Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline tulekera käib Muhu külaelanikke ehmatamas
#26
Ma arvuti asja ei tunne veel ja ilmselt ei tea ka kuidas seda teostada. Sellega filmi näitamisega teeksin ka oma elukohale kõva reklaami. Kui korteri müüki panen siis tasub selline reklaam juba ära. Võibolla läheb müük paremini ilusa vaatega korter ufode lennuväljale. Mine tea mõni para webukas tahab ka endale sellist korterit kus aegajalt esineb anomaalseid nähtusi.Laugh
Vasta
#27
Ka Para-Webis anomaaliad. Näen, et Olion on vastanud ja lehekülgi teemal juba kaks, aga teisele leheküljele ei saa.

Nagu arvasingi, siis tehes lisaks posti, sain ka Olioni vastust näha ja nagu nõiaväel saab nüüd vabalt mõlemale leheküljele minnaSmile

[Muudetud: 8-17-2009 KrayonFänn]
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Ma arvuti asja ei tunne veel ja ilmselt ei tea ka kuidas seda teostada. Sellega filmi näitamisega teeksin ka oma elukohale kõva reklaami. Kui korteri müüki panen siis tasub selline reklaam juba ära. Võibolla läheb müük paremini ilusa vaatega korter ufode lennuväljale. Mine tea mõni para webukas tahab ka endale sellist korterit kus aegajalt esineb anomaalseid nähtusi.Laugh

äkki oskame sind kuidagi aidata video üleslaadimisel?
Vasta
#29
Ära selle peale eriti looda. Olionil on kodus teqve arsenal piltidest ja videodest ainult et keegi pole neid kunagi näinud...
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Ära selle peale eriti looda. Olionil on kodus teqve arsenal piltidest ja videodest ainult et keegi pole neid kunagi näinud...
Asi selge wink aga omalt poolt pakun võimaluse Olioni-le, et äkki ta suudab siiski meiega koostööd teha, kui ei siis on kahju.
Vasta
#31
See Lõkits väidab, et inimene võib olla temasugune kui loobub inimese piiratud vormist.
On olnud inimesi kelle vastu too tegelane(sed) on kõvasti huvi tundnud ja suhelda üritanud.
Kahjuks tekitab ta püüdlus suhelda suurt hirmu (et tõmbab siit ära), mille tõttu suhtlemine katkendlik.
Enamiku ajast on ta olemas nähtamatuna ja võib olla ükskõik kus eestis, kui kutsuda, kutsuda saab see kellega Lõkits on suhelnud ja kes talle meeldib.

[Muudetud: 8-18-2009 VironShaman]
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
See Lõkits väidab, et inimene võib olla temasugune kui loobub inimese piiratud vormist.
On olnud inimesi kelle vastu too tegelane(sed) on kõvasti huvi tundnud ja suhelda üritanud.
Kahjuks tekitab ta püüdlus suhelda suurt hirmu (et tõmbab siit ära), mille tõttu suhtlemine katkendlik.
Enamiku ajast on ta olemas nähtamatuna ja võib olla ükskõik kus eestis, kui kutsuda, kutsuda saab see kellega Lõkits on suhelnud ja kes talle meeldib.

[Muudetud: 8-18-2009 VironShaman]

Kui me räägime sellest, et inimene oma valgustumise teel vastavalt oma haritusele ja tegudele tõstab järk-järgult oma vibratsioonitaset/võnkesagedust, siis kas on selle tulekeraga(energiaga)siis selline asi, et teda saavad näha ainult kõrgema vibratsiooniga inimesed või selleks, et me "teda" näha saaks hoopistükis ta alandab enda võnkesagedust niipalju, et me teda näeks?

Samas on see viimane uudis päris hea vihje neile, kellega see kera tahab suhelda. Ärge siis kartke teda ja loodame peatselt sellelt tulekeralt informatsiooni saada.



Vasta
#33
Ole nüüd tuleta meelde seda paadimeest kellel Lõkits pera peale hüppas ja mees pidi hirmust püksid täis tegema, kui tigedaks saab, siis läheb tumeoranziks.
Augustis käivat ta ennast vist tõepoolest näitamas ja võõraid oma valdustes üle vaatamas aga jutt oli lühike, teda pole keegi püüda saanud ja ligidale ei lase ta ka kedagi, kui tuleb, tuleb ise suhtlema oma kiirtega, kogu keha on nõelu täis.
Kas muidugi peab kõike kohe sildistama, ma ei väidaks, et tegu kõrgema sagedusega, tegu hoopis inimvormist vabanemisega peale mida saab ükskõik millist kuju võtta. See tähendab piiramatut sagedustes kolamist kuid ei tähenda sellisel kujul surematust, vaenlane silm jääb alles ja sa oled ikka siinpool silma kättesaadav surmarõngastele mis silma käske jagavad.
Vasta
#34
Kas lõkits võib olla siis kellegi surnud isiku rahutu hing, kes on võtnud sellise kera kuju?
Vasta
#35
Vastupidi kaido, see on inimene kes vabanes inimlikust piiratusest ja ei surnud ära nii nagu tavalised inimesed surevad, see ei ole mingi tulnukas vaid täiesti maine kohalik nähtus.
Üldiselt ma oleks õnnelik kui see teema sumbuks, ma ei saa üldse aru, milleks oli sealt pärit ajakirjanikul seda teemat Õhtulehte toppida, kas olema tõesti jõudnud arusaamale, et kohe kõik on müüdav.
Vat sihukest arengut ei saa kuidagi raha eest osta ega ka fenomeni taga ajades kuidagi targemaks.
Õpetajad tulevad selle juurde kes ise valmis.
Vasta
#36
Teema on ju asjatundmatutele huvitav ja põnevust tekitav.
Vasta
#37
Ja selle nimel korraldama Lõkitsale ajujahi fotoaparaatidega nagu paparatsod kuulsuste kodude ümber, ega endalegi meeldi kui keegi igast urkast piilub ja jäädvustab, kõik tahavad rahulikku elu, pealegi pole foto niisama vaid selle kaudu võib edasi piinata.
Nii jõutakse selleni, et ka kohalikku rahvast pole lõkits enam lõbustamas.
Vasta
#38
Mis moodi on võimalik foto kaudu edasi piinata?
Vasta
#39
On vana tõde: mida ei tunne, seda ära torgi!
VS tahab ilmselt öelda, et fotodel on teatud energeetikad, mis alati just postitiivselt ei mõju!
Vasta
#40
Tahaks Olioni käest natuke rohkem infi-kus kandis see Muhu ligidal asuv Deefa baas siis täpsemalt asub.
Vasta
#41
Ma isiklikult arvan, et seal ei ole mingit baasi, kui aus olla.
Vasta
#42
Täna on kanal 2 el kell 2000 Muhu lõkitsast reportaaz.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Mis seal imestada kui pool Muhu saart jääb ufo baasi tegevuspiirkonda. Baas ise jääb Muhu saare ligidale. Mul endal ka kodu ligidale aeg ajalt tekkib metsa äärde salapärane tulekera, mis koosneb kahest tulekerast. Kahjuks on see tulekera ufode holograafiline jälgimisseade. Kuna nende tehnika on meist arenenum, siis me võime teinekord ka ekslikult tõlgendada anomaaliaks.

Kuna siin tõenäoliselt keegi ei ole varem kuulnud, et Muhu saare lähedal on UFO-baas (mina kaasa arvatud), siis ehk saad täpsustada, kuhu kanti see baas täpselt jääb ja millised on kasvõi kaudsed tõendid, et ta seal on. Tulekera ise ei ole veel selle tõend.

Vasta
#44
Ma küll mingit, UFO-baasi seal muhus ei usu:o:o
Vasta
#45
Kui seal mingi UFO-de baas ongi siis tahan küll oma silmaga näha (või kellegi pilte videosid sellest kohast), see on ikkagi Eestis, ei ole kallist piletit kah vaja osta, et sinna sõita Bleh
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Kui seal mingi UFO-de baas ongi siis tahan küll oma silmaga näha (või kellegi pilte videosid sellest kohast), see on ikkagi Eestis, ei ole kallist piletit kah vaja osta, et sinna sõita Bleh

Ning kui sa seal UFOsid ei näe, oled kohe kindel, et seal neid pole ?
Vasta
#47
Kui ma seal nädal oleksin ja neid siis ei näe siis olen küll kindel.
Vasta
#48
Mis seal saates oli , keegi võiks lühikokkuvõtte neile teha kes saadet ei näinud.
Vasta
#49
Ma poole silmaga vaatasin.
Räägiti ühe külamehega, kes arvas, et jutt külanaiste loba, siis ühe kohaliku luuategijaga, kes oli ise ka Lõkitsast raadiost kuulnud, aga samas uskus.
Siis tehti lühiintervjuu Volkega, kes keerutas sõnadega nagu alati ja oli juba peaaegu õiget lauset välja ütlemas, mis see nähtus tema arvates olla võiks, aga muutis meelt ja teatas, et geofüüsikaline loodusnähtus. Mingid inglise uurijad on sarnast valgusnähtust ka mujal uurinud ja nähtus ise eksisteerivat.
Ah jaa, Muhumaa olevat juba ammusest ajast ebatavaliste nähtuste uurijate tallermaaks.
Aga, mis nähtuste, seda ei öelnud. Ehk keegi teab?
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
....
Ah jaa, Muhumaa olevat juba ammusest ajast ebatavaliste nähtuste uurijate tallermaaks.
Aga, mis nähtuste, seda ei öelnud. Ehk keegi teab?
Hiiumaa kohta on küll Tarmisto kodulehel neid piisavalt...
http://www.otsimrat.net/Ufod-Eestis/index.html
Kaugel see Muhugi sealt on... Muhul Liiva külas
kunagi Tiiu S.-ga toimunud värvikast juhtumist
on Igor oma raamatus lühidalt ka kirjutanud...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soome tulekera võis maanduda Eesti saartel Gemini 6 4,345 08-01-2010, 13:02
Viimane postitus: Aerling
  Müstiline tuvastamata loom Tutanhamon 17 7,283 17-09-2008, 07:27
Viimane postitus: Ring
  Müstiline oja? ruthie 24 7,663 14-04-2008, 10:44
Viimane postitus: Iiris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat