Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keda uskuda
#1
Kui te tahate leida tõde siis mõnel ajal võib juhtuda et seda te tavaliselt ei leia enda ümbert, sest meil siin kehtib enamuse tahe ja need kes teile väidetavalt tõde räägivad, need on nupumeeste orjad ja enamuse tahe ja nagu te teate, enamus ei ole see kõige targem ja tavaliselt just kõige madalam.
Niisiis mõelge mida mõtleksid ja arvaksid ja sooviksid teile öelda need, kes surid võideldes üksi kõigi vastu.

Muidugi on ka erandeid, aga alati on vaja kahelda, alati. Näiteks ei saa olla õige mitte ükski usund, mis keelab kuulata mingit infot, tembeldades selle saatanaks ja keelaks mingis ainujumalas kahelda. Selline eiramine ei oleks kooskõlas Kõiksusega.
Kas Kõiksus/Kõigelooja keelaks kellelgi milleski kahelda ?!
Vasta
#2
sorry, ei usu sellist paska. olen leidnud oma usundi.
ise usun, et su hing saab vabaks ja saab rännata mailmas ringi. olen tähele pannud, et matustel on ilm alati selline, nagu on inimese iseloom. s.t. ilm meenutab sulle inimese iseloomu omadusi.
surm on ainult aste, see ei muuda eriti midagi, kui ainult seda, et su füüsilised piirid kaovad, ning vaimsed samuti. sa võid elada rahulikult edasi, kuid et sind nähtaks, selleks pead keskenduma, selleks, et sa oleksid tahek, selleks pead samuti keskenduma jne.
sa võid reisida uskumatu kiirusega. sa ei pea uskuma jumalat ega kedagi säärast kes midagi endast kujutab, lihtsalt seda, et surm on aste sinu elus, mis vabastab sind. tegelikult vaim läheb sinna, kuhu sa ise tahad, see ongi minu uskumus. kui sa usud, et lähed taevasse, siis sa sinna ka lähed, kui arvad, et sa pole seda ära teeninud, siis lähed põrgu, kui sa ei usu sellist paska, siis sind ei eksisteeri lihtsalt pärast surma, kui sa usud, et sa oled vaba peale surma, siis sa oeldki vaba.
kui keegi oskab tõestada vastupidist, siis palun väga. piibli jura ei lähe arvesse
Vasta
#3
MK911

See on tõesti hea tähelepanek, et hall mass on kõige rumalam. Miks on mingil jumalal vaja, et inimesed teda aitaksid ?
Kuna ise ei suuda ja ei saa hakkama ! Kui mõni maine jumal oleks kõigelooja, siis peaks maailm ikka hoopis teine olema. Miks meie kõikvõimas ei hävita islamiterroriste ja laseb neil korraldada tohutuid terroriakte ? Kui ta oleks kõigelooja, siis suudaks ta ka inimesi lambist maha koksata ja hetkega suuri muutuseid korda saata...
Fakt on aga see, et ükski maine "jumal" ei ole kõigelooja ja suurusundid on hukule määratud.
Ja see on õige, et põrgut ega taevast ei eksisteeri.
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
MK911

See on tõesti hea tähelepanek, et hall mass on kõige rumalam. Miks on mingil jumalal vaja, et inimesed teda aitaksid ?
Kuna ise ei suuda ja ei saa hakkama ! Kui mõni maine jumal oleks kõigelooja, siis peaks maailm ikka hoopis teine olema. Miks meie kõikvõimas ei hävita islamiterroriste ja laseb neil korraldada tohutuid terroriakte ? Kui ta oleks kõigelooja, siis suudaks ta ka inimesi lambist maha koksata ja hetkega suuri muutuseid korda saata...

KAUA võib noh... sa mõtled oma kastikeses ainult. Sinu jaoks on ikka olemas see "hea" ja "halb" ... saa üle sellest. Kus on öeldud et islamiterroristid need halvad on? See, et Bushile meeldib sõda mängida, on palju hullem ehk. Islamiterroriristidel on oma roll täita, samuti ka Bushil.
Ei saa eksisteerida head ilma halvata, see mida inimene peab heaks või halvaks, on ainult tema endakeskne tõlgendus.

Ma ai tea, SUUDAD sa üldse midagi omandada enam, või oled sa ikka nii pimestatud oma vaadetest?
Vasta
#5
usu iseennast, sest kõik sinus ja su ümber algab sinust ja on tegelikult täielikult sinu tahtele alluv. sellest tuleb vaid aru saada ja seda peab oskama kasutada. kui saad sellest aru, siis ühel hetkel jõabki kohale, et maailmas on kõik 100% suhteline ja kedagi teist otseselt uskuda ei tasu. kui keegi teine arvab, et miski on õige, siis see nii ka on tema jaoks. nt kirikuõpetaja ajab ikka oma juttu ja usub, et see on kõige õigem. ja ongi, tema jaoks. tema saatus peale surma ongi sellega ära määratud. ei saa ju öelda, et kui jumalasse ei usu ja piiblit ka mitte ja oled "paha", siis lähed põrgusse. põrgut siis sinu jaoks lihtsalt ei ole olemas! sa ju ei usu sellesse!

usu seda, mida ise pead õigeks, siis on kõige kindlam, et kõik ka läheb õieti. maailmas ei ole olemas absoluutset tõde! mitte mingil juhul!

edit: üks tähelepanek veel: öeldakse, et jumal on loonud siia ilma iga inimese isesugusena. ja kui ma jumalasse ei usu, kes ma siis olen? jumal on ju mind sellisena loonud!? sestasjast ei saa kohe mitte aru, see teooria ei pea ju paika?
seda küsis ka üks mu sõber kord usuõpetuses ja kirikuõpetajal oli karp kinni. ta ei osanud midagi vastata. nii et leidsin ühe nõrga koha.


[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja tulekera]
Vasta
#6
Võibolla on olemas absoluutne tõde, aga iga inimene tõlgendab seda lihtsalt erinevalt.
Kui ma pärast surma peaks minema ühte kohta, kus on happeline ja valus ja palav ja midagi torgib koguaeg. Nojah kui ma olen mingi eriti kõva mees siis ma selle kohapeal kujutan ette, et ma ujun mannavahus ja on hea olla, ning talla all on mõnus kõdi.
Minu kuvari all olev laud jääb igal juhul lauaks, lihtsalt mina võin seal peal õppida, aga kellegi teise jaoks on see lihtsalt küttematerjal. Objekt jääb ikka samaks ta ei deformeeru ega midagi.
Loomulikult on õige ja vale ainult igaühe enda välja mõelda. Kui meid keegi loonud on, siis võib tema meile mõelda mingi moraali ja ette kujutada, mis tema arvates peaks meie jaoks õige olema.
Öelge miks oleks vale praegu õue minna ja harilikuga seitse inimest läbi torgata Bleh

Absoluutne tõde on siin praegu. Kui ma praegu vajutan Postita vastus nuppu, siis ma arvan, et ma olen teinud postituse Smile
Vasta
#7
see on siis absoluutne tõde sinu jaoks, aga ei ole olemas absoluutset tõde maailma ja kõigi jaoks. seetõttu ei maksagi seda kusagilt otsida, et mis oleks kõige õigem. see sõltubki sinust enesest. usun, et sa ei peaks ptaegu õue minema ja harilikuga seitset inimest läbi torkama. kui aga leiad, et see on see, mida just nüüd konkreetsel hetkel tegema pead ja see ja ainult see on antud olukorras õige ja muud võimalust sinu jaoks lihtsalt enam ei ole, siis palun väga, lase aga käia! muudmoodi sa ei saagi teada, mis on õige, mis vale. katseta järgi ja tule siis rääkima, et mis tegid.

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja tulekera]
Vasta
#8
Ei ära mine, sest see on vale ja sind pannakse selle eest eluks ajaks vanglasse luku taha. See on vale meie ühiskonnas, inimeste loodud seaduste keskis.

Sellisel juhul oleksid teiste silmis paha, a jumala, kui selline asi olemas on, silmis ei oleks sa erinev näiteks südamekirurgist.

A tulekera... sa arvad et pole muud kui enda tahe ja enda äranägemine? Kõik mis teed, on enda jaoks 'õige'?

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja loom]
Vasta
#9
Tulekera arvamisega suhteliselt sama arusaam, millele lisandub mu meelest veel inimese enda jõud,mille suurusest oleneb, kuidas ta suudab oma usku kogemuse tasandile tuua. Ja veel see nüanss, et mida enam inimesi oma jõu ühendab midagi uskudes, seda suurem on võimalus selle asja kogemiseks nn reaalses elus. Eks sellepärast otsitakse üha uusi liikmeid oma usu toetajaks. Mis ei tähenda aga, et mingi usk saaks olla eriti vale või eriti õige. Sest kui usud, siis toimib.
Kui Xanto fanaatilist raiumist vaadata, siis tekib küll hoopis teine arusaam. Xanto ise on vaevu-vaevu paha jumala käest liibet tõmmanud, eks see vabandab ta hirmu samsse lõksu sattuda. Mida Xanto ei arvesta, et mõnele on vajalik see jumala kogemus. No tahavad ka millelegi sinu moodi takka kiita, aga MK jutust ei käi aju üle ju igaühel. Kui vaadata sinu ja MK911 suhet, siis selline tunne jääb nagu eriti lähedased vennad oleksite ja vahet pole mida ta räägib, ikka mõmised mõnust. Poolpimesi kah, nine- one- one on ju päästenumber. See poolpime (enese)usaldus on 2 otsaga asi. Sest näed isegi oma 3. silmaga seda, mida soovid näha. Kogusummast vast veerand on ka õige asi. Aga seda eristada oma unelmast läheb raskeks. Ja loom kui eriti terava haistmisega asjapulk meil siin tabab selle toterdava unelma haisu ära ja natuke vihaselt juhib teistegi tähelepanu sellele. Anname talle andeks ta lõrina :odie: .

Xanto kuulutab siin omi väidetavaid tõdesid lihtsalt, olles mitte enam kui nupumeeste ori, kui MK911 jutt üle tuua tema kohta. Siiski, siin on õigus igal arvajal oma arvamust levitada. Kuigi MK endagi arvamus ta jutus kipub kuiva sõnakrabinasse ära kaduma, sest eesmärk, mida ta öelda tahab oma mõtisklustega jääb segaseks. Jusku verbaalonaneerimisena tundub see liiga tihti. No protsess ongi tihti nauditavam kui tulemus,aga kui läheb juba asja teistele serveerimiseks, siis tahaks nagu protsessis väljatöötatud tulemust kah näha.
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
MK911

See on tõesti hea tähelepanek, et hall mass on kõige rumalam. Miks on mingil jumalal vaja, et inimesed teda aitaksid ?
Kuna ise ei suuda ja ei saa hakkama ! Kui mõni maine jumal oleks kõigelooja, siis peaks maailm ikka hoopis teine olema. Miks meie kõikvõimas ei hävita islamiterroriste ja laseb neil korraldada tohutuid terroriakte ? Kui ta oleks kõigelooja, siis suudaks ta ka inimesi lambist maha koksata ja hetkega suuri muutuseid korda saata...

KAUA võib noh... sa mõtled oma kastikeses ainult. Sinu jaoks on ikka olemas see "hea" ja "halb" ... saa üle sellest. Kus on öeldud et islamiterroristid need halvad on? See, et Bushile meeldib sõda mängida, on palju hullem ehk. Islamiterroriristidel on oma roll täita, samuti ka Bushil.
Ei saa eksisteerida head ilma halvata, see mida inimene peab heaks või halvaks, on ainult tema endakeskne tõlgendus.

Ma ai tea, SUUDAD sa üldse midagi omandada enam, või oled sa ikka nii pimestatud oma vaadetest?

Kuidas sa nii kitsamõtteline oled ?
Kui natukene mu postitusse süvened, siis islamiterroristid on enamasti kristlaste vaenlased, seda juba ainuüksi selle pärast, et nad on teist usku...
Kirjutasin seda kirja ikka kristlikke vaateid silmas pidades...

Ja kui sa arvad, et taolised terroriaktid õigustatud on, siis peaksin küll sulle privaatsõnumi saatma ja sind natukene sõimama Smile
Kui sinu mõni lähedane oleks mõnes terroriaktis hukkunud, siis sa küll sellist juttu ei ajaks. Ikka mõtleme ennem, kui ütleme Smile
Ja sul on raske vajadus ikka kristlikku orjandust kaitsta, see sulle tugevalt sisse pugenud

edit: Ja mina ei sõima siin kristlaseid, sõiman kristlust. Sina oled madal, kui minu peale kuri oled, aga minu valitud usundi peale sa kuri ei saa olla, mul lihtsalt pole seda Smile

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja Xanto]
Vasta
#11
hkhmm... (köhh köhh) Xanto,
Sinul on raske vajadus oma juurdunud uskumustele kindlaks jääda ja mida kõike veel.
Kui sa nüüd ise veidike loeks, ja enne kui siin rääkima hakkad, et ma su postitusse ei süvene, tee ise seda.
Selgelt rääkisin et see on inimlikust vaatepunktist vale ja paha ja halb. Võibolla jumala silmis pole sellel absoluutselt tähtsust.

Kui mõni mu lähedane ära sureks läbi mingi karvase enesetaputerrorist käe läbi, krt muidugi oleks ma kurb ja pahane.

Ma ei kaitse kristlikku orjandust, saa aru, ma ei usu jumalasse, mitte ühtegit neist.
Ma räägin et sinu asi pole öelda mis on õige ja mis vale, Kristlus ei ole vale, ta pole õige, see pole sinu, ega minu asi öelda mis ta on.
On ilmselge et sinuarust on kristlus üks kurja juur, see asi mis ta kurjaks on teinud, on inimene, kurjus pole selles raamatus vaid inimestes endas.

Ja kuidas mina nii kitsamõtteline olen?
No, sina oled see kes on võtnud raudsed seisukohad maailma asjadest, kristlusest, joogast - paljudest asjadest. Tundub, nagu arvaksid et tead maailma asjadest kõike.
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
A tulekera... sa arvad et pole muud kui enda tahe ja enda äranägemine? Kõik mis teed, on enda jaoks 'õige'?

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja loom]


ei-ei, kõik mis teed ei ole õige. ma lihtsalt ütlesin, et kõik sõltub sinust ja igaüks saab ise aru, mis on õige. kui thorondor olekski seitse tüüpi harilikuga läbi torganud, siis oleks ta ju sesllest ise aru saanud, et tegi valesti. ta lihtsalt sel hetkel tundis, et see on õige. ja ta tegi seda. samas tuli välje, et tegelt asi vale. ainult niimoodi saabki teada, mis õige ja mis vale. nii et kõik mis teed ja mõtled ei ole sugugi õige! kõik lihtsalt sõltub sel konkreetsel hetkel sinust. enne ikka tegu ja siis tagajärg.
Vasta
#13
Ahaaa! Laugh
Aga on inimesi kes tapavad ära 47last, ja nende arust ei ole asi vale, kas see siis õigustab seda, kui ta arvab, teab et see pole vale, kui ta ei saa aru? Tema arvates ongi see õige.
Vasta
#14
kõik inimesed siiski ei ole ühel teadmiste tasemel eksole. sellised inimesed on miski rikkega mu meelest, nad on tegelt enda jaoks ise sellise maailma loonud, kus nad elavad ja seetõttu teevad ka selliseid tegusid. loomulikult ei kehti see tänapäevaühiskonnas ja seetõttu tavaliselt sellistest inimestest lihtsalt vabanetakse. tema elabki sellises maailmas, kus tema jaoks on tapmine õige. kui nüüd thorondor ka peale seda suskimist ikka arvab et ta tegi õigesti ja on tulemusega rahul (nt saab sellest hingelise rahulduse), siis on asjalood temaga küll oi-oi kui pahasti! minu poole pealt vaadates eksole. aga tema poolelt...? kõik siiski suhteline.
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Ahaaa! Laugh
Aga on inimesi kes tapavad ära 47last, ja nende arust ei ole asi vale, kas see siis õigustab seda, kui ta arvab, teab et see pole vale, kui ta ei saa aru? Tema arvates ongi see õige.

Muidugi see ei õigusta teda. Fakt on ju see, et tema tappis.
Aga miks ma ei tohiks siin oma teadmisi teistega jagada. Mul on põhjust seda rääkida ja ka põhjust selles veendunud olla. Minu tekstid kristluse kohta põhinevad peamiselt omadel kogemustel ja "uuringutel". Ma ei ole selline tegelane, et kuskilt lugesin ja nüüd tulen seda ümber kirjutama, olen ise neid asju kogenud, uurinud ja puurinud

edit: Ja seda pole ma ka väitnud, et tean maailma asjadest kõike. Tean aga rohkem, kui enamus inimesi...
Üheski asjas pole ma rohkem kindel, kui 99,9% kuna mingis asjas 100% kindel olla oleks idiootlik.

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja Xanto]
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja tulekera
see on siis absoluutne tõde sinu jaoks, aga ei ole olemas absoluutset tõde maailma ja kõigi jaoks.

Aga kui ma arvasin, et ma tegin postituse, siis see ongi absoluutne tõde. Mitte keegi ei saa öelda, et ma tegelt ei arvanud, et ma teen postituse. On lihtsalt erinevad vaatenurgad.

Pliiatsiga inimeste tapmine on teie arvates paha, aga minu maailmas on see voorus äkki. Teie elage omas maailmas nii nagu teie tahate, mina enda omas. Ärge segage mu seeriamõrvadele vahele. >:- P

Kui ma kellegi tapan, siis see tegu toimus, see on absoluutne tõde. Mõne jaoks on see inimese magama panemine, teise jaoks mõrv ja kolmanda jaoks perverssus.
Aga me ei räägi sellest tegelikult ju.
Küsimus on selles kas mingi tegu on õige või ei ole. See, et ettekujutus õigest ja valest võib varieeruda inimeste seas on ju elementaarne.

Teise inimese tapmine võib lahe tegelt olla ju wink Ma ei tia veel seda, pole proovinud. Aga ma ei taha vangi minna ju. Teised inimesed tulevad minu kallale. Ja mul oleks süümekad ka ilmselt.
Arvutimängus on tore kirvega toks-toks Malaisia tsiviilisikuid maha raiuda. <--- haige mees

[Teadet on muutnud 14-6-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#17
minul küll mingit soovi ei ole kedagi maha koksata, jube mu meelest. ja mis tunne veel sellest eluks ajaks jääb, sest ei saa siis enam igavesti lahti. arvutimängudeski ei meeldi teisi nottida, seepärast ei mängi kaˇ. juba siis jääb paha tunne külge. mu meelest see vale, minu jaoks siis jah.
Vasta
#18
Nu ma ei muuda seda oma postituse lõppe ära enam, tehtud mis tehtud.
Päris nii rõve mees ma ei ole, et mängin arvutimängu, et süütuid tegelasi maga koksata, mis sest et see ainult mäng on.
Muudki teha. Offtopic juba ka Sad
Vasta
#19
väikest mõtlemist:

kui inimene on mingit liini jälgimas ning talle väidetakse vastupidist siis mis ta peaks tegema?
kas jääma oma vaadetele kindlaks sest tegelikult ju neid ei kõigutata või siis uskuma uut ja huvitavat ent samas loobudes oma vanadest tõekspidamistest.

ja nüüd mõelge kuimitu korda peaks oma uskumusi muutma kokku?
Vasta
#20
inimene areneb kogu oma elu ja arvatavasti ka edaspidi, nii et ses suhtes on suht savi, mitu korda ta oma uskumusi muudab. peaasi, et ikka ise mõistuse juures on ja kõigega kohe kaasa ei lähe. kuigi tänapäeval ei tea enam üldiselt, mida uskuda ja mida mitte. samas kui inimesele hakatakse väitma vastupidist ja ta ka leiab selle tõesti õige olevat, siis miks mitte. ei ole ju mõtet end vägisi mingi kindla liini juures kinni hoida. no milleks.
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Võibolla on olemas absoluutne tõde, aga iga inimene tõlgendab seda lihtsalt erinevalt.
Kui ma pärast surma peaks minema ühte kohta, kus on happeline ja valus ja palav ja midagi torgib koguaeg. Nojah kui ma olen mingi eriti kõva mees siis ma selle kohapeal kujutan ette, et ma ujun mannavahus ja on hea olla, ning talla all on mõnus kõdi.
Minu kuvari all olev laud jääb igal juhul lauaks, lihtsalt mina võin seal peal õppida, aga kellegi teise jaoks on see lihtsalt küttematerjal. Objekt jääb ikka samaks ta ei deformeeru ega midagi.
Loomulikult on õige ja vale ainult igaühe enda välja mõelda. Kui meid keegi loonud on, siis võib tema meile mõelda mingi moraali ja ette kujutada, mis tema arvates peaks meie jaoks õige olema.
Öelge miks oleks vale praegu õue minna ja harilikuga seitse inimest läbi torgata Bleh

Absoluutne tõde on siin praegu. Kui ma praegu vajutan Postita vastus nuppu, siis ma arvan, et ma olen teinud postituse Smile

hähh, põrgu koha pealt veel niipalju:
kui inimene sureb, siis valu ja piina tundvad organid(samuti ka muid tundeid tundvad organid) jäävad meie kehadesse, see tähendab, et su hing võib vabalt ujuda happes peale surma. kas saad aru? SA OLED VABA!!! sa ei pea enam muret tundma mingite maiste murede pärast, kui v.a. see, et sul pole keha.
Vasta
#22
Kust sina tead seda ?
Kas hingel ei või valus olla. Siis ei tunne midagi ? Lihtsalt hõljud ringi nagu mingi halvatu?
Vasta
#23
mina arvan küll, et ikka hing võib valutama jääda, ta ju ikka elusal inimesel ka valutab vahel, eksole? samas, minu arvates ei ole peale surma need igasugu pahad asjad enam nii tähtsad. ei ole ju mõtet maiseid probleeme kaasa võtta terve hunnikuga, kui ise enam maine ja füüsiline ei ole. ja tunded ju jäävad ikka alles, ega need ei tule meie kehast, ikka hing tunneb ju. loomulikult füüsilised tunded kaovad (nt lõikad näppu), sest füüsilist siis sinu jaoks ei ole enam. samas miks muidu jäävad osad hinged meile siia kummitama, neil ikka miskit peaks seal hinge peal olema?
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
väikest mõtlemist:

kui inimene on mingit liini jälgimas ning talle väidetakse vastupidist siis mis ta peaks tegema?
kas jääma oma vaadetele kindlaks sest tegelikult ju neid ei kõigutata või siis uskuma uut ja huvitavat ent samas loobudes oma vanadest tõekspidamistest.

ja nüüd mõelge kuimitu korda peaks oma uskumusi muutma kokku?

Kui ma usun, et porgand on mulle kasulik, ja siis keegi tüüp tuleb ja ütleb mulle, et porgand on tegelikult mürgine ja surmav - siis jään oma uskumustele kindlaks.

Kui keegi toob välja tõestuse, et porgandites on teatavad keemilised elemendid, mis kahjustavad minu närvisüsteemi, siis olen ma valmis ju oma uskumistest loobuma või mis?

Aga ikkagi, ei saa ma absoluutselt aru, miks peab mingit jumalat või kedagi sellist kummardama või, teda austama.
Uskumine ja uskumine, .... uskuge ilma uskumata. Miks pühendada oma praegune elu mingile jumalale, või otsida mingit absurdset ülimat tõde?
Elage... teil on selle kõige "ülima tõe" ja igasuguste "jumalate" või "loojate" leidmisega terve igavik aega.

Lihtsam on, kui mõtled nii...
Kui pole olemas jumalat, hingi, kõik on ainult üks aatomite kogum, siis pole mittemillegil mitte mingit mõtet, kõik on üks suur juhus.

Kui aga on - jumal, astraalsed olendid, vaimud, kõigelooja, Hing, siis miks väsitada ennast praegu, sellel imelühikesel "eluetapil"... selle kõige otsimisega. Parem tundke elust rõõmu, peale surma tulevad järelikult lahendused.

:o aga ajaviiteks võib kõike teha.
Vasta
#25
Lõpetame selle jama ära siin foorumis, mis me ennast ikka kiusame. Teeme aegajalt mingeid alkojoomiskokkutulekud ja kõigil lõbus, ei ole ennast vaja koormata raskete küsimustega Laugh

Mina olen oma uskumusi ju sada korda valmis muutma, kui keegi mind uskuma paneb midagi siis ma usun seda, aga kui tuleb välja et too teooria oli vale, siis usun midagi kolmandat jne. Võis siis enne ei usu kedagi, kui ikka väga ülimalt loogiliselt mulle midagi ära ei seletata ja näidata.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat