Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaartide äraarvamine
#1
Võtke pakist suvaline kaart, pange see vastu laupa või hoidke käes ja püüdke seda kaarti ära arvata. Keskenduge, tehke oma pea mõtetest tühjaks ja teile peaks iseenesest selle kaardi ära arvama.

Ise ma pilte ei suuda hästi ära arvata, nopin 10 -st kõrgemad kaardid välja. Ei oska ka masti ära öelda...

Proovige ja pange siia kirja, et kuidas õnnestus
Vasta
#2
olen kunagi seda katsetanud...

ütleks nii et tulemus oli 50/50
ehk siis võis tegu vabalt olla juhusega.
Vasta
#3
kui pildid välja noppisin ja keskendusin ainult kaardi numbrile, siis läks 5 korda järjest täppi.
Kui väga pikalt proovida, siis hakkavad need eelmised kaardid juba nagu natukene segama.
Vasta
#4
vot selles ongi asi... kaartide äraarvamine ilma vaimsete võimeteta on ikkagi puhtalt juhuslikkuse mõju all.

matemaatikas tõenäosusteooria
Vasta
#5
mina ei saa aru, et mis põhimõttel seda saab nagu sooritada, et mis meel peab selleks olema arenenud? Sest kaart - üks täiesti tavaline papitükk/paberitükk, et kuidas sa saad ära arvata, mis on seal kirjas? Igal kaardil on oma erinev energia? Tegelikult loogiliselt peaks vist olema või midagi, aga sellisel juhul pead sa teadma kõikide kaartide energiaid või mida iganes, et point on minul see, et mille järgi sa neid ära arvad, ikkagi pakud lampi ju?
Kuid et 5 tükki tervest kaardipakist ära arvata järjest, siis võiks kalduda, et sul siiski mingi võime on, aga milline just? Mina ise olen saanud ütleme nii, et 100 erineva arvamuse korral on läinud täppi ainult 1, kuna neid kaarte seal pakis on ikka päris palju ning sealt see üks nüüd välja arvata, mida sa käes hoiad on päris raske......
nagu celtic ütles, et juhus....ning, et sinul need 5 tükki läksid oli veel suurem juhus või midagiBleh
Vasta
#6
Kui võtta 54 pakk ja sealt välja noppida pildid siis jääb ju võimalus 1/10 kui tegu on 36 kaardiga siis võimalus äraarvamiseks on 5 ühest. olen loll kui aru ei saa aga kaardi jama ei usu.
Vasta
#7
Kui kaartide ära arvamine liiga suureks läheb proovi järgmisena kasiinot. Ise ei hakka (vist) kunagi üritamagi, Kuid kellel on natukenegi võimeid võiks proovida ja kirjutada siia kas koduses keskonnas läks paremini kui kasiinos.
Vasta
#8
nagu kirjutasin, teed oma pea mõtetest puhtaks ja kaardi number tuleb nagu iseenesest pähe. Täpselt ei tea, et mis tehnikaga see töötab. Juhus see nüüd küll ei ole, mõni paneb ikka väga pikalt kõik täppi
Vasta
#9
see mõni on kah kõvasti trenni teinud või siis tetud kanali avanud.
niisama lambist ei arva keegi miskit ära.
Vasta
#10
Muidugi on võimalik kaarti ära arvata ilma juhusetta, lihtsalt pead olema arendand sellist oskust jne. See on nagu pendliga ju. Pendliga arvad samamoodi. Ega pendel sinu eest midagi ei tee.
Kuskilt alateadvusest tuleb mingi nüke, et see kaart võiks siuke olla. Selline paranormaalne asi, aga siiski võimalik.
Vasta
#11
koomiksilik lahendus: röntgennägemine
energeetiline lähenemine: teatud värvid on teatud energeetilise võnkesagedusega. tundlikud inimesed suudavad tajuda seda võnget.
kui asi läheb juba numbrite äraarvamiseks... milleks püüda tuult?
Vasta
#12
Kas kaartide arvamine ei eelda seda, et erinevad kaardid mingisugust erinevat energiat kiirgaksid? Kui kõik on mingi tehase masstoodang, siis ilmselt on nad sama energiaväljaga, nii et põhimõtteline võimalus energia järgi eristada puudub.
Teine võimalus (tõenäoline võimalus) on tõenäosusteooria, mis selgitaks juhuslikku äraarvamist. Nagu alri juba seletas, kui võtta pildid välja pakist, siis jääb alles 9 erinevat numbrit 4-st erinevast mastist ehk tõenäosusega 11% arvad sa ära, millise kaardinumbriga on tegu ning tõenäosusega umbes 3% arvad sa ära, millisest mastist millise kaardiga on tegu. Tõenäosus on üldiselt teie vastu, kõvasti väiksem tõenäosus on, et sa arvad ära kaks kaarti järjest, ehk siis eeldades, et sa ei pane kaarti pakki tagasi, siis tõenäosus avaldub: 1/(36*35)*100% ehk põhimõtteliselt suhteliselt väike tõenäosus..
Kolmas variant on hoolikalt ettevalmistatud trikk, illusioon või midagi muud taolist, ka see on tõenäoline variant (kui te seda just ise ei tee Bleh)
Neljas võimalus on see, et kaardid on lihtsalt kuidagi märgistatud..
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
see mõni on kah kõvasti trenni teinud või siis tetud kanali avanud.
niisama lambist ei arva keegi miskit ära.

noo, aga siiski millega ta trenni teeb, mida ta treenib, mis võime see on? Kanal? Milline kanal suudab ette näha lihtsalt täiesti tavalist kaarti nagu Tutanhamon ütles, et tegu masstoodanguga..... ikka minu mõistus ei võta, ehk peaksin teemat "Nendele, kes ei usu paranormaalset" uuesti läbi lugemaBleh

Xanto: räägi täpsemalt, millist varianti sina kasutad? Ma mõtlen näiteks Tutanhamoni poolt antud variantidest? Seda ma ei usu, et saa kolmanda järgi teed, aga mis sa ise arvad, kas sa tunnetad siiski kaardil nagu mingi teatud energia või mida?
Vasta
#14
Kui tõesti 5x järjest täppi panid, siis oled arvatavasti selgeltnägija Smile, aga noh.. kuidas see arvamine ikka tegelikult käis? oled sa enda vastu ikka aus?

Ise proovisin ükskord pendlit kõigutades ennustada tulevikku. Küsisin pendlilt, et kas tuleb "kull" või "kiri" ja siis viskasin mündi õhku Smile - kohe esimesed 9 korda panin(pendel pani) täkkesse Smile
Vasta
#15
irv selgeltnägija justLaugh, kuidas mul sai see asi meelest minna, ma ikka mõtlesin ja mõtlesin, et mis võime see selline on, aga keegi pole siin vist kordagi selgetnägijat veel maininud kah, selles teemas, ma mõtlenBleh muide ma vaatan, et üldse selgeltnägijatest siin foorumis vist juttu ei olegi...... seega võite mulle lahti seletada selgeltnägija, mis võime on selgeltnägemine? Mida sa nagu siiski näed, mida ta tunneb/tajub ikka siis seda energiat või ta siis näeb otseselt, aga mitte silmade kaudu või midagi või ta hing läheb korra käib ära, vaatab asja üle ning tuleb tagasi, ma mõtlen, et läheb vaatab kaardi üle jne või siis selgeltnägija selles mõttes, et näeb tulevikku ette, hmm aga sellel pole jälle hetkel nende kaartidega mingit seost on küll kaartidega tuleviku ennustamisel, aga et otseselt ära arvata seda kaarti otse su ees, siis seal sa ei ennusta ju tulevikku?

Usun, et väga segane tekst, aga mul üks asi, millest ma vist ei tahagi mitte kuidagi aru saada, ma teiste asjade koha pealt pole vist kunagi nii palju ja kaua vastu vaielnud, pange mind lõpuks paika äraBleh
Vasta
#16
Tsitaat:Selgeltnägija on see, kes on osanud tõsta mao ( seljaaju) kuni peaajuni ning on oma vaimse kasvuga ära teeninud õiguse näha nähtamatuid maailmu kolmanda silma ehk käbinäärme abil. See teadvuse organ, mis miljoneid aastaid tagasi ühendas inimest nähtamatute maailmadega, sulgus Lemuuria perioodi ajal, mil inimesel hakkasid arenema objektiivsed tunded. Okultistid järgides vaimse arengu protsessi, võivad selle silma uuesti avada ning selle abil uurida nähtamatuid maailmu. Selgelnägijaks ei sünnita, selleks saadakse

Kes teab kuidas see "kolmas silm" töötab ja mis ta endast üldse kujutab, aga see võiks olla selgeltnägemise allikaks/tuumaks.
Kas kõik on juba olnud (minevik/tulevik on üks tervik) või lihtsalt kõik on kuidagi omavahel seotud (umbes nagu internetis) ja 3silm annab võimaluse surfamiseks Smile - või ümbritseb meid veel miljardeid erinevaid keskondi/maailmu/reaalsusi, mida me ei suuda hetkel tajuda/mõista jne.. mõni fantaasia tuleb absurdsem kui teine, aga jätkata võiks lõputult Smile

[Teadet on muutnud 8-6-2004 postitaja levis]
Vasta
#17
keskendusin, tegin pea mõtetest puhtaks ja siis nagu lihtsalt hüppas õige number pähe.
Pendli kohta võiks vast eraldi teema teha...
Vasta
#18
Kui ma arvan/tean, kaart on 9 korda 10st, siis peab inf kuskilt tulema.
Märgistus röntgen, erinevad energiad.

Mulle meeldiks niimoodi, et on olemas mingi koht kuskil tasemel, kus on kõik faktid olemas, ja kui niiöelda mõttetest pea puhtaks teed, siis saad selle andmebaasiga nagu väikse kontakti, just sellise. Sellise, mille suunas sa taodelnud oled vms.
Võibolla nii, et kaart, või selle projektsioon on kuskil dimensioonis tasemel või kuskil olemas, ja siis teed pea tühjaks. Satud mõtetes, või isegi vaimusilmas sinna, ning pöörad kaardi projektsiooni mõttes ümber ja näed ära mis kaart on.
Vasta
#19
Ikkagi kes ikka 10-st üheksa ära arvab proovigu kasiinot. Ei taha öelda et jahtige raha aga kas sama asi toimib ka seal. Sel juhul ju risk on väike. Mingu lihtsalt üks kord proovigu 10 korda ühte mängu ja kirjutagu siia mis tulemuse sai.

[Teadet on muutnud 9-6-2004 postitaja alri]
Vasta
#20
Zeneri kaardid selgeltnägemise harjutamiseks, käbinäärme ehk Kolmanda Silma uinunud alade aktiveerimiseks.
Zeneri kaartidel on lihtsad sümbolid: rist, täht, lained, ring ja ruut.
Pakis on kakskümmend viis kaarti, igat sümbolit viis. Testimisel võib kasutada ka sümboli värvi - kuidas kellelgi lihtsam tajuda on.
Fakt on see, et keegi ei käi meist "kolmas silm" alati aktiveeritud. Selleks tuleb süveneda, et tulemusi saada. Niisama ei saavuta midagi. Süübi harjutusse rahulikult ja teadmisega, et kõik õnnestub, ole veendunud! Treeningu tulemil tekib kaartidega energeetiline usaldusside.

ajalugu: https://en.wikipedia.org/wiki/Zener_cards


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat