Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas tõesti päris tõend? (video)
#26
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Pole se nii raske midagi. Mõnele igavlevale professionaalile paari päeva töö vbl...
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Video töötlust tänapäeval on väga kerge teostada. isegi mingi 10k digifotokaga on teostatav selline video nii et viis aastad tagassi alles sellest unistati

[Teadet on muutnud 16-6-2004 postitaja alri]
Vasta
#28
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Video töötlust tänapäeval on väga kerge teostada. isegi mingi 10k digifotokaga on teostatav selline video nii et viis aastad tagassi alles sellest unistati

[Teadet on muutnud 16-6-2004 postitaja alri]

lihtsalt ma näitasin ühele oma sõbrale Ruudust (kui tea teate , mis see on) seda videot ja tal oli, et oototot. see peaks ju siis jah tracega olema tehtud, aga see ju fugin raske asi, et kuidas keegi viitsib teha sellist jura nii väikse asja pärast... vms
Vasta
#29
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Video töötlust tänapäeval on väga kerge teostada. isegi mingi 10k digifotokaga on teostatav selline video nii et viis aastad tagassi alles sellest unistati

[Teadet on muutnud 16-6-2004 postitaja alri]

lihtsalt ma näitasin ühele oma sõbrale Ruudust (kui tea teate , mis see on) seda videot ja tal oli, et oototot. see peaks ju siis jah tracega olema tehtud, aga see ju fugin raske asi, et kuidas keegi viitsib teha sellist jura nii väikse asja pärast... vms

No neid trace proffe üle maailma kindlasti sama sitax kui võrelda maailma ja Eesti rahvaarvu...mõnel on ikka asi väga käpas....
Vasta
#30
esmapilgul arwan küll et wõltsing sest see et see toss pärast helikopteri kõrwalt tuli on küll wõimatu!
Vasta
#31
http://www.rense.com/general41/scihoax.htm

eriti aegluubis vaadates saab igaüks aru et asi on fake :p
Vasta
#32
see oli täielik võltsing kui seda vaatada nii et korraks play siis stop siis saab aru et see on võltsing sest see nn. ufo mõõdub helikopterist nii lähedalt et see peaks korralikult kõikuma hakkamaLaugh
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas: fyb
kõik tundus väga tõeline kuni hetkeni kus ta reaktiiv joaga üles purskas.. filmiti ju sadade meetrite kauguselt kelikopterist aga toss tuli kaamera nurgast välja.. nagu oleks helikopter korraga samas kohas kus ufogi.. ja kust see toss üldse välja tuli?

muidu tundus reaalne olevat.. Smile

ülikiiresti liikuvad objektid tekitavad enda trajektoorile suitsujuti - veeaurust.
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: nettu
see oli täielik võltsing kui seda vaatada nii et korraks play siis stop siis saab aru et see on võltsing sest see nn. ufo mõõdub helikopterist nii lähedalt et see peaks korralikult kõikuma hakkamaLaugh
Sa pole esimene kes seda väidab.
Selle video puhul on tegemist jänkide reklaami lõiguga, mida ei avaldatud(ei tea miks, pole ka oluline)
See on võlts ja jälle...see on eespool kindlasti mainitud.
Vasta
#35
te langesite aegmaha.com õnge...seal ma seda nägingi. Muide, see on pettus...
Vasta
#36
www.ufodigest.com on paar videod veel- "Bulgaria UFO" ja "Reporter films UFO".Üsnagi huvitavad asjad hulguvad linnade kohal.
Vasta
#37
No see võis olla täiesti võimalik.
Aga mulle ei jõua kohale miks alati Ufode lennukid vmisiganes peavad olema just lapikud:S
Vasta
#38
to henzukaz: just, sisepõlemismootorLaughseda minagi arvan. Kuid, on ka teisi huvitavaid lõike klipist:
Esimene ''kohaltsööst, päris kiire hoog siiski ju. Kuid kuidas sellist masinat kujutada?

Jupike kaamera nurgast

Ja siis se suitsujutt. Kuidas nüüd see kaasa läheb lennuga? Võrreldes esimese pildiga.
Vasta
#39
Pange keegi teema ometi kinni.
Vasta
#40
see ei saa tõsi olla,kuna kust nad teadsid,et sealt tuleb ufo?
Vasta
#41
tegelt oli need kaks hoonet hävitati 11.09 kui lennuk sinna sisse sõitis, need majad oli worl trade centerid juu?
Vasta
#42
need majad oli WTC maailma kaubandus keskused juu
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: marty5665
need majad oli WTC maailma kaubandus keskused juu
WTC või kaubanduskeskus, mis vahet seal on.
Vasta
#44
Täiestik kahtlane läheb vict paremat silma vaja. Aga ma ei usu enem TEISELT PLANEEDILT tulevaid asju kui ma pole oma silmaga näinud. Te ei kujuta ettegi palju võib maakera ja siinolnud inimesed olnud ettevõtnud. Küllap siis usun ja arvan et see on valekaader wink
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: Whitebalance
Aga ma ei usu enem TEISELT PLANEEDILT tulevaid asju kui ma pole oma silmaga näinud.

Aga kuukive usud?wink
Need ka ju mujalt toodud kuigi Kuu pole planeet.Smile
Vasta
#46
See lendas ju nii lähedalt kopterist mööda. et se oleks tiivikuttesse läinud ja kui kaameras polnud kopteri häältki eriti kuulda, siis kuidas sai selle vuhin nii vali olla. Ufodesse usun saja protsemdiliselt, aga see video on arvatavasti fake. kahjuks
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO video klipid levis 13 12,296 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  Hoiame luubiall "Jeff Peckman alien video" Tacian 13 8,238 15-06-2014, 20:46
Viimane postitus: excubitoris
  Video:objekt Mehhiko taevas... madman07 7 4,853 02-05-2014, 14:32
Viimane postitus: Müstik
  Irkutskist leiti tulnuka laip [video] Vunts3000 6 5,034 19-04-2011, 17:30
Viimane postitus: Acme
  Kas USA valmistub sõjaks tulnukatega? zed 54 21,720 08-02-2011, 15:41
Viimane postitus: T11ger
  Video ufost läbi teleskoobi (kuu kohal) madman07 6 6,269 20-01-2011, 21:39
Viimane postitus: Leena
  Video- Best Evidence Caught On Tape - Best UFO Cases Ever Laz 22 7,722 18-11-2010, 12:39
Viimane postitus: Müstik
  Tulnuka video MEGALODON 20 9,472 10-06-2007, 09:34
Viimane postitus: DooM
  Kas tulnukas või mingi muu olend? Thoth 46 13,903 26-05-2007, 14:10
Viimane postitus: MEGALODON

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat