

Mis sellesse saksa nunna puutub, siis küllap tema ei ole neid iidseid pühi käsikirju eales lugema sattunud.
Vasta
(20-06-2011, 10:16 )Müstik Kirjutas: Dzyani Raamat, on maailma üks pühamaid ja paremini saladuses hoitud iidseid käsikirjalisi aardeid. Mis on teadaolevalt ka ainuke Meistrite (Mahatmad) poolt maa-aluses raamatukogus tänaseni säilinud originaal.
Jajah, lugesin seda viidatud teemat kunagi... tean. Ainult et...
...huvitav, kas Dzyani Raamatu kohalikku külaraamatukokku saab tellida... winkBleh

(20-06-2011, 10:16 )Müstik Kirjutas: Mis sellesse saksa nunna puutub, siis küllap tema ei ole neid iidseid pühi käsikirju eales lugema sattunud.

Väga paljud inimesed - olgu siis tegemist mistahes religioossesse konfessiooni kuulujatega või siis mu poolest nn. skeptikute liikumisega - kujundavad oma arusaamad vastavalt mingi religiooni alustekstidele (mis on tavaliselt koostatud sajandeid või lausa aastatuhandeid tagasi ja mille autentsus tänasel päeval võib olla ka veidi kaheldav) või siis lähtudes ametliku teaduse poolt tunnistatud doktriinidest (ega nad ei tunnista seda, milles nad kahtlevad; samuti ka seda, mida teatud seltskond ei luba)...

...ainult seejuures tavaliselt unustatakse ära, et kõik on muutumises wink ja seetõttu ei saa kaks või kolm tuhat aastat tagasi kirjutatud tekste tavaliselt päris lõpuni üks-ühele võtta (kuigi erinevatel usunditel ja religioonidel tõepoolest mõningane ühisosa on ja see ühisosa on tänagi täiesti õige)...

Täpselt samal põhjusel püsib enamuse eestlaste huvi meie oma folkloori vastu ju pehmelt öeldes leigena - aeg on edasi läinud.
Teisalt ajalugu pidavat mööda spiraali käima... või nagu Mark Twain väitis: ajalugu ei kordu, vaid riimub...
...seega on küsimus ainult selles, millisele värsile järgmine riim tuleb?

Vasta
(20-06-2011, 09:59 )Stella Kirjutas: Krayoni tiimi kohta (keda olen siia foorumisse vahendanud) puudub mul hetkel selge hinnang.

Millegipärast kummitab mind selle ebamäärasusega seoses üks vana asi.
Mingi aeg tagasi olin hädas oma autoga. Sel kippus aeg-ajalt armatuurialune elektrisüsteem kärsahaisu ajama. Kartsin, et läheb põlema.
Pöördusin murega tuttava väga hea elektriku poole. Tol hetkel midagi näha polnud ja ta ütles mulle:
Lase see värk korralikult põlema minna, ega enne aru ei saa, kus viga on. Siis saab teada veakoha ja on võimalik parandada.
Vasta
Mulle tundub, et siin teemas
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1393&page=3
(muidugi ka paljudes teistes teemades)on ka vastused küsimustele, et kas tasub kanaldajaid uskuda või WW puhul, kas tasub iidseid teoseid uskuda.

Arlich ütleb: "Aga samas on ka kõik vastused S.tahvlitel kirjas, vaja vaid tekstide seostest aru saada. Niipalju võiks veel õelda, et S.tahvlite tarkused on jagatud erinevate tahvlite peale laiali. Tahvleid kasvavas järjekorras lugedes ei pruugi me alati nende mõttest aru saada. Tähtis on tähelepanu pöörata numbrite, eelkõige Püha Geomeetria, esinemisele tahvlitel. Aga see on vaid asja üks tahk, plaatide mõttele võib läheneda ka ruumiliselt.
Kasuta puhta loogika asemel plaatide mõtte mõistmisel ka oma südant (sisetunnet)."

Usun, et sama käib ka Krayoni teadete kohta. Igaüks leiab oma maailmatunnetuse vastavalt oma südamele.
Mina ei ole Krayonisse kuigipalju süvenenud, aga kuna tema teated tundusid eelnevalt loetud Smaragdtahvlite tekstiga mitte kattuvat (Thothi raamatuid saab siit foorumist Arlichi tõlkes ka eestikeelsena lugeda), siis nii mõnigi asi tundus Krayoni puhul niisama udutamisena.
Aga eks see olegi nii, et kes suudab üht teavet vastu võtta ja kellele on hingelähedane jälle midagi muud. Aga mulle meeldib teave, et Ülestõusnud Meistreid on tuhandeid.
See, et oli ainult üks meister - Jeesus Kristus - see ei klapi kuidagi minu maailmavaatega.
Ja samas ei klapi ka see, et on ainult üks tõsiselt võetav vaimolend nimega Krayon.
Aga edu sulle Stella oma tee leidmisel!Smile
Vasta
(22-06-2011, 13:30 )Müstik Kirjutas: Aga edu sulle Stella oma tee leidmisel!Smile

Kui nüüd tee üle tõsiselt järele mõelda, siis ....
Lugesin mõned aastad tagasi Krayoni 3 eestikeelset raamatut.
1 lause - Lapsed vanuses alla 3 aasta (kui nad veel ei oska rääkida) - teavad, mis on sealpool; õppides rääkima nad kaotavad selle teadmise.

See lause jäi minusse ja mind saatma. Kõik muu loetu vuhises läbi ja mööda. Sealt edasi olen jälginud võimalikult palju pisikesi lapsi. Kui nad - lihtsalt on. Liigutavad vankris oma väikest varvast, kätt, vaatavad, naeravad, nutavad, magavad jm. Nendes on jäägitu rikkumatu puhtus ja võimalus usaldada. Kontrastiks selles nii rikutud ja ebausaldusväärseks muutunud maailmale.

Sellel tee etapil olen õppinud taas olema palju rohkem see väike laps.
Ja kummaline-kummaline: kui ma suudan enda energeetilist olemust kontsentreerida olemaks võimalikult jäägitult nagu väike laps, siis elu minu ümber ja minu suhtes edeneb mulle positiivselt lausa sekundite murdosade jooksul. Ehk siis: toimuvad imed imede järel.

Olen toimuvale seletuse leidnud raamatust: Ingli õnnistused, Kimberly Marooney (Kirjastus Varrak 2008; originaal Angel Blessings 1995)

Emotsioonid tekitavad vibratsioone. Kas sulle meenub mõni kord, kui olid äärmiselt vihane ja tundsid tundetulva piksenoolena oma keha läbistamas? Või aega, kui armastus sind rabas, nii et hõljusid otsekui õhus? Tunded panevad liikuma loovuse. Su tunded on põhjus, miks sul tekivad soovid, mis tõstavad su vibratsioonitaset, aktiveerivad magnetilise külgetõmbe põhimõtte, mis tõmbab ligi sinu soovi.

Kui oled sündinud sellise vaimujõuga, mis aitab sul end väljendada, siis annad vaba ruumi emotsionaalsetele vibratsioonidele. Kas sa oled kunagi jälginud, kuidas lapsed nutavad? Nad panevad ulgumisse kogu oma olemuse. Kasvades õpetati sulle ilmselt, et tuleb vait olla ja tasakesi istuda, mitte nutta, tundeid väljendada või vibreerida. Mõne aja pärast tundsid, kuidas elu ja ruum sinu ümber koomale tõmbuvad, kokku pressitakse. Sa kaotasid vaimujõu ja võime vibreerida niipalju, et saaksid oma ruumi avatu hoida. Nii hakkasidki surema.

Su vibratsioon tekitab magnetilist külgetõmbejõudu, mis tõmbab ligi elujõudu. See on elektrooniline valgusaines, mis toidab keha ja hinge, ühendab sind igavikulise minaga. Mida tihedamaks sa muutud, seda aeglasemalt su emotsioonid vibreerivad. Enda muutmine läheb aina raskemaks. Oma tõeliste tunnete avastamine on viis, kuidas vaimujõudu tagasi saada. Seda saab teha läbi emotsionaalse vabastamise. Kõigepealt tööta selle kallal, et vabastad oma tunded, järgmisena mõtted.

Kõige lihtsam on vabastamisega algust teha siis, kui midagi on äsja viltu vedanud ja sa tunned end nördinuna. Sellistel hetkedel aitavad kaitseingel, igavikuline mina ja teised toetavad meeskonnaliikmed sul ära tunda blokeeringu ja sellest läbi murda. Negatiivsete emotsioonide vägi ja tugevus annavad kütuse, mille abil põletada läbi energia- ja vibratsioonivoogu tõkestavat jäika struktuuri. See struktuur on energeetilisel tasandil niisama reaalne kui su maja füüsilisel tasandil. See piirab sinu saadavat ja antavat energiahulka ning su arusaamist, mis on tõeline ja tähenduslik, ning mis takistab sul kogemast täit tõde sellest, kes sa oled.

Kui miski on käivitanud emotsionaalse reaktsiooni, siis alusta sellest, et istud vaikselt ja teadvustad endale, mis tunne sul on. Püüa leida endas seda sügavat igatsust vabaduse, armastuse või millegi järele, mis sinu jaoks on kõige tähtsam. Jälgi oma tunnet, justkui oleks see pimedusest läbitunginud valguskiir. Las su igatsuse tase tugevneb ja tee seda, mida sa tunned. Heli on vibratsioon ja võib sind juhatada sellesse energiasse, mis on valmis vabanema. Hakka tegema häälitsusi ja liikuma nii, et nagu tunned olevat vajalik. Blokeeringu vabastamiseks sunni seda vibreerima nii kiiresti, et läidad selle struktuuri ja põletad ära. Usalda oma igavikulise mina juhendust. Palu Jumalal end hoida ja endale teed näidata. Lase käia! Nagu nuttev lapski, anna endast kõik!

Kui jõuad blokeeringust läbi, siis su hoiak muutub! Sa tunned end olevat täidetud energiast ja rõõmust! Sa näed oma elu palju selgemalt. Kui su keha on täidetud energiast ja rõõmust! Sa näed oma elu palju selgemalt. Kui su keha on tundunud tuim ja uinunud, siis nüüd ärkab see üles. Mida rohkem sa soovid vabaneda ja avaneda oma igavikulise mina vastuvõtmisele, seda rohkem täitud energiast. See suurenenud vibratsioon tõmbab magneti kombel ligi uusi sõpru, uusi mõtteid, paremat tervist ja elujõudu, ingleid, õiget töökohta, elukaaslast või tähendusrikkamat suhet praeguse elukaaslasega, paremaid elutingimusi ja peresuhteid.




Mis see kõik on?
NewAge´i kompott ja väärõpetus? Või on see puhas ja ehe tõde?
Vasta
Ma olen lugenud, et lapsed mäletavad kuni viienda eluaastani oma eelmisi elusid.
Ka endal on üks huvitav seik mitmeid kordi eelmisest elust lapsena meenunud. Alguses, kui ei olnud eelmiste elude meenumisest veel midagi kuulnud, uskusin, et meelde on jäänud mõne filmi katke. Hiljem sain teada, mis filmi mind lapsena vaatama viidi ja vaatasin selle filmi üle - seal ei olnud midagi niisugust.
Aga see sinu toodud jutt ja õpetus on minu arvates üits päris kena õpetus!Smile
Ehkki blokeeringust vabastamiseks piisab teinekord ka näiteks taldriku maha viskamisest, kaasneb heli ja puha! Ja see, et õnnelik ja rõõmus inimene tõmbab teisi inimesi enda poole, see on samuti ju teada!
See saksa nunn peaks ka niisuguseid õpetusi lugema, siis ta ei oleks nii tige näiteks teosoofide peale!


Vasta
Põhimõ'tselt ei erine Stella toodud jutt Mai Väljataga intekast viimases "Maalehes" ( linki ei hakka andma, raha kusivad loo eest). Aind et Väljataga ei kipu seda nii hirmsasti mingi newage alla toppima, tema on selle tarkuse selt samalt kodukamaralt saanud.

Suured tarkused saavad hakkama ilma rahvusvahelise soustita, mida new age'ks kutsutakse.




Vasta
(22-06-2011, 12:38 )Stella Kirjutas: Lase see värk korralikult põlema minna, ega enne aru ei saa, kus viga on. Siis saab teada veakoha ja on võimalik parandada.
Ja kui nii palju ära põleb, et polegi midagi parandada?

(22-06-2011, 13:30 )Müstik Kirjutas: ...või WW puhul, kas tasub iidseid teoseid uskuda.
Tasub vast ikka, aga mitte üksühele, mitte pimesi.

(22-06-2011, 13:30 )Müstik Kirjutas: See, et oli ainult üks meister - Jeesus Kristus - see ei klapi kuidagi minu maailmavaatega.
Jeesus oli üks, Kristuseid on aga Uniwersumis palju... vaevalt et neid on võimalik kokku lugeda. wink

(22-06-2011, 18:47 )euroruubel Kirjutas: Suured tarkused saavad hakkama ilma rahvusvahelise soustita, mida new age'ks kutsutakse.
Just-just... lihtsalt hämmastav, kui paljusid erinevaid teid mööda on võimalik käia... ja jõuda ikka samasse kohta winkSmile

Vasta
Selline stiil on levinud tegelikult väga paljude asjade juures - on ju lihtsaim viis mingi idee või mõtte naeruvääristamiseks asuda sellele kaasa kiitma läbi mingi konkreetse hälbe.

Näiteks Stella "new age vastane" jutt või siis homovastasus tõsiusklike juures. Religioossed inimesed on kõiksugu sellistes küsimustes pigem kirstunaelaks, kui arvestatavaks jõuks vastase vastu.

Seega tee oponent näiliselt rumalaks iseenda rumaluse abil temale sekundeerides. Küsimus jääb vaid - millist nodi või nänni sellise käitumise eest pakutakse? Või kas üldse pakutakse.
Vasta
(27-10-2009, 13:16 )Müstik Kirjutas: Sinu jutt paistab õige olema!
Hingelepinguid on tõesti võimatu lõpetada. Isegi kui need teadlikult hiljem meeles ei ole, tuletavad need end aeg-ajalt kasvõi unenäos meelde.
Samal põhjusel nähakse ilmselt ka surnuid esivanemaid tihti unes.
Vat seda pole kuulnud, et ka positiivsed emotsioonipursked sunnivad teatud hingeosakese tšakrakanali kaudu väljuma? Tuleb välja, et liigne rõõmustamine pole siis kuigi kasulik?
Viienda punkti paikapidavust olen enda puhul tihti täheldanud. Aga mis saab sel juhul, kui keegi inimene, näiteks eakaaslane ja sõber, kellega oled end sidunud lapsepõlvest saadik, lahkub manala teele? Või kui ühe aasta jooksul lahkub palju niisuguseid sõpru?

Müstik, miks arvad, et hingelepinguid on võimatu lõpetada? Mina olen lugenud küll vastupidist.
Lepingud tuletavad unenäos end meelde?? Kust selline jutt on pärit?

Vasta
Iseenda pika elu kogemustest.
Vasta
Uuuriks veel seda dimensioonide vahetuse asja.Celtic kirjutab et siirdudes 3D dimensioonist 5D dimensiooni füüsilised kehad ei säilu.Küsiks siis vastu ,et kas 3D-s säiluvad? Samuti ei säilu ju ,inimesed ju lõpuks surevad ka ainult 3D dimensiooni jäädes - vanadussurma.Kuidas siis pääseda karmarattas keerlemisest.Ma siiski usun et mingid seltskonnad läbi aegade on leidnud sellele nn.mitte säilumisele lahenduse.Maha matmine ja surma trotsija ei olnud kõige parem lahendus ,kuid kindlasti mingi lahendus leiti.
Vasta
Ma ei pidanud silmas konkreetse eluea piire, pidasin silmas kogu olemasoleva siirdumist uude ruumi, mis koosneb siis kahest lisamõõtmest. Kõik, mis on meie mõistes kolmemõõtmeline, lakkab eksisteerimast viiemõõtmelises maailmas.

Enamus inimesi arvab, et viiemõõtmeline maailm on justkui meie maailm, mida lõikavad veel kaks lisamõõdet, mis annavad meile võimaluse eksisteerida igas kohas korraga ning olla pidevas infoväljas (üks lisamõõde füüsilise maailma tajumiseks ja üks vaimse)

Tegelikkuses ei saa aga sellises maailmas säiluda meie tavamõistes füüsiline reaalsus, samuti ei suuda sa suurema arvuga mõõtmeid omavas maailmas tajuda madalamaid mõõtmeid. Sa võid neid jälgida ja isegi luua, ent sa ei suuda mitte kunagi lävida nendega.
Vasta

Kui viia oma teadvus astraali, siis lisandub nii "täiendav ruumi mõõde", mis on oma olemuselt astraalne: liikudes astraalis "lähemale ja kaugemale", saame liikuda musta ja valge astraali teljel - sõltuvalt asukohast astraalsel teljel kumab "tavaelus nähtav reaalsus" läbi suuremal või vähemal määral - seega on astaali viidud teadvus 4D maailm (3 füüsilist mõõdet ja 1 astraalne mõõde) ja meie füüsiline keha säilib.

Celticu shamaanirännakutel nähtav "päkapikkude maa-alune maailm" (ning selle all olevad veelgi sügavamad surnute maailmad) ongi musta astraali madalamad kihid, mis külgnevad meie reaalsusele - kuid valged ja rõõmsad astraalsed maailmad, kus elavad Budha taolised valgustunud olendid on valge astraal.
Seega see "mõtteline ruumi telg" päkapikkude maa-alusest maailmast valgustatud Budha maailma ongi astraalne telg, ehk neljas mõõde: teda saab vaid kogeda vaimselt, kuid ei saa näidata käega mis suunas ta kulgeb.

Viies tihedus, ehk 5D maailm pidavat olema "eeterlik", st seal pole füüsilist "lihast ja luust" keha, vaid on eeterlik keha - kuna ma pole sinna veel saanud, siis ei oska kirjeldada, kuidas seal kogetut kirjeldada meie 3D maailma keeles.

Vasta

Celticu poolse teemakäsitluse viga seisneb vaid "ülima valgustatuse" käsitlemises, kus teadvus viiakse 7. tsakra, ehk kroontsakra tasandile, mis tähendaks järgmise sammuna ümberkehastumiste vaba Nirvana taseme saavutamsit, ehk füüsilise keha jäädavat surma - kuid inimesed võiks täiesti riskivabalt viia oma teadvuse 4, 5. ja 6. tsakra tasandile, nautides astraalrännakuid, astroloogiliste mõjutuste otsest tajumist, telepaatiat, selgeltnägemist ja paljusid muid sarnaseid teadvust avardavaid täiendava taju liike.

Viimaks arutelu hirmutamise ja lahmimise tasemelt võrdleva analüüsi tasemele, tuleks lahti rääkida "laiendatud tajuliigid" 4. 5. 6. ja 7. tsakra piires.

Ehk midagi järgnevat (täiendused ja parandused on teretulnud):
4. tsakra, ehk südame tsakra kasutamine on seotud astraali mineku võimekusega.
5. tsakra, ehk kõri tsakra kasutamine on seotud astroloogiliste mõjutuste otsese tajumise võimega.
6. tsakra, ehk kolmanda silma tsakra kasutamine on seotud selgeltnägemise, telepaatia ja paljude muude sarnaste võimetega.
7. tsakra, ehk kroontsakra kasutamine on seotud teadlikusega enda ülimast olemasolust, ning sellega kaasneb "pühapaiste" pea ümbruses.
Kehavälistest tsakratest asub 8. tsakra, ehk maaühenduse tsakra kehast väljas jalgade all - ehk tsakrate süsteemi abil saaks tegeleda ka maaühenduse tsakra kasutamisega, mis tundub Celticu jaoks olevat väga oluline.

Paljudel foorumlastel on astraalis lendamise võime - see avardab oluliselt silmaringi, kuid ei vii füüsilise keha ja hinge/vaimu lahutumiseni.
Mitmetel eestlastel on selgeltnägemise ja telepaatia võimed - see avardab oluliselt silmaringi, kuid ei vii füüsilise keha ja hinge/vaimu lahutumiseni.


Kokkuvõteks tahan ma väita seda, et 4. 5. ja 6. tsakrast tulenevate "täiendavate tajuliikide" kasutuselevõtt ei vii "keha surma", kuid võimaldab näha meie kukil istuvaid parasiite - see ongi põhjuseks, miks Celtic ja teised shamaanid ei talu New Age õpetusi: oma tegelike mõtete varjamiseks hämavad nad 7. tsakra kasutuselevõtule järgnevast "keha surmast" uuestisündide vaba Nirvana taseme saavutamise läbi.

Seega räägiks edaspidi New Age õpetuste nendest osadest, mis piirduvad vaid 4. 5. ja 6. tsakraga seotud "täiendavate tajuliikide" kasutamisega ja väldiks 7. tsakra kasutuselevõtuga kaasnevat: sellises käsitluses peaks Celtic ja teised shamaanid olema nõus New Age õpetustes olevaga - kui nad peaks aga endiselt edasi jonnima, on nad meie kukil olevate parasiitide kõneisikud.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aastal 2012 algav New age noltsik 71 22,573 28-04-2011, 09:12
Viimane postitus: Müstik
  Abi New Age-ga valeri 3 2,995 21-04-2011, 09:45
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat