Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anunnakid, reptiloidid jne- kes on kes/mis?
#26
Siis ta peab ise otsima. Inglismaal on niisuguseid paiku päris palju, kus võib nende koletistega kohtuda, kui hirmus vajadus niisuguseks kohtumiseks on.
Nad suhtlevad ka telepaatiliselt, nii et tarvitseb ainult väga soovida mõne reptiloidiga kohtumist - ja ongi mõni niisugune platsis. Osa on ju lendreptiloidid ja võivad kasvõi kõrghoones asuva korteri aknale maabuda.
Vasta
#27
Andke andeks, et nii rumal olin ja ei uskunud,
nüüd on pilt selge ja hea uni jälle garanteeritud.
Vasta
#28
N Liidu ajal elasid nad ka Tallinnas,mina tean kahte kohta:Balti jaama all ja bussijaama keldris.
Vasta
#29
Ära unusta taarapunktide ümbrust.
Vasta
#30


Kes aga inglise keelt oskab, siis siit peaks põhilise iva kätte saama reptiloidi välimuse ja kõige muu kohta:
http://www.truthcontrol.com/node/reptilians
[/quote]

It is not my intention to doubt that the doctrine of the Illuminati and the principles of Jacobinism had not spread in the United States. On the contrary, no one is more satisfied of this fact than I am.. The idea that I meant to convey, was, that I did not believe that the Lodges of Free Masons in this Country had, as Societies, endeavoured to propagate the diabolical tenets of the first, or pernicious principles of the latter (if they are susceptible of separation). That Individuals of them may have done it, or that the founder, or instrument employed to found, the Democratic Societies in the United States, may have had these objects; and actually had a separation of the People from their Government in view, is too evident to be questioned.
— George Washington

Selline tsitaat oli seal lingil. Ja ma oleksin tõsiselt tänulik kui keegi viitsiks vähemalt lõpugi eestikeelde tõlkida. Ma saan põhimõtteliselt aru sellest, aga lõpp läheb väga segaseks minujaoks... mitte kuidagi ei saa tõlgitud seda...
Siin on kinldasti inimesi kelle jaoks ei ole selle tõlkimine midagi tehaLaugh
Vasta
#31
Proovime.

Ei ole minu kavatsuses kahelda, et Illuminaatide doktriin ja Jakobinismi printsiibid ei oleks levinud Ühendriikidesse.
Pigem vastupidi - ei ole kedagi kes oleks selles rohkem kindel kui mina. Mõte mida kavatsesin edasi anda on pigem
selles, et Vabamüürlaste loožid siin riigis - mõjukate ühendustena oleksid proovinud edastada saatanlikke mõjusi mida
esindavad esimesed (Illuminaadid) või kahjulikke printsiipe mida esindavad teised (kui neid oleks võimalik eristada).
Mõned isikud neis on ehk astunud samme, või nende asutajad ehk üritanud lüüa kiilu Rahva ja Valitsuse vahele ja see
on piisavalt kinnitust leidnud siin riigis.

Selle tsitaadi raskus on selles, et tänapäeval mõistetakse mitmeid sõnu natuke teisiti. Näiteks lause osas - "no one is
more satisfied of this fact than I am.." on sõna "satisfied" mis tähendas ja oli ka võrdne sõnaga "convince". Siit tuleb
tavaliselt segadus sisse. Vestlustest USAs kus ka see tsitaat tuli esile toodi välja, et GW oli "valulikult" teadlik nii
jakobiinide/illuminaatide destruktiivsest mõjust Jumala printsiibi alusel loodud Vabamüürlastele kes suuremalt osalt neil
aegadel ei olnud veel pea täielikult nende kontrolli all. Siit tulebki tihti sisse segadus - kui tänapäeval on VB-d nende
kontrolli all siis tollal veel mitte. Viimane lause peaks siis tema mõttes väljendama, et kuigi "Illud/jakod" üritavad nii
VB kui ka muid "organeid" kasutada lõhe tektiamiseks Rahva ja Riigi vahele siis VEEL ei ole see neil täielikult õnnestunud.
Kahjuks peab mainima, et tänapäeval on see neil aga tunduvalt paremini korraldatud ning lõhe on - rahvas ei usalda
vaistlikult riiki sest saab aru, et sealt ei tule neile midagi head. Selgitus peaks olema pikem ja põhjalikum, kuid kui asju
õieti mäletan siis olen ka seda teemat - lõhe rahva ja riigi vahel - siin üritanud valgustada.
Vasta
#32
Reptiloidide välimust ja kõike muud on eesti keeles päris hästi kirjeldatud teemas "Intervjuu reptiloidiga":

http://www.para-web.org/showthread.php?t...=reptiloid

Samuti teemas lendreptiloidid.
Vasta
#33
excubitoris,
Ilmselt mõistetakse jah valesti... keel muutub jne... ma oleks tahtnud kohe ütlema hakata et missmõttes sa tõlgid satisfied kui kindel =) Aga suur tänu, mul hakkas tekkima juba mingi kinnisidee selle eestikeelde tõlkimisega. Ei saanud ikka kuidagi seda tõlgitud nii et kirjast oleks midagi aru ka saada - samas sõnad tõlkisin ju õietiLaugh

Müstik,
No aitäh viite eest. Polegi siiamaani korralikult aru saanud kes need tegelased täpselt on keda siin igalpool ikka mainitakse. Ja ilmselt peaksingi eesti keeles jätkama =) Sealt lingilt iseensest ma nägin väga head pilti millised need tüüpilised reptiloidid ilmselt välja peaksid nägema või niiLaugh Varem igatahes kui ma igasugu vandenõusi siin lugesin, siis see oli vägagi segadusse ajav kui keegi seal vahepeal mingeid reptiloide või mingeid roomajaid mainisShock ?
Vasta
#34
Kallis Shponglebob, ära sa siis ainult unusta ikka oma pead
ka kasutamast. Hea ja mugav on muidugi teiste valmis tehtud
toitu süüa, aga ise peab ka ikka oskama omale toitu valmistada.
Muidu ongi nii, et vaatad MTV pealt Rihhana lugu ja mõtled, et
sex ja rocken-roll on ikka nii lahedad asjad.
Vasta
#35
Ilmselt on asi minus, aga ma ei saanud nüüd täpselt aru mille pihta see mõeldud oli kallis päikeseinsener =) Tänud heade soovide eest sellegipoolest... sama sulle kahSmile Süüa ma oskan endale teha küll, kaks aastat harjutanud juba seda =) Ja teleka vaatamise olen ma juba ammu ära unustanud... ütleksin et arvuti on minu uus telekas ja Paraweb on kõige populaarsem kanal juba mõnda aegaLaugh Ja seks ja rock ongi ju lahedad ajsad, sellejaoks ei pea ju Rihannat kuulama =)
Vasta
#36
Reptiloidid ehk annunakkid on ka minu teadmiste põhjal 4dimensiooni väga algelistes aladimensioonides olevad astraalsed olevused, kes võivad vibratsiooni alandades kehastuda ka inimesteks. Inimesteks kehastumise oskuse said nad pärast atlantise langusaegade-kuskil üle 400 000 aasta tagasi. Nad on siis pärit näiteks paralleelmaalt Nibirult, surnud planeedilt Marsilt ning ka Orioni tähesüsteemist ja ka Draco tähesüsteemist, kust tulid erinevad liigid. Kuid põhimõtteliselt on nad iseloomult kõik sarnased, võivad ainult valjanägemise poolest varieeruda. Iseloom- parasiitolevused, kes otsivad kinnitust nõrkadele, hirmus, just langusesse läinud tsivilisatsiooni elanike, negatiivsete emotsioonidega ja adrenaliini täis verega inimeste külge. Eelkõige meeldib neile varajases puberteedieas tüdrukute menstruaalverd juua ning hirm ja adrenaliini ajab neid hulluks ning kiima. Neil puudub inimeste vastu kaastunne ja neil pole empaatia võimet-nad on täiesti süüdimatud, kellel pole mingit haletsust meie suhtes. Nende iseloom on niivõrd teistsugune, et nad peavad seda kõike täiesti normaalseks nii nagu meie peame armastust normaalseks, kuid seda nende puhul absoluutselt ei eksisteeri. Reptiloidid peavad täiesti normaalseks minna Iraaki sõtta ja tappa miljoneid tseviilelanikke või korraldada I ja II Maailmasõda-sõda ei kellegi vastu või lasta õhku kaksiktornid, kuigi seal olid süütud inimesed-nende jaoks pole see probleem- nemad lõikavad sealt lihtsalt oma rahalist kasu ja saavad edasi minna oma kauatahetud NewWorld Orderiga-samm sammu haaval korraldades probleem-reaktsioon-lahendus võtteid (arvan, et olete kuulnud sellest).
Nagu eelnevalt mainitud, on iidsetes kultuurides tohutult Maojumalaid, sisalikulisi, draakonlikke olevusi, lendreptiloidid, naagad ja palju teisi.
Iidsed inimesed kirjeldasidki seda, mida nad nägid ning palju on ka joonistusi ülemaailma. Hakake vaatama riigi vappe, riigi lippe, linnade vappe, suurte korporatsioonide logosid, erinevate firmade sümboleid-kui sa tunned ja tead märke-illuminaadisümboleid ja loomi, keda nad kummardavad siis absoluutselt kõik on seotud madude, sisalike, lõvide, draakonite, lohede, ükssarvede, päikese, kuuga, pealuu ja kondid ning palju muud. Kui sa hoiad oma silmad avatud siis see maailm on lausa naeruväärne ja üldmass ei saa mitte mõhkugi aru nendest sümbolitest. Kui ma kõik selle avastasin siis see muutus nii laiahaardeliseks, et ma nägin tänaval kõndides iga minut vähemalt mingit seost reptiloididega või illuminaatidega. Nüüd ma saan aru, et nii see ongi ja nii see peabki olema ja see on mõeldudki nii olema ja järjest hullemaks see läheb.
Nad levitavad neid märke meie silme all massiliselt aga me oleme vaimupimedusega löödud ja ei pööra sümbolitele tähelepanu. Minge välja või vaadake netis Alfa romeo auto logo-seal on lihtsalt madu, kes sööb inimest ja me ju ei tule selle pealegi, et seda sellise pilguga vaadata.
Minge Londonisse ja teile avanab pöörane sümbolitemaailm illuminaatidest ja reptiloididest, loomulikult selle pärast, et Londonit võib nimetada kõige tähtsamaks illuminaatide keskuseks-linnaks
Babülon oli kõige tähtsam impeerium neile ning see oli koht kuhu need olevused esmaselt saabusid. Sealt toimus rännak igale poole mujale ning millegi pärast võtsid nad ette kohe Briti saared-põhjus oli sealses tugevas energiaväljas ja maa magnetjõujoonte suured ristumiskohad olid seal-seetõttu Läheb sealt ka nullmeridiaan. London tuleb sõnast Babülon, Babülon-don.
Reptiloidid on tuntud poliitikud, näitlejad, lauljad, ärimehed, pankurid ja ka üksikud meditsiinitegelased, kui nad kontrollivad kõiki eluvaldkondi.
Kõige kindlamad reptiloidid, kelle kohta olen leidnud kõige rohkem tõestusmaterjali on Kuninglik perekond- kõik liikmed, Bushid, Rockefellerid, Rothschildid, Henry Kissinger, Barack Obama, Hillary Clitnon, Tony Blair, Brad Pitt, Angelina Jolie, Tom Cruise ja muidugi palju teisi, sest neid nimesi on ikka palju ja üks hämmastavam kui teine, ma ei hakka igaksjuhuks rohkem neid nimetama siin.
Muidugi iga illuminaat ei ole reotiloid. Reptiloidid on need, kes kuulavad 13nesse vereliini, seda vereliini on hoitud kümneid tuhandeid aastaid ja väga vapralt. Kui teada õiget ajalugu siis saab neid liine väga hästi järgida. Selle suurepärase töö, kuigi ta pole sugugi ainuke, on ära teinud näiteks David Icke, mida ta räägib kõike oma raamatutes.
Hallid on näiteks üks reptiloidide tüüp, kes on madalamad ja täidavad suurte ja võimsate reptiloidide käske. Hallid on need, kes röövivad inimesi ja manipuleerivad meie unenägudes. Nemad riitustel üldjuhul ei osale. Nemad on sellised mustatöö tegijad ja neil on suur hirm inimeste potentsiaali ees. Seda potentsiaali kardavad ka natuke reptiloidid, kuid selleks see maailm, kus on ainult pettus ja valed nii välja näebki, et me ei avastame oma potentsiaali, mida kasutasime atlantise ajal.
Hallidel on mustad suured silmad selle jaoks, et hoiduda päikesevalguse eest- nad ei talu seda, seetõttu ongi halle nähtud rohkem õhtuti pimedas. selle kookoni taga on aga väga sisalikuline olevus, üldjuhul kannavad hallid kostüümi, et nad näeksid teistsugused välja. seda ma ei tea kas zeta greyd teevad koostööd reptiloididega ja hallidega.
See on minu nägemus nendest olevustest, mida olen uurinud ja mille kohta olen lugenud üle kahe aasta.
Vasta
#37
(22-02-2012, 00:48 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: See on minu nägemus nendest olevustest, mida olen uurinud ja mille kohta olen lugenud üle kahe aasta.

Kõigest ! ?
Vasta
#38
MidaMeÜldseTeame su nägemus kattub peaaegu, et saja protsendilidelt David Icke omaga.
Kas sa väljendad siin ainult Icke mötteid?
Vasta
#39
Ei, ta väljendab neid mõtteid, mida ta suutis meelde jätta peale seda, kui oli 2 aasta jooksul ühe raamatu läbi lugenud.
Vasta
#40
Selles teemas on üks väheseid sisulisi reptiloidide olemust kirjeldavaid postitusi tehtud "MidaMeÜldseTeame" poolt - selle asemel, et teised lisaks mingeid detaile hakatakse teda naeruvääristama - äkki on kriitikud "üle võetud" hallide ja reptiloidide poolt: nägijad võiks kommenteerida Smile.

Idee parawebi paremaks muutmiseks: reegel nr 1: Parawebi kirjutajad ei tohi olla hallide ja reptiloidide poolt kontrollitavad/mõjutatavad. Smile





Vasta
#41
Olen lugenud 5 David Icke'i raamatut, Jüri Lina 2raamatut, Stuart Wilde-kuues Meel, Gredo Mutwa videod koos Icke'iga olen kõik läbi vaadanud, paarkümmend dokumentaali, Väga paljud koduleheküljed, kus on materjali nende asjade kohta, veel Ernst Muldaševi kõik 4raamatut, ka Elulilles räägib natuke annunakkidest ja nefilmidest. Veel kogub väga head infot Aigar säde oma koduleheküljele. Youtube'i on pandud vägagi huvitavaid videosid, mis paljastavad ära muusikatööstuse jne.
Kindlasti on veel palju lugemata ja uurimata.
Päikeseinsener vaene ja õnnetu on see, kes ei suuda oma silme ette näha ja peidab näo ära ning kardab tõele
näkku vaadata. Mina olen oma teadmiste poolest pigem rikkam aga noh sinusugused loogilise mõtlemisega, kellel tööjõus on ainult vaskaajupoolkera, valistavadki sellised asjad ja selliste inimestega olen ma pidevalt vaielnud, mõni on isegi silmad ka avanud, kuid üldmass ajab ikka oma joru edasi.
Celtic, tundub, et eksisid ühe raamatu suhtes.
Ma olen lugenud kordades rohkem vaimseid õpetlikke raamatuid, kui vandenõulisi, sest mulle ei ole vaja seda tõestadagi, ma olin 14,15 kui sain juba aru, et see maailm pole päris selline nagu ta olema peaks või võiks.
Ega ma ei püüa teile, kes asjast midagi aru ei saa-skeptikutele, midagi tõestada, hea oleks teada, kas inimesed, kes on asjaga kursis, saavad samamoodi aru sellest nagu mina?
Vasta
#42
huvitav teema igatahes. Ei oskagi kohe mida uskuda või mitte, kuniks ma lugesin ühte siin antud viidet ingl. keelsele lugemisele http://www.truthcontrol.com/node/reptilians ja leidsin lausé mis mind pani sügavalt mõtlema ja kui aus olla siis isegi vist uskuma, et sellised olendid on olemas. Olles natuke teadlik ka piiblist, siis meenub mulle üks piibli koht. Ma ei mäleta täpset sõnastust aga see on seal kus räägitakse ennustustest ja nendest sündmustest mis viitavad et maailma vana kord hakkab lõppema ja saabumas on harmagedoon. (mis pole maailmahukk vaid nagu ka maiad ütlevad, saabub uus aeg). Nimelt siis ütleb piibel et maailma nn lõpp kulmineerub jumala poja tulekuga, kuid õiget aega teab ainult jumal ise ja inimkonda üritatakse petta nn vale poja tunnustähega/tulekuga...ja siin artiklis on nende reptiloidide kohta seda mainitud...They are planning to stage events such as the return of Jesus. They already possess the technology to make extremely believable projections in the sky and various other . Kas see on lihtsalt kokkusattumus? Ma millegi pärast ei usu. Mingi tõde ikkagi piiblis on..
Vasta
#43
Piibel on tehtud ja kontrollitud illuminaatide ja reptiloidide poolt. Maiade ennustused on kõik meelega tehutd valeinformatsioon ehk nad plaanivad kunstlikult tekitada mingit pööret maailmas. Need ennustused Maiade poolt pole kuidagi seotud looduslike katakalüsmidega, vaid kõik tahetatakse tekitada meile nii nagu see näiks looduslik. Tegelikult teevad nad seda HAARP-iga ja Blue Beam efektidega, luues illusoorseid pilte taevasse. See võib olla Jeesuse taassünd, ufoinvansioon, päikesetorm, mis iganes. Looduslikud muutused on juma toimumas ja toimuvad veel pikemalt, ja iga suurem muutus toimub iga inimese enda sees, sest iga inimene loob oma reaalsuse ise. Sellessuhtes tuleb 2012 olla ettevaatlik. Kaksiktornidega sarnaseid juhtumeid peaks päris kindlasti juhtuma, muidugi ma ei looda seda aga me peame olema valvsad, eriti sellega, mis hakkab juhtuma 2012 Londoni olümpiamängudel. Aasta on 2012 ja veel LONDONIS, nende kõige tähtsam linn ning olümpiamängud, illuminaatide inspiratsioon. Asi näib minu silmis väga kahtlane ning youtube'is on selle kohta ka videosid, kuidas sealt võib aset leida järgmine pööre ning me läheneme New World Orderile.
Vasta
#44
leidsin veel huvitavat reptiloidide kohta piibli vaatenurgast http://www.squidoo.com/ReptilianHumanoids ja
http://www.humanitywinsilluminatilose.com/?p=170
Selles viimasest ma kahjuks ei aru ei saa mis nende hääl/lausete väljatoomisega on tahetud öelda. Nii palju ma ka inglise keelt ei jaga:S
leidsin veel huvitavat reptiloidide kohta piibli vaatenurgast http://www.squidoo.com/ReptilianHumanoids ja
http://www.humanitywinsilluminatilose.com/?p=170
Selles viimasest ma kahjuks ei aru ei saa mis nende hääl/lausete väljatoomisega on tahetud öelda. Nii palju ma ka inglise keelt ei jaga:S
Vasta
#45
Tõepoolest väga huvitav info ja inglise keeles leiabki selliste asjade kohta rohkem infot ning uurida on asju vägagi palju, kui jah kõik see Eedeni aed ja sisalikulised inimesed-vägagi reaalsed faktid selliste olevuste eksisteermise põhjal ning kes uurib see saab ka ilusa pildi sellest haiglasest maailmast, mida me arvame olevat see mis ta peabki olema. see maailm pole midagi muud kui programmeeritud hologrammpilt meie ajus, mis sarnaneb vägagi filmile Matrix.
Vasta
#46
(22-02-2012, 11:57 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Tõepoolest väga huvitav info ja inglise keeles leiabki selliste asjade kohta rohkem infot ning uurida on asju vägagi palju, kui jah kõik see Eedeni aed ja sisalikulised inimesed-vägagi reaalsed faktid selliste olevuste eksisteermise põhjal
Kas sama reaalsed faktid kui Paralleelmaailmade teemas magnet ehk mõtteenergia ning uurimused mille kohta sa pole siiani midagi faktilist (peale katsete toimumise) osanud öelda?
Vasta
#47
kage, kas sulle oleks rohkem meeldinud kui ta oleks kasutanud "reaalsed faktid" asemel ütet " võimalikud seosed"Smile või midagi sellist? Kui tihti me kasutame oma lausetes sõna " fakt on see...." ilma et sellele järgneks faktilist tõestust. See on kujunenud juba kõnepruugi veaks ja kui aus olla siis mina vaatan sellistest asjadest mööda, ja põhirõhk on suunatud ikkagi sellele mida on ütleja mõelnud, mitte sellele kuidas ta on öelnud.
PäikestSmile
kage, kas sulle oleks rohkem meeldinud, kui ta oleks kasutanud "reaalsed faktid" asemel ütet, " võimalikud seosed"Smile või midagi sellist? Kui tihti me kasutame oma lausetes sõna " fakt on see...." ilma et sellele järgneks faktilist tõestust. See on kujunenud juba kõnepruugi veaks ja kui aus olla siis mina vaatan sellistest asjadest mööda, ja põhirõhk on suunatud ikkagi sellele mida on ütleja mõelnud, mitte sellele kuidas ta on öelnud.
PäikestSmile
Vasta
#48
(22-02-2012, 10:24 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Päikeseinsener vaene ja õnnetu on see, kes ei suuda oma silme ette näha ja peidab näo ära ning kardab tõele
näkku vaadata.

Mis on sinu jaoks tõde? Mille järgi sa otsustad, et vot see on tõde
ja vot see mitte?
Illuminaadid on tõde? Miki-mukid või kuidas sa neid nimetad, on ka
tõde? Aga kui üks illuminaat väidab, et miki-mukisid pole olemas, mis siis saab?
Kumba nüüd valida?

(22-02-2012, 10:24 )MidaMeÜldseTeame? Kirjutas: Mina olen oma teadmiste poolest pigem rikkam aga noh sinusugused loogilise mõtlemisega, kellel tööjõus on ainult vaskaajupoolkera, valistavadki sellised asjad ja selliste inimestega olen ma pidevalt vaielnud, mõni on isegi silmad ka avanud, kuid üldmass ajab ikka oma joru edasi.

Sina oled teadmiste poolest rikkam, aga mul on loogiline mõtlemine. Kumb meist siis nüüd targem on?

Üks analoogne teema siit foorumist sulle lugemiseks.
Kui sul tükki küljest ära ei võta, siis palun anna mulle üksainumaski
tõestus selle kohta, et miki-mukid olemas on!?
Usun, et tead, mida tähendab tõestus.

Tsitaat:Kui sul tükki küljest ära ei võta, siis palun anna mulle üksainumaski
tõestus selle kohta, et miki-mukid olemas on!?
Usun, et tead, mida tähendab tõestus.
See on tühi provotseerimine. Tõesta üldse midagi. Alati saab öelda, et ei ole tõestus + väga vähe asju on tõestatavad nii et vastu vaielda ei saa. Oh see vana tõestuste nõudmise teema.
Vasta
#49
"Vägagi reaalsed faktid" eeldab siiski, et neid vägagi reaalseid fakte ka tutvustataks. Kasvõi poole sõnagagi...
Vasta
#50
(22-02-2012, 13:52 )alexa Kirjutas: kage, kas sulle oleks rohkem meeldinud kui ta oleks kasutanud "reaalsed faktid" asemel ütet " võimalikud seosed"Smile või midagi sellist?
Mulle meeldiks kui inimesed ei loobiks vastutustundetult, ja suutmata enda sõnu tagada või selgitada, kusagilt meeldejäänud väljendeid ning "reaalseid fakte" igalepoole laiali.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põhjala - kes meid sealt jälgivad? hulkuv hing 39 82,561 13-12-2010, 05:56
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat