Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iidne Egiptus ja tulnukad?
#26
Tegelt, minu arust olid küll tulnukad need kes püramiidid ehitasidLaugh Sest sellel ajal polnud inimestel vettki majas sees, aga püramiidides on hauakambrid jne. Ja mingid arheoloogid olevat ju leidnud igasuguseid plaate ja pilte kus olid pildid ja kirjad sellest kuidas mingid ülemjõud tulid taevast ja õpetasid neile.Laugh ärge hakake kohe mind süüdistama, kui nii ei arva, sest seda ei mõelnud mina, mina vaid pooldan seda arvamustLaugh
Vasta
#27
Getukene - selgitame asja - Giza kompleksi püramiidides POLE kunagi olnud hauakambreid. Neis pole ka kunagi olnud ÜHTEGI kirja ega tähist mis viitaks kes ja millal need ehitas. Kõik kirjad ja jutud on hauakambritest mis asuvad Kuningate Oru nimelises moodustises - mis on ka siis geoloogiline org.
Samas on teada teisi - psiemad püramiidjaid ehitisi mis ON hauakambrid, kuid nende ehitus ja kirjeldused ei jäta mitte mingitki kahtlust kes ja miks nad on ehitanud. Samuti on nad erinevalt Giza püramiididest ehitatud tunduvalt "nutusemalt" ning enamus neist on sisuliselt kohe-kohe kokku kukkumas.

Kui sind huvitab püramiidide teema siis küsi ja siin on kohe kindlasti mitu inimest kes pakuvad sulle mitut eestikeelset raamatut kus päris hästi ära seletatud mis on mis ja kus on kus. Ma ei usu, et sind keegi milleski süüdistama hakkab sest siin siiski on üldjuhul inimesed keda enam vist ei üllata ükski teooria - veel vähem sellised vanad ja "kulunud" nagu püramiidide ehitamine UFOde poolt :-)

Loe ja sa saad teada.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Minu arvamuse järgi olid egiptlased ja ''välisrahvas'' suures sõpruses või vähemalt teatud koostöö suhetes. Koostöö tähendab seda, et keegi panustab millegisse, et toimuks midagi. Antud hetkel tegi tulnukrahvas midagi positiivset egiptlastele ning saadi midagi vastu. Või ei saadud vastu mitte kohe, vaid hiljem, tulevikus. Ehk tänapäeval. Kuid jah, jääb küsimus, et mida tulnukad meile või meie neile tegime/andsime? Kui oli tegu andmisega, siis tähendab see seda, et me omasime midagi väga väärtuslikku. Mulle jääb õhku rippuma, et mis se oli.
Kuid kui me neile mingi oskusteene osutasime, siis pidime me olema väga targadSmile

A mul oli ka veel see mõte, et nö. oma tehingu kindlustamiseks käiakse teatud aegadel vaatamas, kuidas siinne elu areneb. Ehk on ette nähtud, et me mingi oskusega avastame või leiutame midagi, mis on tulnukatele vajalik. Ja seepärast nad käivad siin kontrollimas, et me teineteist täiesti maha ei hävitaks.



see on päris huvitav varjant. Hea loogika, äkki nad tõesti ootavad millal me valmistame neile midagi suurt, teadmatta ise mida me teeme. Väga võimalik et meie teadlaste abiga hävitame me ükskord end. Kui produkt välisrahvale on valminud siis pole meid enam vaja ju. Või antakse uus ülesanne, võta näpust
Vasta
#29
to Zepac ja cancerman:

Lugege Sitchini "12 planeet" ja saate teada mida neil siit vaja on ja oli. Samasse teemasse haakub ka ühe salaorgani "nälg" kulla järele. Nimelt ostab see juba aastaid kokku kulda ning isegi jänkid on hakanud kahtlustama, et "nende" kuld mis asub Fort Knoxis on lihtsalt ja labaselt maha müüdud. Kui meenutada siis ka EW kuld müüdi maha põhjendusega, et "meil on metsad" ning kulda vaja pole. Nüüd müüakse ka metsi aga see on juba uus teema...
Vasta
#30
Mina arvan, et iidsed egiptlased võtsid üle, mis "tulnukatest" järgi jäänud oli. Kindlalt on maal olnud rohkem tsivilisiatsioone kui teadlased "lukku "on pannud. Teatud ehitised on aga kataklüsmid üle elanud ja uued asukad hõivasid need ja kuna tegemist on ikka imposantsete ehitistega siis omandasid neile mingi püha tähenduse jne. Lennumasinad...võib ju olla, et eelmine/sed tsivilisiatsioonid pidid immigreeruma suurte kataklüsmide eest. Mõned aga elasid kataklüsmid üle ja nõnda jõudis pisike informatsiooni kübe kuidas enne kataklüsmi kõik oli järgnevatele põlvedele. Kindlalt on siin maailmas palju rohkem toimunud ja elu palju arenenum olnud kui teadlased ja ajaloolased praegu ametlikuks on tunnistanud. On ju leitud piisavalt tõendeid : Ehitiste jäänused -jaapani lähedal mere põhjas ( arvatav MU ), Krimmi püramiidid, Bosnia püramiidid, Mehhiko " tähevärav ", Giza, Sfinks....Mingid hiiglaslikud masinad on ringi sõitnud...need rattaroopa jäljed ( oli vist Maltal kui ma ei eksi ). Ja loomulikult, nüüd need immigreerunud eelmiste tsivilisiatsiooni järglased käivad tsekkamas mis siin toimub - Maa on ju nende ajalugu ja arheoloogia ;-)
Vasta
#31
maailmaasjad on ikka imelikud küll. Kas me ikka teame kus me elame??

Kas egiptlased teadsid seda?

loodan et meie toodang välisrahvale hakkab valmis saama, sest elu siin maapeal hakkab üksluiseks muutuma. Tahaks muudatusi ja midagi uut
Vasta
#32
egiptuse teema on minu jaoks huvitav jne. Kahjuks olen pidanud pettuma paljudes allikates. Panin otsingusse (google " Lolladoff plate ja avasin lingi
"http://www.hiddenmysteries.org/author/hurley/ufoart.html
Pean utlema, et usun neid seletusi.
Lisaks leidsin erinevatest taaskasutuskeskustest 2 raamatut, kus toodi välja Daenikeni liialdused ja valefaktid.
Olen ise väga avatud igasustele teooriatele, kuid vaatlen neid ALATI kriitiliselt. Sealhulgas ka kriitikat nende vastu Smile
Igatahes ärga kaotage usku, aga s6eluge terad s6kaldest
Piis
Vasta
#33
Kas teate et planeet Maa on alaarenenud rass ja inimesed on nagu sipelgad Keda vaatavad kõrgema sordi elanikud kusagilt eemalt. Mõtlevad kindlasti, et meist ei saagi asja kunagi. Teemast mööda veits aga nii ongi.
Vasta
#34
"Planeet maa on alaarenenud rass"?
"Alaarenenud" on suhteline mõiste. Võib ka öelda, et konnad on alaarenenud loomaliik.

Muudetud: 2-8-08 kell 13:57:48 Thorondor
Vasta
#35
Alaarenenud? See tähendab eesti keeles 'puudega'

Mõtlesid vist 'VÄHEARENENUD'

Muutus: postituse õigekiri.

Muudetud: 2-8-08 kell 13:59:37 Thorondor
Vasta
#36
Inimesed on täpselt niipalju arenenud, kui neil hetkel vajalik on.
Muidugi pidurdatakse igal vabal võimalusel seda vähestki arengut, sest arengu suund pole kasulik neile, kes olemasoleva turjal ratsutavad.
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Inimesed on täpselt niipalju arenenud, kui neil hetkel vajalik on.
Sa ei saanud aru, jutt käis planeet maa alaarenenud rassiks olemisest.
Vasta
#38
Vist tuleks ikka öelda jah, et vähearenenud. Usun kindlalt, et kellegi jaoks oleme me nagu sääsed meie jaoks.
Vasta
#39
Vana-Egiptuses oli elektergi olemas,mitukümmend tuhat aastat tagasi!
Kes seda neile õpetas?See võiks ka arutelu all olla.Nagu ma paljudest raamatutest olen lugenud, tassisid püramiidide kive orjad.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Vana-Egiptuses oli elektergi olemas,mitukümmend tuhat aastat tagasi!
Oletame (nii hüpoteesi korras), et nii see oligi - elekter ja igasugused selle abil käivad imevidinad. Olid ... ja siis äkki enam ei olnud. Ja läks oi-kui-palju aega ja pidid enne tulema igasugused Faradayd, Maxwellid ja Teslad, enne kui jälle oli*. Miks elekter vahepeal ära kadus? Kes teab ... ja kes julgeb garantiid anda, et jälle nii ei juhtu? See võib käia lihtsasti: füüsikat keegi enam õppida ei viitsi, sureb ära viimane inimene, kes elektrist midagi teadis ja ... kööga! Mingid masinad seal mõnda aega veel käivad, kuni lagunevad needki ...
Moraal: õpi, Marru, koolis hästi, siis elekter ei kao!

* Muidugi kui keegi ei taha hakata arendama teooriat, et elekter on kogu aeg olnud ja olid muinaseestlastelgi televiisorid, külmikud ja mis iganes seal veel.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: --Marru--
Vana-Egiptuses oli elektergi olemas,mitukümmend tuhat aastat tagasi!
Kes seda neile õpetas?See võiks ka arutelu all olla.Nagu ma paljudest raamatutest olen lugenud, tassisid püramiidide kive orjad.


Mitukümmend tuhat aastat vast mitte. Võin tipa aastatega eksida aga minu teada üle 10 000 aasta ei saa vist "opereerida" aastatega. Kuid jahh elektri osas on huvitavaid leide tehtud ja vihjedki antud ning arvan, et tugevaim on see nn Bagdadi batarei mis töötas KA veiniäädikaga.

Leninil oli kuskil 50 köidet teoseid ning Stalinil teised samapalju + paar lisa köidet mis kõik ülistasid kui tore see bol¹evism okka on. Siis selgus, et olid mõned võimuliialdused ja siis, et oli ka rahvaste genotsiid alates venerahvast ja lõpetades eestlastega seega ei maksa ikka päris kõike ka uskuda mida paljud raamatud kirjutavad. Teised raamatud jälle kirjutavad, et kui orjad oleksid kõike neid kive tassinud/veeretanud või mida iganes liikumisviisi rakendanud siis oleks enne Egiptuse riik otsa saanud kui ükski neist Giza gigantidest oleks valmis saanud. Siin on paralleel 2MS aegse nn "holokaustiga" - kui kõik need keda oletatavasti seal gaasitati ja siis põletati oleks ikka ka seal kohal olnud oelks see gaasitamine ja põletamine toimunud - kui arvestada krematooriumi läbilaske võimet ja seda, et gaasikambreid ei olnud mitte inimeste gaasitamiseks mõeldud siis matemaatika järgi oleks see protsess kestnud kaua ja vägagi kaua...
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia* Muidugi kui keegi ei taha hakata arendama teooriat, et elekter on kogu aeg olnud ja olid muinaseestlastelgi televiisorid, külmikud ja mis iganes seal veel.


Loomulikult on KOGU aeg olemas olnud - ise küsimus on lihtsalt kuidas ja kas teda on osatud kasutada wink
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Loomulikult on KOGU aeg olemas olnud - ise küsimus on lihtsalt kuidas ja kas teda on osatud kasutada wink
Ähh, ex, said sõnasabast kinni, ikka-ikka: pikker põrutas juba noil aegadel vanakurja pihta, et sädemed lendasid! Laugh
Vasta
#44
Ma õpingi koolis suht hästi,muidu mu ema lööks mu mahaLaugh
Ja noh ma ei mäleta täpselt mitukümmend-või sada tuhat aastat tagsi see oliSick
Vasta
#45
Õppida tuleks siiski eelkõige enda, mitte ema jaoks ;D

Aga noo. Elekter Vana-Egiptuses? Egiptuse riik on olnud väga järjepidev, ulatudes kärbituna Rooma Impeeriumi lõpuni välja. On väga ebatõenäoline, et egiptlased oleksid suvatsenud elektrist tulenevaid hüvedest loobuda. Samas on Egiptusest üle käinud mitmed laastavad sõjad, kuid siiski... miks oleksid pidanud vallutajad hävitama sellise imepärase teadmise, nagu seda on elekter. Ja kõiksepeamine... Kus on elektriseadmed? Bagdadi patarei on minu teada päris selgelt ümber lükatud...
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Nagu ma paljudest raamatutest olen lugenud, tassisid püramiidide kive orjad.


Oli neis raamatutes ka seda mainitud, kui palju selline patarei voolu annaks?

edit: parandasin tehnilise praagi

Muudetud: 7-9-08 kell 18:05:57 Tutanhamon
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Bagdadi patarei on minu teada päris selgelt ümber lükatud...

Bagdadi patarei võimelisus voolu toota on kinnitust leidnud. Ainult, et see vool, mida selline patarei seal kasutatud ja tollal tuntud ainete puhul andnud oleks, on päris väike ning patarei mõõte arvestades ülimalt ebaefektiivne. Ei saa väita, et seda siiski vooluallikana ei kasutatud ja sealt tuleneva vooluga MIDAGIGI ette võtta ei osatud. Sellises patareis pole aga midagi, mis mahuks mõistesse "out-of-place" ehk siis miskit, mis ei tohiks olla seal, kust ta leiti. Ja kogu seda patareindust tuleb vaadelda üldises pildis: kust ja kui palju neid leiti, kui palju ja kui pika aja jooksul saanuks need elektrit toota, kas on teada midagigi, mis võinuks seda voolu tarbida, mis muud võimalused võisid selle voolu tarbimiseks olla jne. Tulemuseks saame selle, et äärmisel ja parimal juhul võidi seda tõesti kasutada vooluallikana mõnes väga piiratud valdkonnas ja vaid üksiku (kui mitte ühesainsas) kohas. Võimalikud kasutusalad oleks näiteks galvaniseerimine ja religioosse jumalatunde samaise eesmärgil näpuga katsumine. Ent see viimane eeldaks paljude-paljude selliste patareide jadamisiühendamist.

Seega ei maksa kohe üldse oletada, et selles midagi enneolematut oleks. Enneolematu oleks see patarei siis, kui see sisaldaks mingisugust tehnoloogiat, mis kohe kuidagi kõnealusesse ajastusse ei mahuks. Midagi sellist aga selle poti juures täheldatud pole. Nii, et on kaks võimalust: potte kasutati mingil muul eesmärgil või siis tõesti keegi avastas juhuslikult elektri.
Vasta
#48
Minu mälu järgi mitte - arvan, et keegi ei julge sellise numbriga "mängida" - palju võiks selline patarei voolu anda. Mis mulle aga silma jäi ja valvsaks tegi oli see, et tänapäevased kontrollijad üritasid paaniliselt (nii mulle tundus vähemalt) vältida ÕIGETE keemiliste koostiste kasutamist. Kui õieti mäletan siis patareisi oli rohkem kui üks, kuid katsetes kasutati ühte ning reaktsiooniks kasutati AINULT bioloogilise päritoluga happeid ehk siis põhiliselt veiniäädikas.
Kuigi mitmed autorid on suhteliselt veenvalt ära näidanud,et juba tollal tunti ka teisi happeid mis olid kordades tugevamad kui äädikas/veiniäädikas ning annaks tunduvalt tugevama reaktsiooni ehk siis rohkem "särtsu". Seega "särts" võis olla tunduvalt tugevam kui need "mythbusterid" näitasid (hetkel ei väida, et seda ktset tegid need TV näod - lihtsalt paralleel on hea) ning kasutuse ala võis olla tunduvalt laiem.

Siin tõusis ülesse küsimus,et miks kadus selline oskus. Elu on korduvalt näidanud, et kui sõjakamad, kuid madalama tasemega massid "käivad üle" neist rohkem arenenud ühiskonnast siis tagajärjeks on mandumine. Esimene mida tehakse on "tarkade" hävitamine - seda taktikat kasutasid ka bol¹evikud Venemaa vaimsel alistamisel. Sest need on just klass kes on võimeline vallutajatele vastu hakkama ning need ka minema kihutama lõpuks võis neid siis assimileerima.

Sellises kontekstis on huvitav, et mida kõike võis kaduma mina näiteks Indias ja Hinas näiteks kui need alad uputati "uustulnukate" masside alla. Aga selle teema käsitlemine läheks juba liiga poliitiliseks ...
Vasta
#49
Ei ole küll kursis antud leiuga aga...
Kes ütleb, et nendes Patareides kasutati "tänapäevast materjali". Ehtäkki kasutati hoopis piiratud kogusega muut ainet/vedelikku, mis tol ajal oli kättesaadav(am).
Nagu nüüdsel ajal Nafta... Ka see saab ükshetk otsa (Ja kaob jäljetult, kui välja arvata kirjad selle kohta ja arheoloogilistel väljakaevamistel leitud "neljaringilised karbid", mida ei osate käima panna...

Võimalusi on!
Vasta
#50
Point oli (kasutan suvalisi nimetusi kuna hetkel ei ole käeärast algallikat) selles, et selle patarei uurimisel leiti sealt seest "kapsa"happe jälgi aga nagu teada ei ole see "kapsa"hape mitte ainult kapsas aga tekib ka näiteks "porgandites" ja "sellerites" rääkimata ka tema algsest mitte taimsest algupärast.
Kuid katses kasutati just seda "kapsa"happe varianti kuna arvati, et see EHK ons ee õige ja teisi ei proovitud kuna eeldati, et kuna tegemist oli "vanaaegsete" inimestega siis nad teisi ei osanud kasutada. Siin on aga paradoks - kui nad juba patarei valmis said siis miks me eeldame, et nad kasutasid ainutl "kapsast" ja loobusid teistest neile tuntud "aedviljadest" mis on tunduvalt hapumad ?
Nii. et küsimused jäävad.

Mis aga puutub naftasse siis päris mitmed teadlased on kuuldavasti roninud "rongi peale" mis väidab, et nafta on hoopiski emakese Maa produkt ja mitte jäänuk vaandest taimedest. Kui see sind rohkem huvitab siis arvan, et googeli kasutamine valgustab sind paremini.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat