Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlased asjad toimuvad..
#1
Enamus suvest olen veetnud ühes suht vanas majas. ( Elvas.) Sõprade juures. Siin on toimunud kahtlased asjad.. Näiteks. Ülemisel korrusel majal pole kedagi olnud( Seal on nende isa tuba, kuid nende isa pole olnud kodus alates 1.augustist). Agaa eile öösel sõbranna kuulis, et äratuskell hakkas helisema( Ülemisel toal on aken hetkel lahti, ja kedagi seal ei olnud). Kell oli 3-4 aegu. ( 3:15 oli see "vaimude tund" vms?). Täna päeval u 19 aegu hakkas jälle äratuskell tirisema. Me mõtlesime, et miks peaks äratuskell niisama lambist tirisema, kui kedagi pole seal olnud 3 nädalat? Siis mingi 1-2 nädalat tagasi tuli sealt toast muusikat. Aga keegi polnud seal toas käinud. Pööningul on ka kuulda samme. Saunamajas oli ka. Seal olid, et keegi oleks astunud 2 sammu vms. ( Seal tavaliselt mingid rotid vms, agaa need olid nagu inimese sammu moodi rohkem). Isegi mu sõprade ema on öelnud, et kuuleb pööningul õhtuti ja hommikuti samme. A täna olime sõbrannaga saunamajas, niisama istusime, uks oli haaki kinni pandud. me ootasime ühte sõpra, et ta tooks ühte asja. Keegi nagu liigutas ust, et teha see lahti. Siis hüüdsime, et kes on. Vastust ei tulnud. Pärast küsisime, kas sõber oli see, siis ei olnud. Toa ukse häält on ka pidevalt kuulda, nagu keegi teeks lahti ja paneks endajärgi kinni. 1 öö läks mingi 3:20 aegu elekter ka ära( See oli mingi paar päeva tagasi). Aaa, 1 imelik asi tuli veel meelde. Me istusime sõbrannaga köögis, rääkisime omi jutte ja nii, ja siis tundus, et ta vend nagu tegi selle, köögiukse lahti vms, et nagu keegi oleks koridoris olnud, aga seal ei olnud mitte kedagi. Aa, ja üks õhtu, kui me istusime sõbrannaga, ta vennaga( mu poisiga ) ja sõbranna poisiga lõkke ääres, ootasime, et mu parim sõbranna tuleks ka toast ( ta tegi seal midagi, joonistas vms ), siis köögis läks tuli põlema ja paar minutit hiljem kustus ära. Mõtlesime, et sõbranna läks magama, aga ta ei läinud, hiljem ütles, et kuulis, nagu keegi oleks köögis tule põlema pannud, aga köögis ei läinud tuli põlema ( samas meie ju nägime, et läks :o ). Ja kui ma öösel nt pimedas köögis vett joon vms, siis tunnen, nagu keegi oleks seljataga vms. Aa, ja midagi, mis tegelikult on siin foorumis olemas, aga ma kirjutan selle siia ka, sest see samas majas juhtunud, oli see, kui ma olin parima sõbrannaga Tallinnas ja sõbranna, kes Elvasse jäi, vetsus käis öösel, siis ta kuulis, nagu keegi oleks noa lauale pannud. Hiljem, kui kööki läks, nägi ukse juures valget varju vms ja nuga oligi laual ( enne ei olnud ).
Ja just nüüd, hetk tagasi, kui hakkasin seda postitust kirjutama, siis tuli sõbranna ema toast mingit kaapimist vms, aga keegi midagi ei teinud ( sõbranna ema ei keeranud külge, sõbranna vend ka ei teinud midagi ja nii ) . Ja ettekujutused need ka ei saa olla ju, sest me kõik kuuleme neid samme ja seda, kui lambist muusika käima läheb või äratuskell tirisema hakkab ja isegi sõbranna ema ju rääkis, et kuuleb mõnikord samme üleval, kui isa kodus pole ja nii. Aa, ja koerad ja kassid pidid ju ka vaime nägema/tunnetama vms. Ja koer muutub pidevalt lollakaks ( haugub nagu segane ) isegi siis, kui keegi mööda ei lähe ja hoovis mingit võõrast looma ega midagi pole, just öösel kahe-kolme ajal. Ja eile läks kass ka lolliks, kui saunamajas olime, jõllitas mingi paar minutit suurte ( ehmunud ) silmadega ukse poole ja kui ta nime ütlesid, siis välja ei teinud. Suht pikk tekst, aga ma tänan neid, kes viitsivad lugeda ja vastata. Tahaks teada, kes või mis see olla võib.
Tänan tähelepanu eest. Laugh
Vasta
#2
Tõenäoliselt on keegi sees. Kuigi elekter võib vahest jamada ka muudel põhjustel ning uksed võivad kragiseda ja isegi liikuda nii tuule kui ka maja soojuspaisumisest jne. Võib olla majaga seotud vaim, aga võib olla ka eelnevalt kohaga seotud vaim. Pigem tekitab küsimusi, et ta mateeriat liigutab, kui ta võib ka seda mitte liigutada ja läbi minna. Seal on lahendamata probleeme.
Vasta
#3
Tõenäoliselt peksad sa segast. Aa ja siis mõtled, aa oma peast aa kõike välja..Ja siis täiesti aa.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
Tõenäoliselt peksad sa segast. Aa ja siis mõtled, aa oma peast aa kõike välja..Ja siis täiesti aa.
Kui sa midagi ei tea, siis sa võiksid kuss ollla eks, tänan Smile

A lisaks veel midagi. Köögi kohal on pööning, kus on kappe täis vms. No ühesõnaga on seal igast koli täis. Mu sõber kuulis seal jooksusamme. Suht imelik.
Ps, ma ei mõtleks siukseid asju välja. Kui ma üksinda kuuleks, siis mõtleks, et ma ise lolliks läinud. Aga me KÕIK 5kesi kuuleme ju imelikke asju.

[Muudetud: 8-14-2009 Cyclone]
Vasta
#5
Mul näiteks läks kass lolliks ja käitus sama moodi kui ma arvutist kõlle testides 7000-8000Hz heli lasin.Täitsa ära kammis isegi ennast kui pisut kauem kuulata...

On ka erinevaid aineid mis nii teevad ja muidugi fantaasia.Seltsis muideks segasem.
Vasta
#6
Isiklikult arvan ma enamus jutust , et te kujutate ette ja , seal on mingid rottid või hiired . Aga poolt tektsti ma ei oska hetkel seletada , eks ma proovin uurida enamvähem samu asjaadest juhtunuid !
Vasta
#7
Heh sammud on ka minu maja pööningul...aga hooti,korra aastas tavaliselt.Aega pole paika pannud kunas,aga hakkan arvet pidama.Äkki on mingi regulaarselt käiv hing mu majas kes ntx hingedepäeval tuleb ja ära ei taha siit ilmast saadetud.
Vasta
#8
Ma ei tea, kui jutt on välja mõeldud siis küll häbi-häbi, aga vahepeal, kui inimene idagi kardab siis ta hakkabgi asju välja mõtlema, kui üks teist viiest midagi ütleb, siis ülejäänud jäävad seda kõik uskuma kah, aga sa võiksid seda asja filmida.
Vasta
#9
Appi, mis tekst! Palun õpi kirjutama! Ma pole vist veel kunagi lugenud nii täpseid kirjeldusi nii ebaoluliste asjade kohta.
Äkki viskasite seal lõkke ääres kõik viiekesi tinti ja siis nägitegi, et toas tuled välguvad jne? Muideks iga selle "kummituse" tegutsemise kohta saab anda reaalse põhjenduse. Arvatavasti, kui äratuskellalt pole äratust maha võetud, siis helisebki see iga päev samal ajal ja seda isegi siis kui seal toas pole mitu nädalat keegi käinud. Kraapimisel ja krabistamisel võite süüdistada rotte või pööningul olevaid lindusid. Ülejäänud toimingud võib fantaasia arvele panna.
Vasta
#10
Kuidas oleks:
Äratuskell oli sinu isa poolt üles keeratud. Muusikat kuulsite mujalt. Samme kujutasite ette või kuulsite mingit looma, kes seal võis käia. Ukse liikumist kujutasite ette (Me ootasime ühte sõpra, et ta tooks ühte asja - arvata võib, mida). Uks võib tuuletõmbuse mõjul ka ise liikuda, muide. Sõbranna valetas, kui ütles, et ta ei pannud tuld põlema. Ilmselt ta juba teab sinu paranoiast ja tegi selle kulul nalja Võis ka elektrilühis olla. Seda, et keegi su selja taga on, kujutad jälle ette. Kui su sõbranna WC-s käis, kuulis ta mingit suvalist heli (hiljem, nähes nuga, arvas ta, et too ese tekitas selle heli). Vari võis olla kuuvalgus aknast. Kaapimisheli võisid tekitada rotid. Koer muutub lollakaks? Ilmselt sellepärast, et ta ongi lollakas. See, et kass ust vaatab, pole midagi erilist.
See, mida ma praegu kirjutasin, võib olla üks võimalikest seletustest, mida sellistele kaapsudele anda saab. On võimalik, et sa kujutad paljut ette (tõenäoliselt see nii ongi), aga kui need on tõesti kummitused (erinevates hoonetes?), siis ilmselt naeravad ka nemad praegu sinu paranoia üle. Sa ei saa olla kindel, et su sõbrad tõtt räägivad. Ära ütle mulle, et nad on usaldusväärsed allikad, sest ükski allikas pole täiesti usaldusväärne, rääkimata napsistest alaealistest. Näiteks minagi olen näinud tulesid, mis "iseenesest" põlema lähevad (trikitaja minu õde), liikuvaid uksi ja varje, kuid nendel kõigil on seletused (rääkimata "kummituste" poolt tekitatud helidest). Kui sa näeksid kummitust, siis oleks teine asi - võtaksime kõik seda asja tõsisemalt. Ära võta igat kaapsu nii tõsiselt, see hakkab sulle juba tasapisi ajudele (õigekiri oleks siis kõige suurem kannataja).
Vasta
#11
JaanusSaar, muusika tuli isa toast.
Ja see pole välja mõeldud. Jaaa muidugi hakkan igavusest kirjutama mingit mullikesi kokku siia, muidugi!
Ja ma ei kujuta ette.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kahtlased olendid Aino12 3 2,938 01-06-2012, 17:17
Viimane postitus: Metslane
  Kahtlased unenäod ja juhtumid. Ares 3 2,486 30-08-2008, 01:43
Viimane postitus: katz_phpbb2_import2033

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat