Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Autor Sõnum
tapsix
Bännitud

24-11-2012 07:48
Postitus: #126
RE: Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

24-11-2012 16:34
Postitus: #127
(24-11-2012 07:48 )tapsix Kirjutas:  Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink

Vaevalt küll, et see on tõde. Ei taha hakata vaidlema, aga minujaoks olid need jutud reptiilidest pullik.... Aga eks las igaüks teeb ise oma järeldused.
tapsix
Bännitud

25-11-2012 07:45
Postitus: #128
(24-11-2012 16:34 )soe1 Kirjutas:  
(24-11-2012 07:48 )tapsix Kirjutas:  Tubli, mitte ühtegi vastuväidet, kas see ongi siis TÕDE ja ainult tõde.
AAMEN. wink

Vaevalt küll, et see on tõde. Ei taha hakata vaidlema, aga minujaoks olid need jutud reptiilidest pullik.... Aga eks las igaüks teeb ise oma järeldused.

Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Arvata võib, et Sulle meeldivad rohkem Moosese jt. sarnased tekstid, kuid ka seal on juttu elohimidest ja nefilimidest , kes ei ole kahjuks mitte inglid.Sick
Loomulikult on meile õige tihedalt tilgutatud Zecharia Sitchini, David Icke, Drunvalo (kõik kenad "valitud rahva" esindajad)poolt treitud teoseid, mida tõlgitud ja mis on kätte saadavad pea kõikides keeltes.Angry
Üks tilk ei tee veel midagi, aga pidevalt tilkudes tekib auk.Shock, või kui tilgub kuskil koopas tuhandeid-miljoneid aastaid, siis lausa stalakmiidid- stalaktiidid. Nende lahustamiseks tuleks tilgale lisada tiba hapet ja mingi aja pärast need sambad kaoksid.Ph34r2 Meil on kahjuks aega vähe antud, aga hapet ma pakun althõlma teile, ise teate, kas kallate kraanikausist alla või lahustate sellega midagi.wink
soe1
Vaatleja

25-11-2012 09:59
Postitus: #129
(25-11-2012 07:45 )tapsix Kirjutas:  [quote]

Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Arvata võib, et Sulle meeldivad rohkem Moosese jt. sarnased tekstid, kuid ka seal on juttu elohimidest ja nefilimidest , kes ei ole kahjuks mitte inglid.Sick
Selles asjas eksid sa küll tõsiselt. Nende Moosese ja teste sellise teema tegelastega olen põgusalt tuttav (nagu me kõik), aga sellega see ka piirdub. Tegelikult meeldivad mulle ikka rohkem need samad jutud reptiilidest, hallidest, anunakidest meteoori vöös jne. Kuid ma ei eitaks ega jaataks ühtegi juttu enne, kui see pole reaalselt tõestatud. Kuigi jah mõni jutt tundub rohkem pullik.... Ja kui nüüd kõik erinevad jutud kokku panna siis tulebki üks pudru ja kapsad. Sealt leiab muidugi seoseid ja sarnaseid jooni, aga see võib olla lihtsalt autorite mõjutustest teistest juttudest, või siis soovib keegi hämada, et me inimesed arvaksime, et näe leidsime tera erinevatest juttudest ja nüüd teame mis toimub. Vale levitajad aga peavad peenikest naeru. Ja siis on veel ka võimalus, et seal ongi iva.

Edu tõe otsinguil.
(selle postituse viimane muutmine: 25-11-2012 10:01 soe1.)
tapsix
Bännitud

25-11-2012 11:05
Postitus: #130
(25-11-2012 09:59 )soe1 Kirjutas:  
(25-11-2012 07:45 )tapsix Kirjutas:  Et siis "pudru ja kapsad" pullikaka kastmes.wink
Selles asjas eksid sa küll tõsiselt. Nende Moosese ja teste sellise teema tegelastega olen põgusalt tuttav (nagu me kõik), aga sellega see ka piirdub. Tegelikult meeldivad mulle ikka rohkem need samad jutud reptiilidest, hallidest, anunakidest meteoori vöös jne. Kuid ma ei eitaks ega jaataks ühtegi juttu enne, kui see pole reaalselt tõestatud. Kuigi jah mõni jutt tundub rohkem pullik.... Ja kui nüüd kõik erinevad jutud kokku panna siis tulebki üks pudru ja kapsad. Sealt leiab muidugi seoseid ja sarnaseid jooni, aga see võib olla lihtsalt autorite mõjutustest teistest juttudest, või siis soovib keegi hämada, et me inimesed arvaksime, et näe leidsime tera erinevatest juttudest ja nüüd teame mis toimub. Vale levitajad aga peavad peenikest naeru. Ja siis on veel ka võimalus, et seal ongi iva.
Edu tõe otsinguil.
Selle jutuga sajaga nõus.Smile1
Ma olin ka kaua aega David Icke lummuses, sest ta avas mitmeid tagamaid, aga reptiilide istutamine sellesse konteksti oli nagu nende "süüdi" lavastamine. Peale Lacerta lugu oli palju küsimärke millest paljud kadusid peale selle lugemist. Pisikesest pildist tekkis juba suur puzzle, kus tükid sobitusid "klõpsti" oma kohale.Smile
Selle mängu juurde kuulub ka nn."peegli maagia" ja veel palju muud.Smile1
Ma ei saa vanduda et tean "kogu tõde", seda kindlasti mitte, aga ma ootan suure põnevusega mis edasi juhtub.Shock
Tsitaat:Muundujad olid väga teadlikud selle planeedi tähtsusest ja nad teadsid, et kui nad
saaksid selle teha oma uueks kodumaailmaks, siis saaksid nad kontrollida seda
galaktikat tervikuna ja võib-olla ka paljusid teisi galaktikaid. Nad saaksid taastada
impeeriumi, mille ehitamist nad olid alustanud miljardeid aastaid tagasi Nõukogu
Galaktikas. Aga siin oli üks suur probleem. Kui nad esimest korda siia tulid, valitsesid
planeeti dinosaurused, reptiilsed! Loomulikult olid nad kõikide sõdade käigus reptiilsete
rassidega muutunud kõikide reptiililiikide vastu täiesti paranoiliseks. Loomulikult
ei saanud nad lubada, et nende enda DNA saaks ohustatud või mürgitatud ükskõik
millist liiki reptiilse DNAga. Nüüd, mil nad olid leidnud endale ideaalse planeedi, aga
oh õudust ja seda lõputut Issanda kiusu – valdav DNA, mis siin eksisteeris, oli
reptiilne!
Aga see neid ei heidutanud. Me kõik teame, mis juhtus dinosaurustega 65
miljonit aastat tagasi, kuid aasta tagasi lugesin kõige huvitavamat e-kirja, mis sellest
jutustas. Sõnumi nimetus oli "The Lacerta Files". Autor oli olnud kontaktis pärismaise
Terra (Maa) reptiilse olendiga nimega Lacerta. See oli väga huvitav lugu ja Lacerta
selgitas palju asju Maa ajaloost ja
kuidas paljud erinevad maavälised
rassid olid siia tulnud. Aga minu
jaoks oli tema jutus kõige huvitavam
see, et dinosauruste väljasuremist ei
põhjustanud asteroidi või komeedi
kokkupõrge nagu meie teadlased
arvavad. Ta ütles, et oli olnud sõda
kahe maavälise rassi vahel, humanoidide
rassi ja reptiilse rassi vahel.
Ta ütles, et reptiillased olid lõhanud
"erilist liiki vesinikpommi". Ta ütles,
et see pomm hävitas eluvormid meie
planeedilt kuid jättis puutumata mineraalid
ja metallid, mille jahil nad olid.
Pomm reageeris ookeanidega ja
tekitas palju surmavat kiirgust, mis
põhjustas "tuumatalve", mis kestis
200 aastat ja tappis kõik dinosaurused
ja paljud teised liigid.
Kui esimest korda seda lugesin, ei olnud ma kindel mida sellest arvata. Arvasin,
et see võis olla võimalik, kuid ometi tundus see nii ebatõenäoline. Aga kui küsisin
oma juhendajatelt, kas see ka tegelikult juhtus, sain vastuseks "jah". Siis palusin, et
mind ühendataks Lacertaga, seda tehti ja ma vestlesin temaga veidi. Seega sain veel
ühe kinnituse selle kohta mida loo autor kirjutanud oli. Aga nüüd olen jõudnud
arusaamisele, et see ei olnud tegelikult reptiilne rass, kes pommi lõhkas – need oli
hoopis muundujad. Mida rohkem selle üle mõtlesin ja kõige muuga, mida teada olen
saanud, koos vaatlesin, jõudsin lõpuks arusaamisele, et selle taga oli palju sügavam
motiiv. Jah, siin võis olla mingisugune sõda, aga ma kahtlustan, et nende tegelik
motiiv lõhata "vesinikpomm" oli tappa kõik reptiilsed liigid Maal – et nad saaksid
Maa uuesti asustada nende liikidega, mis on neile rohkem meeltmööda. Muidugi pole
mul kuidagi võimalik seda tõestada, aga selline on mu tunne selle kohta ja kui küsin
oma juhendajatelt ja kõrgematelt olenditelt selle kohta, saan alati vastuseks "jah".
Uskuge mida soovite, kuid asjad, mida tean, mis juhtusid hilisematel aegadel, näivad
kindlalt tõestavat mu järeldust sellest.
pipp
Bännitud

25-03-2013 02:29
Postitus: #131
Eenoki raamatust - langenud inglite lapsed
http://www.youtube.com/watch?v=vvli8Jtz5jo

Anunnakid algusest tänapäevani.
Väga hea film! Heli kvaliteet pole kiita, aga tasub ära kannatada!
http://www.youtube.com/watch?v=ihHSCcvtirg

tasakaaluks!Smile
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...pLz93g-ux8
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2013 23:58 pipp.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog