• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
History Channel: Ancient aliens
#1
History channel on hakkama saanud väga avameelse dokumentaaliga iidsete inimeste võimalikest kokkupuudetest maavälistega, dokumentaalis löövad kaasa paljud tuntud näod, sealhulgas ka Däniken.

Link
Vasta
#2
Tõesti- äärmiselt huvitav dok. Hetkel tõlgin seda eestikeelde, 61 minutit tõlgitud, kui valmis panen ka oma Youtube channelisse.

[Muudetud: 8-13-2009 Elderm]
Vasta
#3
Vabandan, et järjekordselt tõstan häält seal kus vaja ehk poleks.Tegemist on tõesti huvitava dokumentaaliga, järgnevalt lingilt on teil võimalus see kiiremini allalaadida.
Link
Vasta
#4
Youtube's eestikeelsete subtiitritega:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=...892F558E78
Vasta
#5
Kas äkki oleks võimalik ka sebida .srt fail ?
Vasta
#6
Film on täitsa asjalik isegi, kuid minu jaoks oli kohe selgesti tunda, et nii palju matejali on välja jäätud. Huvitav kas sellele järgnevaid osi kah tuleb?
Vasta
#7
Jahm, on tahetud ühe filmiga hakkama saada, mis jätab natuke pealiskaudse mulje. Loodame, et tuleb järge, aga ma ei usu hästi.
Vasta
#8
Vaatasin kah selle filmi läbi, ja see ainult kinnitas mu seniseid kahtlusi. Väga hea film on. Tänud herr der dunkelheit-le, ja Elderm kas sul sellele versioonile kah subtiitrid olemas on?
Vasta
#9
Selle versioonile? Mõtled seda:

Tsitaat:Algselt postitas Elderm
Youtube's eestikeelsete subtiitritega:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=...892F558E78
Vasta
#10
Aga kas sa tõlkisid kuulmise järgi või oli sul miskine ingliskeelne fail olemas juba? Tee mis tahad ma ei leia ingliskeelset faili kah kusagilt :S
Vasta
#11
Kuulmise järgi, inglise-keelseid subtiitreid pole.
Vasta
#12
Time Adjuster ajastad ära, ja siis muudkui tõlkid, aga kuulmise järgi on vist küllantki tüütu tõlkida küll.
Vasta
#13
Tänan Eldrem, et ära tõlkisid. Jagan ise ka inglise keelt, aga vahepeal jooksis mõte oma teed ja subtiitrid tõid maapeale tagasi : )
Vasta
#14
Kui on raskemad kohad kus midagi tähtsat seletatakse vms, on alati inglise keelsed subtiitrid teretulnud.
Vasta
#15
Tänud, Elderm, hea tölke eest!
Kohe parem filmi vaadata ja saab rohkem filmist aru!
Vasta
#16
Võta heaks! Tore et keegi ikka vaatab kah!Smile
Vasta
#17
Aga tore film ju, juba teine Peremärk Orioni tulnukatel Ameerika vihmametsades peale Egiptuse nuhtluse mälestusmärgi. See farmindus tundub palju laiem kui esialgu arvata võis.
Ja mina veel kratsisin kukalt, et miks pidi nn valge kuppel, kus Castaneda grupp pidi mahajääjaid järgi ootama teekonnal Galaktika keskmesse, just Orioni tähtkujus olema.
Vasta
#18
VironShaman viitsid sa oma teksti natukene lahti selgitada?
Vasta
#19
Plaanisin ise seda vaadata aga unus ära. Väga hea töö Elderm. Teeks sulle kohe 4paki välja Laugh
Vasta
#20
Iidsed tulnukad on 2009 aasta film mis räägib ühest mehest kes juba koolieas hakkas tulnukaid uurima. Ta kirjutas raamatuid ja käis reisimas. Film on väga huvitav ja see klaasipuru kõrbes oli väga põnev. Kui keegi seal ei käinud, Kuidas see sinna sai? Panen ka lingid:
1.osa
2.osa
3.osa
4.osa
5.osa
6.osa
7.osa
8.osa
9.osa
Vasta
#21
klaasipurule võid mingi vastuse leida siit kui keelt valdad ja ka sellele miks üldse need püramiidid ehitati ja kelle poolt.
http://nakanune.babikov.com/Naslediye/index.html
Vasta
#22
Need videod on tõlkinud Elderm ja keda huvitab, siis 8 osa räägib Antikytheirast - antiikraalist ja Bagdadi patareidest.
9 osas räägitakse Stonehengest, natukene Dänikenist ja astronoomiast. Eriti huvitav on maiade vanima linna Tikali käsitlus.60 veel praeguse ajani Tikalis püsti seisva püramiidi ja püramiidisokli otstarve tundub olema muistsed teadmised astonoomiast.
Vasta
#23
Vaatasin selle doki ära. No nii ja naa, igas asjas võib midagi näha kui tahta midagi näha, aga midagi põhjapanevat selles ei leidnud, eks piiblit on alati mõned mehed selles suunas üritanud interpreteerida, aga see võib lõppkokkuvõttes olla lihtsalt nende nägemus asjast ja muud ei midagi. Kuigi ei saa salata, et mulle kui uskmatule on selline käsitlus "jumalast" alati meeldinud..
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas hullkeel
Vaatasin selle doki ära. No nii ja naa, igas asjas võib midagi näha kui tahta midagi näha, aga midagi põhjapanevat selles ei leidnud, eks piiblit on alati mõned mehed selles suunas üritanud interpreteerida, aga see võib lõppkokkuvõttes olla lihtsalt nende nägemus asjast ja muud ei midagi. Kuigi ei saa salata, et mulle kui uskmatule on selline käsitlus "jumalast" alati meeldinud..

Mida siis võib nendes hiigeljoonistes näha?
Asi on nii, et paljude ennustuste juures võib asja nii ja naapidi näha, aga need maastikujoonised on seal ehtsad. Tee silmad lahti ja vaata. Sinu vastusest ei lugenud ma välja, et kumba poolt Sina esindad selles dokis või mis on Sinu arvamus?
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas tundmatu77
see klaasipuru kõrbes oli väga põnev.

Kunagi mõnedele siit ma vist seda tükikest näitasin. Ja sedagi.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Project Blue Book" by History Channel 2019 Tacian 6 3,338 20-09-2020, 06:50
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS SARI ! Unidentified: Inside America's UFO Investigation 2019 USA History channel Tacian 3 2,700 14-07-2020, 18:35
Viimane postitus: Tyto Alba
  Ancient Aliens Debunked Aix 2 3,039 01-12-2019, 14:08
Viimane postitus: Tyto Alba
  DOKK: David Irving "The Faking of Adolf Hitler for History" Malandro 8 6,851 04-11-2019, 05:09
Viimane postitus: Tyto Alba
  UUS SAATESARI - Hunting Hitler 2015 (History Channel) Tacian 21 8,968 10-06-2018, 20:05
Viimane postitus: Addy
  In Search of Ancient Astronauts Aix 0 2,114 06-12-2016, 22:26
Viimane postitus: Aix
  ALGAS UUS dokumentaal saatesari - Search for the Lost Giants by History Channel Tacian 4 3,632 09-11-2014, 18:30
Viimane postitus: Tacian
  UUS/VANA dokumentaalsaade Invasion Earth 2014 by National Geographic Channel Tacian 0 1,965 08-11-2014, 00:03
Viimane postitus: Tacian
  UUS Dokumentaalsaate sari IN SEARCH OF ALIENS 2014 Tacian 3 3,761 27-09-2014, 18:07
Viimane postitus: excubitoris
  UUS SAADE - Aliens On The Moon - The Truth Exposed By SyFy Channel 2014 Tacian 7 5,408 11-08-2014, 20:39
Viimane postitus: soe1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat