Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leiutised, mida oleks vaja
#1
Ma siin ükspäev istusin maha ja mõtlesin, et kuidas peaksid teadus ja meditsiin arenema. Kõigepealt oleks vaja keemiaravi tablette. Ajamasin oleks ka hea idee, kuid arvan, et see on juba ette võimatu.
Oleks vaja veel luua tõeline reaalselt eksisteeriv põrgu ja taevas. Need on minu arvamused, mis võiks olla. Kas teil on ka mingeid arvamusi?

[Muudetud: 2-8-2009 InDemand]
Vasta
#2
No põrgut ja taevast nüüd küll vaja ei ole, head oleksid nanorobotid millega saaks ravida pea kõiki haigusi ja väiksemaid kahjustusi. Samuti oleks head asjad hõljukid (masinad mis ei kasutaks lendamiseks propellereid või muud taolist), säärane aparaat annaks hea eelise inimestel odavalt kosmosesse minna ja muid planeete asustada.

[Muudetud: 31-7-2009 THOR-00]
Vasta
#3
ok põrgut pole vaja aga paradiis maa peal oleks hea.
Vasta
#4
Seda küll Smile , aga seda ei saaks leiutiste kui seadmete alla liigitada, selline asi on juba inimeste mõtlemises kinni.
Vasta
#5
Milline see paradiis oleks rauli arvates, et inimesed saavad leiutada seda. Mingi aparatuur, mis tekitab inimeses lõpmatu õnnetunde. Või lihtsalt hulk materiaalseid hüvesid. Lõputult süüa, alkot ja paljaid naisi Bleh
Vasta
#6
Ma oleksin õnnelik kui saaksin iseparanduvad ja ise puhastuvad sokid mis sobiksid nii sooja kui külmaga.
Kui see oleks olemas siis oleks elu ilus ja inimesed sokis muru peal ringi.

Väga õnnelik oleksin aga kui keegi leiutaks murumütsi teleskoop-nokaga mis vajadusel ei-tea-kust välja sõidab.

Mida aga maailmal tõsiselt hädasti vaja läheks, oleks "Pöidlaküüdi reisijuht galaktikast" tuntud relv, "Point-of-view gun" http://en.wikipedia.org/wiki/Point-of-vi...f-view_gun
Vasta
#7
lol ma ei mõelnud päris seda. paradiisi all mõtlen igavest elu ja igavest lõbutsemist.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
lol ma ei mõelnud päris seda. paradiisi all mõtlen igavest elu ja igavest lõbutsemist.
Aga miks seda vaja oleks?
Funktsioon jääb arusaamatuks
Vasta
#9
Seda oleks vaja inimestele kes ära surra ei soovi. See oleks funktsioon. Näiteks võiks olla veel selline valik ,et kas inimene tahab igavest elu või ei.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
Seda oleks vaja inimestele kes ära surra ei soovi. See oleks funktsioon. Näiteks võiks olla veel selline valik ,et kas inimene tahab igavest elu või ei.

Mis aine selliseid ideid sinu vanuses isikule tekitab?
Inemestele, kes "ei soovi ära surra". Sa üldse oled surma ja elu olemusest aru saanud? See pole nagu hambapesu. Tahan, ei taha.

...rääkimata ülerahvastatusest, mis juba ammu on probleemiks.
Vasta
#11
Ma ei tarvita midagi ,et sellised ideed tulevad. Ma lihtslat mõtlen mida tulevikus vaja oleks sest ma ei saa kummitustele ega jumalale loota.
Vasta
#12
Programm mis kustutab automaatselt mõtetud postitused ei oleks ka halb leiutisBleh
Vasta
#13
mulle kargasid pähe üks asi - tegelased võiksid oma tüverakukatsed kiirelt käima-lõpetama saada, et oleks võimalik inimesele (ja ka loomadele) kasvatada uued jäsemed vm organid (irw uus aju) või siis oleks võimalik jäsemeid asendada elektrooniliste-mehaanilistega (nagu Will Smithi käsi The Robot'is).

Vasta
#14
miks mitte. veel võiks olla tabletid mis ravivad sisemisi vigastusi või isegi operatsiooni tabletid. võtad ühe sisse ja operatsioon tehtud. kirurgi noad on nagu nii 16 nendast sajandist. ammu oleks aeg ,et tuleks laserkirurgia.

[Muudetud: 8-3-2009 raulrahnik]
Vasta
#15
Nuh miskid nanorobotid selljuhul, need oleksin loogilised.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
miks mitte. veel võiks olla tabletid mis ravivad sisemisi vigastusi või isegi operatsiooni tabletid. võtad ühe sisse ja operatsioon tehtud. kirurgi noad on nagu nii 16 nendast sajandist. ammu oleks aeg ,et tuleks laserkirurgia.

[Muudetud: 8-3-2009 raulrahnik]

Ei, üldse võiks olla vaktsiin, mis peale sündimist sulle sisse lastakse, ning mis su haavamatuks ja surematuks teeks. Ja muidugi supervõimed annaks.
Vasta
#17
Nii ulmeliseks pole kah mõtet minna, ikka mõistuse piires võiks asju ajada, või siis vähemalt selgitada kuidas see välja peaks nägema. Mis moodi võiks miski kemikaal (vaktsiin) su kuulikindlaks muuta?
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Nii ulmeliseks pole kah mõtet minna, ikka mõistuse piires võiks asju ajada, või siis vähemalt selgitada kuidas see välja peaks nägema. Mis moodi võiks miski kemikaal (vaktsiin) su kuulikindlaks muuta?

No kui mõistuse piiridesse jäävad "operatsiooni tabletid"?
Vasta
#19
Ausalt öeldes ei saa ma aru mis point sellel teemal on?
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Ausalt öeldes ei saa ma aru mis point sellel teemal on?

No ma mõtlesin ennist sama kirjutada. Kuid ei julgenud, äkki olen jälle liiga kuri või vaenulik. Aga noh, teema on siuke lamp ju. Samahästi võiks fantaseeerida rääkivatest prilllaudadest:o
Vasta
#21
See on küll natuke jama, et palju on foorumis seda vaenulikust, kuid selline teema lihtsalt kutsub seda esile. Siin ei ole pistmist tavalise inimese teadmatusega või rumalusega või millegi muuga mis on aksepteeritav. See teema on lihtsalt kogu foorumi temaatikast väljas. Ulmekirjandusega me siin ei tegele.
Tean, et nüüd olen ma mis tahes kuri rahva vaenlane, kuid see teema on seda väärt kah.
Vasta
#22
operatsiooni tabletid. mõelda kui lahe oleks et ei peaks lõikusele minema vaid võta sisse operatsiooni tabletid. jah pean nõustuma. see on vaimu mitte ulme web
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
operatsiooni tabletid. mõelda kui lahe oleks et ei peaks lõikusele minema vaid võta sisse operatsiooni tabletid. jah pean nõustuma. see on vaimu mitte ulme web

Ma ütlen siis välja, et sa võiks oma fantaasiaid jagada kusagil mujal foorumis. Vaevalt, et su vanus paika peab, mis profiilis kirjas.
Vasta
#24
ma olen 19 tahad kontrollida. ok lõpetame selle teema. ega see vist kuhugi vii.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas raulrahnik
ma olen 19 tahad kontrollida. ok lõpetame selle teema. ega see vist kuhugi vii.

Mis ma su vanusest kontrollin. Profiili järgi oled väidetavalt 20! Mingi häire, ehk...
Kuhu sa tahad, et selline teema viiks?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  13 asja mida me veel ei mõista! stAb 14 12,254 13-06-2017, 07:02
Viimane postitus: Nielander
  Tähtedevaheline reisimine oleks inimesele surmav djfreeze 5 4,568 10-03-2010, 20:43
Viimane postitus: VironShaman
  Minu-Sinu väikesed leiutised. seffe 6 4,242 17-06-2009, 14:39
Viimane postitus: andre

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat