Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas tõesti päris tõend? (video)
#1
http://www.hot.ee/caesarr/ufo.mpg (3,32Mb)

Mul jäi suu lahti, kui esimest korda vaatasin..

Mis arvate sellest?
Vasta
#2
Kõik on võimalik aga minu tekkis küsimus viimaste kaadrite koha... ka keegi üritas ufo-t alla lasta, ufo kasutas tõesti reaktiivmootorit või ei puutu see üldse asjasse?
Vasta
#3
Paneb kohe mõtlema päris huvitavaid mõtteid, võib küll võimalik olla.
Vasta
#4
kõik tundus väga tõeline kuni hetkeni kus ta reaktiiv joaga üles purskas.. filmiti ju sadade meetrite kauguselt kelikopterist aga toss tuli kaamera nurgast välja.. nagu oleks helikopter korraga samas kohas kus ufogi.. ja kust see toss üldse välja tuli?

muidu tundus reaalne olevat.. Smile
Vasta
#5
Mina julgen küll väita, et tegemist on ilmselge võltsinguga. Miks?

1) Too aparaat tundus aeglaselt liikuvat/seisvat otse hoonete kõrval - on üsna võimatu, et praktiliselt samal kõrgusel olevatelt hooneakendelt keegi seda ei märkaks.

2) Tädi tegemised pole tema häälega sünkroonis, samas helid, mida tekitab aparaat on väga ilusti sünkroonis

3) Kui jälgida valgust, mis langeb ülejäänud hoonetele (wtc k.a.) ja jälgida valgust, mis langeb tollele aparaadile, siis mõlemad valgused on erineva nurga all. Pealegi on varjude kontrast aparaadil liiga terav.

4) Hoolikalt jälgides on näha aparaadi sulandumist hoone sisse, mis võib märk olla videotöötlusest.

5) Too toss oli kahtlane - sellisel kiirusel pööret tegeval aparaadil ei tohiks too toss nii kiiresti laiali valguda nagu seal näha. Pealegi on minuteada seda, et too suitsuvoog peaks tekkima tänu põlemisreaktsioonile, mis eeldab, et ufot kasutavad mingit tüüpi sisepõlemismootoreid? Ja veel - selline toss peaks olema vastuolus teiste ufonägemistega?

5) Kopterimüra peaks olema suurem, eriti veel juhul kui kasutatakse helidele üsna tundliku mikrofoniga amatöörvideokaamerat.

6) Pöördel tekitab aparaat väga suure müravoo, mis tungib isegi mürisevasse kopterisse Laugh mis peaks tegelikkuses sellise väljasttuleva müra vägagi ära summutama. Ja loomulikult on väga võimatu, et seda müra poleks kuulnud veel väga suur hulk inimesi. Paraku tundub, et mitte..

7) Suits, samamoodi objekt tundub olevat valmistatud mingis 3d programmis - seda eelkõige tänu objekti sujuvusele ja üsna tavalisele "virtuaalsuitsule". Kes 3d programmidega kokku puutunud võivad seda märgata.

Jne. Võltsing ühesõnaga.



[Teadet on muutnud 5-6-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#6
võltsing jah... kui vaadata alguses väga suure resoga, siis on näha et mingil hetkel see "ufo" "tekib sinna"

kvaliteet on ka kehv, aga ikkagi


edit:
nendele kes endist editit nägid: sain oma vea teada Bleh ja teistele: ärge kasutage sobimatuid sõnu Smile

[Teadet on muutnud 5-6-2004 postitaja FLT]
Vasta
#7
Siin peaks tõesti mõne filmikunsti hästi tundva inimse käest nõu küsima. Esialgsel vaatamisel tundub vägagi ehtne olevat.
Ma vaidleksin henzukaz-le mõnes punktis vastu.
2) tädi tegemised ja helid pasitavad siiski sünkroonis olevat
4) aparaat mitte ei sulandu hoones vaid tuleb nurga tagant välja
5) kopterimüra on täitsa normis

A mu väljatoodu pole hetkel eriti oluline. Üks asi veel... objekti müra on antud olukorras "õigustatud", sest see lennumasin lendas kopterile VÄGA lähedale. Aga vot siin tekibki vastuolu. Kui õigel ajal pausi vajutada, siis näeb, et objekt on tollel kiirendusel peaaegu kopteri aknas kinni. Selgelt seda asja ei näe, aga objektiks on lihtsalt üks tume laik. Ja veel üks vastuolu... kui nii suurel kiirusel liikuv objekt satub kopterile nii lähedale, siis peaks ta ka piisavad õhuvoolud tekitama, et kopter vähemalt veidi kõikuma hakkaks. Aga ei hakka. Või noh.. ma loodan, et saite aru, mida ma mõtlesin Smile

Arvan isegi, et võltsing. Ainult seda ma ei tea kuidas tehtud on.
Vasta
#8
võltsing või mitte, midagi see meile nagunii juurde ei anna. Me teame et nad on olemas, vähemalt mina küll ei vaja mingit tõestust, kuid selliseid värke on alati huvitav vaadata.
Vasta
#9
Miks peaks keegi seda märkama siis? Las ta olla mi gi lennuk vms... 1998 aastal nägi terve Mexico City lendavat taldrikut üpris madalal tükk aega kõikumas keset linna, ikka nagu keegi ei märganud... Pealegi ei tea me millal see tehtud.

[Teadet on muutnud 7-6-2004 postitaja kal]
Vasta
#10
kui vaadata tähelepanelikult siis hetk wtc nurga tagant välja tulev objekt on pooleldi eespool wtc'd... see on paar kaadrit enne kihutamist.. ja ikkagi ei saa ma aru miks see suits näeb välja nagu tuleks helikopteriga ühest kohast üles lennanud objektilt
Vasta
#11
Objekt lendaski ju helikopteri juurest üles.
Objekt tuleb eemalt suure kiirusega helikopteri juurde, on näha, et möödub paari meetri kauguselt helikopterist ja siis kütab üles.
Mina arvan, et seda müra ei pidand kuulma teised New Yorki elanikud.
Helikopter ei pidanud kõikuma hakkama sellest objekti poolt põhjustatud tuulehoost.
Toss on muidugi seletamatu seal. See ei hakka ju mingil lambil hetkel rakettmootorit kasutama vms.
Alguses lendas ta mingil muul jõul siis.
Kui video oli võlts, siis oli muidugi vaja märkida objekti liikumistrajektoori Smile
Vasta
#12
See suits tekib ka siis kui... ma ei tea kas olete näinud kuidas hävitajad lendavad, kui kiirused on piisavalt suured siis hakkab õhu hõõrdumise tõttu tiibade otsetest suitsu tulema, ja see ongi just sedalaadi suits mis hajub kiiresti.
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
See suits tekib ka siis kui... ma ei tea kas olete näinud kuidas hävitajad lendavad, kui kiirused on piisavalt suured siis hakkab õhu hõõrdumise tõttu tiibade otsetest suitsu tulema, ja see ongi just sedalaadi suits mis hajub kiiresti.

Ei tule hävitajate otstest õhu hõõrdumise tõttu mingit suitsu. Tiivad peaks siis ära põlema vaikselt ju.
Sa mõtlesid lihtsalt kokkusurutud õhku. Õhk on tihedam ja seega ka vähem läbi paistev.
Vormelitel on ju samamoodi.

Ma ei saa üldse aru, et kust otsast see UFO suit seal kergesti hajuv oli.
Vasta
#14
Ma ka ei saa kui aus olla, a ma läksin lihtsalt vooluga kaasa : )

Olgu neetud see kuramuse ufo raibe. Tänapäeval on nii lihtne reaalseid ufosid feikida et videot on aina raskem uskuma jääda.
Vasta
#15
Asi tundus päris tõepärane.
Kuid minesa tea mis ime vigureid seal klipi juures kasutatud on.
see suts seal nn. UFO juurs on imelik
äkki ocis ta kuskil maandumis paika et oma reaktiiv mootoreid parandada kuid oli piisavalt energiat, et sealt ära minna?
Vasta
#16
No andke andeks see nüüd küll UFO polnud. Minu arvates ikka kohe kindlasti fake. EElnevalt on siin juba paar meest korralikult öelnud miks nad arvavad et see fake on nii et ma lihtsalt ei hakka kordama seda
Vasta
#17
ma arvan et too operaator poleks suutnud nii kiiresti reageerida juhul kui ufo oleks "rünnanud" kopterit ning siis põgenenud.
antud juhul on üks kaader ühest aknast... ent järgmisel hetkel juba teises aknas... mis minu jaoks näitab lõikamist.
Vasta
#18
Paneks ka siia ühe lingi samal teemal http://www.anomalies-unlimited.com/WTC_UFO.html
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Paneks ka siia ühe lingi samal teemal http://www.anomalies-unlimited.com/WTC_UFO.html

see paneb igatahes palju rohkem mõtlema...., et kas WTC crashi korraldaja on siis nüüd teada? Imelik ma pole kuulnudki ennem kuskilt sellest...., aga põhimõtteliselt meie ei tea ju, mida nemad meist tahavad, äkki on nad meid õppinud jne....., aga nad ei tahtnud endeid koheselt avalikkustada, seega nad võtsid enda valdusesse paar lennukit ning tegid, jätsid mulje nagu oleks tegemist terroristidega kuna nad teadsid, et seda oleks kõige lihtsam seotada sellega, äkki see seostab ka Pentagonis seda auku, ainult et seal läks nendel midagi valesti? Et nemad tahtsid uurida, mida meie teeme vastavas sellises olukorras? ma oletan, et kõik saavad aru, mida ma mõtlen nende all:o


Selle esimese videolõigu kohta aga, et kui seal seda tossu ei oleks tulnud, siis oleks see päris tõepärane olnud, esimese korraga jahmatasin ma siiski ära, aga lugedes siin teiste arvamusi, õigemini teiste kommentaare, mis peavad paika, siis võib jah lugeda seda vist võltsinguks...
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja alri
Paneks ka siia ühe lingi samal teemal http://www.anomalies-unlimited.com/WTC_UFO.html
jah, tean sellest juba ammu. Arvan, et see on fake või siis on tegu lihtsalt mingi muu jublakaga. Igatahes nagu näha, peab see värgeldus seal ikka ülikiiresti liikuma, et plahvatusest kiirem olla. Äkki oli tegemist hingede koguga kes lahkusid kui plahvatus oli käinud? Igatahes mina ei usu, et see mingi UFO vms oli. See võis olla mis iganes.
Vasta
#21
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Mis siis sellega? Kui raskusi ei ületataks ei oleks me praegu siin. Uskumatu mida inimesed on võimelised millegi nimel ette võtma.
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja kukimuki
nagu te seda teate ikka vä, et kui raske on teha object trace videotöötluses...
Mis siis sellega? Kui raskusi ei ületataks ei oleks me praegu siin. Uskumatu mida inimesed on võimelised millegi nimel ette võtma.

See millegi on KUULSUS. Smile
Vasta
#24
Tsitaat:Esialgne postitaja Keits
See millegi on KUULSUS. Smile
Mitte alati, enamasti siiski raha ja sellega midagi õnne sarnast, kuid ka, nagu antud juhul, lihtsalt teiste inimeste hämamine ja sellega oma skillide näitamine.
Vasta
#25
http://laesieworks.com/ifo/lib/WW2/index.html
muhahahahah
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO video klipid levis 13 12,238 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  Hoiame luubiall "Jeff Peckman alien video" Tacian 13 8,234 15-06-2014, 20:46
Viimane postitus: excubitoris
  Video:objekt Mehhiko taevas... madman07 7 4,846 02-05-2014, 14:32
Viimane postitus: Müstik
  Irkutskist leiti tulnuka laip [video] Vunts3000 6 5,031 19-04-2011, 17:30
Viimane postitus: Acme
  Kas USA valmistub sõjaks tulnukatega? zed 54 21,681 08-02-2011, 15:41
Viimane postitus: T11ger
  Video ufost läbi teleskoobi (kuu kohal) madman07 6 6,265 20-01-2011, 21:39
Viimane postitus: Leena
  Video- Best Evidence Caught On Tape - Best UFO Cases Ever Laz 22 7,716 18-11-2010, 12:39
Viimane postitus: Müstik
  Tulnuka video MEGALODON 20 9,462 10-06-2007, 09:34
Viimane postitus: DooM
  Kas tulnukas või mingi muu olend? Thoth 46 13,875 26-05-2007, 14:10
Viimane postitus: MEGALODON

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat