Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas need on luupainajad?
#26
Tahaks vägaväga endaomadest ka lahti saada. Mul on nüüd 2 viimast unenägu mille järel olen hirmuga üles ärgand pealtnäha ehk mitte nii õudsad, aga on asi siis minu erilises mõttemaailmas w miileski muus aga minujaoks on need olnud vägagi hirmutavad. Esimene oli Karudega. Siinsamas mu kodulähedal metsas, olin unes siis nägin karu (karu on muide mu väeloom, aga väeloomad ei tohiks ju viga teha väga?) ja siis karu hakkas minupoole tulema. minul kohe reaktsioon, karu tuleb, parem on surnut teeselda, siis heitsin pikali silmad kinni ja lebasin liikumatult, karu tuli nuusutas ja siis hakkas ära minema, ja ära minnes astus käe peale, suhteliselt kõva raks käis, reaalselt oli valus käel, ja teadmine oli kohe, et käeluu on puru. ootasin kuni karu natuke eemale läheks, ja siis tõusin jooksin kodupoole, siis kodus olid mul imekombel mitte vanemad vaid õde ja sõbranna, Siis õde sidus mul käe kinni sidemega, ja siis samalajal ma rääkisin mis juhtunud oli. siis ma sain räägitud ja ta just lõpetas sidumisega ka, kui äkki oli õuest kõva möirgamist kuulda. Siis vaatasime aknast välja, ja kolm karu tulid mööda teed, üks oli seesama, keda ma metsas nägin ja teised kaks olid suuremad, ja tumedama karvaga. See unenägu kummitas mind ikka pikalt, ka ma siiamaani ei julge üksi metsas käia, selel koha lähedal.
Peale tesit unenägu ültse väldin metsi ja pimedas üksi liikumist.
Teine oli huntidega. Huntidega varem pole seoseid olnud minumäletamistmööda....
Siis nagu väga täpselt ei mäleta, igatahes hundid käisid ringi jne. ja siis kõige paremini jäi meelde seekoht kus ma ise reaalselt ohus olin, ehk seisin miskipärast sõbranna majaees, vätava taga (tal suur aed, sest tal suured, kurjad koerad) Koeri ei olnud kuskil näha, ja minust vasakule oli mingisugune kivimüür vms ka tekkinud, siis tuli paremaltpoolt hunt kihutas must mööda, tundus, nagu ei märkaks mind siis äkki pidurdas nii 5m kaugusel minust, ma automaatselt kükitasin kivimüüri taha, siis natuke ootasin, siis piilusin, hunt seisis ja vaatas otsa mulle sealsamas 5m kaugusel, siis hunt tuli minupooel vms, ei mäleta, järgmine asi mida mäletan oli see et hunt olek snagu üle selle kivimüüri vms hüpanud igatahes mu pilk oli suunatud üless ja hunt oli just hüpand vms ja oli kohe minuni jõudmas. kuskil seal ärkasin ka ülesse. Mõelamd unenäod on olnud lõpupoole sellised, et ma olen nagu poolärkvel juba, ja ma reaalselt tajun, et ma mõtlen seda edasi, aga ma ei saa nagu oma mõtteid kontrollida.
Siis pimedas, või isegi hämaras väljas liikumine ja isegi aknast välja vaatamine on minupuhul välistatud. Seetõttu jäävad mul kahjuks tihti ka kardinad aknaette tõmbamatta. Hetkel on toauks ka lahti, see enamasti on alati öösel kinni, eelmine öö magasin nii et uks jäi lahti, ja eriti rahulikult magada ei saanud. Mul on toas ka 3 unenäopüüdjat, need vahepeal töötasid, 1 on poest ostetud, 1 isetehtud minupoolt, ja 1 ühe teise inimese poolt tehtud, mulle antud. Enam need igatahes ei tööta. Plaanin nüüd mingipäev kui isa kodus pole viirukiga toa ära puhastada, sest minu toas on kõigerohkem igast nähtusi olnud. Isa väga viirukid ei talu, sellepärast ootangi, et tema kodus poleks. Mul on nagu kaitsjavaim juures viimaselajal, aga ma tunnen et peale tema, keegi veel jälgib pidevalt.Ingleid ma enda toas pltse ei tunneta viimaselajal, kaitseinglit ei tunneta ka väljaspool. Kui ma mõnda õudusunenägu w luupainajat w midagi näen kasvõi korra siis see kummitab ka tükk aega pärast seda. Üldiselt olen öösel suht unetu ja istun arvutis, aga viimaselajal kuna olen nüü dka haige olnud saab ikka magamamindud korralikulajal (hetkel olen tglt ikka haige, aga vastu laupäeva ei aja keegi magama mind, ma läheks küll, kui nad käseks, sest siis nad oleks ise niikaua juures kuni ma tule kustu panen jms) Minevikust on sellised asjad ka nagu unes tundmine et mingi loom närib jalga w kätt, sõbrannal on sama, tal oli ükskord peale seda sokk verine. Ma ükskord tuntsin reaalselt, kuidas keegi oleks noa kõhtu löönd, pärast pluus oli verine ja kõhupeal valge triip nagu arm mis oli järgmisel päeval kadunud. Ültse tunnen ma unenägudes väga reaalselt just valu. Ei tea ka sneed on päris luupainajad, aga midagi sinnapoole.
Vasta
#27
Tere minul oli nyyd paar pàeva tagasi yks kummaline asi ma jàin magama ja hakkasin imeliku und nàgema olin voodis siis olid minu juures kaks meest ja yks mees hakkas mulle unenàos nagu peale tulema ja mul oli raske hingata ja ma ei saanud liiguda ega midagi ja siis nagu hakkasin nutma ja pàrast sain selle mehe enda pealt kuidagi àra lykata hakkasin nagu toast jooksma aga ei saandud mu keha nagu ei liigunud ka siis ma ei saanud oma toast vàlja ja siis ma istusin voodise ja siis nàgin enda eest mingit musta kuju kes naeris ja pàrast kui tahtsin voodise pikali minna siis ma nàgin ennast seal voodis magamas ja siis hakkasin enda poole minema siis jàrsku vòpatasin ylesse ...aga kas see vòi siis olla luupainaja ja kas ta vòib ka ennast ilmutada ....ei hull ma pole ...mul juba teist korda selline asi olnud ...loodan et saite mu jutust aru.
Vasta
#28
<selliseid mehi pole ma näinud, aga juba mõnda aega kiusavad mind unenäod, kus mu autol pidurid ei tööta.
Möödunud ööl oli eriti feik unenägu: käivitasin mingi maja ees oma auto ja see kukkus tühikäigul kimama, eriti jõhker oli hetk, kui suurt ristmiku läbisin - kähku (kindlasti üle lubatu), õnneks oli kollane tuli , aga edasi sõites gaas maha ei läinud, käikusi polnud ja pidurid ei töötanud.
Ees oli tupik tänav, mis lõppes politsei garaazidega, seal ees parkisid
kenad sini-valged, lõpuks aitas veidi hoogu maha võtta käsipidur, aga ikkagi rammisin kergelt mingit vana opeli risu , mis parkis kohe politsei peaukse ees. See vana kolu jäi suht terveks , aga minu omal esiots kildudeks. kohe tormasid korravalvurid oma "staabist" välja ja sain pragada, et , miks nii halvasti parkisin, trahvi ei tehtud , puhuma ei pidand, aga sõimata sain. Pärast adusin ,et see opeli risu oli politseitöötaja omaSmile
Vasta
#29
Neid olevusi, keda te unes näete, nimetatakse surma ingliteks. Need on pärit musta maagia esindajatelt, või saatanistitelt. Nendest saab jagu tule abil. Tuli on ainuke vahend, kes on võimeline neid hävitama. Aga selleks et nendeni jõuda, peab pöörduma valge selgeltnägija poole. Või saada ise valgeks selgeltnägijaks. Minu poolt koostatud juhendi alusel.
Vasta
#30
(17-02-2016, 09:37 )kalldunn Kirjutas: Neid olevusi, keda te unes näete, nimetatakse surma ingliteks. Need on pärit musta maagia esindajatelt, või saatanistitelt. Nendest saab jagu tule abil. Tuli on ainuke vahend, kes on võimeline neid hävitama. Aga selleks et nendeni jõuda, peab pöörduma valge selgeltnägija poole. Või saada ise valgeks selgeltnägijaks. Minu poolt koostatud juhendi alusel.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Pakun välja ülimalt lihtsa juhendi. Nonde nn. surmainglitega tuleb luua hübriidpere. Vanarahvas teab, et hunt oma kodu lähedalt ei murra.
Kärgpere võib ka olla, kuid inglitel inglite harjumused, lõimimiseks kas jääb aega.

Vasta
#31
(17-02-2016, 12:20 )isemaag Kirjutas:
(17-02-2016, 09:37 )kalldunn Kirjutas: Neid olevusi, keda te unes näete, nimetatakse surma ingliteks. Need on pärit musta maagia esindajatelt, või saatanistitelt. Nendest saab jagu tule abil. Tuli on ainuke vahend, kes on võimeline neid hävitama. Aga selleks et nendeni jõuda, peab pöörduma valge selgeltnägija poole. Või saada ise valgeks selgeltnägijaks. Minu poolt koostatud juhendi alusel.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Pakun välja ülimalt lihtsa juhendi. Nonde nn. surmainglitega tuleb luua hübriidpere. Vanarahvas teab, et hunt oma kodu lähedalt ei murra.
Kärgpere võib ka olla, kuid inglitel inglite harjumused, lõimimiseks kas jääb aega.
Ei soovita! Surmainglite eesmärgiks on: Viia inimene nii kaugele, et ta sooritaks iseseisvalt enesetappu.
Palun – siin need inglid on!
https://www.google.ee/search?q=deathange...00&bih=468





Vasta
#32
(17-02-2016, 09:37 )kalldunn Kirjutas: Neid olevusi, keda te unes näete, nimetatakse surma ingliteks. Need on pärit musta maagia esindajatelt, või saatanistitelt. Nendest saab jagu tule abil. Tuli on ainuke vahend, kes on võimeline neid hävitama. Aga selleks et nendeni jõuda, peab pöörduma valge selgeltnägija poole. Või saada ise valgeks selgeltnägijaks. Minu poolt koostatud juhendi alusel.

Kalldunn,kas te meelega sogate inimeste ajusid või trollite?
Unenäod on praktiliselt 100 protsenti päevaste sündmuste,mineviku ja tuleviku lootuste kogum.Neid ei saa kirjeldada ja tõlkida,et leida sealt mingit tähendust.See kõik on rämps mis teadvus genereerib.
On olemas suuremad uned kus selliseid asju annab kirjeldada,kuid need on liiga harvad ja tavalisel inimesel kui need juhtuvad on kirjeldus väga isiklik.
Mingisugused''teadjate'' uneraamatud on mõttetus.
Sinu kirjeldus saatanistidest ja valgetest inglitest on veel segasem.
Vägisi tekib mulje,et tahe on tekkida uuel sektil ,kelle liidril on vaja jüngreid,seetõttu ka maailma kirjeldus mis peab erinema tavapärasele.
Meeldetuletuseks.Maailm ja reaalsus on lihtne.Lihtsuses peitub võti.
Mida keerulisemaks oma teooriaid ajad seda kaugemale sa suundud reaalsusest.
Ja kui sul on see suund ettevõetud ära võta endaga kaasa süütuid hingi

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 21,906 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Luupainajad kolekoll 167 92,329 31-03-2021, 04:23
Viimane postitus: antiamerikanist
  Kas astraalrännak või lihtsalt uni ja miks just seesugune? Kõiksuses 10 7,714 06-08-2014, 16:41
Viimane postitus: Kõiksuses
  Imelikud unenäod - kas soovunelmad, või juhtubki konkreetselt midagi? KittTheCat 4 4,082 23-04-2012, 16:38
Viimane postitus: Deadmaus
  Kas mu surnud onu tahab mulle midagi öelda? Öösinine 4 3,041 15-02-2012, 13:46
Viimane postitus: VironShaman
  Kas ikka oli uni? TriinuMeoww 3 2,223 27-09-2010, 10:22
Viimane postitus: TriinuMeoww
  Kas kõik inimesed näevad magades und? torujüri 7 4,502 14-09-2009, 16:51
Viimane postitus: ayra
  Kas te olete unes kangelased? Putukas 12 5,267 20-03-2006, 13:06
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat