Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida ufod teevad?
#51
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Senise info põhjal istuvad Muugal deefalaste baasis inimsilmale nähtamatul võnkesagedusel ega lase end isegi sellest segada, et ümbrusse maju ehitatakse ja inimesed iga päev ringi siblivad...

Aga pildi pealt tunned sa nad ju ikkagi ära hoolimata sellest, et nad misiganes-sagedusel sibavad?

Ma ei saa aru, miks ma pean üht ja sama küsimust samadele inimestele mitu korda mitmes teemas esitama ja ikkagi ei saa konkreetset vastust, ehkki oleks ju lihtne öelda kas "jah" või "ei."

Käisin täna õhtupoolikul "Deefa baasis" ja tegin üle saja foto, mida parasjagu nagisse üles laadin. Peatselt avaldan "deefa tõestamise" teemas ka pisikese reportaaži ühes viidetegea piltidele ja siis on igal "nägijal" vaba voli piltidelt tuttavaid nägusid otsida. Sellega seoses ootan vaatajate poolt aktiivset osalust - oleks ju kõigile huvipakkuv lugeda tegijate-vaatajate-nägijate kommentaare ja analüüse.
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Peatselt avaldan "deefa tõestamise" teemas ka pisikese reportaaži ühes viidetegea piltidele ja siis on igal "nägijal" vaba voli piltidelt tuttavaid nägusid otsida. Sellega seoses ootan vaatajate poolt aktiivset osalust - oleks ju kõigile huvipakkuv lugeda tegijate-vaatajate-nägijate kommentaare ja analüüse.

Jah, siin foorumis peaks ju lausa maailmatasemel spetsid olema. Isegi Igor-poiss pidavat siin kaemas käima. Rääkimata siis VALITSUSE NUHKIDEST ja muudest super-undercover-FBI-CIA-jms vendadest. Vabamüürlased ja leenad ja reptiloidid ja kes veel meil siin seas olid.
Vasta
#53
just just, nii pop koht, et tavalist inimest peaaegu ei leiagi.
Vasta
#54
Krayon vastab:

TULNUKAD

Küsimus: Kallis Krayon, olen segaduses tulnukate olemasolu küsimuses ja ka muude mõistuslike eluvormide suhtes kogu Kõiksuses. Tobias räägib, et meie koostöö ja kontaktid nendega – see on tegelikult kohtumine meie endi teiste aspektidega: ja sinagi osutad, et tulnukad ja teised aruka elu vormid eksisteerivad siin, kuigi me oleme ainuke bioloogiline vorm, kel on vaba valik. Võid sa selgitada seda?
Küsimus: Kallis Krayon, kas on praegu planeedil maaväliseid tsivilisatsioone. Kui jah, siis mida nad tahavad? Kas neil on edu oma eesmärkide saavutamisel? Kas nad kujutavad ohtu?

Vastus: Kallid, me oleme juba nende aastate jooksul vastanud sellele korduvalt. Ja see pole kunagi muutunud. Me oleme isegi arutlenud selle küsimuse üle mõned aastad tagasi kohas, mida te nimetate ÜROks. Jah, Kõiksus on täidetud eluga. Jah, te olete isegi avastanud elu bakterite näol teistelt planeetidelt ja kuudelt teie Päikese süsteemis. See tõstatab küsimuse elu tekkest ja tema igapäevasest levikust. Jaa-jah... Muidugi, planeedil Maa on ka maaväliseid eluvorme. Need, kes külastavad planeeti, ei kujuta ohtu ei teile, ei Jumalale, ei ka süsteemidele, mille olete enda jaoks välja ehitanud. Teist ollakse huvitatud, sest nad näevad teie jumalikkust – seda, mida te ise ei näe! Nad on praktiliselt jõuetud seni, kuni te ei anna neile võimu. Nagu me oleme rääkinud, on nad siin juba üle 60 aasta, kuigi nad pole sellest teile andnud veenvaid tõendeid. See tähendab, et neil on selleks oma põhjus ... neile on teada, et me oleme väelised ja et meie teadvus teatud tingimustel võib meid kahjustada. Need, kes on praegu siin, ei kujuta endast mingit tähtsust planeedi terviklikkusele. Seepärast, kui nad ilmuvad teie ette, siis lihtsalt öelge neile, et nad lahkuksid, ja lihtsalt jälgige, kuidas nad eemalduvad! Aga ükskord te kohtute nendega, kellel on väga suur tähtsus teie jaoks. Ärge imestage, kui nad on täpselt teie sarnased!
Küsimus: Kallis Krayon, sa meenutasid, et tulnukad külastavad meid et õppida seda Jumalikkust, mida neil pole, meilt ja üritada seda kopeerida. Sa rääkisid: et kui ma olen kindel, et olen Jumala osa, siis paljud tulnukatest on samuti kindlad, et nad ei ole Jumala osad. Kui meie kogemus sisaldab duaalsust – olla Jumalikud ja seda mitte teada – siis milline on nende kogemus? Kuidas see on - teada, et sa pole Jumalikkuse osa? Milline on nende elu? Kas nad teavad rõõmust ja armastusest? Kas neil on intuitsioon?
Vastus: Ärge inimlikustage neid! Aeg on muuta vaatenurka. Kui te oleksite pimedad ja sattuksite nägijate rassile, siis te ju ei teaks, millest olete ilma. Te teaksite vaid, et neil on võime tunda seda, mis on pimedus. Teie ei suudaks seda kuidagi seostada „nägemisega”.
Sinu oletus, et nad teavad, et neil pole Jumalikkust, on vale. Kõik, mida nad näevad, - see on teie vägi, ja nad teevad kõik, et seda saada. Neil pole aimu ei sellest, kust lähtub see vägi, ei sellest, et ta on kuidagi seotud Jumalikkusega. Neil pole Jumalikkuse mõistet, ja kui teie otsustaksite neile selgitada, nad nagunii midagi ei mõistaks.
Paljud bioloogilised rassid Kõiksuses on selleks, et hoida tasakaalu. Ja paljudel ei ole hinge (nii nagu teie seda nimetate), Jumalikku plaani ja oma kohta tasakaalu valikus - „pimeduses ja valguses”. Inimestel on see kõik olemas. Mõned ütlevad, et see pole õiglane, mõned ei mõista, kuidas mõistus saab olla ilma Jumalata. Võib. Selline mõistus on olemas, ja kui ta näeb teid, ja ta on harduses selle ees, mida te suudate teha (seda, et te ei suuda ennast näha!). Mõningad neist olenditest valdavad tehnoloogiaid, mis on teie omast üle, kuna nad on märksa vanemad. Kas neil on rõõmu? Jah. Ka teie koeral on, kas pole? Kuid see pole „Jumala rõõm”. Kas neil on intuitsioon? Ei. Kuid neil on aru ja loogika, nagu putukatel. Nad EI OLE teie sarnased. Nad on ohtlikud, kui te lubate neid oma ellu. Kuid neil puudub võimalus teid kahjustada, kui te lähete neile vastu oma psüühilise väega.
Kallid, aeg on muuta oma piiratud arusaama Kõiksusest. Kas tõesti peab kõik olema teie sarnane? Lubage ometi olla tohutul elu eripäral. Vaadelge seda, mis on Maa peal. Kas on Maa peal elu ühetaoline? Kas te omistate närilisele neid omadusi, mida Inimeselegi ? Aga kuidas on lood lõviga või kalaga? EI. Igaühel siin Planeedil on oma nimi, te isegi sööte mõningaid neist, et jääda ellu! Vaadake Kõiksust järgneval moel. Nad teevad elu külluslikuks, nende eripärasus väljub teie mõistuse piiridest. Mitte kõikidel humanoididel pole mõistust, intuitsiooni või armastust. Nad asuvad teist nõnda kaugel, et teil ei tuleks pähegi koostöö nendega ja selle asemel võiksite keskenduda oma maistele ülesannetele.

Vasta
#55
Kui Urieli kanaldatud juttu tõlgendada, siis kõigepealt peab asja vaatama judaismi huvide seisukohalt, kui juttu on inimestest siis neil inimestel on kindel rahvus, kui on õpetussõnad siis on need kindla rahvuse jaoks, juttu ajab ju Orioni impeeriumi esindaja oma huvides, nii peabki tema jutust aru saama ja ennast asetama sinna, kus judaismi järgi on teised, mitte inimesed.
Kõige paremini paistab välja see jumala jutt millest teised osa ei saa ja mis teiste kohta ei käi, niisama siis ka tulnukate kohta kes pole reptiloidide hulgast.
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Kui Urieli kanaldatud juttu tõlgendada, siis kõigepealt peab asja vaatama judaismi huvide seisukohalt, kui juttu on inimestest siis neil inimestel on kindel rahvus, kui on õpetussõnad siis on need kindla rahvuse jaoks, juttu ajab ju Orioni impeeriumi esindaja oma huvides, nii peabki tema jutust aru saama ja ennast asetama sinna, kus judaismi järgi on teised, mitte inimesed.
Kõige paremini paistab välja see jumala jutt millest teised osa ei saa ja mis teiste kohta ei käi, niisama siis ka tulnukate kohta kes pole reptiloidide hulgast.

Uhh, paganama keeruline jutt. Sry, aga ei saanud mõhkugi aru, äki täpsustaksid? Mis "teised" või mis "kindel" rahvused ja kellest jutt käib? Millised õpetused siis kõigi või nende teiste(meie) rahvustele siis sobivad? Miks peangel Uriel sulle juute soosivamana tundub, kui teisi rahvaid? Miks peab kõiki tekste ja kanaldusi alati tõlgendama?

[Muudetud: 9-13-2009 KrayonFänn]
Vasta
#57
Fänn, kui midagi teeb juuditar kes elab kindlas usundilise mõtlemise maailmas siis tuleb tema jutust nii aru saada nagu juudid ise saavad.
Kogu kanaldamine on suunatud neile, juutidele kes on inimesed.
Juutide usundi järgi teised rahvad kes pole juudi naisest sündinud ei saa olla inimesd vaid inimesetaolised loomad, sest nad elavad ainult ühes maailmas, juut peab läbi oma usu aga kindlalt pürgima kõrgematesse maailmadesse ja elama korraga mitmes maailmakihis.
Teistele rahvastele polegi juutidel peale kristluse midagi pakkuda, kristlus ohverdab nad koos Jeesusega ristile kannatama inimeste(juutide) õnne nimel.
Vasta
#58
Et siis kõik kanaldused on mõeldud ainult ja ainult juutidele? Kogu see valgustumise jne jutt on siis ainult juutide jaoks? Aga mis puutuvad juudid UFO-desse? Proovi veel mulle(lollile) asja selgitada, ikka on muidu asi segane sinu jutusSmile
Vasta
#59
Ära tee ennast rumalaks, sa oled ju paljusid teemasid siin lugenud ja peaksid teadma, et mitte kõik UFod ei ole Orioni impeeriumi omad, on ka teisi ja nendega on Orionlastel kana kitkuda kuigi jänkide juhid tegid kokkuleppe just Orioni impeeriumi saadikutega.
Väidetakse, et juudid said zeetadega tuttavaks egiptuse vangipõlve ajal ja Egiptusest väljarännu ajal 60 aastat kõrbeelu oli vajalik selleks, et zeetad saaks muuta nad oma biorobotiteks, manipuleeriti naiste RNAd oma markeritega ja sellest alates on juudid nende huvide eestvõitlejad ja rahaga maailmavallutajad.
Et siis polegi juutidel jumalat vaid ainult zeetadest tulnukad mängivad teistele rahvastele jumalat.
Nii väidavad näiteks vene õigeusuringkonnad.

[Muudetud: 9-13-2009 VironShaman]
Vasta
#60
Mingid erimeelsused võivad eri tulnukateliikide vahel olla, ja üldse erinevate olendite vahel, samuti üksteise ärakasutamine, toitumine ja muu selline.

Aga et see on niivõrd inimlikus vormis, et kujutab endast meie maises ja inimlikus tähenduses sõjapidamist, maade vallutamist, orjapidamist, seda ma ei usu. See on ainult meie inimlik kirjeldus mingist tegevusest ja olukorrast, mille kirjeldamiseks meil tegelikult sõnu pole, ja siis lähtub igaüks (iga liik) oma rikutuse tasemelt.

Praegu arvan ma nii. Kui saan targemaks, eks siis paistab, mis juttu ajama hakkan.
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Mingid erimeelsused võivad eri tulnukateliikide vahel olla, ja üldse erinevate olendite vahel, samuti üksteise ärakasutamine, toitumine ja muu selline.

Aga et see on niivõrd inimlikus vormis, et kujutab endast meie maises ja inimlikus tähenduses sõjapidamist, maade vallutamist, orjapidamist, seda ma ei usu. See on ainult meie inimlik kirjeldus mingist tegevusest ja olukorrast, mille kirjeldamiseks meil tegelikult sõnu pole, ja siis lähtub igaüks (iga liik) oma rikutuse tasemelt.

Praegu arvan ma nii. Kui saan targemaks, eks siis paistab, mis juttu ajama hakkan.

Su mõttekäik meeldib mulle. Seda kõike on proovitud näidata ka sellises filmis nagu District 9, mis muidugi on Hollywoodi ulmekas, aga vaatamist ja mõtlemist tasub see siiski.
Vasta
#62
Noh- mõni ufo näiteks lendab öösel ringi ja valgustab tee peal kõndivat inimest natuke aega. Teised jälle sebivad kusagil metsa kohal üles alla umbes nagu kihulased varakevadises päikesepaistes. Mitte küll nii kiiresti, aga ometi sarnaselt.
Kolmas ufo, väljanägemiselt väga klassikaline on lihtsalt pimedas novembriöös taevas ühe koha peal määratlematus kõrguses.
Vasta
#63
Film "Secret Space - Illuminati`s Conquest of Space (2007) "
räägib kosmosenatsidest ja nende kosmoseprogrammist,mis operatsioon "Paperclip" käigus kolis USA-sse,samuti,et natse kontrollis algusest peale kuninglik eliit ja vereliinid,kes nende kaudu oma uut maailmakorra mudelit püüdsid katsetada,veel on filmis juttu maavälistsest ufodest ,müstikast ja sümboolikast.Räägivad David Icke ja teised.
http://www.youtube.com/watch?v=Git3hHu0R1o
venekeelse torretina:
http://www.rutor.org/torrent/98949/sekre...007-dvdrip
Vene ja ingliskeelne variant filmist erinevad.
Vasta
#64
Kas keegi oskab öelda kas see film "Secret Space - Illuminati`s Conquest of Space (2007) " on foorumis juba esinenud,otsingust ei õnnestunud leida,aga kuna tegu juba vana filmiga siis on nagunii siin jutuks olnud.
Vasta
#65
Tirisin selle vene k. variandi alla, vaatasin 30 minutit
ja enam ei suutnud. Sellist jura polegi varem sattunud
nägema. Jura just filmi tegemise mõttes, äärmiselt
halvasti tehtud. Nagu mingit odavat India filmi vaataks.
Ma ei tea kui vana see film on, aga mulje jääb nagu
oleks see tehtud aastatel 1970. Väga pettunud.
Vasta
#66
Arvata võib,et Iron Sky on tänapäevasem ja poliitkorrektsem.
Vasta
#67
(12-03-2011, 01:21 )Vesilik Kirjutas: Arvata võib,et Iron Sky on tänapäevasem ja poliitkorrektsem.

Eks ta ole, kellele on ja kellele mitte.
Mõnele on kindlasti ka eelpool mainitud
film mokamööda ja sellest pole ju mitte
midagist paha. Lihtsalt väljendasin enda
arvamust. Selle 1:46 pika filmi sisu võib
mõnest youtube videost 10 minutiga kätte saada.

Vasta
#68
(13-08-2009, 11:04 )MorganLaFey Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Tuleb nii välja, et Olionil oli ikkagi õigus. VS ja teised käisid deeflasi nende baasis segamas ja nii nad nüüd siis tiirutavadki ärritunult mööda Eestimaad ja Soome lahe kohal ringi.

Kas ainult minule tundub, et sa "tsipa" liialdad? Või pead sa ufonaute arututeks herilasteks, kes pesa ärritamise peale "ärritunult" ringi lendlema hakkavad, nagu neil midagi muud targemat teha poleks?

eksitavad saatanlikul kombel ja viivad sind lõpuks põrgusse,sest nad on saatana deemonid ja meile nähtamatust maailmast,kuid võivad ilmuda ükskõik millisel kujul ka inglina-kui näed ütle,et Usud Jeesust Kristust ja sa näeembarrassedd,mis juhtub
Vasta
#69
Vahel harva teevad ufod head. Nimesid ma ei nimeta, kuid oli üks meie maa mees. Ta elu oli sitt ja ta soovis surma. Palus selle järgi - südamest kohe ning ühtäkki, ilma, et ta midagi suitsidaalset teinud oleks, saabus pimedus. Kui ta ärkas, oli ta muutunud inimene. Sellisena olen ka mina teda kohanud.
Ta ütles, et teadis, et talle järgi tuldi Ülevalt ja midagi tehti. Aga mida?

Miks ma seda räägin? Sest alati ei tehta asju hullemaks.
Iseasi, mis karmaseadus sellest arvab. Laugh
Vasta
#70
Ma ei osanud oma küsimust/ mõtet kuhugi teema alla kirjutada, seega valisin selle teema. Mitu korda olen täheldanud erinevates interneti portaalides, foorumites jne ütlusi, et varsti tulevad tulnukad oma laevadega ja osa rahvast võetakse kaasa. Okei. Las tulevad ja võtavad. Pole vist isegi mõtet küsida miks nad seda teevad, aga mind huvitab, et miks ainult osake meie rahvast? Mille poolest need väljavalitud inimesed erilised on?
Vasta
#71
Huvitav - mina pole küll midagi seesugust seni lugenud.
Meie foorumis on olnud juttu Nibirust, mille asukad tulevat kulla järgi...aga et mingid laevad inimestele järgi tulevad - pole kuulnud.
Vanasti öeldi lastele, et kui nad sõna ei kuula, siis tuleb tont ja viib nad endaga kaasa.
Kas nüüd räägitakse, et kui lapsed sõna ei kuula, siis pahad lapsed võetakse tulnukatega kaasa?
Vasta
#72
Eks see,et seostakse Biibli teemad UFOdega,pidas ta silmas,et kaasa viiakse.
Vasta
#73
(03-11-2011, 21:54 )HeavenTonight Kirjutas: ... et varsti tulevad tulnukad oma laevadega ja osa rahvast võetakse kaasa. Okei. Las tulevad ja võtavad. Pole vist isegi mõtet küsida miks nad seda teevad, aga mind huvitab, et miks ainult osake meie rahvast? Mille poolest need väljavalitud inimesed erilised on?

Kaasa võetakse omad ehk siis hübriidid, lihakeha maavälise teadvusega. wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,506 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 91,029 27-05-2019, 14:23
Viimane postitus: Q11
  Ufod Lähis-Ida sõjakolletes käbiorav 1 2,615 28-10-2016, 06:11
Viimane postitus: zzz34
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,182 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  UFOd ja loomade mutilatsioonid (link) volli 57 24,529 21-05-2013, 14:31
Viimane postitus: Müstik
  Kes on ufod? vainka 6 4,429 21-02-2013, 14:49
Viimane postitus: Minaelan
  Mida tulnukad kardavad? tavkin39 30 15,193 02-12-2011, 00:32
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Parim UFO kaader mida näinud olen - VÕLTSING Kummituz 6 5,316 23-05-2011, 11:26
Viimane postitus: insener Tünn
  Ufod Jaapanis tsunamit vaatamas redtube 28 15,740 30-03-2011, 14:24
Viimane postitus: eny
  Mida oskate õelda "Ashtar" kohta ? Torque 4 4,836 01-02-2011, 17:51
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat