Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas need on luupainajad?
Autor Sõnum
Lehtsirk
Uustulnukas

27-07-2009 18:15
Postitus: #1
Kas need on luupainajad?
Tere,
olen viimase paari kuu jooksul kogenud oma kodus, toas väga imelikke asju. Täpselt kolm korda olen paari kuu jooksul tunnetanud kedagi teist enda toas. Jagame tuba veel ühe inimesega, mina magan nari ülemisel korrusel.

Esimene juhtum oli juuni alguses. Nägin häirivat und, kus mingi halli habemega ja vuntsidega vanem mees istus lae all ning jälgis mind, olin ise justkui poolärkvel. Toas oli ka minu täditütar ning vanaema, siis ilmus naiskuju ning hakkas mu täditütre poole liikuma, keegi meist ei saanud liikuda ning tundsin üsnagi rõhuvat tunnet aga mitte nii tugevat, selline õrn, tavaline. Ärkasin üles, pöörasin toale selja ja jäin rahulikult magama.

Teine juhtum oli umbes pool kuud tagasi. Magasin oma voodis. Lihtsalt lambist tundsin enda turjal kellegi käsi või kellegi puudutust. Ma tean, et ei olnud ärkvel...ma eirasin seda täiesti, tegin korraks silma lahti, nihelesin ja magasin rahulikult edasi.

Nüüd kolmas juhtum oli eile öösel. Jäin üsna rahutult mõtetes sorkides magama (olin eelnevalt ühe isikuga veidi pahandanud kuid kõik lõppes hästi). Magama minnes tavatsen vahest päeva sündmustele mõelda ning see aitab ka uinuda, seekord mitte. Tundsin kerget rõhumist koguaeg, et uni ei tule, muutusin pahuraks. Jäin arvatavasti magama, igatahes olin üsna "kinni naelutatud", kuidagi imelik oli ka hingata, ma sain aga teistmoodi oli. Hakkasin nihelema ja vähkrema ja kui püsti sain, nägin teises toas, üle ukseläve mingi suure mehe tumedat kuju, ääres oli veidi kuldset tooni, kui mõtlema hakata, oli see kangesti mu isa moodi...aga ma olin üsna hirmul ja kartsin ning püüdsin kogu väest karjuda, häält ei tulnud...proovisin veel ja tõin kuuldele 3 väga moonutatud karjatust, sel hetkel hakkasin ka ärkama, sest need samad karjed justkui äratasidki mind. Esialgu hoidsin silmad kinni, siis avasin need ja avastasin, et olin selili, nägu ukse poole ja üks käsi kergelt üle voodi serva rippumas...kuulatasin ja kui kuulsin ema nihelemas, siis keerasin toale selja ja jäin magama. Raske oli, mõtlesin positiivsetele asjadele aga und ei tulnud, pidevalt mõtlesin, kui selja keeran, kas keegi on seal või ei. Jäin magama ning nägin veidi rõhuvat und, kus kiirustasin elueest, et tööle jõuda...

Need unenäod on veidi liiga tõsised minuarust, sest ma pole mitte kunagi varem midagi sellist kogenud...
Väiksena oli unenägusi, kus tundsin, et olen tohutult suures kohas, kus õhk või miski rõhub...päris mitu mitu mitu aastat ei ole ma seda tundnud.
Umbes paar kuud tagasi ärkas mu vanaema oma maakodus röökides üles. Täditütar ajas, sest vanaema oli unes karjuma ja appi hüüdma hakanud. Ta nägi unes, kuidas mingi tume kogu üritas mu täditütar kätte saada aga samamoodi, keegi ei saanud ennast liigutada...teisalt ei tundnud vanaema selles kogus halba...ta lihtsalt tahtis ennem teda täditütreni jõuda.

Ma ei kujuta ette...lugesin teisi teemasi, mida teha...aga kardan juba tõsiselt.
(selle postituse viimane muutmine: 25-09-2013 20:09 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ares
Vana kala

29-07-2009 13:35
Postitus: #2

Kirjelduse järgi tunduvad küll nagu luupainajad. Soovitan sul oma toas ära põletada paar viirukit ja magama minnes mingi väiksemat sorti valgusallikas tööle jätta (kui muidugi suudad nii uinuda). Vaata, mis peale seda edasi juhtub.
Lehtsirk
Uustulnukas

29-10-2009 22:28
Postitus: #3

Samasugune teema on jälle kordumas. Mitu ööd järjest tekib unenägudes selline poolreaalne tunne, paar ööd nägin unes veekogusid ja nüüd kolmas olin oma toas, täiesti reaalne olukord ja keegi võttis mul tekist kinni ja tõmbas selle mul pealt. Tundus täiesti reaalne, isegi nii, et ärkasin peale seda automaatselt üles ja vaatasin selja taha (magasin seljaga toa poole). Kui muidu eelnevad unenäod vms. on olnud sellised noh, rahumeelsemad, siis seekord oli asi väga rõhuv ja hirmutav, süda klopsis ikka pikka aega ning see painab juba päev otsa.
Viirukitest niipalju, et ma ei talu nende lõhna, olen aga tuba puhastanud ühe lõhnaküünlaga, mida ma ainsana talun. Tuld ei ole proovinud jätta põlema aga seekord proovin. Ema andis ka pihlakaoksa, mis pidi kasuks tulema. Ma ei kujuta ette, asi on suhteliselt kurb, sest ma olen niigi kerge vererõhuga...kui on tegu tõesti kellegi pahaga, kes mind häirida tahab, siis igasugune abi on oodatud, sest isiklikult usun taolistesse olukordadesse küll ja veel.
Ares
Vana kala

09-11-2009 10:08
Postitus: #4

See tundub küll veidike veider soovitus, aga tõmba valge kriidiga katkematu ring ümber voodi. Nihuta voodi selleks seinast eemale, kui vaja. Kui kriiti pole, võid teha katkematu ringi ka soolaga, aga ring peab kindlasti katkematu olema.
Lehtsirk
Uustulnukas

08-01-2010 22:50
Postitus: #5

Kas on võimalik, et toosama luupainaja jälitab mind ka mujale, kus ööbin?
Muidu kodus pole teda enam tunda/näha olnud, magan juba viimased ööd tumeda öölambiga ning põletan ennem magama minekut ka lõhnaküünalt
Müstik
Shambalas

08-01-2010 23:14
Postitus: #6

Soovitan seda teemat lugeda, sest see just luupainajate käes vaevlejate jaoks tehtigi:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid102715

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Olion
Tavaliige

09-01-2010 20:36
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas Lehtsirk
Kas on võimalik, et toosama luupainaja jälitab mind ka mujale, kus ööbin?
Muidu kodus pole teda enam tunda/näha olnud, magan juba viimased ööd tumeda öölambiga ning põletan ennem magama minekut ka lõhnaküünalt
Kui luupainaja e. üksusel on õnnestunud ennast auravsahedest läbitungida siis on tõenäoselt ka järgmises magamise kohas sinuga kaasas. Luupainajate ehk astraalüksuste eesmärk on toituda sinu energiast. Kindlasti peaksid magamiskoha geobioloogil laskma üle vaadata. Tugeva energeetikaga inimestel selliseid luupainajaid ei esine. Sinu aurat on magamiskohas tugevalt mõjutanud negatiivne energeetika. Ehk räägiksid täpsemalt oma voodi asetusest elukohas. Tavaliselt on üheks luupainaja tekitajaks veesoon, maalõhe või atmanni võrgustik.

[Muudetud: 1-9-2010 Olion]
Celtic
ja sina pead kandma maailma

09-01-2010 20:43
Postitus: #8

Luupainaja on seotud inimese, mitte asukohaga. Voodi asetus, maalõhed, veesooned ja võrgustikud ei mängi siin kahjuks mingit rolli.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Cassiopeia
Veteran

10-01-2010 11:14
Postitus: #9

Rõhuv tunne, reaalsed hirmutavad kogud - kõig see viitab unehalvatusele ehk uneparalüüsile... See on sama teema mida Müstik pakkus ennist. Niipalju kui mina lugenud olen nende asjade kohta, siis on see unehalvatus inimeste juures üsna tavaline nähtus...

Soovitan vaadata infoks seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=xCSqT5nZ9n4

Ma vähemalt loodan, et see on unehalvatus, sest see on luupainajatest veidikene rohkem ravitav ja lahti saadavam.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
iff0lenvms
Uustulnukas

23-01-2010 20:09
Postitus: #10

Ma esimest posti lõpuni ei tahtnud lugeda sest ise kardan ka neid igasugu "jälgivaid" mehikesi / olevusi.
Luupainajatest nii palju et peale seda kui proovisin "Out Of Body"-t teha, näen ise ka lahjemat sorti unenägusid.
Ebareaalne..

[Pilt: scb0hl.png]
"Vahel tuleb silm kinni pigistada, selle asemel et vaadata."
demone
Uustulnukas

03-02-2010 21:56
Postitus: #11

Sad mai mõista selliseid assju nagu luupainajad ja muu selline värk.. mis se on.. Laugh ma käisin isegi une uuringutel.. une EEG ja naad ei leidnud midagi.. mida ma tegema pean et se kõik lõppeks.. keegi oskab aidata v?? sest se kõik mida ma näen ja tunnen on vastik ja jube .. krambid, imelikud nägemused neid ei anna tegelikult seletada ju.. aga mis ma teen et kõik läbi saaks..:o
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 15:49
Postitus: #12

See on tõesti õudne. Mul endal algas asi sarnaselt, pärast käisin ravitseja juures, kes üritas mul mingid liinid kinni panna, et halva energiaga olematud ei saaks minu energiat ära võtta. Tema abiga sain ka peavaludest lahti. Nii asi leevendus kuid täiesti ära ikka ei lähe. Kui ma vaid oskaks Sind aidata kuid olen ise samasuguses lootusetus olukorras.
Wallhalla
Uustulnukas

26-12-2010 20:54
Postitus: #13
RE: Luupainajad?
minu kogemused on umbes 11 aastat pikad ja olen proovinud köike! eelköige arvan siiski ,et tegu on deemonitega, olen proovinud nende´ga isegi suhelda. on hetki kus nad vastavad kysimustele selle tunde tugevnemisega kuid on esinenud ka vastu lauseid" ,et tee mis tahad sa meist ei vabane enam ealeski" ja palju muud sellist. nyyd oli aasta jooksul mingi kolm juhust aga kuna tulin möneks ajaks ema juurde elama Helsinkisse siis on see pull jälle pihta hakanud. eile öösel tyyp söna otseses möttes silitas mu varbaid ja korduvalt. polnud see selline kunne kui inimene seda teeb vaid pigem nagu hästi örnalt. ei tea enam kellega tegu on vaadates seda yleval pool asetsevat video-linki tekivad ikka ja jälle uued kysimused. täna olen otsustanud fotoka padja juurde vötta kuna eile vihastasin töeliselt, esitades talle kysimuse " kui sa olemas oled siis miks ma sind ei näe" tahan teada kellega mul ikkagi tegu on?
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

26-12-2010 21:56
Postitus: #14
Jalafetishiga deemonid? Lõhnavad ka need deemonid? Osad siis foorumis propageerivad väävlilõhnalisi.
JanelySoomaa
Uustulnukas

03-06-2011 17:24
Postitus: #15
Tere,
mul juhtus eile öösel imelikke asju ja tahaksin teada, mis need olla võivad.
1. mul oli raske uinuda ja ainult nihelesin. kuid järsku hakkasin värisema( see ei olnud külmast) ja siis ma nagu tundsin, nagu keegi oleks mind õhku tõstnud ja siis ma põrandale pannud, siis uuesti õhku tõstnud kõrgele ja voodisse viskand ja kogu see aeg ma värisesin. ma ei saanud mingit häält teha, ja ma ei julgenud v saanud silmi lahti teha.Siis ma korraks rahunesin , kuni läks paar minutit mööda ja hakkasin uuesti värsisema. ma tahtsin karjuda aga ei saanud. ja järsku jäi see järgi. siis ma võtsin omad asjad ja läksin ema juurde.
seal ma ka magada ei saanud ja ainult mõtlesin et mis see olla võis, vb isegi jäin magama.. siis hakkasin uuesti värisema aga siis oli selline tunne nagu keegi oleks mind tirinud täiest jõust, ma ei saanud karjuda ega midagi. naguu oleks suud kinni hoitud.. .. ema magas sel ajal kõrval. ma sain emast jalgadega kinni ja ema ärkas ja nägi et mind tiriti ja tiris enda juurde mind tagasi.. ja siis naguu ärkasin ülesse ja ütlesin emale, et see juhtus jällle ja mu süda lõi väga kiiresti.
see kõik oli väga kahtlane, sest ma tundsin nagu kuidas ma õhus olin ja mind tõsteti ja tiriti...
kas keegi oskab öelda mis see olla võib?
(selle postituse viimane muutmine: 03-06-2011 17:27 JanelySoomaa.)
Mannu Eemal
Blondiin

03-06-2011 18:28
Postitus: #16
Pakun et miski energiakogum, mida ka anorgaaniliseks olendiks kutsutakse. Need põhjustavad igasuguseid unehalvatuse-laadseid ajuhäireid (no parem öelda -seisundeid), nende abil olla võimalik astraalrännakuid sooritada. Nii naised saunas räägivad.

Brain expedition.
Päikeseinsener
Bännitud

03-06-2011 18:30
Postitus: #17
Tahan ka naistega sauna..

"You're all individuals"
Unfinished
Uustulnukas

30-08-2011 23:18
Postitus: #18
ere, mul selline probleem, et esimene (luupainaja?) esines 6 aastat tagasi. See sai alguse nii, et nägin und ja see muutus kiiresti väga õudseks. Enne seda tekkis kõrvadesse iseloomulik vilin (osad on selle kohta öelnud, et see on infraheli). Ärkasin ja terve keha oli kui krampides, otsekui oleks keegi mind tugevalt raputanud. Tahtsin karjuda, kuid suust ei tulnud piuksugi. Tajusin, et pimedas toas on keegi veel peale minu. Meeletu hirmutunne oli, ei julgenud isegi voodist välja tulla, et tuld põlema süüdata. Kui silmad kinni panin läks see sama halb uni kohe edasi. Kuigi ma olen suhteliselt kartmatu, oli see ikkagi üsna üsna metsik elamus, olin üsna veendunud, et hommikul peeglisse vaadates on juuksed hallid..
Teine kord oli sarnane. Iseloomulik vilin kõrvadesJärsku nägin unes, et veoauto sõidab läbi rahvamassi ja lähivaates nägin ajude pritsimist ja jäsemete lömastumist. Seekord õnnestus kiiresti unest välja rabeleda, enne kui asi kontrolli alt välja oleks saanud.
Järk-järgult on need episoodid üha tihedamaks läinud. Alati eelneb kõrvades spetsiaalne heli, teen kohe silmad lahti kui kuulen seda. Tunnen kuidas keha hakkab kui rappuma ja raskus rõhub rinnal, õlgasid on samuti raske tõsta. Arvan, et see on hakanud esinema kusagil 1-2 korda kuus. Tavaliselt ka siis kui unerütmiga on mingid probleemid olnud, üleväsinud oleks nt. Ma ei julge endale seda uuesti peale lasta, kuigi vahel on tunne, et võiks eksperimendi korras proovida ja teravaid elamusi nautida Smile

Kas võib olla et mõni naisterahvas on ära neednud? Mul kaks endist gf-i on musta maagiaga tegelenud ja ma kohati kahtlustan, et nad võib-olla on tagantjärgi soovinud mulle ebameeldivusi.
Balzzar
Vana kala

31-08-2011 06:35
Postitus: #19
Miks peaks keegi nii primitiivse tegevusega ametis olema nagu painamine/kollitamine jne..
Celtic

31-08-2011 06:37
Postitus: #20
Miks sa arvad, et tegemist on primitiivse tegevusega?

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Mannu Eemal
Blondiin

31-08-2011 09:32
Postitus: #21
Endised tüdruksõbrad võiivad sul ilma igasuguse needuseta luupainajaks käia. Kas kättemaksuks või lihtsalt niisama pulli pärast või harjutamise mõttes. Inimeste hirmutamine ja ehmatamine on minu meelest üks kõige lihtsamini teostatav "maagiline" tegevus ja kipub tõstma enesehinnangut ka - näe, teine kradab, küll ma olen ikka võimas, muahhhahhaaa Smile

Lisan:
Inimese vastu, kes luupainajaks käib, on rahvapärimustes palju nõuandeid. Lingid on ka siit foorumist läbi käinud mingis luupainaja teemas.
Kuid mismoodi ja kas üldse on seotud luupainajaks käiv inimene ja samuti luupainajaid põhjustav anorgaaniline energia (mille läbi astraalrännule võib pääseda) - seda ma ei tea. Aga tahaks teada saada.
(selle postituse viimane muutmine: 31-08-2011 09:38 Mannu.)

Brain expedition.
Balzzar
Vana kala

31-08-2011 14:28
Postitus: #22
(31-08-2011 06:37 )Celtic Kirjutas:  Miks sa arvad, et tegemist on primitiivse tegevusega?

Minu jaoks on kellegi "kollitamine" mõttetu tegevus. Ei näe selles midagi vajalikku või arendavat. Lisaks miks peaks just mingisugune painaja öösel pimedas välja ilmuma.
Siin tulebki välja inimese ürgne instinkt. Pimedas on ohtlik ning valges ohutu. Kui keset päeva tukastades tuleks imekombel painaja kallale, siis võtaks kaika ja kütaks samusele üle turja, aga nii kui pime... kohe värisetakse linadevahel.
Celtic

31-08-2011 14:58
Postitus: #23
Päevane unetsükkel on hoopis teist nägu ja tegu kui öine. Ka ajatsüklid ise mõjutavad meie väsimusastet ning seda, millal oleks kõige targem magama jääda. Näiteks magades kella 10st 12ni, on kummagi tunni uneväärtus kaks tundi, seega kella 12ks on organism puhanud sama palju kui ta oleks öö jooksul puhanud nelja tunni jooksul

PS. sina polegi astraalolend, kes on tahtlikult või tahtmata tõmmatud siinsesse elma lõksu, seega sinu jaoks on tõesti kollitamine mõttetu tegevus. Olendi jaoks, kellele see on aga ainus võimalus tagasi oma "koju" pöörduda, see nii mõttetu ei ole Laugh

excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

31-08-2011 15:35
Postitus: #24
Celtic - kui õieti mäletan siis teine päevane "unekas" on see nn siesta ehk kuskil 14-16 vahel.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Balzzar
Vana kala

01-09-2011 20:02
Postitus: #25
[Pilt: Biological_clock_human.PNG]
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Luupainajad kolekoll 166 42,185 18-06-2013 22:16
Viimane postitus: ParaHuviline

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog